صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: خرید کدام سرور از hetzner برای راه اندازی Upload center مثل uploadboy

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : خرید کدام سرور از hetzner برای راه اندازی Upload center مثل uploadboy

خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی که کردید
    الان شما فکر میکنید هزینه ماهانه نگهداری سایت uploadboy یا سایت شبیه اون چقدره ؟

چند تا سرور دارن ؟
    اصلا کجاست سرور اینا ؟ از کجا خدمات میگیرن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    سرور بستگی به منابع مورد نیاز شما داره و انتخابش با شماست اما باید حداقل 16 گیگ رم داشته باشه و 2 ترابایت فضا (چون اول کار باید هزینه هاتون رو پایین نگه دارین چون مشتری نیست) و باید تبلیغات زیاد کنید و محبوب بشید و در فروم های مثل همینجا یا پی سی ورلد و فرومهای مرتبط خودتون رو معرفی کنید امکانات جدید داشته باشید مطمئناً موفق میشید منتها اول کار باید هزینه ها رو پایین نگه دارید اینه که سرورهای با هارد خیلی زیاد نباید تهیه کنید چون اولاً برای اول کار استفاده ای نداره دوماً هزینه زیادی داره. کانفیگ رو پیشنهاد من نصب لینوکس سنت او اس 64 بیت، وب سرور انجینیکسه که بهترین بازدهی رو جهت دانلود داره.
    ضمناً دوست عزیز نگته ای بسیار مهم رو بگم آپلودسنتر داشتن در ایران و محدود بودن به ایران کار بسیار سختیه چون اینکار مافیای خودش رو داره و دوم اینکه فیلتــرینگ هست سوم اینکه به عنوان کسی که میخواد شما ضرر نکنه میگم بدون تحقیق و دانش به هیچ عنوان وارد کار اپلودسنتری نشید که ضررهای فوق العاده شدیدی رو در صورت اشتباه شما ممکنه داشته باشه.خوب تحقیق کنید.اگر میخواهید موفق بشید یکی از کارهای اینه که به هیچ عنوان به ایران و کشور ایران محدود نباشید که احتمال شکستتون زیاد میشه باید به همه خدمات بدین که فروشتون بره بالا چون فروشی نداشته باشه یه اپلودسنتر فلج خواهد شد

2. # ADS

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض پاسخ : خرید کدام سرور از hetzner برای راه اندازی Upload center مثل uploadboy

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdian نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی که کردید
    الان شما فکر میکنید هزینه ماهانه نگهداری سایت uploadboy یا سایت شبیه اون چقدره ؟

چند تا سرور دارن ؟
    اصلا کجاست سرور اینا ؟ از کجا خدمات میگیرن ؟
    خواهش میکنم.
    ببین دوست عزیز اپلودبوی اول کار بنده یادمه همه ازش بد میگفتن چون ضعیف بود (پول درستی نداشت اول کار) محدود میکرد( که کار درستیه که یه اپلودسنتر باید برای بقای خودش بکنه وگرنه دست کاربر رو مثل 4 اپلود باز بزاری اخرش نابودیه).بعدها اپلودبوی به مرور قوی شد و خدماتش رو گسترش داد.ببینید نباید جا بزنید نباید اول کار انتظار سود داشته باشید نباید با هر ضرر نامید بشید (در همه کاری) مطمئنا آپلودبوی هم بدون سختی به اینجا نرسیده. اپلود بوی سرور در انگلیس (رداستیشن داره) از او وی اچ (در کشور کانادا) هم داره و سرورهای زیادی هم در ایران داره که به دلیل ترافیک بالایی که ایحاد میکنه هاست دی ال (نماینده اسیاتک) سرور به صورت کاملاً مدیریت شده و رایگان بهشون تحویل میدن اما سرورهای خارج هزینه داره و چندین برابر کیفیت نسبت به شبکه های ایران داره.
    همینطور که گفتم باید تبلیغ کنید یعنی سرور خوب داشته باشید اما ارزون. البته به نظر بنده هتزنر هم مشکلی نداره به شرطی که سرور مارکتی نخرید سرورهای ست اپ دار کیفیت بدی ندارن ولی شخصاً برای اپلود سنتر هتزنر رو پیشنهاد نمیدم.چون کاربر بیاد ببینه لیچ شما کنده اپلود کنده بیخیال میشه و میره سراغ یه سایت دیگه.پیشنهاد من سرورهای ارزون قیمت و رده پایین تر رد استیشنه که کیفیت شبکه بی نظیری دارن و سخت افزار نو و با کیفیت هم دارن.خلاصه حرف ها و توصیه های بنده : 1-سرور با کیفیت (در حد امکان ارزون برای جلوگیری از هدر رفتن سرمایه) 2- تبلیغ هدفمند و گسترده و جدی 3 فعالیت شما و معرفی امکانات سایتتون در فروم های مرتبط که بالاتر اشاره کردم 4- ارائه امکانات متنوع و جالب و در صورت امکان ارائه امکاناتی که مشابه ای ندارد. ( که کاربر رو به طرفتون بکشه).اینطوری وارد چرخه رقابت میشید و میزان موفقیت هم به شما و نحوه مدیریت شما و سرمایتون بستگی داره.
    ویرایش توسط ColdWorld : July 17th, 2017 در ساعت 02:27

4. تعداد تشکر ها از ColdWorld به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

ممنونم از شما دوست عزیز
    خیلی کمک کردید دوست عزیز
    -----
    این سرویس مورد تایید شما است ار RS
    CPU
    Xeon E3-1270 v5
    RAM
    64GB RAM
    HDD
    4x 4TB SATA HDD 7200rpm 3.5"
    ------------------------------------------------------

خواهش میکنم.
    ببین دوست عزیز اپلودبوی اول کار بنده یادمه همه ازش بد میگفتن چون ضعیف بود (پول درستی نداشت اول کار) محدود میکرد( که کار درستیه که یه اپلودسنتر باید برای بقای خودش بکنه وگرنه دست کاربر رو مثل 4 اپلود باز بزاری اخرش نابودیه).بعدها اپلودبوی به مرور قوی شد و خدماتش رو گسترش داد.ببینید نباید جا بزنید نباید اول کار انتظار سود داشته باشید نباید با هر ضرر نامید بشید (در همه کاری) مطمئنا آپلودبوی هم بدون سختی به اینجا نرسیده. اپلود بوی سرور در انگلیس (رداستیشن داره) از او وی اچ (در کشور کانادا) هم داره و سرورهای زیادی هم در ایران داره که به دلیل ترافیک بالایی که ایحاد میکنه هاست دی ال (نماینده اسیاتک) سرور به صورت کاملاً مدیریت شده و رایگان بهشون تحویل میدن اما سرورهای خارج هزینه داره و چندین برابر کیفیت نسبت به شبکه های ایران داره.
    همینطور که گفتم باید تبلیغ کنید یعنی سرور خوب داشته باشید اما ارزون. البته به نظر بنده هتزنر هم مشکلی نداره به شرطی که سرور مارکتی نخرید سرورهای ست اپ دار کیفیت بدی ندارن ولی شخصاً برای اپلود سنتر هتزنر رو پیشنهاد نمیدم.چون کاربر بیاد ببینه لیچ شما کنده اپلود کنده بیخیال میشه و میره سراغ یه سایت دیگه.پیشنهاد من سرورهای ارزون قیمت و رده پایین تر رد استیشنه که کیفیت شبکه بی نظیری دارن و سخت افزار نو و با کیفیت هم دارن.خلاصه حرف ها و توصیه های بنده : 1-سرور با کیفیت (در حد امکان ارزون برای جلوگیری از هدر رفتن سرمایه) 2- تبلیغ هدفمند و گسترده و جدی 3 فعالیت شما و معرفی امکانات سایتتون در فروم های مرتبط که بالاتر اشاره کردم 4- ارائه امکانات متنوع و جالب و در صورت امکان ارائه امکاناتی که مشابه ای ندارد. ( که کاربر رو به طرفتون بکشه).اینطوری وارد چرخه رقابت میشید و میزان موفقیت هم به شما و نحوه مدیریت شما و سرمایتون بستگی داره.

تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

ممنونم از شما دوست عزیز
    خیلی کمک کردید دوست عزیز
    -----
    CPU
    Xeon E3-1270 v5
    RAM
    64GB RAM
    HDD
    خواهش میکنم.
    سرور بسیار قوی ای هست و قطعاً کیفیت فوق العاده ای خواهد داشت.همونطور که گفتم به فکر سرورهای ارزونتر باشید بهتره.این مقدار هارد برای شروع کار (3 4 ماه اول) مورد نیاز نخواهد بود و فقط هزینه اضافی خواهد داشت.8 ترابایت هم کافیه برای شروع هر چند که باز هم زیاده به نظر من ولی ارزونترین که میشه در رد استیشن پیدا کرد همینه.البته به OVH هم یه نگاهی بکنید سرورهای خیلی خوبی داره.سرور زیر از رد استیشن به نظر بنده برای شروع کار کاملاً مناسب خواهد بود

Specification X 1

• CPUXeon E3-1270 v5
    • RAM64GB RAM
    • HDD4x 2TB SATA HDD 7200rpm 3.5"

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

برای افزایش دیسک های بعدی امکان خرید storage box از DC ها است ؟ یا باید هر بار سرور add کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید دوست عزیز

ممنونم از شما دوست عزیز
    خیلی کمک کردید دوست عزیز
    -----
    CPU
    Xeon E3-1270 v5
    RAM
    64GB RAM
    HDD
    - - - Updated - - -

برای افزایش دیسک های بعدی امکان خرید storage box از DC ها است ؟ یا باید هر بار سرور add کرد ؟
    یعنی همون سروری که فرمودید رو بگیرم بعدش از storage box استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید دوست عزیز

خواهش میکنم.
    سرور بسیار قوی ای هست و قطعاً کیفیت فوق العاده ای خواهد داشت.همونطور که گفتم به فکر سرورهای ارزونتر باشید بهتره.این مقدار هارد برای شروع کار (3 4 ماه اول) مورد نیاز نخواهد بود و فقط هزینه اضافی خواهد داشت.8 ترابایت هم کافیه برای شروع هر چند که باز هم زیاده به نظر من ولی ارزونترین که میشه در رد استیشن پیدا کرد همینه.البته به OVH هم یه نگاهی بکنید سرورهای خیلی خوبی داره.سرور زیر از رد استیشن به نظر بنده برای شروع کار کاملاً مناسب خواهد بود

Specification X 1

• CPUXeon E3-1270 v5
    • RAM64GB RAM
    • HDD4x 2TB SATA HDD 7200rpm 3.5"

تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

امکان ارتقا فکر میکنم داشته باشه (یعنی معمولاً دیتاسنترها این امکان رو دارن) اگر هم نداشتن احیاناً میتونید اون سروری که میخواهید حجم بالا باشه رو بخرید و فوری اطلاعاتتون رو منتقل کنید.اضافه کردن سرور جدید با اومدن کاربران زیاد و به درامد رسیدن توجیه اقتصادی خواهد داشت. وقتی یه سرور جوابگو نبود اونوقت سرور جدید باید اضافه کرد برای همین میگفتم که زیاد جچیم نباشه.
    ویرایش توسط ColdWorld : July 17th, 2017 در ساعت 02:47

9. تعداد تشکر ها از ColdWorld به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    43 پست

درود
    بهترین اسکریپت برای اپلود سنتر چی میتونه باشه.
    ممنون
    با اجازه استارتر

تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehriz نمایش پست ها
    درود
    بهترین اسکریپت برای اپلود سنتر چی میتونه باشه.
    ممنون
    با اجازه استارتر
    بهترین ها : xfilesharing | YetiShare

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

ممنون از شما دوست عزیز
    uploadboy هم xfilesharing هستش ؟ درسته ؟

بهترین ها : xfilesharing | YetiShare
    - - - Updated - - -

سوال اینه که فرق storage box و سرور در چیه ؟

در hetzner یه سرویس هم داره به نام Storage box - توی اون امکان ذخیره کردن نیست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    امکان ارتقا فکر میکنم داشته باشه (یعنی معمولاً دیتاسنترها این امکان رو دارن) اگر هم نداشتن احیاناً میتونید اون سروری که میخواهید حجم بالا باشه رو بخرید و فوری اطلاعاتتون رو منتقل کنید.اضافه کردن سرور جدید با اومدن کاربران زیاد و به درامد رسیدن توجیه اقتصادی خواهد داشت. وقتی یه سرور جوابگو نبود اونوقت سرور جدید باید اضافه کرد برای همین میگفتم که زیاد جچیم نباشه.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    22 پست

سلام دوستان عزیز

خرید کدام سرور از hetzner برای راه اندازی Upload center مثل uploadboy را پیشنهاد میدید ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید که کدام سرور مناسب است برای راه اندازی یک فایل سنتر در حد uploadboy

ممنون از شما
    سلام
    سرورهای sb40 و ex40 پیشنهاد می‌شود.
    درصورتی که نیاز به سرور sb40 بدون هزینه راه اندازی و کانفیگ شده با cpanel نیاز داشتید، می توانیم یک آفر با قیمت مناسب به شما پیشنهاد دهیم.
    همچنین لیست کلیه سرورهای هتزنر را می توانید به صورت یکجا در لینک زیر مشاهده کنید:
    http://www.parsnia.com/server
    ویرایش توسط parsnia co : July 17th, 2017 در ساعت 13:58

14. تعداد تشکر ها از parsnia co به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)