صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: پیشنهاد 1api آلمان برای انتقال دامین های ایرانیان.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    580
    تشکر شده در
    192 پست

Thumbs up پیشنهاد 1api آلمان برای انتقال دامین های ایرانیان.

هاستفا به عنوان اولین نماینده ی فعال هگزونت ، با درک نیاز بازار ایران و طی مذاکرات ، واحد ریال را به این رجیسترار افزود و این رجیسترار را به بازار ایران معرفی کرد.

ما با داشتن نمایندگی پلاتینیوم رجیسترار هگزونت آلمان که لازمه ی آن داشتن حداقل 1000 دامین است ، میتوانیم امکان ترنسفر دامین با قیمت عالی (کف قیمت رجیسترار) را برای همکاران گرامی و فعالان حوزه ی ثبت دامنه با ارائه ی پنل مستقل نمایندگی فراهم کنیم.

اگر مایلید بدون دردسر و نگرانی از بابت شارژ و نگهداری پنل به تجارت خود بپردازید ، به جرئت میتوانیم بگوییم که این بهترین انتخاب برای شما است.

در حال حاضر امکان ارائه پنل تحت وبسایت رسمی این شرکت توسط هاستفا به به کلیه همکاران وجود دارد و میتوانید برای شارژ پنل به صورت ریالی از طریق ما اقدام کنید. ثبت نام

ویژگی های مثبت این رجیسترار :

• رجیتسرار 1API.net به عنوان یکی از بزرگان صنعت دامین به شمار میرود و عمده فعالیت آن به صورت عمده فروشی و ارائه سرویس به رجیسترار های دیگر است.
    • این شرکت آلمانی است و هیچ مشکلی با ایرانیان ندارد.
    • امکان پرداخت ریالی آنلاین و آنی برای نمایندگان هاستفا. (ثبت نام)
    • دارای مجوز ICANN دارد و مجوز رجیستری های دیگر. لینک و اطلاعات بیشتر
    • طبق اعلام رسمی ، این شرکت بیش از 2 ملیون دامین تحت مدیریت دارد. لینک و اطلاعات بیشتر
    • از سال 1999 سابقه دارند و در دو کشور آلمان و کانادا شرکت معتبر ثبت شده دارند و فعالیت میکنند. لینک و اطلاعات بیشتر
    • ماژول های ثبت و جستجوی دامین برای WHMCS
    • امکان ارائه ساب ریسلر
    • امکان ثبت گستره عظیمی از پسوند ها حتی پسوند های کمیاب در این رجیسترار وجود دارد.
    • هیچ نامی از هاستفا در whois دامین نیست و امکان شخصی سازی whois به صورت پیشرفته در کنترل پنل برای شما وجود دارد.
    • امکان بک اوردر دامین .
    • امکان خرید دامین های پرمیوم .
    • امکان پیش خرید پسوندهای جدید .
    • API بسیار قوی که حتی میتوان با آن یک رجیسترار راه اندازی کرد.
    • ارائه ی نمایندگی تحت سایت رسمی شرکت به نمایندگان ما و شما و حساب کاربری جداگانه تحت مدیرت کامل خودتان.
    • پشتیبانی بسیار قوی. البته اصولا شما به مشکلی بر نمیخورید که نیاز به ایجاد تیکت داشته باشید.
    • کنترل پنل بسیار قوی که هر کاری فکرشو بکنید در زمینه دامین میتونید انجام بدید.
    • قیمت بسیار عالی برای ترنسفر همه دامین های شما توسط هاستفا ارائه میشود.
    • امکان مدیریت مشتریان و دامین ها به صورت bulk
    • امکان آپدیت قیمتهای فروش شما به صورت بالک و با اینترفیسی کاملا کاربردی و راحت و حتی ایمپورت از فایل.

و ویژگی های بساز خوب دیگر.
    امکان ترنسفر همه دامین های شما به صورت بالک وجود دارد. همچنین میتوانید دامین ها را هنگام تمدید ترنسفر کنید. اگر از ریسلو و whmcs استفاده میکنید ما ماژولی داریم که با آن میتوانید هنگام تمدید توسط مشتری ، دامین ها را منتقل کنید و تحت ریسلو دیگر تمدید نشود.

سامانه ثبت نام نمایندگان ایران هگزونت

با پنل اختصاصی در سایت رجیسترار

سوالات متداول
    در عرض یک دقیقه میتوانید ثبت نام کنید و وارد شوید. شارژ حساب نیز به صورت آنلاین قابل انجام است.

هرگونه سوال از طریق همین تاپیک یا پیام خصوصی یا ایمیل یا تلگرام قابل ذکر است:
    تلفن: 03I42653767 - 09I3 133 8547
    پشتیبانی : support [atsign] hostfa.com
    کانال تلگرام آموزش و اطلاع رسانی و آی دی پشتیبانی تلگرام (در توضیحات کانال) : https://t.me/YourNameIr
    ویرایش توسط PersianDOT : September 8th, 2017 در ساعت 21:09

2. تعداد تشکر ها ازPersianDOT به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    580
    تشکر شده در
    192 پست

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد 1api آلمان برای انتقال دامین های ایرانیان.

نقل قول نوشته اصلی توسط javadt نمایش پست ها
    با سلام

بنده هم از لینک مخصوص کاربران انجمن (
    https://yourname.ir/register.php?offer=wht
    )گذاشتید ثبت نام نکردم بصورت (
    https://yourname.ir/register.php
    ) ثبت نام کردم امکان اعمال تخفیف نیست ؟
    نام کاربریم هم هست
    بنده هم میخوام دامنه هام رو منتقل کنم به پنل شما امیدوارم که همکاری خوبی داشته باشیم
    سلام
    اشتراک ویژه برای شما فعال است و قیمتهای حداقل برای شما اعمال میشود.

اگه هر سوالی داشتید خوشحال میشیم پاسخگو باشیم. کانال YourNameIR@ را دنبال کنید و با پشتیبانی تماس بگیرید.
    با تشکر از توجه شما

5. تعداد تشکر ها از PersianDOT به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

هشدار :

هرگز از این رجیسترار http://www.1api.net دامنه نگیرید

دامنه ی من رو به خاطر نقض قانون کپی رایت !! به خاطر فقط 1 پست ابیوز زد و کل مالکیت دامنه رو بدون هیچگونه هشدار و اخطاری غصب کرد و دامنه رو در وضعیت pending delete قرار داد و دسترسی کل دامنه رو این شرکت مزخرف خارجی گرفت

من 10 سال هست وب مستر هستم تا حالا چنین مورد هولناکی ندیده بودم . ابیوز رو به هاستینگ میدن همیشه . در نهایت از نتایج سرچ گوگل حذف میکنن پستی که به نظرشون کپی رایت داره . جزو شاهکار تاسف بار خلقت هست که کل مالکیبت دامنه رو بدون اخطار ازت میگیرن !

از من گفتن . اگر شب خوابیدید دیدید سایت باز نمیشه و دیدید دامنه تون زده این کمپانی دیلیت کرده سکته نکنید .

متاسفم برای :
    http://www.1api.net

این پست هیچ نقدی به استارتر تاپیک نداره . این پست روی سخنش کاملا با این شرکت خارجی هست و تجربه تلخی که من پیدا کردم

یا حق

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    580
    تشکر شده در
    192 پست

با سلام

همه شرکتهای رجیسترار تابع قوانین بین المللی و قوانین آیکان هستند و همه ی آنها ، در صورت دریافت شکایت کپی رایت ، اقدام میکنند و رویه به این شکل هست که اول اخطار میدهند و اگر اقدامی نشود دامین مسدود میشود. و حتی پس از مسدود سازی ، اگر مورد خلاف قوانین حذف شود و تایید هویت شوید ، دامین معمولا باز میشود. احتمالا شما اخطار ها را به دلیلی دریافت نکرده اید یا به آن توجه نکرده اید.
    لذا بهتر است این مورد را با رجیسترار در میان بگذارید.

خود ما دامین های اپلودسنترهای بزرگی را در این رجیسترار داریم که روزانه چندین اخطار dmca دریافت میکنند و برخیش هم برای رجیسترار ارسال میشه و همه بدون مشکل حل میشوند. اما اگر توجه نشود ، فرقی ندارد در چه رجیستراری باشید...

چه ریسلرکلاب ، چه هگزونت ، و چه رجیسترار های درجه چند چینی ، همه موظف هستند که این قوانین را رعایت کنند. حالا ممکنه برخی از رجیسترارهای کمتر شناخته شده ، در این مورد سهل انگار تر باشند ، اما در کل به همین شکل است. بد نیست بدانید که دامین های سایتهای بزرگ تورنت هم به همین دلیل مسدود شده است.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

من به شما 100 تا مطلب ناقص کپی رایت روی دامین های که از atakteknoloji.com ترکیه هستند نشون میدم . هیچ ابیوزی نمیگیرن اگر هم بگیرند این شرکت ترکیه ای هیچ اهمیتی نمیده
    من عرض کردم تمام غصب و دیلیت دامنه برای فقط 1 پست بوده 1 پست
    وگرنه خودم هاستینگ داشتم قبلا و معنای ابیوز رو کاملا واقفم

یا حق

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    580
    تشکر شده در
    192 پست

عرض کردم که یک سری رجیسترارهای تازه کار و نه چندان قانونمند ممکن است در این مورد سهل انگاری کنند که در هر صورت اگر شرکت دارای حق کپی رایت یکم پیگیری کنه در نهایت قطعا دامین مسدود میشود اگر اقدام نکنید.
    نقض قوانین هم 1 پست یا 100 پست نداره. یک شکایت اگر بشود و اقدام نکنید طبق قوانین که در این مورد برای همه رجیسترار ها مشترک هست دامین مسدود میشود. همانطور که فرمودید که واقفید به معنای ابیوز.

شما هم یکم که عصبانیتتون که قابل درک هست فروکش کرد، با خود رجیسترار مذاکره کنید معمولا این موارد حل شدنی است. مگر اینکه کلا سایت وارز باشه و اطلاعات صحیح هم نداده باشید یا نخواهید بدید و ... که بحثش جدا هست.

موفق باشید.
    ویرایش توسط PersianDOT : May 26th, 2018 در ساعت 00:06

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    62 پست

از یک شرکت اطریشی با پسوند atدامین داشتم ... یک دامین بسیار عالی و پر بازدید که باهاش کسب در امد میکردم .. یه روز صبح دیدم اخطار اومده دامین شما تا کی ساعت دیگه مسدود میگردد .. دامین مسدود شد .. بنده سریع با ریجسترارم ارتباط بر قرار کردم و اونها هم تیکت زدن بهشون و گفتن که نقص فنی سرور هست تا سرورشون قاط زد هیچی خلاصه دامین ما تا دو هفته رو حالت pendingمونده بود و بعدش ایمیل اومد دامین فعلا کردند .. حالا شما هم دوست عزیز با ریجسترارتون ارتباط بر قرار کنید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    580
    تشکر شده در
    192 پست

​اطلاعیه

​​
    بر اساس قوانین جدید اتحادیه اروپا در زمینه حریم خصوصی ( https://en.wikipedia.org/wiki/Genera...ion_Regulation) تمامی سرویس دهندگانی که با این موضوع مرتبط هستند باید تغییراتی در سیستم خود اعمال کنند که کنترل افراد بر روی داده های خود را بیشتر و ساده تر کنند. در این زمینه احتمالا در این روزها ایمیلهای زیادی از سرویس دهندگان مختلف دریافت کرده اید که از آپدیت شدن قوانینشان مرتبط با این موضوع خبر داده اند.
    اما این موضوع چه تاثیری روی رویه ثبت دامین دارد ؟
    کلیه شرکتهای اروپایی یا شرکتهایی که با اشخاص اروپایی کار میکنند، ملزم شده اند که اطلاعات افراد را در WHOIS مخفی کنند. بر این اساس دیگر اطلاعات ثبت کننده در whois دامنه به صورت پیش فرض نمایش داده نمیشود. در هگزونت این امکان وجود دارد که به رایگان نمایش اطلاعات را فعال یا غیر فعال کرد. (این گزینه با گزینه whois trustee که قبلا وجود داشت و هزینه دارد متفاوت است)

• نظر به این تغییر و عدم نمایش ایمیل صاحب امتیاز در هوایز، در روند ترنسفر دامنه هم تا ایجاد رویه ای برای تبادل اطلاعات بین رجیسترار ها تغییراتی موقتی داده شده است.
    • در حال حاضر ،برای شروع ترنسفر، ایمیلی از طرف شرکت جدید برای تایید انتقال ارسال نمیشود و در صورت تایید کد ترنسفر، ترنسفر دامنه شروع میشود. بعد از 5 روز در صورت عدم لغو ترنسفر توسط صاحب دامنه (که در ایمیلی از طرف رجیسترار قدیمی به اطلاع وی میرسد) ترنسفر دامنه تکمیل میشود.
    • تغییر صاحب امتیاز در روند ترنسفر دامین ، نیاز به تایید صاحب امتیاز قبلی نخواهد داشت.
    • در صورت عدم تعیین مشخصات صاحب امتیاز قبل از ترنسفر ، لازم است که اطلاعات صاحب امتیاز دامین به روز شود.چون اطلاعات صاحب امتیاز قبلی ، از هوایز دریافت نمیشود.
    • برای امنیت بیشتر ، کد ترنسفر همه دامنه ها توسط رجیسترار تغییر نموده اند. همچنین کلیه دامنه ها لاک شده و در صورت انلاک کردن ، مجددا به صورت اتوماتیک طی 30 روز قفل میشوند.

برای اطلاعات بیشتر به https://blog.hexonet.net/content/gdp...onet-resellers مراجعه نمایید.
    با تشکر
    ویرایش توسط PersianDOT : May 26th, 2018 در ساعت 00:45

12. تعداد تشکر ها ازPersianDOT به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    580
    تشکر شده در
    192 پست

سوال : من چیز زیادی در مورد دامنه و رویه ی ترنسفر و مسائل مربوط به دامین نمیدانم و نمیتوانم با کنترل پنل دامین کار کنم . آیا این سرویس برای من مناسب است یا شما به ما آموزش میدهید ؟

پاسخ : این سرویس برای شرکت ها و فعالان این حوزه که توانایی و دانش متوسط در این زمینه دارند و اقدام به ثبت دامین به تعداد مینمایند، مناسب است. هزینه ی آموزش در قیمتهای ما لحاظ نشده است و بنابر این ما آموزش خصوصی نداریم. مواردی که لازم باشد از طریق سایت یا کانال به صورت عمومی آموزش های مرتبط منتشر میشود و اگر مورد خاصی هم باشد، پشتیبانی ما در خدمت شماست. اما اگر با مطالعه ی آموزشهای موجود همچنان برای موارد اولیه نیاز به کمک دارید ، بهتر از از شرکتهای میزبانی و ثبت دامین که خدمات مورد نیاز کاربران عادی را ارائه میدهند اقدام کنید.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)