صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: حقایقی ترسناک درباره بازی نهنگ آبی

عضو جدید Raspberry PI آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    53 پست

پیش فرض پاسخ : حقایقی ترسناک درباره بازی نهنگ آبی

نقل قول نوشته اصلی توسط farid saadat نمایش پست ها
    من یادتون باشه گفتم فاز اینایی که بازیو شروع می کنند نمی فهمم :|
    امروز یک خانومی به من پیام داده بود فک می کرد من مدیر و سازنده این بازی هستم! واسم خیلی جالب شده بود و رفتم سراغ اینکه هم یک سرگرمی بشه واسم و هم اینکه ببینم فارش چیه!
    دیدم حتی حاظره برای شروع بازی هزینه های زیاد هم بکنه!
    انگیزش هم پرسیدم گفت کنجکاوی!! گفتم می دونی مرحله آخر بازی چیه؟ گفت آره. گفتم می دونی بیایی تو بازی نمی تونی خارج بشی؟ گفت آره!!!
    انصافا وضعیته داریم ما :|
    آخرش که گفتم من کلا تو این بازی کاره ای نیستم و اینا گفت می تونین کمکم کنین بازیو نصب کنم؟ :| گفتم نه چون آسیب به خودتونه :| یک ساعت نشستم نصیحتش کردم آخرش باز می خواست بازیو نصب کنه.
    الان فازشونو فهمیدم من که!
    مشکل روحی روانی دارن و فاز برمیدارن :|

با احترام.
    شما فازت چی بود یه ساعت این خانم نصیحت میکردی b-)

2. # ADS

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raspberry PI نمایش پست ها
    من که واسم فان تایم بود
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

من که فکر کنم نرم افزار اختصاصی نداره ( تحت وب یا اندروید )

خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Raspberry PI نمایش پست ها
    هدف هدایت کردن بوده

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    21 پست

علما و اساتید گرامی که همگی مسخره میکنین !
    چند واقعیت تلخ راجع به این بازی وجود داره (که بعضی هارو دوستان اشاره کردن) بد نیست بدونین:
    - این بازی توسط یک دانشجوی نخبه اخراجی رشته روانشناسی در روسیه طراحی شده (که اولین بار در vk با اسم f57 پخش میشه) و مراحل (به ظاهر خنده دار از نظر علما) این بازی بسیار استادانه برنامه ریزی شده تا قربانی رو (که معمولا از رنج سنی teenager ها هستن) ترغیب کنه برای خودکشی!

- مراحل این بازی در نگاه اول به نظر خطرناک نیستن و فقط حس اینو میدن که چقدر چندش میتونه باشن (و دوستانی که فقط چند سال از نوح کوچیکترن مسخره میکنن) اما از نگاه یک نوجوان 13-14 ساله که پر تنش ترین سال های زندگیش رو میگذرونه خط انداختن روی بدن میتونه یه جور جسارت و ارزش باشه براش ! (کما این که فرزندان غیور این مرز و بوم بدون نیاز به نهنگ همینجوری حال میکنن خط بیوفته رو بدنشون که لاتی شو پر کنن بگن ما هم هستیم)

- این بازی معمولا در ایران به مشکل میخوره خوشبختانه ! چون بعد از لاگین کردن، از طرف بازی به موبایل شما زنگ میزنن و شما شاخ در میاری که از کجا شماره ات رو آوردن ! اما در ایران تعداد کمی هستن که شماره موبایلشون با فیسبوک یا vk سینک باشه !

- برای یک نوجوان یه تماس تلفنی عجیب و مخوف که یه سری جمله های تازه رو میگه میتونه انگیزه خوبی باشه که خودش رو درگیر ماجرا کنه و خودی نشون بده

- معمولا همه اونایی که در آخر خودکشی کردن ابتدای بازی به این فکر میکردن که هیچ آدم عاقلی خودش رو نمیکشه !!!! اما بازی با تلاش برای قطع ارتباط شما با افراد دیگه و شستشوی مغزی روزانه و برقراری ارتباط با دیگر بازیکن ها (نهنگ ها) و حتی تهدید به کشتن اعضا خانواده یا خود بازیکن ! دیگه اجازه نمیده شما از بازی خارج بشی (بعضی دوستان ساده لوح نوشته بودن واسه خاطر اینکه بیت کوین های حساب از بین نره می پرن پایین ! آخه آدم عاقل!!! کدوم ابله ای واسه پول خودشو میندازه پایین)

- در آخر شرایط رو جوری برای بازیکن رقم میزنن که مجاب بشه مرگ بهترین راهه و اونو به یه رستاخیز میرسونه (گاهی از ترس این که به قتل برسه توسط بازی خودکشی روانتخاب میکنه)

این بازی کاملا جدیه !
    خبر گزاری هایی مثل BBC, CNN, FOX, Euronews و بسیاری دیگه راجع بهش هشدار جدی دادن !
    تاکید میکنم این بازی مختص سنین زیر 18 سال طراحی شده !! شمایی که از بابای من 6 ماه کوچیکتری نیا نظر بده بگو این که چیزی نیست و مسخره کن
    بیشترین تعداد کشته رو کشور هند داره ! روسیه، چین، امریکا، امریکای جنوبی، و چند کشور در اروپا ثبت رسمی شده، در ایران هم زمزمه میشه که شده اما موثق نیست

با وجود اینکه در کشور ما با توجه به فی ل تر ینگ و هزار جور کم و کسری واسه انجام بازی هست لطفا اطلاع رسانی کنین بازم

دوستان حرف ها اشاره به شخص خاصی نبود
    چقدر حرف زدم
    ویرایش توسط pedrammasoumi : October 23rd, 2017 در ساعت 07:49

6. تعداد تشکر ها ازpedrammasoumi به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

بهتر یه عده اضافین نباشن بهتره

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrammasoumi نمایش پست ها
    علما و اساتید گرامی که همگی مسخره میکنین !
    چند واقعیت تلخ راجع به این بازی وجود داره (که بعضی هارو دوستان اشاره کردن) بد نیست بدونین:
    - این بازی توسط یک دانشجوی نخبه اخراجی رشته روانشناسی در روسیه طراحی شده (که اولین بار در vk با اسم f57 پخش میشه) و مراحل (به ظاهر خنده دار از نظر علما) این بازی بسیار استادانه برنامه ریزی شده تا قربانی رو (که معمولا از رنج سنی teenager ها هستن) ترغیب کنه برای خودکشی!

- مراحل این بازی در نگاه اول به نظر خطرناک نیستن و فقط حس اینو میدن که چقدر چندش میتونه باشن (و دوستانی که فقط چند سال از نوح کوچیکترن مسخره میکنن) اما از نگاه یک نوجوان 13-14 ساله که پر تنش ترین سال های زندگیش رو میگذرونه خط انداختن روی بدن میتونه یه جور جسارت و ارزش باشه براش ! (کما این که فرزندان غیور این مرز و بوم بدون نیاز به نهنگ همینجوری حال میکنن خط بیوفته رو بدنشون که لاتی شو پر کنن بگن ما هم هستیم)

- این بازی معمولا در ایران به مشکل میخوره خوشبختانه ! چون بعد از لاگین کردن، از طرف بازی به موبایل شما زنگ میزنن و شما شاخ در میاری که از کجا شماره ات رو آوردن ! اما در ایران تعداد کمی هستن که شماره موبایلشون با فیسبوک یا vk سینک باشه !

- برای یک نوجوان یه تماس تلفنی عجیب و مخوف که یه سری جمله های تازه رو میگه میتونه انگیزه خوبی باشه که خودش رو درگیر ماجرا کنه و خودی نشون بده

- معمولا همه اونایی که در آخر خودکشی کردن ابتدای بازی به این فکر میکردن که هیچ آدم عاقلی خودش رو نمیکشه !!!! اما بازی با تلاش برای قطع ارتباط شما با افراد دیگه و شستشوی مغزی روزانه و برقراری ارتباط با دیگر بازیکن ها (نهنگ ها) و حتی تهدید به کشتن اعضا خانواده یا خود بازیکن ! دیگه اجازه نمیده شما از بازی خارج بشی (بعضی دوستان ساده لوح نوشته بودن واسه خاطر اینکه بیت کوین های حساب از بین نره می پرن پایین ! آخه آدم عاقل!!! کدوم ابله ای واسه پول خودشو میندازه پایین)

- در آخر شرایط رو جوری برای بازیکن رقم میزنن که مجاب بشه مرگ بهترین راهه و اونو به یه رستاخیز میرسونه (گاهی از ترس این که به قتل برسه توسط بازی خودکشی روانتخاب میکنه)

این بازی کاملا جدیه !
    خبر گزاری هایی مثل BBC, CNN, FOX, Euronews و بسیاری دیگه راجع بهش هشدار جدی دادن !
    تاکید میکنم این بازی مختص سنین زیر 18 سال طراحی شده !! شمایی که از بابای من 6 ماه کوچیکتری نیا نظر بده بگو این که چیزی نیست و مسخره کن
    بیشترین تعداد کشته رو کشور هند داره ! روسیه، چین، امریکا، امریکای جنوبی، و چند کشور در اروپا ثبت رسمی شده، در ایران هم زمزمه میشه که شده اما موثق نیست

با وجود اینکه در کشور ما با توجه به فی ل تر ینگ و هزار جور کم و کسری واسه انجام بازی هست لطفا اطلاع رسانی کنین بازم

دوستان حرف ها اشاره به شخص خاصی نبود
    چقدر حرف زدم
    تشکر از توضیحاتتون

میشه درباره محیط نرم افزارش بیشتر توضیح بدید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

اخه اساتید بزرگ ایران شما چرا ؟

شرکت یا فرد سازنده برنامه اومده پول داده ازین ره اسم برنامه مسخرشو رو زبونا بندازه !

من یک دوست دارم خبرنگاره میگه شبکات خبری حالا اسم نمیبرم روزانه اسپاسنر میگیرن و موضوع رو اونطوری که اسپانسر میگه تموم میکنن .

و در مورد بازی هم چه فرقی میکنه یارو اومدن ... گذاشتن بعد ولش کردن حالا می خواد خودشو بکشه میگه بزار رو دستم گندکاری بکنم که لااقل اون یارو ( همسر یا دوست ...ش ) ازین جریان سریع با خبر بشه .

ساده اینا به مولا .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    21 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amlaaki نمایش پست ها
    اخه اساتید بزرگ ایران شما چرا ؟

شرکت یا فرد سازنده برنامه اومده پول داده ازین ره اسم برنامه مسخرشو رو زبونا بندازه !

من یک دوست دارم خبرنگاره میگه شبکات خبری حالا اسم نمیبرم روزانه اسپاسنر میگیرن و موضوع رو اونطوری که اسپانسر میگه تموم میکنن .

و در مورد بازی هم چه فرقی میکنه یارو اومدن ... گذاشتن بعد ولش کردن حالا می خواد خودشو بکشه میگه بزار رو دستم گندکاری بکنم که لااقل اون یارو ( همسر یا دوست ...ش ) ازین جریان سریع با خبر بشه .

ساده اینا به مولا .
    دوست عزیز شما از اون دسته آدم ها هستین که با تکیه به حرف یک نفر راجع به هر موضوعی اظهار نظر میکنی !
    به جای خوندن چند تا مطلب فارسی مسخره، و تکیه به حرف های نا آگاهانه دوستی که ازش اسم آوردین !
    یه سری به مستندات رسمی پخش شده از شبکه های ملی کشور هند بزنین (تو youtube پیدا میشه) و تعداد کشته ها که همشون نوجوان های زیر 15 سال هستن رو ببینید

من خودم حتی اخباری که از جاهای موثق میشنوم و 99 درصد مطمئنم که دروغ نمیگه باز میرم جستجو میکنم ببینم حقیقت داره یا نه !
    اگر تمام این خبر ها برای تبلیغات بود !!! تمام دسترسی ها رو به این بازی نمی بستن که ! تبلیغه دیگه !!! باید باز باشه مردم برن بازی کنن ! طرف داره هزینه چی میکنه ؟!؟!؟!؟! که تحت پیگرد قانونی قرار بگیره !؟ که تمام پیج و App و همه چیزش رو جوری پاک کنن که شما الان بخوای هم نمیتونی جایی پیداش کنی ؟!

مگه نمیگین تبلیغ میکنن که بازیکن جمع کنن ؟؟ پس باید همه جا در دسترس باشه دیگه ! که دارن این همه پول به قول شما خرج میکنن !!!
    توصیه میکنم چند ساعت وقت بذارین و تلاش کنین که بازی رو پیدا کنین و عضو بشین، اگر موفق شدین لینک بازی رو اینجا به اشتراک بذارین! (اگر نشدین و خیلی تمایل داشتین من دارم بهتون میدم )
    توصیه میکنم به اون دوست خبرنگارتون هم بگین شغلش رو عوض کنه! چون مثل اینکه خبرنگاریه که از هیچی خبر نداره!
    ویرایش توسط pedrammasoumi : October 24th, 2017 در ساعت 16:08

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)