صفحه 4 از 49 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 488

موضوع: تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    16 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

نقل قول نوشته اصلی توسط alirad نمایش پست ها
    دوستان من از سایت hover.com پرسیدم تا حدودی از جوابش اینو فهمیدم که گفت ایرانی ها میتونن توی سایت ما ثبت کنن به شرط اینکه آدرس کارت اعتباری که باهاش پرداخت میکنید با آدرس پروفایل یکی باشه
    یعنی باید ویزا یا مستر کارت خودمون پرداخت کنیم؟و آدرس حساب بانکیمون هم مال ایران باشه؟اینجوری نمیشه ثبت کرد که؟
    میگم همگی ایمیل تندی بزنیم به ریسلو و بگیم که ما مسخره شما نیستیم که دلت خواست ثبت کنی دلت خواست ثبت نکنی شاید یه فکری بکنن به حالمون.منظورم اینه که خیلی راحت با سازش نرقصیم

کد:
    Iranian's can certainly register domains in Hover, just make sure that the registration information is accurate and that the billing information used to register the domain is also valid and matches because the registries do check to verify the informationAs long as it's a valid credit card, it is accepted
    من از سایت Hover.com دامنه دارم مشکلی با ایرانیا ندارن تنها مشکلشون اینه که بعضی وقتا به کردیت کارت های Prepaid گیر میدن در ضمن اگر ورود دو مرحله ای هم بخواهید (Two Step Verification) میتونید شماره ایران رو بدید واسه فرستادن کد.

نکته: اگر قراره با دبیت یا کردیت کارت دوستاتون پرداخت کنید که در کانادا هستند بدونید که مالیات کانادا شامل قیمت دومین میشه
    برای تماس به ایمیل: info [at] iGolchin [dot] com

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

دوستان onlinenic وضعیتیش چطوریه؟ نت افراز ایمیل زده که انتقال بدید به onlinenic ولی خوب من دیدم خودشون کشور رو زدن افغانستان!

حالا اون قسمتش که آدرس و تلفن خودمون مثلا کانادا باشه میشه یه کار کرد ولی اینکه تلفن مشتریا همه کانادا یا خارج باشه اون داستانه، واقعا یعنی هیچ دامنه ایی دیگه تلفنش نمیشه ایران باشه؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

دوستان، پیشنهاد من این هست که به سایر شرکتهایی مثل TuCows(شامل OpenSRS و hover.com) تیکت بزنید و ازشون بخواهید که روشهای پرداختی مثل WebMoney و OkPay و Yandex Money و Bitcoin و... را اضافه کنند.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mri_6889 نمایش پست ها
    دوستان، پیشنهاد من این هست که به سایر شرکتهایی مثل TuCows(شامل OpenSRS و hover.com) تیکت بزنید و ازشون بخواهید که روشهای پرداختی مثل WebMoney و OkPay و Yandex Money و Bitcoin و... را اضافه کنند.
    اینا خیلی گرونفروشن، لطفا نظرتون در مورد onlinenic بگید!

عضو انجمن M.S.R آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    328
    تشکر تشکر شده 
    180
    تشکر شده در
    116 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rahbari نمایش پست ها
    دوستان onlinenic وضعیتیش چطوریه؟ نت افراز ایمیل زده که انتقال بدید به onlinenic ولی خوب من دیدم خودشون کشور رو زدن افغانستان!

حالا اون قسمتش که آدرس و تلفن خودمون مثلا کانادا باشه میشه یه کار کرد ولی اینکه تلفن مشتریا همه کانادا یا خارج باشه اون داستانه، واقعا یعنی هیچ دامنه ایی دیگه تلفنش نمیشه ایران باشه؟
    منم همین سوال را دارم الان ۴ تا دومین ها را دادم دست خود مشتری گفتم ببره نت افراز اما داخل whois یک سری از مشخصات خود نت افراز قرار میگیره + نمی دونم پنل دومین را به مشتری می دهند یا باید از سایت خودشون برای مدیریت دومین استفاده کرد.

tucows با مشتری ایرانی چه رابطه ای داره؟ پرداخت ؟ قیمت؟ امکانات پنل؟ حداقل مبلغ برای باز کردن حساب ریسلر؟
    .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.S.R نمایش پست ها
    منم همین سوال را دارم الان ۴ تا دومین ها را دادم دست خود مشتری گفتم ببره نت افراز اما داخل whois یک سری از مشخصات خود نت افراز قرار میگیره + نمی دونم پنل دومین را به مشتری می دهند یا باید از سایت خودشون برای مدیریت دومین استفاده کرد.

tucows با مشتری ایرانی چه رابطه ای داره؟ پرداخت ؟ قیمت؟ امکانات پنل؟ حداقل مبلغ برای باز کردن حساب ریسلر؟
    خب اگه خودمون توش حساب باز کنیم چطور؟ تو لیستش که ایران بود. حالا بالفرض اصلا بزاریم کانادا، به کانتک ایران گیر میده یا نه؟

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

ay simply go to the OnlineNIC homepage and log into your control panel now. To get started, please add funds to your account.
    • You may add AS LOW AS $98.9 prepayment to become our valued reseller.
    • No membership fee. No any hidden fee. Your prepayment can be ordered immediately for any products and services at OnlineNIC.
    • The more you prepay, the lower price you will enjoy - AS LOW AS $8.59.

OnlineNIC accepts Credit Card, PayPal, Bank Transfer and Check (or money order) for payment.

عضو انجمن M.S.R آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    328
    تشکر تشکر شده 
    180
    تشکر شده در
    116 پست

https://www.onlinenic.com/Policies/service-terms.php

Compliance with Export Laws.
    OnlineNIC and the Services found at this Site are subject to the export laws, restrictions, regulations and administrative acts of the United States Department of Commerce, Department of Treasury Office of Foreign Assets Control ("OFAC" ), State Department, and other United States authorities (collectively, "U.S. Export Laws"). You agree and acknowledge to comply with the export, re-export, and import laws and regulations of the United States and other applicable countries where you operate or do business. If your access of this Site or the Services found at this Site conflict with U.S. Export Laws, you shall not access this Site or the Services found at this Site. The obligations under this section shall survive any termination or expiration of this Agreement or your use of this Site or the Services found at this Site. Specifically, but without limitation, you represent and warrant that you: 1. Will not use the Services to directly or indirectly conduct, promote, or facilitate business in countries and with nationals that are prohibited by U.S. embargoes or trade sanctions (these embargoed and sanctioned countries are: Cuba, North Korea, Iran, Sudan, and Syria); 2. Are not a party identified on any government export exclusion lists nor using the Services to conduct business with a party identified on such lists, including but not limited to the U.S. Denied Persons, Entity, and Specially Designated Nationals Lists; 3. Will not use the Services to export items, content, or materials to or for military, nuclear, missile, chemical, or biological weaponry end users or end uses.
    .

10. تعداد تشکر ها از M.S.R به دلیل پست مفید

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

من در آنلاین نیک پنل دارم ولی مشکل اینجاست که مشتری مشخصاتش ایران باشه باز گیر میدند
    مشتری برای گرفتن نماد باید آدرس دامنش ایران باشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.S.R نمایش پست ها
    پس این هم داستانه، حالا اگه آدرس خارج باشه، میشه آدرس کانتکت دامنه ایران باشه؟

صفحه 4 از 49 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)