صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: درخواست راه اندازی URL Reporting در IBSng

عضو انجمن rayanagostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    79 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست راه اندازی URL Reporting در IBSng

نقل قول نوشته اصلی توسط razavihost نمایش پست ها
    دوست عزیز در تلگرام هم گفتم شما کامل در جریان نیستین و بد برداشت کردین.
    من فقط قرار بود کانفیگ اسکوید و ارتباط به ibs رو به دوستتون آموزش بدم.نه اینکه میکروتیک رو کانفیگ بکنم رفع گیر بکنم بعد سویچ هایی که در vmware ساخت رو ایزوله کنم !
    شرایطی که اماده کرده بودن به این شکل بود که کلاینت بدون داشتن کانکشن هم اینترنت داشت بعد من چطور میخواستم بهشون اموزش کانفیگ هم بدم.
    نگه دوم هزین گزافی هم گفتنی هیچ جا با 350 تومن آموزش نمیدن و فقط اجرا میکنن.
    بد کردم به خاطر شما به همین قیمت هم خواستم آموزش بدم هم اجرا کنم؟
    بعدشم کلاه برادری نشده ایشون رفتن اول ایجاد کردن شرایط مناسب و ایزواه رو یاد بگیرن و اجرا کنن تا کلاینت بدون کانکشن نت نداشته باشه تا بشه اجرا کرد داستان بعدی رو . من همچنان منتظرم!قرار نیست که همه چیز رو به خاطر یک چیز که بهاش رو پرداخت کردن آموزش داد.
    تصویر پیوست شد.
    اقای نسبتا محترم . بنده نام ی از کسی نبردم . حالا که خودتون خواستید علنی کنید قضیه رو مشکلی نیست .
    بنده هم از همه چی اطلاع دارم شما نگران نباش!
    تو این سالهایی که کار کردم اید گرفتم تا کسی کار ش انجام نشده پولشو بالا نکشم!
    اگه به اسکرین شات باشه بنده بیشتر از شا اسکرین شات دارم
    مخصوصا اون اسکرین شات هایی که قرار بود پولو برگردونید و مثل بچه ها جواب تلگرام شو نمی دادید و جواب تلگرام مشتریای دیگه رو می دادید!
    هنوز انقدر بزرگ نشدید که کارای بزرگ انجام بدید!
    اون ۳۵۰ هزار تومانی که بالا کشیدید و حتی یه کانفیگ ساده هم پیاده نکردید نوش جونتون!بالاخره کلاهبرداری هم هنر میخاد که شما داشتید.
    برای روشن کردن قضیه عرض میکنم
    ابتدا سرور تحویل شما شد ( که گفته بودید انجام میدید . حتی روت سرور vm بهتون داده شد و باز هم نتونستید ) که بعدش گفتید روی لوکال
    روی پی سی هم نتونستید . در هر حال مسئولیت پیاده سازی و حتی آموزش اینکه چه بستری باید فراهم باشه با شما بوده!
    در هر حال شما باید انجام می دادید که ندادید و پول رو بالا کشیدید!
    در اخر هم بگم : من نام ی از کسی نمیخاستم ببرم و شما خودتون خواستید اینطوری بشه . مطمئن باشید اگه با شخص خودم اینکارو کرده بودید طور دیگه ای باهاتون برخورد می شد!
    اسکریپت فروش اکانت دیجیتالی IBSmng. اپل آیدی ٫ لایسنس ٫ آنتی ویروس و اکانت مبتنی بر IBSng . کاملا فارسی + پنل کاربری +‌تمدید‌ آنلاین
    وب سایت رسمی :ibsmng.ir - تلگرام : @taher6775 - تماس : 09111276775

2. تعداد تشکر ها از rayanagostar به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    636
    تشکر تشکر شده 
    2,318
    تشکر شده در
    1,830 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanagostar نمایش پست ها
    اقای نسبتا محترم . بنده نام ی از کسی نبردم . حالا که خودتون خواستید علنی کنید قضیه رو مشکلی نیست .
    بنده هم از همه چی اطلاع دارم شما نگران نباش!
    تو این سالهایی که کار کردم اید گرفتم تا کسی کار ش انجام نشده پولشو بالا نکشم!
    اگه به اسکرین شات باشه بنده بیشتر از شا اسکرین شات دارم
    مخصوصا اون اسکرین شات هایی که قرار بود پولو برگردونید و مثل بچه ها جواب تلگرام شو نمی دادید و جواب تلگرام مشتریای دیگه رو می دادید!
    هنوز انقدر بزرگ نشدید که کارای بزرگ انجام بدید!
    اون ۳۵۰ هزار تومانی که بالا کشیدید و حتی یه کانفیگ ساده هم پیاده نکردید نوش جونتون!بالاخره کلاهبرداری هم هنر میخاد که شما داشتید.
    برای روشن کردن قضیه عرض میکنم
    ابتدا سرور تحویل شما شد ( که گفته بودید انجام میدید . حتی روت سرور vm بهتون داده شد و باز هم نتونستید ) که بعدش گفتید روی لوکال
    روی پی سی هم نتونستید . در هر حال مسئولیت پیاده سازی و حتی آموزش اینکه چه بستری باید فراهم باشه با شما بوده!
    در هر حال شما باید انجام می دادید که ندادید و پول رو بالا کشیدید!
    در اخر هم بگم : من نام ی از کسی نمیخاستم ببرم و شما خودتون خواستید اینطوری بشه . مطمئن باشید اگه با شخص خودم اینکارو کرده بودید طور دیگه ای باهاتون برخورد می شد!
    شما خوب!
    روت سرور رو میشه اسکرین شات کنید؟
    البته کلا کل موارد رو در تاپیک جدید میتونید اسکرین شات کنید من مشکلی ندارم با کل داستان ندارم .
    من مشابه این پیام رو در جای دیگه هم از سمت تیم شما دیدم که ترجیه دادم سکوت نکنم.
    دوست شما وقتی با خوده میکروتیک نمیتونه کار کنه و شرایط رو آماده کنه چرا من ناکارامد باشم؟
    روزی که بهشون گفتم من روی سیستم خودم آماده کنم و تیم به شما بدم تا انجام بدیم چرا گفتن خوده من انجام میدم که یاد بگیرم.ولی خبری نشده ازشون؟
    در آخرین پیام ها و تحدیداتشون قرار شد آماده کنن تا انجام بشه.
    من وقتی کل کانفیگ رو اونجا انجام دادم و لاگ ها در اسکویت ثبت میشه و بعد مشکل از سمت کانفیگ دوستتون هست چرا کنسل بشه در صورتی آموزش انجام شده بود و کار تمام.
    نکته بعدی حرفی هست به همون نفر بگین پیام بده شما الان دقیقا کجای داشتان هستین؟
    نکته بعد ادبیات درست بکار ببرید برای خودتون بده.
    ارائه سرورهای اختصاصی دیتاسنتر هتزنر (Hetzner) بدون هزینه Setup در ایران
    IR Telegram : @Sina_moosavi_a Mobile IR : +989307154848
    www.ParaServer.Net

5. تعداد تشکر ها از razavihost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    79 پست

اونی که لاگ تو اسکویید ثبت بشه رو کسی که هیچ اشنایی با کامپیوتر هم نداشته باشه میتونه پیاده کنه از روی چند تا سایت!
    مهم اینه که شما پولو که گرفتی کاملا خیالتون راحت شد . جواب هاتون ۱۰ تا یکی شد . به هر طریقی شما قرار بود کاررو انجام بدید چه طرف بلد باشه چه نباشه چه تاثیری داره ؟
    اگه قرار باشه چند تا متخصص بیان در خدمتون شما باشن که شما این کار و انجام بدید پس از قبل حتما اعلام کنید!
    در مورد کار هم بنده از حساب شخصی م پول ایشونو برگردوندم . اینو گفتم بفهمید بحث من رقم و عدد نبود . فقط مثل ... پشیمون شدم از اینکه شما رو معرفی کردم بهشون!
    خواهشا شما ادبیات صحبت کردن یاد به کسی ندید !
    بنده هیچ علاقه ای به باز کردن بحث نداشتم و ندارم . شما خودتون دوست داشتید و بنده کمک تون کردم!
    در ضمن . به فرض که کار به نتیجه نرسید . چرا ابتدا گفتین ۲۰ روز دیگه پولتونو برمیگردونم . بعد ۲۰ روز که شد دیگه جواب ندادین ؟ به هر دلیل حتی اگه مقصر طرف مقابلتون بوده باشه این بچگانه ترین کاریه که می شد کرد !
    اسکریپت فروش اکانت دیجیتالی IBSmng. اپل آیدی ٫ لایسنس ٫ آنتی ویروس و اکانت مبتنی بر IBSng . کاملا فارسی + پنل کاربری +‌تمدید‌ آنلاین

7. تعداد تشکر ها ازrayanagostar به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    636
    تشکر تشکر شده 
    2,318
    تشکر شده در
    1,830 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط downloaddl نمایش پست ها
    کسی از دوستان واقعا نیست که بتونه برای ما URL Reporting در IBSng راه اندازی کنه ؟!

هزینه : 350.000 تومان
    داداش به کوری چشم دشمنان اسلام من اینو برات رایگان انجام میدم و اگه راضی بود و حال کردی هرچی دوست داشتی پول بده که این دوستان شخصی رو کلاه بردار و شیاد ندونن.
    www.ParaServer.Net

9. تعداد تشکر ها از razavihost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    79 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط razavihost نمایش پست ها
    داداش به کوری چشم دشمنان اسلام من اینو برات رایگان انجام میدم و اگه راضی بود و حال کردی هرچی دوست داشتی پول بده که این دوستان شخصی رو کلاه بردار و شیاد ندونن.
    اره خب حالا با اینکه همه چی رو شده بایدم همینو بگید . در هر حال فرقی به حال پول کلاهبرداری شده بنده نمکینه . دارید یه جورایی کسب وجهه میکنید!موفق باشید.

11. تعداد تشکر ها از rayanagostar به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    636
    تشکر تشکر شده 
    2,318
    تشکر شده در
    1,830 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanagostar نمایش پست ها
    اونی که لاگ تو اسکویید ثبت بشه رو کسی که هیچ اشنایی با کامپیوتر هم نداشته باشه میتونه پیاده کنه از روی چند تا سایت!
    مهم اینه که شما پولو که گرفتی کاملا خیالتون راحت شد . جواب هاتون ۱۰ تا یکی شد . به هر طریقی شما قرار بود کاررو انجام بدید چه طرف بلد باشه چه نباشه چه تاثیری داره ؟
    اگه قرار باشه چند تا متخصص بیان در خدمتون شما باشن که شما این کار و انجام بدید پس از قبل حتما اعلام کنید!
    در مورد کار هم بنده از حساب شخصی م پول ایشونو برگردوندم . اینو گفتم بفهمید بحث من رقم و عدد نبود . فقط مثل ... پشیمون شدم از اینکه شما رو معرفی کردم بهشون!
    خواهشا شما ادبیات صحبت کردن یاد به کسی ندید !
    بنده هیچ علاقه ای به باز کردن بحث نداشتم و ندارم . شما خودتون دوست داشتید و بنده کمک تون کردم!
    در ضمن . به فرض که کار به نتیجه نرسید . چرا ابتدا گفتین ۲۰ روز دیگه پولتونو برمیگردونم . بعد ۲۰ روز که شد دیگه جواب ندادین ؟ به هر دلیل حتی اگه مقصر طرف مقابلتون بوده باشه این بچگانه ترین کاریه که می شد کرد !
    نمیدونستم قرار میکروتیک رو هم من کانفیگ کنم!
    نمیدونستم که شرایطی رو میدن که توش کاربر همونطوری نت نداره و نمیشه تست گرفت که بهشون نشون بدی کار انجام شده.
    شما بزرگ و عالم و ما بیسواد.
    همین که راحت افراد رو شیاد و کلاه بردار میخونی و از کل داستان خبر نداری اینطوری ادبیاتی داری معلومه که در چه سطحی هستی.
    من این گستاخی و بی ادبیت رو هنوز رو حساب این میزارم که از کل جریان خبر نداری و یه چیزی شنیدی و روی شنیده داری قضاوت میکنی.
    من هنوز منتظرم که شرایط رو آماده کنند ایشون ولی خبری ندادن نه پولی خورده شده و نه کسی کلاهی برداشته.
    ترجیه میدم دیگه بعد این پیام جوابی بهتون دیگه ندم چون در شان خودم نمیبینم پاسخ گستاخی هاتون رو جواب بدم.
    www.ParaServer.Net

13. تعداد تشکر ها از razavihost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    79 پست

بنده از همه چی اطلاع دارم و شما هم به جای این حرفای عوام فریب بهتر بود عوض پولی که گرفتید و جواب تلفن هاتون ۱۰ تا در میون دادید کار و تحویل می دادید!
    چند مدل میکروتیک تحویل تون داده شد هر کدوم بعد از جند روز میگفتید به کار نمیاد یه مدل دیگه! اگر هم نیاز به چیز خاصی داشتید قبل از پول گرفتن باید اعلام میکردید!
    شما رو نمیدونم ولی جایی که من زندگی میکنم اگه کسی برای کاری که هیچوقت انجام نداده باشه پولی بگیره و جواب تلفن نده بهش میگن کلاهبردار!
    ترجیح می دید جوابی ندارید چون قطعا جوابی ندارید که بدید!
    بنده هم اگه قرار بود شما رو به همه بشناسونم همون چند ماه قبل اینکارو میکردم حتی تو گروه هایی که مشترکا عضو هستیم ! ولی اینکارو نکردیم تا اینکه خودتون خواستید!
    بنده نه بی ادبی کردم نه بی احترامی . فقط به کلاهبرداری ای که از م شده اعتراض کردم!
    در هر حال موفق باشید در ادامه کار تون!

15. تعداد تشکر ها از rayanagostar به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)