صفحه 5 از 14 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 140

موضوع: دیتاسنتر برج میلاد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

پیش فرض پاسخ : دیتاسنتر برج میلاد

نقل قول نوشته اصلی توسط golpairan نمایش پست ها
    حرفتون درسته بنده خودم بارها و بارها آسیاتک رو برای ارزیابی سرور هام بهش اتک زدم و مجبور شدم با کد نویسی هر آی پی که تعداد بالا درخواست داره را بن کنیم و خیلی مراقب کنیم از سرور ها از هر راهی که رفتیم باز هم اتک میخورد و سرور کلا انگار رو هواست من در اتک همه رو آزمایش کردم تبیان از همه بهتر بود
    یه زمانی میگفتن همه ای پی هارو بلاک میکنیم حتی داخلی هارو ، تا اینکه از سال گذشته بحث همه فهمیدن آی پی اسپوفینگ چیه و دیگه نمیشه جلوشو گرفت ، شما تمام آی پی های جهان رو هم که ببندی یه باگ پیدا بشه به همون اینقدر پکت ارسال میکنه تا سرور دان بشه ، اون موردی که شما میفرمایید خیلی فدیمی هست . بذارید براتون بگم

متاسفانه ما به خیلی از دوستان کمک کردیم ولی جواب خوبی رو با بدی دادن و این عادت ما ایرانیاس ، اونایی که میگن نباید یاد داد همونا راست میگن
    دقیقا دو سال پیش از پارس پک یه سرور اوبونتو گرفتم گفتم دیگه این جواب میده ، پارس پک کمک میکنه و از این حرفا ، گیم سرورامونو رو سروراشون ران کردیم ، iptable استارت کردم و فقط یه پورت udp روش باز بود که با 10 تا پکت آی پیو بن میکرد ، بعد مدیریت اصلی پارس پک برگشته میشه دی داس خوردی جم میکنی ، من نمیدونم شما چقدر درباره iptable میدونید ولی زمانی که استارت هست چیز پکتی ازش عبور نمیکنه و فقط اونهایی رو که باز میکنی میشه پکت فرستاد ، حالا شما فرض کن ما به iptable میگیم اگر 3 تا پکت ارسال شد بلاک کن ولی نمیشه همون اولی که میاد فایروال دان میشه و دوستانیم که با فایروال سخت افزاری میخوان جلوشو بگیرن همینکارو میکنن اما وقتی پکت واقعا پکت باشه دیگه نمیشه کاریش کرد ، مخصوصا اگه بار زیادی روی فایروال باشه

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    یه زمانی میگفتن همه ای پی هارو بلاک میکنیم حتی داخلی هارو ، تا اینکه از سال گذشته بحث همه فهمیدن آی پی اسپوفینگ چیه و دیگه نمیشه جلوشو گرفت ، شما تمام آی پی های جهان رو هم که ببندی یه باگ پیدا بشه به همون اینقدر پکت ارسال میکنه تا سرور دان بشه ، اون موردی که شما میفرمایید خیلی فدیمی هست . بذارید براتون بگم

متاسفانه ما به خیلی از دوستان کمک کردیم ولی جواب خوبی رو با بدی دادن و این عادت ما ایرانیاس ، اونایی که میگن نباید یاد داد همونا راست میگن
    دقیقا دو سال پیش از پارس پک یه سرور اوبونتو گرفتم گفتم دیگه این جواب میده ، پارس پک کمک میکنه و از این حرفا ، گیم سرورامونو رو سروراشون ران کردیم ، iptable استارت کردم و فقط یه پورت udp روش باز بود که با 10 تا پکت آی پیو بن میکرد ، بعد مدیریت اصلی پارس پک برگشته میشه دی داس خوردی جم میکنی ، من نمیدونم شما چقدر درباره iptable میدونید ولی زمانی که استارت هست چیز پکتی ازش عبور نمیکنه و فقط اونهایی رو که باز میکنی میشه پکت فرستاد ، حالا شما فرض کن ما به iptable میگیم اگر 3 تا پکت ارسال شد بلاک کن ولی نمیشه همون اولی که میاد فایروال دان میشه و دوستانیم که با فایروال سخت افزاری میخوان جلوشو بگیرن همینکارو میکنن اما وقتی پکت واقعا پکت باشه دیگه نمیشه کاریش کرد ، مخصوصا اگه بار زیادی روی فایروال باشه
    منم همینو گفتم فقط تا یه جائی میشه مراقب کرد با برنامه نویسی ما بقیش رو هواست ما خیلی کارا کردیم برای مراقب از دیداس ولی انگار ن انگار

4. تعداد تشکر ها از golpairan به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    103 پست

سلام

لطفا با دقت بخونید ( همه دوستان )

ما سال گذشته قصد کلوکیشن داشتیم سرورم خریداری کردیم ببریم آسیاتک تمام کارها انجام شده بود ، ما یل طولایی تو کانتر استرایک داریم و از همه لحاظ یا از ما ریپ میزنن یا دی داس میدن ، هرجام که بگید رفتیم ، خود دیتا سنتر آسیاتک بخاطر دی داس سرورای آسیاگیم و تهران گیمینگ رو قطع کرد ، تهران گیمینگ به مدت 2 ماه سروراش قطع بود و احتمالا بردن به همین برج میلاد و آسیاگیم هم الان احتمالا همونجاست و مستقیما دست خود آسیاتک هست ، خود آسیاتک بخاطر همین "دوتا" دی داس میخورد و یکماه زیر اتک بود که باعث بروز مشکل برای بزرگترین سایتهای ایران شده بود

بنده مدتها روی انواع فایروالهای میکروتیک ، سیسکو ، ips ids و تا دلتون بخواد مثل ddos protection و سخت افزارهای جونیور تحقیق کردم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که نمیشه جلوشو گرفت تا دیروز که این تاپیکو دیدم

الان اگر بخوام صحبت کنم فردا سرور همتون میره رو هوا ، ببخشید اینقدر واضح صحبت کردم ، ینی شده مثل سرورای وارز هلند که اصلا پیگیری نمیشه

دیتاسنتری نیست که ما نرفته باشیم ، شرکت واسطه نیست که مارو رد نکرده باشه ، فقط پولو میگرفتن و فرداش سرور قطع میکردن با اینکه بهشون تذکر داده بودیم و اونا قبول کردن که جلو دی داسو میگیرن ، با اون قوانینشون که همه رو دور میزنن فقط بره ***ی

حالا از اینا که بگذریم گفتم شاید آسیاتک یه حرکت جدی رو شروع کرده " اینجا یه ولی هست " که دوستانم بهش اشاره کردن

اگر قرار باشه تمام بار ترافیک شرکتهای مختلف فقط از همین دوتا فایروال مبدا و مقصد عبور کنه ، با زمانی که آسیاتک تاسیس شد و همین حرفارو میزد ، پس در برج میلاد هم همین اتفاق میوفته چون اون زمانم همین حرفارو میزدن
    سلام
    خوشحال میشم اگر در خصوص مشکلاتی که فرمودید و دنبال راه حل هستید فردا تا قبل از ساعت 4 با ما تماس داشته باشید بدون اقراق میتونیم میزبانیتونرو انجام بدهیم تا به صورت ملموس متوجه تفاوت زیر ساخت فراسو به نسبت خود اسیاتک باشید .
    فروش ویژه فراسو سامانه پاسارگاد
    برای دریافت آخرین اطلاعیه ها عضو کانال تلگرام فراسو شوید

6. تعداد تشکر ها از faraso به دلیل پست مفید

عضو انجمن slefx.ob آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    123
    تشکر شده در
    112 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    خاک ؟
    یک بند انگشت خاک ؟
    پنجره باز ؟
    هیچ مسول و کنترلی ؟

عجب

بنده 6 سال هست در آپادا کلوکشن دارم بالغ بر 452 بار به همان ساختمان متروکه رفت و آمد داشتم و دارم.
    متاسفانه هیچ یک از خصوصیتی که بهشون نسبت دادید برنخوردم !

عجیبه دو انسان به یک محل مراجعه می کنند و یکی خاک و پنجره میبینه و .. رو مشاهده میکنه و دیگری خیر.
    احتمالا باید یک سری نگرش ها پشت پرده باشه.

از افراد قدیمی که در اپادانا کلوکشن کردند بپرسید بهتون میگن که داخل سرور روم هیچ پنجره ای باز نیست.
    رک ها به صورت فنی هندل شدن و تمام موارد نظارت شده و کنترل شده هستند.

اما خوب با مواردی که گفتید حسابی خندیدم.
    سلام خدمت شما
    جناب اقای علیگلی شما بزرگوارید و قبول دارم تجربه شما در اینگونه موارد بیشتر هست ولی بنده هم هیچ دروغی خدمت شما و دوستان بازدید کننده ندارم.
    خداشاهده همین بود که گفتم. موقع تحویل سرور فقط سرور رو بهشون دادم و نصب و کانفیگش خودشون کردن ولی موقع ترخیص شب ساعت غیر اداری بود یک نفر اومدن نگهبانی ایشون به تنهایی همه کارارو کردن.
    از طرف پارکینگ رفتیم طبقه 2 و ایشون سرورو در میاوردن اون موقع متوجه این موارد شدم. حدودا 20 روز پیش. تنها کار ارزنده که بنظرم کردم سرورو لطف کردن با پلاستیک پوشوندن که ضربه نخوره اونم وقتی داشت میپوشوند زدن زمین و پشت سرورو له کردن که باعث شد یکی از پورت های شکبه سرور هام بسوزه!! البته اینو بعدا وقتی بردم دیتاسنتر دیگه متوجه شدم.
    کاش از محیطش چنتا عکس میگرفتم تا بدونید دروغی خدمتتون ندارم و عین حقیقته.

همچنین خوشحال شدم که باعث شدم بخندید.

ارادتمند
    پردازش تک
    فروش سرور مجازی و اختصاصی ایران - دارای نماد اعتماد الكترونیكی
    Phone: +98 921 280 2547 | Tell: +98 413 774 6224 | Telegram id: @omid581

8. تعداد تشکر ها ازslefx.ob به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faraso نمایش پست ها
    سلام
    خوشحال میشم اگر در خصوص مشکلاتی که فرمودید و دنبال راه حل هستید فردا تا قبل از ساعت 4 با ما تماس داشته باشید بدون اقراق میتونیم میزبانیتونرو انجام بدهیم تا به صورت ملموس متوجه تفاوت زیر ساخت فراسو به نسبت خود اسیاتک باشید .
    سلام
    اگر در آینده بار سرورهای شما بالا رفت و با افزایش سرورها فایروال مرکز برج میلاد در مبدا "زیرساخت" و مقصد "برج میلاد" توانایی پاسخگویی نداشت اون موقع شما نمیگید که دیگه نمیتونید از پس میزبانی ما بر بیاید ؟ مثل سایر دوستانی که در ابتدا مثل شما وعده وعید دادن و بعد مشخص شد فقط میخواستن پولو بگیرن ، شما چطور میخواید اینکارو انجام بدید در حالی که کارشناسان میگن در هیچ کجای دنیا نمیشه مشکل حملات اینترنتی رو کنترل کرد ؟ اگر از همون مخابرات غیر قابل کنترل دستهایی پشت پرده باشه ، یا حمایتهای آسیاتک از بعضی ها همچنان ادامه دار باشه با تمام این حرفها شما پای تیم ما خواهید ایستاد ؟ هزینه این ایستادگی رو کی میده ؟ آیا شما اینکارو میکنید و مثل خیلیها پا پس نمیکشید ؟
    یاحق

10. تعداد تشکر ها از live به دلیل پست مفید

عضو جدید dn3.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

من از همون روز که خبر اتاق سرور میلاد بهم رسید با یکی از دوستانم که در تهران بودن صحبت کردم ایشون گفتن بخش قابل توجه ایی از هزینه ها رو شهرداری کمک کرده

_____
    ابری افرانتم که توی سایت قبلا خوندم فقط چند درصدش مال بخش خصوصیه

دیگه چی به چیه و کی به کیه خودتون یه ضرب کنید
    ___
    چشارو باید شست / جور دیگه باید دید

12. تعداد تشکر ها از dn3.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dn3.ir نمایش پست ها
    من از همون روز که خبر اتاق سرور میلاد بهم رسید با یکی از دوستانم که در تهران بودن صحبت کردم ایشون گفتن بخش قابل توجه ایی از هزینه ها رو شهرداری کمک کرده

_____
    ابری افرانتم که توی سایت قبلا خوندم فقط چند درصدش مال بخش خصوصیه

دیگه چی به چیه و کی به کیه خودتون یه ضرب کنید
    ایشون که این حرفو زده جراتشو داشته و حرف حق زده ، خیلی ها این مواردو میدونن اما یا از این قضیه سود میبرن یا میترسن حرف بزنن
    خداوکیلی یه سوال میپرسم یکی عین مرد بیاد جواب بده
    یکی بیاد بگه باند بازی نمیکنن ، رقابت سالمه
    این باند بازیا چه سودی بره آسیاتک داره و چرا از کسایی حمایت میکنه که هرکی تو نت هست از اینا شاکیه بابت دی داس ، مخصوصا سال گذشته ، چرا بعضیارو از دیتاسنتر میندازه بیرون از بعضی دیگه حمایت میکنه ؟
    کسی میتونه جواب این سوالو بده ؟
    چرا نمیذارن کسی رشد کنه ؟
    بعضیا بخاطر اینکه مثل سابق مشتری ندارن و مشتریاشون کم شده ، دارن تو این تاپیک دستو پا میزنن مشتری جذب کنن در صورتی که تو سایتشون سال گذشته باهاشون صحبت کردیم و مارو رد کردن ، مدارکشم موجوده

14. تعداد تشکر ها از live به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    103 پست

سلام
    اگر در آینده بار سرورهای شما بالا رفت و با افزایش سرورها فایروال مرکز برج میلاد در مبدا "زیرساخت" و مقصد "برج میلاد" توانایی پاسخگویی نداشت اون موقع شما نمیگید که دیگه نمیتونید از پس میزبانی ما بر بیاید ؟ مثل سایر دوستانی که در ابتدا مثل شما وعده وعید دادن و بعد مشخص شد فقط میخواستن پولو بگیرن ، شما چطور میخواید اینکارو انجام بدید در حالی که کارشناسان میگن در هیچ کجای دنیا نمیشه مشکل حملات اینترنتی رو کنترل کرد ؟ اگر از همون مخابرات غیر قابل کنترل دستهایی پشت پرده باشه ، یا حمایتهای آسیاتک از بعضی ها همچنان ادامه دار باشه با تمام این حرفها شما پای تیم ما خواهید ایستاد ؟ هزینه این ایستادگی رو کی میده ؟ آیا شما اینکارو میکنید و مثل خیلیها پا پس نمیکشید ؟
    یاحق
    جناب این نوع صحبت شما مناسب مجموعه فراسو نیست اگر از شما دعوت کردیم صرف دریافت پول نبوده و احتیاجی هم به این نوع کسب درامد نداریم دعوت از شما صرفا برای ارائه راهکار مشکل شما بود اگر تمایل داشتید تماس بگیرید اگر نه نیازی به این صحبتها نیست، همیشه پای هر تعهدی که دادیم ایستادیم کما برخی موارد از لحاظ مالی به ضرر ما تمام شده باشد .
    بعضی اوقات آدم از حرف زدن در این انجمن پشیمون میشه
    پ.ن:ما هیچ کجای حرفهامون از فایروال برج میلاد صحبتی نکردیم شما از فراسو سرویس میگیرید نه از آسیاتک
    ویرایش توسط faraso : September 20th, 2017 در ساعت 12:14
    فروش ویژه فراسو سامانه پاسارگاد
    برای دریافت آخرین اطلاعیه ها عضو کانال تلگرام فراسو شوید

16. تعداد تشکر ها ازfaraso به دلیل پست مفید

عضو دائم arc1o0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    523
    تشکر تشکر شده 
    3,739
    تشکر شده در
    2,026 پست

جناب این نوع صحبت شما مناسب مجموعه فراسو نیست اگر از شما دعوت کردیم صرف دریافت پول نبوده و احتیاجی هم به این نوع کسب درامد نداریم دعوت از شما صرفا برای ارائه راهکار مشکل شما بود اگر تمایل داشتید تماس بگیرید اگر نه نیازی به این صحبتها نیست، همیشه پای هر تعهدی که دادیم ایستادیم کما برخی موارد از لحاظ مالی به ضرر ما تمام شده باشد .
    پ.ن:ما هیچ کجای حرفهامون از فایروال برج میلاد صحبتی نکردیم شما از فراسو سرویس میگیرید نه از آسیاتک
    سلام

جناب مهندس خودتون هم بهتر می دونید قابلیت مدیرت حملات در حجم بالا وجود ندارد

در بهترین حالت دوتا فیبر میدن روی کور شما که به راحتی پر میشه، حتی شما هم مدیریت کنید اختلالی که در سرویس سایر مشترکین پروایدر ایجاد میشه شما رو نال روت می کنند.

فایروال هم هیچ ارتباطی به میتیگشن و تفکیک ترافیک ندارد درسته این انجمن بازارچه ای بیش نیست ولی لطفا اطلاعات فنی و غلط به کاربران ندید

دیوایس آنتی دی داسی هم در کار نیست توی میلاد، سرویس Traffic Mitigation هست که خود زیرساخت از تاتا میگیره و ربطی به هیچ دیتاسنتری نداره

ما الان توی اسیاتک اتک بخوریم شما هم تحت تاثیر قرار میگیرید یا برعکس! آقای حسینی اتک بخوره ما و شما هم پکت لاست و میزان پینگمون میره بالا!

البته هیچ شکی در این نیست که شما تمام سعی و تلاشتون رو میکنید برای مدیریت همچین مواردی، ولی واقعا از کنترل شما و بقیه خارج هست و باید با شرایط کنار اومد .

18. تعداد تشکر ها از arc1o0 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

سلام
    من برای شما احترام قائلم ، قصد جسارت نداشتم ، ولی بارها این شرایط رو تجربه کردم ، من خیلی هزینه کردم ، ولی نتیجه نداده ، کسان دیگه هم همین حرفهارو میزدن ، دیگه نمیتونم اعتماد کنم و کلا گیم سرورارو جم کردم ، شروع دوباره ، شروع سرمایه گذاری تا زمانی که همه چیز خوبه ولی بعدش ممکنه مسائل دیگه پیش بیاد.
    یاحق

صفحه 5 از 14 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)