صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: فول منیج کردن

عضو انجمن alimosavi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    656
    تشکر شده در
    391 پست

پیش فرض پاسخ : فول منیج کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط M4$T3R نمایش پست ها
    نمیشه روش حساب کرد شاید یه سرور مه به قول خودشون فول منیج شده اصلا منیج خوبی نشده باشه
    والا ما که راضی بودیم. تا اونجایی که گشتم تمام موارد رو انجام داده لودند . البتخ یک سرچی کردم دیدم اینا سرورو به Rapidswitch, Ltd. می دن برای منیج .

2. # ADS

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

شما اگه یه اکانت به یه گروه امنیتی بدید معلوم میشه چی کاره بودند
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط alimosavi نمایش پست ها
    والا ما که راضی بودیم. تا اونجایی که گشتم تمام موارد رو انجام داده لودند . البتخ یک سرچی کردم دیدم اینا سرورو به rapidswitch, ltd. می دن برای منیج .
    اینکه لیست کامل است اصلا به این معنی نیست که حتما خیلی خوب هستند. من فکر می کنم شما برای اعلام نظر در مورد مدیریت سرور به زمان نیاز دارید چند بار که سرور دچار اشکال شد و از آنها درخواست کردید مشکل را حل کنند مدت زمانی که پاسخ می دهند و اینکه آیا واقعا آشنایی کامل دارند همه چیز را برای شما مشخص می کند .

ولی این موضوع که می فرمایید برای مدیریت سرور از شرکت دیگری استفاده می کنند اصلا خوب نیست.

با تشکر

عضو انجمن alimosavi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    656
    تشکر شده در
    391 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    سلام

اینکه لیست کامل است اصلا به این معنی نیست که حتما خیلی خوب هستند. من فکر می کنم شما برای اعلام نظر در مورد مدیریت سرور به زمان نیاز دارید چند بار که سرور دچار اشکال شد و از آنها درخواست کردید مشکل را حل کنند مدت زمانی که پاسخ می دهند و اینکه آیا واقعا آشنایی کامل دارند همه چیز را برای شما مشخص می کند .

ولی این موضوع که می فرمایید برای مدیریت سرور از شرکت دیگری استفاده می کنند اصلا خوب نیست.

با تشکر

باز شما خیلی پیراهن از من بیشتر پاره کردید :rolleyes:

من یک چندباری ( 7 یا 8 ) توی همین یک هفته اول به مشکل ( ضعف آگاهی ) برخورد کردم .
    رفتم تو چت آنلاین . اینقدر عالی بودند که من داشتم شاخ درمیارودم. حتی کاری که هیچ ارتباطی بهشون نداشت رو خودشون رفتند تو سیستمم انجام دادند ( یک سرچی تو این زمینه اگر بکنید می بینید اکثرا درباره سوپورت این همین رو می گن . یم بارم که apache زو بروز کرد ( جوینز بود فکر کنم ) چدتا ماجول php برام نصب کرد . والا من دیگه موندم به چی می ن ساپورت . کاری که اینا دارن با من می کنند بیشتر به رفاقت شبیهه. وگرنه کی میاد موضوع ست نشدن دی ان اس رو ( دامینی که تو آنلاینیک داشتم ) رو خودش پیگیری کنه و حل کنه .

حالا این تاپیک محل تعریف از شرکتی نبود ولی من در تجربه یک هفتمو گفتم که دستمو گرفتند و راهنماییم کردند ( از خط صفر)

معمولا شرکت ها تو خارج از ایران کارها رو خودشون انجام نمیدند ( نگر شرکت های خیلی بزرگ ) همه پیمانکار می گیرند برای انجامش .

حالا یک سرچی بکنید ببینید این شرکت که منیج کرده چطوری. شاید بدرد شما هم بخوره .

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

سلام

من احساس شما را کاملا متوجه می شوم و خیلی خوشحال هستم که به این صورت پشتیبانی می کنند ولی یک هفته زمان خیلی کمی است .

من فقط در مورد اینکه شرکتی که پشتیبانی را ارائه می دهد غیر از خود دیتا سنتر است اشکال می بینم .اول اینکه اصولا دیتا سنتر هایی که تعداد سرور های آنها کم است و برای آنها اضافه کردن متخصص با هزینه بالا برای پشتیبانی نرم افزاری ارزش ندارد کار پشتیبانی خودشان را به شرکت بیرونی می دهند و دوم اینکه ممکن است ارتباط دیتا سنتر با آن شرکت دچار اشکال بشود یا اینکه آن شرکت چون خدمات خوبی دارد با دیتا سنتر های کوچک زیادی قرارداد ببندد و بعد از یک مدت کم کم خدمات آن خراب شود . ( این مورد دوم را من تا حالا چند بار شنیدم )

به هر حال من فکر می کنم شما 2 یا 3 ماه بررسی کنید و بعد از آن نتیجه را اعلام کنید

7. تعداد تشکر ها از Nikan به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)