صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: فروش بک لینک در سایت های بزرگ خارجی با کیفیت فوق العاده - فقط برای تعداد محدود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    432
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض فروش بک لینک در سایت های بزرگ خارجی با کیفیت فوق العاده - فقط برای تعداد محدود

سلام دوستان . همانطور که از تایتل مشخص هست فقط برای تعداد محدود هست و زیاد سفارش نمیگیریم .
    تعداد 100 سایت هست . به صورت 10 تایی فروخته می شود بک لینک .
    برای اطلاعات بیشتر پیام دهید .
    فقط به 5 نفر فروخته می شود

کیفیت تضمینی - سایت های EDU و Gov هم داریم . کیفیت تضمینی

آی دی تلگرام جهت ارتباط آنلاین : Seo98hoseini

2. تعداد تشکر ها از spalisp به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    432
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : فروش بک لینک در سایت های بزرگ خارجی با کیفیت فوق العاده - فقط برای تعداد محدود

فقط 2 سفارش دیگر پذیرفته می شود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : فروش بک لینک در سایت های بزرگ خارجی با کیفیت فوق العاده - فقط برای تعداد محدود

سلام لطفا قیمت

6. تعداد تشکر ها از pejvakiran به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با سلام دوست عزیز خرید و فروش بک لینک رو من مناسب نمی دونم چون نه معلومه چطوری اعتبارش سنجیده میشه نه گزارش واضح و شفاف از نوع ساختش وجود داره نه هیچ چیز دیگه به نظرم سمت خرید بک لینک نرید بهتره.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    91 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tearink نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز خرید و فروش بک لینک رو من مناسب نمی دونم چون نه معلومه چطوری اعتبارش سنجیده میشه نه گزارش واضح و شفاف از نوع ساختش وجود داره نه هیچ چیز دیگه به نظرم سمت خرید بک لینک نرید بهتره.
    :|
    چرا توی وب هاستینگ تالک از این خاله زنکا زیاده ؟؟؟؟ :|
    چرا ایرانی جماعت نمیتونن ببینن یکی داره مشتری میگیره ؟ :|
    چرا وقتی تخصصی نداری باید نظر شخصیت رو بدی :|
    طرف عضو شده اینجا یه پیغام بذاره بره :|
    مجید زنگ بزن

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.jabbari نمایش پست ها
    بی راه نمیگه آقای عزیز.
    همین اقا 100 ت از من گرفت برای بکلینک دائمی و هکی (به گفته خودش) بعدش سر یه ماه نشد دبه کرد لینکارو برداشت. بعدش با وقاحت تمام و با وجود موجود بودن چتهای خصوصی در این انجمن و نشان دادن اسکرین شاتها بازم حرف خودش رو زد.شما بهتره وقتی چیزی نمیدونی به کسی اینطوری حمله نکنی.

10. تعداد تشکر ها از ColdWorld به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

جناب جباری ایشون کلاه برداری بیش نیستن هر کسی هم واقعا ازش خریده باشه اینو میدونه ! میگه دائمی بعد هر دقیقه به بهونه های مختلف میخواد ...

البته شاید خودتون هم مولتی اون باشین در جریان نیستم خدا داند ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    91 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    بی راه نمیگه آقای عزیز.
    همین اقا 100 ت از من گرفت برای بکلینک دائمی و هکی (به گفته خودش) بعدش سر یه ماه نشد دبه کرد لینکارو برداشت. بعدش با وقاحت تمام و با وجود موجود بودن چتهای خصوصی در این انجمن و نشان دادن اسکرین شاتها بازم حرف خودش رو زد.شما بهتره وقتی چیزی نمیدونی به کسی اینطوری حمله نکنی.
    سلام و عرض ادب

جناب اولا مطلبی که دوستمون ارسال کرده بود و بنده دربارش نوشتم هیچ ربطی به اینی که شما میگید نداره :|:|:|
    درضمن نیازی به دانایی قبلی هم نداره

------------------------------
    -----------------------------

من برای ایشون نوشتم که اگر چیزی درباره بک لینک نمیدونید دلیلی نمیشه بگید بک لینک ملت نخرن !!! این نظر شخصی شماست نمیتونید بیاید نظر شخصیتون رو ب همه بگید !!!
    هیچ منبع معتبری ننوشته که بک لینک نخرید !!!!!!!!!!!!

حالا شما میگید بهتره وقتی چیزی نمیدونی به کسی اینطوری حمله نکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چی رو باید دقیقا بدونم ؟
    کلاهبرداری کردن هرکسی به خودش ربط داره من درباره پاسخ بیهوده و بی مصرف ایشون زیر تایپیک فروش یک شخص دیگ نظر دادم که وقتی چیزی نمیدونی نباید نظر شخصیتو بدی !

دوست عزیز شما بهتره از یک عینک خوب برای چشماتون استفاده کنید یا بهتره روی ادبیات فارسیتون کار کنید که در اول بتونید خوب ببینید و بعد بتونید بفمید اصلا چی به چی بوده !!!

بازم تشکر از شما بابت پاسخ بیهودتون ! و دقت شدیدا ضعیفتون !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Amlaaki نمایش پست ها
    جناب جباری ایشون کلاه برداری بیش نیستن هر کسی هم واقعا ازش خریده باشه اینو میدونه ! میگه دائمی بعد هر دقیقه به بهونه های مختلف میخواد ...

البته شاید خودتون هم مولتی اون باشین در جریان نیستم خدا داند ...
    سلام عرض خسته نباشید خدمت شما !

در پاسخ شما دوست عزیز !!!

باید بگم پاسخ بنده و پاسخی که من ریپلی کردمش رو کاملا اگر بخونید میفهمید که این جوابی که شما دادی اصلا هیچ ارتباطی با چیزی که اون شخص نوشته و چیزی که من ریپلی کردمش نداره :|

یعنی ایشون گفتن بک لینک کلا نخرید !!!
    من گفتم چرا وقتی نمیدونید اصا چی هستش و هیچ منبع معتبری درباره بک لینک نظری دقیق نداده میاید نظر شخصیتونو میدید که میگید نخرید و...
    بعد شما میگید ایشون کلاهبرداره :|:|:|:|:|
    خب الان پاسخ شما چه ربطی داشت به پاسخ من :|

بعد اینکه شما به همین راحتی میاید نظر میدید درباره هرکسی با شاید و اگر اما :| این نشون دهنده دنیای کوچیکتونه ! یعنی تفکرتون به شدت ضعیفه !
    امیدوارم روی حرفایی که میزنید و کارایی که میکنید بیشتر و بهتر فکر کنید !

همین امثال شما ها خیلی زود نظر دادن و خیلی زود یکی رو قضاوت کردن که کسی الان جیکش در نمیاد و به هیچی معترض نیست و وضع دنیای مجازی شده این !
    مجید زنگ بزن

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

سلام و عرض ادب

جناب اولا مطلبی که دوستمون ارسال کرده بود و بنده دربارش نوشتم هیچ ربطی به اینی که شما میگید نداره :|:|:|
    درضمن نیازی به دانایی قبلی هم نداره

------------------------------
    -----------------------------

من برای ایشون نوشتم که اگر چیزی درباره بک لینک نمیدونید دلیلی نمیشه بگید بک لینک ملت نخرن !!! این نظر شخصی شماست نمیتونید بیاید نظر شخصیتون رو ب همه بگید !!!
    هیچ منبع معتبری ننوشته که بک لینک نخرید !!!!!!!!!!!!

حالا شما میگید بهتره وقتی چیزی نمیدونی به کسی اینطوری حمله نکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چی رو باید دقیقا بدونم ؟
    کلاهبرداری کردن هرکسی به خودش ربط داره من درباره پاسخ بیهوده و بی مصرف ایشون زیر تایپیک فروش یک شخص دیگ نظر دادم که وقتی چیزی نمیدونی نباید نظر شخصیتو بدی !

دوست عزیز شما بهتره از یک عینک خوب برای چشماتون استفاده کنید یا بهتره روی ادبیات فارسیتون کار کنید که در اول بتونید خوب ببینید و بعد بتونید بفمید اصلا چی به چی بوده !!!

بازم تشکر از شما بابت پاسخ بیهودتون ! و دقت شدیدا ضعیفتون !

- - - Updated - - -

سلام عرض خسته نباشید خدمت شما !

در پاسخ شما دوست عزیز !!!

باید بگم پاسخ بنده و پاسخی که من ریپلی کردمش رو کاملا اگر بخونید میفهمید که این جوابی که شما دادی اصلا هیچ ارتباطی با چیزی که اون شخص نوشته و چیزی که من ریپلی کردمش نداره :|

یعنی ایشون گفتن بک لینک کلا نخرید !!!
    من گفتم چرا وقتی نمیدونید اصا چی هستش و هیچ منبع معتبری درباره بک لینک نظری دقیق نداده میاید نظر شخصیتونو میدید که میگید نخرید و...
    بعد شما میگید ایشون کلاهبرداره :|:|:|:|:|
    خب الان پاسخ شما چه ربطی داشت به پاسخ من :|

بعد اینکه شما به همین راحتی میاید نظر میدید درباره هرکسی با شاید و اگر اما :| این نشون دهنده دنیای کوچیکتونه ! یعنی تفکرتون به شدت ضعیفه !
    امیدوارم روی حرفایی که میزنید و کارایی که میکنید بیشتر و بهتر فکر کنید !

همین امثال شما ها خیلی زود نظر دادن و خیلی زود یکی رو قضاوت کردن که کسی الان جیکش در نمیاد و به هیچی معترض نیست و وضع دنیای مجازی شده این !
    اقای عزیز اولاً مودب باش! و با این لحنی که داری از ادب و ادبیات حرف نزن(چیزی که نداری). هر کسی میتونه یه ببخشید بگه و رنگ یوزر شمارو به به رنگ دیکه ای تغییر بده.اما ادب حکم میکنه که چیزی نگم.
    پاسخ بنده هم به شما هیچ ربطی نداره! اینجا انجمنه این طرف هم از من پول گرفته دبه کرده اون ریپلای برای کاربران دیگه بود.
    شما بهتره عینک بزنی و چشاتو وا کنی و نیایی از کسی اینطوری طرفداری کنی اینطور حرص و جوش بزنی 1000 تا علامت تعجب بزنی از عصبانیت و حرصت.
    علت ریپلای من فقط این بخش بود:
    چرا ایرانی جماعت نمیتونن ببینن یکی داره مشتری میگیره ؟
    این یعنی طرفداری و من به عنوان کسی که حقه خورده نمیتونم تحمل کنم.انقدر هم بیکار نیستم جواب بی ادبی های امثال شما رو بدم.اینم اخرین پست من بود.
    نظر شخصی هرکس هم به خودش مربوطه نه شما.شما کاره ای نیستی که نسخه میپیچی ( که میفرمایی نباید نظر شخصیتو بدی) این به خود هرکس مربوطه
    این این انجمن صاحب داره لازم نیست شما نسخه بپیچی واسه دیگران.بهتره حرص و جوش نخوری و با خونسری کامل و رعایت ادب و احترام پست بزنی.
    ویرایش توسط ColdWorld : January 15th, 2018 در ساعت 03:42

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    91 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    اقای عزیز اولاً مودب باش! و با این لحنی که داری از ادب و ادبیات حرف نزن(چیزی که نداری). هر کسی میتونه یه ببخشید بگه و رنگ یوزر شمارو به به رنگ دیکه ای تغییر بده.اما ادب حکم میکنه که چیزی نگم.
    پاسخ بنده هم به شما هیچ ربطی نداره! اینجا انجمنه این طرف هم از من پول گرفته دبه کرده اون ریپلای برای کاربران دیگه بود.
    شما بهتره عینک بزنی و چشاتو وا کنی و نیایی از کسی اینطوری طرفداری کنی اینطور حرص و جوش بزنی 1000 تا علامت تعجب بزنی از عصبانیت و حرصت.
    علت ریپلای من فقط این بخش بود:
    این یعنی طرفداری و من به عنوان کسی که حقه خورده نمیتونم تحمل کنم.انقدر هم بیکار نیستم جواب بی ادبی های امثال شما رو بدم.اینم اخرین پست من بود.
    نظر شخصی هرکس هم به خودش مربوطه نه شما.شما کاره ای نیستی که نسخه میپیچی ( که میفرمایی نباید نظر شخصیتو بدی) این به خود هرکس مربوطه
    این این انجمن صاحب داره لازم نیست شما نسخه بپیچی واسه دیگران.بهتره حرص و جوش نخوری و با خونسری کامل و رعایت ادب و احترام پست بزنی.
    سلام و عرض ادب

دوست گرامی اولا پاسخ هرکس در راستای ادب و شعورش داده میشه !
    دوما علامت تعجب حرص خوردن نیست :|:|:|:| یعنی تعجب . علامت تعجب یعنی : تعجب کردن !!!
    تعجب کردم بازم که شما پاسخ بنده رو ریپلی کردی الان داری باز میگی من داشتم به بقیه این حرف رو میزدم :|:|:|:| !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    فک کنم کلا نمیدونید چطوری باید از انجمن استفاده کرد یا مثلا نمیدونید ریپلی یعنی پاسخ دادن به شخصی که ریپلی شده :| نه برای مردم یا بقیه :|:| !!!!!!!!

لازم به ذکره بگم حرفی که من زدم هیچ ارتباطی به شخص دیگ نداشت و مربوط به اون شخصی بود که ریپلی شد ! و اینکه شما اومدین ریپلی کردینش و پاسخ دادن این بماند !

در خصوص اینکه نظر شخصی هرکس به خودش مربوطه افرین دقیقا پس نظر شخصی هرکس نباید توی پست هرکسی جاری بشه ! چون نظر شخصی خودشه من کارم فروش بک لینک هستش اگر کسی از روی نادانی به کار من ایراد بگیره موظف هستم از خودم دفاع کنم پاسخ منم به شخصی بود که از روی نادانی اومده بود گفته بود کسی بک لینک نخره و...
    اینکه از شما هرکسی پول خورده به خودتون مربوطه میتونسید ریپلی نکنید پاسخ منو چون پاسخ من اصا ربطی به اینکه :| پول خوردن یا نخوردن نداشت :|

باید بگم همچنان اگر عینک بزنید و کاملا درست بخونید میبینید که :

-------------------------------------------
    ------------------------------------------

این پاسخی که اون شخص داده بود میگفت ک به نظرم کلا سمت خرید بک لینک نرید !!!! هیچ ربطی به کلاهبرداری شدن پول کسی رو خوردن و... نداشت :| داشت درباره بک لینک نظر میداد و من هم چون از روی بی علمی اومده بود نظر درباره شغل بنده داده بود بهش پاسخ دادم ! :|
    حالا شما چرا اینقد بی ربط و پرت حرف میزنید دلیلش رو نمیدونم !

این هم پاسخ من به اون شخص بود ریپلی کرده بودمش :| یعنی این پاسخ برای ایشون بود نه شما !!!

در واقع بهتره مطالعه کنید درباره انجمن
    و یا بهتره بگم درباره ریپلی کردن :|
    دیگ هیچ پاسخی به شما داده نمیشه چون از پاسخ های پرتتون مشخصه که کلا نمیدونید درباره چی داره بحث میشه :|:|:|
    قانع کردن شما مثل کوبیدن میخ توی فولاده :|
    ویرایش توسط mr.jabbari : January 15th, 2018 در ساعت 17:22
    مجید زنگ بزن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)