صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 140

موضوع: دیتاسنتر برج میلاد

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

پیش فرض پاسخ : دیتاسنتر برج میلاد

نقل قول نوشته اصلی توسط faraso نمایش پست ها
    جناب این نوع صحبت شما مناسب مجموعه فراسو نیست اگر از شما دعوت کردیم صرف دریافت پول نبوده و احتیاجی هم به این نوع کسب درامد نداریم دعوت از شما صرفا برای ارائه راهکار مشکل شما بود اگر تمایل داشتید تماس بگیرید اگر نه نیازی به این صحبتها نیست، همیشه پای هر تعهدی که دادیم ایستادیم کما برخی موارد از لحاظ مالی به ضرر ما تمام شده باشد .
    بعضی اوقات آدم از حرف زدن در این انجمن پشیمون میشه
    پ.ن:ما هیچ کجای حرفهامون از فایروال برج میلاد صحبتی نکردیم شما از فراسو سرویس میگیرید نه از آسیاتک
    فراسو مگه خودش میتونه همچین کاری کنه بدون یک شرکت بزرگ ؟!! شما چطور میگید ما فراسو هستیم نه آسیاتک و آسیاتکی در کار نیست؟

2. تعداد تشکر ها از golpairan به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

اول بگم که منظور بنده faraso نیست و دوستان دیگس ، متاسفانه میان اینجا و به هر طریقی میخوان جذب مشتری کنن بعد که بهشون مراجعه میشه فکر میکنن با دسته کورا طرفن ، ینی تو این شرایطی که این همه رک دوستان خالیه و دارن التماس میگنن با قیمت زیر 100 تومن هم حاظرن آفر بدن تا یه پولی دستشون بیاد دارن قیمت نجومی ارائه میدن ، فکر کردن دارن سخت افزار اجاره میدن ، در صورتی که ما کلوکیشن رو مطرح کردیم ، قبلا هم که درخواست خرید سرور رو داشتم همین مواردو مطرح میکردن و بعد تو پیام خصوصی مسائل دیگه رو پیشنهاد میدادن ، از این رو میخوام که به حرفاشون اعتماد نکنید و گول اینهارو نخورید ، من دوست ندارم وجه کسیو خراب کنم اما این یه واقعیت هست که وضع بازار خرابه و دوستان با هر قیمتی کنار میان

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    بنده مدتها روی انواع فایروالهای میکروتیک ، سیسکو ، ips ids و تا دلتون بخواد مثل ddos protection و سخت افزارهای جونیور تحقیق کردم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که نمیشه جلوشو گرفت تا دیروز که این تاپیکو دیدم
    تحقیق کردید ؟ اولا مستند صحبت کنید و مدل بگید ، الان دقیقا منظور شما کدام مدل و کدام سری از juniper هست ؟ ضمنا نتیاج شما بر چه اساسی هست ؟ نمودار تست های انجام شده را در انجمن قرار بدید.

بنده 5 سال دارم با UTM های مختلف از برند Sophos و juniper کار میکنم ، سه دیتاسنتر برای دو ارگان دولتی و یک نیمه دولتی راه اندازی کردم ، شما اگر از UTM و نحوه کار اون اطلاع ندارید تز ندید چون همین یک جمله شما کل سابقه شرکت های بزرگی که سالها در صنعت تولید فایروال فعالیت میکنند رو زیر سوال برد !

هر چند که به دلیل هزینه بالای UTM ها و لایسنس سالانه شون که حدود 50 ~ 60 میلیون تومن در سال هست ، فک نمیکنم کلا یک UTM رو از نزدیک دیده باشید چه برسه به اینکه بخواید کار کنید
    ...Zzzz...

6. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    تحقیق کردید ؟ اولا مستند صحبت کنید و مدل بگید ، الان دقیقا منظور شما کدام مدل و کدام سری از juniper هست ؟ ضمنا نتیاج شما بر چه اساسی هست ؟ نمودار تست های انجام شده را در انجمن قرار بدید.

بنده 5 سال دارم با UTM های مختلف از برند Sophos و juniper کار میکنم ، سه دیتاسنتر برای دو ارگان دولتی و یک نیمه دولتی راه اندازی کردم ، شما اگر از UTM و نحوه کار اون اطلاع ندارید تز ندید چون همین یک جمله شما کل سابقه شرکت های بزرگی که سالها در صنعت تولید فایروال فعالیت میکنند رو زیر سوال برد !

هر چند که به دلیل هزینه بالای UTM ها و لایسنس سالانه شون که حدود 50 ~ 60 میلیون تومن در سال هست ، فک نمیکنم کلا یک UTM رو از نزدیک دیده باشید چه برسه به اینکه بخواید کار کنید

مثل اینکه شما به مرکز برج میلاد خیلی علاقه مند هستید ، احیانا بخاطر قیمت پایین این مرکز شماهم رک اجاره نکردید ؟ خوب همین utm که شما میفرمایید هزینشو با این هجوم دوستان به سمت مرکز داده برج میلاد رو کی میخواد پرداخت کنه ؟ نیازی نیست توانایی های خودتونو به رخ بکشید ، یا اینکه شایدم دوست ندارید این تاپیک پابرجا بمونه تا بیشتر از این شفاف سازی نشه
    بنده عرض کردم اگر بار یک مرکز بالا بره ، در نتیجه تحمل بار اضافه رو نخواهد داشت و مثل سال گذشته در مراکز دیگر آسیاتک ، کل دیتاسنتر تا 2 هفته دان میمونه و دوستان سروراشونو موقت انتقال میدن تا این مشکل حل بشه ، اینجا ایران است دیگر ، نمیتوان کاریش کرد دوست گرامی
    برای دیدن utm نیازی به هزینه نیست ، دوست من ، حرف بنده هم این بود کسی با ماهی 300 الی 400 تومن به قول شما سالی 50 تا 60 تومن برای ما هزینه نمیکنه
    سلام
    اگر از همون مخابرات غیر قابل کنترل دستهایی پشت پرده باشه ، یا حمایتهای آسیاتک از بعضی ها همچنان ادامه دار باشه با تمام این حرفها شما پای تیم ما خواهید ایستاد ؟ هزینه این ایستادگی رو کی میده ؟ آیا شما اینکارو میکنید و مثل خیلیها پا پس نمیکشید ؟
    اگر در آینده بار سرورهای شما بالا رفت و با افزایش سرورها فایروال مرکز برج میلاد در مبدا "زیرساخت" و مقصد "برج میلاد" توانایی پاسخگویی نداشت اون موقع شما نمیگید که دیگه نمیتونید از پس میزبانی ما بر بیاید ؟ مثل سایر دوستانی که در ابتدا مثل شما وعده وعید دادن و بعد مشخص شد فقط میخواستن پولو بگیرن ، شما چطور میخواید اینکارو انجام بدید در حالی که کارشناسان میگن در هیچ کجای دنیا نمیشه مشکل حملات اینترنتی رو کنترل کرد ؟
    یاحق

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

مثل اینکه شما به مرکز برج میلاد خیلی علاقه مند هستید ، احیانا بخاطر قیمت پایین این مرکز شماهم رک اجاره نکردید ؟ خوب همین utm که شما میفرمایید هزینشو با این هجوم دوستان به سمت مرکز داده برج میلاد رو کی میخواد پرداخت کنه ؟ نیازی نیست توانایی های خودتونو به رخ بکشید ، یا اینکه شایدم دوست ندارید این تاپیک پابرجا بمونه تا بیشتر از این شفاف سازی نشه
    بنده عرض کردم اگر بار یک مرکز بالا بره ، در نتیجه تحمل بار اضافه رو نخواهد داشت و مثل سال گذشته در مراکز دیگر آسیاتک ، کل دیتاسنتر تا 2 هفته دان میمونه و دوستان سروراشونو موقت انتقال میدن تا این مشکل حل بشه ، اینجا ایران است دیگر ، نمیتوان کاریش کرد دوست گرامی
    برای دیدن utm نیازی به هزینه نیست ، دوست من ، حرف بنده هم این بود کسی با ماهی 300 الی 400 تومن به قول شما سالی 50 تا 60 تومن برای ما هزینه نمیکنه
    خدا رو شکر ک نه فروشنده سرور هستم، نه در این دیتاسنتر رک اجاره کردم! بنده سرپرست دیتاسنتر یک ارگان نیمه دولتی هستم. که مصرف ترافیک ماهیانه ش بالای ۶۰ ترابایت هست!

تصادفی پست شما رو دیدم که خیلی قاطعانه فاتحه کمپانی های بزرگی مثل juniper رو‌ خونده بودید.

با این ادبیات صحبت نیازی ب پاسخ بقیه صحبت ها تون نیست، موفق باشید.
    ...Zzzz...

9. تعداد تشکر ها از OmidX به دلیل پست مفید

عضو انجمن clack آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    248
    تشکر شده در
    194 پست

دوستانی که توی تاپیک شرکت کردند بسیار ممنونم ازتون

اما برای اینکه تاپیک منحرف نشه (بسته نشه) خواهش میکنم دوستانه تجربیات رو به اشتراک بزاریم .
    تا سایر دوستان و همچنین من بتونیم از تجربیات شما عزیزان استفاده کنیم .
    اگه هر اشتباه و حرفی توی نظر دوستان و همکاران بود که خلاف واقع و تجربه شما هست ،میشه خیلی دوستانه و به دور از کل کل حرف رو با دلیل نقض کرد .

من با توجه به نظر دوستان این رو برداشت کردم که ترافیک نامحدود دیتاسنتر آسیاتک واقعی هست و این به دلیل زیرساخت قوی شون هست .
    اما تا کجا میتونه آسیاتک 1-1 ترافیک نامحدود روی پورت قوی بده ؟؟ اگه کاربرا هجوم بیارن سمت آسیاتک باز هم جوابگو هست ؟؟ چرا سایر دیتاسنتر ها با این شرایط سرویس نمیدن ؟
    (البته منظورم سرویس دهی همگانی و بدون نسبت ترافیک مصرفی هست وگرنه برای ترافیک های 1-10 که نامحدود در نظر میگیرند یا به صورت اینکه کل ترافیک مصرفی رک 1-10 بود ترافیک رک رایگان بشه {البته به صورت آفر مانند}و نسبت تک تک سرور ها رو در نظر نگیرند .)
    از نظر فایروال و مقابله با حملات هم به نظر میرسه با توجه به صحبت دوستان کارهایی انجام دادند اما تعداد رک ها و سرورهای میزبانی زیاد بشه بازهم جوابگو هست ؟؟ ارتقا میدن سیستم رو ؟؟
    البته شرکت هایی مثل فراسو که خودشون فایروال اختصاصی و با هزینه بالا آپ تایم سرور بالا بردن که هیچ .مهم این هست که دیتاسنتر خودش واقعآ برنامه ریزی کرده برای این مورد یا خیر !!!

بعضی دوستان هم گفتن مثلآ سرورهایی داشتند کلآ برای گیم سرور بوده و همونطور که معلوم هست خیلی حملات هست روی این سرور ها .
    دیتاسنتر آسیاتک یه زمانی همشونو جذب کرده و بعد که حملات شده همشونو ترد کرده .
    الآن باز آسیاتک قراره مقابل حملات همچین سیاستی داشته باشه ؟!! مشتری جذب کنه و سود قابل توجهی که کرد مشتریاش رو از فیلـترینگ خودش بگذرونه !؟؟؟
    ورود به فروشگاه فارس۷
    فروش ویژه VPS ایران = هاستینگ ,سرور دانلود ,سرور گیم و...
    Telegram ID : Fars7COM # Yah0o ID : G8W8 # Tell : 0919-188 88 49

11. تعداد تشکر ها از clack به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    خدا رو شکر ک نه فروشنده سرور هستم، نه در این دیتاسنتر رک اجاره کردم! بنده سرپرست دیتاسنتر یک ارگان نیمه دولتی هستم. که مصرف ترافیک ماهیانه ش بالای ۶۰ ترابایت هست!

تصادفی پست شما رو دیدم که خیلی قاطعانه فاتحه کمپانی های بزرگی مثل juniper رو‌ خونده بودید.

با این ادبیات صحبت نیازی ب پاسخ بقیه صحبت ها تون نیست، موفق باشید.
    خوب پس شما تصادفی رفتید صفحه چهارم دوتا کامنت پایین تر کامنت بنده رو دیدید و با تمام قوا قصد تخریب بنده رو دارید بعد از ادبیات صحبت میکنید ؟ باز هم داشته هاتونو به رخ کشیدید و حرفای کامنت قبلی رو تکرار کردید ، دوست عزیز باز هم تکرار میکنم ، اگر بار زیادی روی فایروال باشه نمیشه در برابر حملات مقاومت کرد ، این حرف من نیست ، هرجای دنیا که این حرفارو بزنید بهتون میخندن ، من کاری به juniper ندارم ، بلکه بر مبنای منطق این کامنتها رو برای شما و سایر دوستان نوشتم ، شما درست میفرمایید ، پس لطفا ادامه ندید
    یاحق

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

خوب پس شما تصادفی رفتید صفحه چهارم دوتا کامنت پایین تر کامنت بنده رو دیدید و با تمام قوا قصد تخریب بنده رو دارید بعد از ادبیات صحبت میکنید ؟ باز هم داشته هاتونو به رخ کشیدید و حرفای کامنت قبلی رو تکرار کردید ، دوست عزیز باز هم تکرار میکنم ، اگر بار زیادی روی فایروال باشه نمیشه در برابر حملات مقاومت کرد ، این حرف من نیست ، هرجای دنیا که این حرفارو بزنید بهتون میخندن ، من کاری به juniper ندارم ، بلکه بر مبنای منطق این کامنتها رو برای شما و سایر دوستان نوشتم ، شما درست میفرمایید ، پس لطفا ادامه ندید
    یاحق
    دوست عزیز تخریب یک یوزر بی نام و‌ نشان یا به رخ کشیدن برای یک یوزر بی نام نشان چه سودی برای من یا هر کس دیگه ای جای من به عنوان شخص ثالث داره ! یکم واقع بین باش و مستندات خواسته شده رو ضمیمه پستات کن و رو هوا حرف نزن. چون همون پست اول ت به اندازه کافی خنده دار هست.
    ...Zzzz...

14. تعداد تشکر ها از OmidX به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    146
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    387 پست

درود بر همگی ،‌

دوستانی که از دیتاسنتر های اسیاتک سرویس دارن میشه به بگید وقتی این شرکت 1 پنل ارسال تیکت نداره با چه جیگری با این شرکت کار میکنید ؟‌ تا جای که بنده متوجه شدم درخواست های مختلف رو از طریق ایمیل !‌ و زنگ زدن انجام میشه !‌!!!!!!‌‌(‌ یعنی من با ایمیل فیک شما درخواست بدم سرورتون رو خاموش کنن این کار رو میکنن ! یا اینکه زنگ بزنم !‌ )‌ جالبه اینجور که مشخصه فقط کافیه اطلاعات سرور یک نفرو داشته باشی ‌ اصلا تو بگو اپ لینکشو قطع کن !

دوستان لطفا اگر این موضوع همینجوری نیست که میگم بیان بنده رو متوجه کنند.... یک سیستم whmcs هم دارن که اینجوری که متوجه شدم تنها برای پرداخت فاکتور استفاده میشه !‌

16. تعداد تشکر ها ازzartosht به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zartosht نمایش پست ها
    درود بر همگی ،‌

دوستانی که از دیتاسنتر های اسیاتک سرویس دارن میشه به بگید وقتی این شرکت 1 پنل ارسال تیکت نداره با چه جیگری با این شرکت کار میکنید ؟‌ تا جای که بنده متوجه شدم درخواست های مختلف رو از طریق ایمیل !‌ و زنگ زدن انجام میشه !‌!!!!!!‌‌(‌ یعنی من با ایمیل فیک شما درخواست بدم سرورتون رو خاموش کنن این کار رو میکنن ! یا اینکه زنگ بزنم !‌ )‌ جالبه اینجور که مشخصه فقط کافیه اطلاعات سرور یک نفرو داشته باشی ‌ اصلا تو بگو اپ لینکشو قطع کن !

دوستان لطفا اگر این موضوع همینجوری نیست که میگم بیان بنده رو متوجه کنند.... یک سیستم whmcs هم دارن که اینجوری که متوجه شدم تنها برای پرداخت فاکتور استفاده میشه !‌
    سلام
    والا من همیشه زنگ میزنم با کارشناساشون صحبت میکنم ایمیل میدن که با همون ایمیل کارتونو راه میندازن

از طریق همون ایمیل یه لینک ثبت نام بهتون میدن که کاراتونو میتونید اونجا انجام بدید ، زنگ بزنید خود آسیاتک راهنماییتون میکنن ، درباره مرکز جدید داده برج میلاد هم سوال بپرسید به ما هم اطلاع بدید
    موفق باشید

صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)