صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: اتصال غیرمجاز دامنه ناشناس به دامنه فروشگاه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض اتصال غیرمجاز دامنه ناشناس به دامنه فروشگاه

سلام امروز که با یکی از کلمه های کلیدی تو گوگل جستجو میکردم متوجه شدم که سایت بنده با یک دامنه دیگه که حتی خبری ازش نداشتم یک هفته پیش رجیستر شده داره بالا میاد.به هاستینگ اطلاع دادم که هنوز پاسخی ندادن
    امکان اینکه درگاه بانکی رو بیان به نام خودشون ثبت کنن وخریدها برای اونها واریز بشه هست؟؟
    توی پنل هاست چک کردم توی پارک دومین هیچی ثبت شده نبود
    چطوری میشه جلوشون گرفت؟؟
    ادرس فروشگاه بنده
    digifilestore.ir
    ادرس تقلبی
    KalaOnline10.com
    آی پی های اون سایت رو داخل ایپی بلاکر سی پنل هاستم بلاک کردم تاثیری نداشت
    اومدم فایل index.php رو از هاست خودم حذف کردم برای اون ادرس هم حذف شد وسایت بالا نیومد مجدد اپلود کردم اونم بالا اومد هر تغییری که داخل سایت خودم میدم همون لحظه روی اون یکی لحاظ میشه
    با تغییر هاستینگ درست میشه؟؟

اساتید اهل فن لطفا راهنمایی کنن

2. # ADS

عضو انجمن RealHAM آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    455
    تشکر شده در
    368 پست

پیش فرض پاسخ : اتصال غیرمجاز دامنه ناشناس به دامنه فروشگاه

سلام
    یک بار پسورد دیتابیس تان را تغییر دهید
    ---

ببخشید روی یک سرور نیست. فکر کردم روی یک سرور هستند برای همین عرض کردم تغییر پسود دیتابیس بدهید.
    ویرایش توسط RealHAM : August 1st, 2017 در ساعت 22:58
    سامانه میزبانی وب صفروب | سامانه پرداخت یک دو سه پی
    تلفن : ۰۹۳۰۴۰۰۱۹۸۶ | تلگرام : safeith
    شرکت فناوران برنامه نویس ماد

4. تعداد تشکر ها از RealHAM به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط worldmohammad نمایش پست ها
    سلام امروز که با یکی از کلمه های کلیدی تو گوگل جستجو میکردم متوجه شدم که سایت بنده با یک دامنه دیگه که حتی خبری ازش نداشتم یک هفته پیش رجیستر شده داره بالا میاد.به هاستینگ اطلاع دادم که هنوز پاسخی ندادن
    امکان اینکه درگاه بانکی رو بیان به نام خودشون ثبت کنن وخریدها برای اونها واریز بشه هست؟؟
    چطوری میشه جلوشون گرفت؟؟
    ادرس فروشگاه بنده
    digifilestore.ir
    ادرس تقلبی
    KalaOnline10.com
    اومدم فایل index.php رو از هاست خودم حذف کردم برای اون ادرس هم حذف شد وسایت بالا نیومد مجدد اپلود کردم اونم بالا اومد هر تغییری که داخل سایت خودم میدم همون لحظه روی اون یکی لحاظ میشه

الان که هیچکدوم از سایتها آپ نیستند بشه بررسی کرد
    آدرس تلگرام:
    https://t.me/babak1983
    آیدی تلگرام:
    @babak1983

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    191
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    69 پست

سلام
    دوست عزیز هیچکدوم از سایتها بالا نمیان! اما با توجه به گفته هاتون بهتره به سایت ای نماد برید و گزارش بدید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    50
    تشکر شده در
    39 پست

چطوری میشه جلوشون گرفت؟؟
    ادرس فروشگاه بنده
    digifilestore.ir
    ادرس تقلبی
    KalaOnline10.com

دوست عزیز مورد رو باید با هاستینگتون بررسی کنید، متاسفانه تنظیمات سرورشون آسیب پذیر هست.
    یک راه دیگه هم بررسی با php هست که اگر دامنه ای جز دامنه مجاز درخواست را ارسال کرده باشد، block شود.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    30 پست

سلام دوست عزیز

وارد سایت کارگروه تعیین مصادیق شوید. اونجا لینک گزارش داره. اول گزارش بدید و شماره پیگیری بگیرید. بعدش شماره تماس هست. تماس بگیرید و توضیح بدهید.
    اگه لازم بود پلیس فتا هم می تونید مراجعه کنید.
    مشکل نفوذ از آسیب پذیری و کانفیگ نامناسب سرور هست.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

سایت تون خالی هست .

عضو انجمن shahinmq آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    695
    تشکر شده در
    470 پست

سلام

با قراردادن این کد در فایل config احتمالا باید مشکلتون برطرف بشه :

کد PHP:
    if($_SERVER['SERVER_NAME'] != 'digifilestore.ir')
        exit(
    'ow ow :)'); 

11. تعداد تشکر ها از shahinmq به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

سلام مجدد
    مشکل بنده بعد دو روز درگیر بودن توسط یکی از دوستان حل شد.(توضیحات رو کامل خدمتتون میگم چون کمکی که از سمت هاست جدید به بنده شد صرفا از روی نوع دوستی بوده)
    راستش رو بخواین نه بنده و نه این دوستمون که اتفاقا داخل این انجمن پیداش کردم نفهمیدیم چجوری تونستن به دیتابیس ،پنل وردپرس وصل بشن که یوزر پسورد من با اون سایت یکی باشه و همزمان بتونن وارد بشن.(همچنان دارن بررسی میکنن تا روش کارشون رو بفهمن)
    هاست قبلی که شتاب هاست بود هیچ پاسخی طی این دو روز به تیکت بنده ندادن فقط زحمت کشیدن و درخواست غیرفعال سازی پنل هاست خودم رو داده بودم رو سریعا تایید کردن تا بتونن اون هاست رو به شخص دیگری بفروشن.
    بنده تجربه این چنینی با این دسته از هاست ها دارم که همیشه فقط کاربر رو مقصر میدونن.(میتونم تصاویری از کلیه تیکت هایی که طی یک سال استفاده از سرویس در هاست قبلی دادم رو به همراه پاسخ پشتیبانیشون رو ببینید، مخصوصا مشکلی که باعث میشد نتونم داخل هاست ایمیل بسازم و ازش استفاده کنم و برا حل مشکل اعلام کردن که باید کل هاست رو ریست کنن و از اول شروع کنم!)
    اتفاقات جالبی که در این دو روز افتاد:
    به سه تا از هاست های فعال کشور تیکت زدم (ونداهاست-میزبان فا-هاست پرو وشرکت صادر کننده دامنه پرشین رجیستر و درگاه زرین پال) تا اگر میتونن مشکل بنده رو حل کنن سایت رو منتقل کنم که یکی گفت نمیتونن و برید از انجمن ها کمک بگیرید-یکی دیگه گفت که داره از روش ای فریم استفاده میکنه و برای جلوگیری از اینکار اموزشش داخل گوگل هست انجام بدم حل میشه!-یکی دیگه هم اصلا پاسخی نداد-پرشین رجیستر هم گفتن مربوط به هاست میشه-زرین پال هم راهنمایی کردن که ایپی سرویس دهنده رو محدود کنم که نتونن تراکنش ها رو به سمت خودشون ببرن
    این دوستمون بعد دوروز تونستن ای پی سرویس دهنده اون سایت رو از پشت کلودفلر پیدا کنن و داخل هاست خودشون بلاک کنن تا دسترسی به اطلاعات سایت بنده نداشته باشه و همچنان در حال مانیتور کردن اون سایت هست تا اگر مجدد سرویس دهنده شون رو تغییر دادن همین کارو ادامه بدن.
    به نظرم اگر پیگیری ایشون نبود باید بیخیال سایت میشدم.
    بنده نیمه شب ساعت 2 صبح روز چهارشنبه از هاست قبلی به تاتسوهاست (https://tatso.in/) منتقل کردم ونگته جالب اینجا بود که تا اون ساعت مدیریت هاست جدید همچنان بیدار بودن!(و هاست قبلی!!!) (شاید دوستانی بگن که هاست جدید بخاطر پول خودشون و افزایش مشتری این کارو کردن ولی بنده این فکرو نمیکنم و به 5هزارتومنی که برای سرویس شون دادم نیازی ندارن)
    چون در ابتدا بنده اصلا نمیدونستم ایشون خودشون هم هاست دارن صرفا بخاطر پیامی بود که داخل انجمن از ایشون در پاسخ به یک کاربر دیگه داده بودن و به نظرم اومد که در این زمینه تجربه خوبی دارن بهشون پیام درخواست کمک دادم.
    و ساعت 11 روز پنجشنبه دامنه ب هاست جدید ست شد که اقدام به نصب مجدد وردپرس و قالب و ... کردم (چون فکر میکردم از شل یا چیز دیگری در هاست قبلی استفاده شده و کلیه فایل ها الوده هستن) اما نکته جالب تر اینجا بود که بعد از نصب وردپرس خام اون سایت مجدد شبیه سایت بنده بالا اومد!!!که در نهایت هاست جدید اقدام به پیدا و بلاک کردن ایپی سرور کرد و مشکل رو فعلا حل کردن.
    دوستانی هم بودن که پیشنهاداتی دادن مثل شکایت به پلیس فتا،کپی کردن کدهایی به سایت و...
    بنده هیچ ادرس دقیق و شماره تلفن یا هرچیز دیگری که مشخص کنه شخصی داخل کشور اینکارو انجام داده نداشتم به نظرتون پلیس فتا میتونست چیکارکنه؟؟اصلا قبول میکردن که پیگیر یه سایتی بشن که چیز خاصی نداشت و اصلا به پیگیری اش می ارزید؟ یه ایمیل داشتم که اونم مربوط به امریکا میشد حتی سرویس دهنده اصلی این سایت هم امریکا بود
    کار با کپی کردن کد های مختلف حل نمیشد میدونید چرا؟؟ وقتی اینها به راحتی هر چه تمام زمانیکه هر پسوردی با هر سطح امنیتی رو داخل وردپرس تغییر میدادم و با همون یوزر پسورد سایت بنده میشد وارد پنل وردپرس اون سایت شد و بصورت خودکار ایمیل مدیریت بنده به info@kalaonline10.com تغییر میکرد حتی در دیتابیس! چه حدسی میشه زد؟؟
    به فرض هم با کدهایی که دوستان معرفی کردن میتونستم بفهمم که کی هستن و چه منظوری دارن،وقتی شرکت هاست بنده هنوز بعد دو روز به خودش زحمت باز کردن تیکت رو نداده فکر نمیکنم این روش هم فایده ای داشته باشه.
    روشی که استفاده کردن در نوع خودش جالب بوده که تونستن به سایت دیگر بدون انجام تنظیم خاصی در بخش addon domain هاست بنده وصل بشن و از نتایج سایتی دیگر برای بالا اومدن استفاده کنن.
    هدف مالی فکر نمیکنم بوده باشه (مطمئن نیستم) چون نزدیک به ده روز از زمان ثبت اون دامنه میگذشت که بصورت کاملا اتفاقی بنده توی گوگل متوجه شدم چنین سایتی مشابه سایت بنده هست و طی این مدت میتونستن با این سطح دسترسی مرچنت کد درگاه بانکی رو تغییر بدن یا هر کار دیگری که تراکنش ها رو به سمت خودشون بکشن.
    فعلا منتظرم ببینم باز چه اتفاقی می افته.
    این متن رو صرفا جهت اطلاع دوستانی که پیگیر مشکل بنده بودن نوشتم و هدفم فقط ارائه تجربه ای بود که طی این اتفاق به دست اوردم قصد داستان سرایی یا تبلیغ یا خودنمایی نداشتم.
    ببخشید که سرتون رو درداوردم ان شالله همیشه سایت تون پابرجاباشه
    ویرایش توسط worldmohammad : August 3rd, 2017 در ساعت 13:12

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    85 پست

سلام مجدد
    مشکل بنده بعد دو روز درگیر بودن توسط یکی از دوستان حل شد.(توضیحات رو کامل خدمتتون میگم چون کمکی که از سمت هاست جدید به بنده شد صرفا از روی نوع دوستی بوده)
    راستش رو بخواین نه بنده و نه این دوستمون که اتفاقا داخل این انجمن پیداش کردم نفهمیدیم چجوری تونستن به دیتابیس ،پنل وردپرس وصل بشن که یوزر پسورد من با اون سایت یکی باشه و همزمان بتونن وارد بشن.(همچنان دارن بررسی میکنن تا روش کارشون رو بفهمن)
    هاست قبلی که شتاب هاست بود هیچ پاسخی طی این دو روز به تیکت بنده ندادن فقط زحمت کشیدن و درخواست غیرفعال سازی پنل هاست خودم رو داده بودم رو سریعا تایید کردن تا بتونن اون هاست رو به شخص دیگری بفروشن.
    بنده تجربه این چنینی با این دسته از هاست ها دارم که همیشه فقط کاربر رو مقصر میدونن.(میتونم تصاویری از کلیه تیکت هایی که طی یک سال استفاده از سرویس در هاست قبلی دادم رو به همراه پاسخ پشتیبانیشون رو ببینید، مخصوصا مشکلی که باعث میشد نتونم داخل هاست ایمیل بسازم و ازش استفاده کنم و برا حل مشکل اعلام کردن که باید کل هاست رو ریست کنن و از اول شروع کنم!)
    اتفاقات جالبی که در این دو روز افتاد:
    به سه تا از هاست های فعال کشور تیکت زدم (ونداهاست-میزبان فا-هاست پرو وشرکت صادر کننده دامنه پرشین رجیستر و درگاه زرین پال) تا اگر میتونن مشکل بنده رو حل کنن سایت رو منتقل کنم که یکی گفت نمیتونن و برید از انجمن ها کمک بگیرید-یکی دیگه گفت که داره از روش ای فریم استفاده میکنه و برای جلوگیری از اینکار اموزشش داخل گوگل هست انجام بدم حل میشه!-یکی دیگه هم اصلا پاسخی نداد-پرشین رجیستر هم گفتن مربوط به هاست میشه-زرین پال هم راهنمایی کردن که ایپی سرویس دهنده رو محدود کنم که نتونن تراکنش ها رو به سمت خودشون ببرن
    این دوستمون بعد دوروز تونستن ای پی سرویس دهنده اون سایت رو از پشت کلودفلر پیدا کنن و داخل هاست خودشون بلاک کنن تا دسترسی به اطلاعات سایت بنده نداشته باشه و همچنان در حال مانیتور کردن اون سایت هست تا اگر مجدد سرویس دهنده شون رو تغییر دادن همین کارو ادامه بدن.
    به نظرم اگر پیگیری ایشون نبود باید بیخیال سایت میشدم.
    بنده نیمه شب ساعت 2 صبح روز چهارشنبه از هاست قبلی به تاتسوهاست منتقل کردم ونگته جالب اینجا بود که تا اون ساعت مدیریت هاست جدید همچنان بیدار بودن!(و هاست قبلی!!!) (شاید دوستانی بگن که هاست جدید بخاطر پول خودشون و افزایش مشتری این کارو کردن ولی بنده این فکرو نمیکنم و به 5هزارتومنی که برای سرویس شون دادم نیازی ندارن)
    چون در ابتدا بنده اصلا نمیدونستم ایشون خودشون هم هاست دارن صرفا بخاطر پیامی بود که داخل انجمن از ایشون در پاسخ به یک کاربر دیگه داده بودن و به نظرم اومد که در این زمینه تجربه خوبی دارن بهشون پیام درخواست کمک دادم.
    و ساعت 11 روز پنجشنبه دامنه ب هاست جدید ست شد که اقدام به نصب مجدد وردپرس و قالب و ... کردم (چون فکر میکردم از شل یا چیز دیگری در هاست قبلی استفاده شده و کلیه فایل ها الوده هستن) اما نکته جالب تر اینجا بود که بعد از نصب وردپرس خام اون سایت مجدد شبیه سایت بنده بالا اومد!!!که در نهایت هاست جدید اقدام به پیدا و بلاک کردن ایپی سرور کرد و مشکل رو فعلا حل کردن.
    دوستانی هم بودن که پیشنهاداتی دادن مثل شکایت به پلیس فتا،کپی کردن کدهایی به سایت و...
    بنده هیچ ادرس دقیق و شماره تلفن یا هرچیز دیگری که مشخص کنه شخصی داخل کشور اینکارو انجام داده نداشتم به نظرتون پلیس فتا میتونست چیکارکنه؟؟اصلا قبول میکردن که پیگیر یه سایتی بشن که چیز خاصی نداشت و اصلا به پیگیری اش می ارزید؟ یه ایمیل داشتم که اونم مربوط به امریکا میشد حتی سرویس دهنده اصلی این سایت هم امریکا بود
    کار با کپی کردن کد های مختلف حل نمیشد میدونید چرا؟؟ وقتی اینها به راحتی هر چه تمام زمانیکه هر پسوردی با هر سطح امنیتی رو داخل وردپرس تغییر میدادم و با همون یوزر پسورد سایت بنده میشد وارد پنل وردپرس اون سایت شد و بصورت خودکار ایمیل مدیریت بنده به info@kalaonline10.com تغییر میکرد حتی در دیتابیس! چه حدسی میشه زد؟؟
    به فرض هم با کدهایی که دوستان معرفی کردن میتونستم بفهمم که کی هستن و چه منظوری دارن،وقتی شرکت هاست بنده هنوز بعد دو روز به خودش زحمت باز کردن تیکت رو نداده فکر نمیکنم این روش هم فایده ای داشته باشه.
    روشی که استفاده کردن در نوع خودش جالب بوده که تونستن به سایت دیگر بدون انجام تنظیم خاصی در بخش addon domain هاست بنده وصل بشن و از نتایج سایتی دیگر برای بالا اومدن استفاده کنن.
    هدف مالی فکر نمیکنم بوده باشه (مطمئن نیستم) چون نزدیک به ده روز از زمان ثبت اون دامنه میگذشت که بصورت کاملا اتفاقی بنده توی گوگل متوجه شدم چنین سایتی مشابه سایت بنده هست و طی این مدت میتونستن با این سطح دسترسی مرچنت کد درگاه بانکی رو تغییر بدن یا هر کار دیگری که تراکنش ها رو به سمت خودشون بکشن.
    فعلا منتظرم ببینم باز چه اتفاقی می افته.
    این متن رو صرفا جهت اطلاع دوستانی که پیگیر مشکل بنده بودن نوشتم و هدفم فقط ارائه تجربه ای بود که طی این اتفاق به دست اوردم قصد داستان سرایی یا تبلیغ یا خودنمایی نداشتم.
    ببخشید که سرتون رو درداوردم ان شالله همیشه سایت تون پابرجاباشه
    ممنون که تجربه تون رو شییر کردین
    در مورد درگاه بانکی هم عرض کنم که خوشبختانه درگاههایی مثل بانک ملت روی آدرس دامنه کار میکنن و غیر ممکن هست از درگاه شما توسط دامنه دیگری استفاده بشه
    آدرس تلگرام:
    https://t.me/babak1983
    آیدی تلگرام:
    @babak1983

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)