صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 70

موضوع: تانوما (تار نوری مخابرات ایران) - ارائه اینترنت پرسرعت 100Mbps بر بستر فیبرنوری

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : تانوما (تار نوری مخابرات ایران) - ارائه اینترنت پرسرعت 100Mbps بر بستر فیبرنوری

نقل قول نوشته اصلی توسط n4ser نمایش پست ها
    مرکز مخابراتیو ولش اطلاعات درست نمیدن شخصی رو میشناسم که تو شرکت زیر ساخت کار میکنه براتون اکی میکنه
    جدى ميگين..؟!! چيكار بايد بكنم من..؟!!

2. # ADS

عضو انجمن n4ser آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    512
    تشکر شده در
    395 پست

پیش فرض پاسخ : تانوما (تار نوری مخابرات ایران) - ارائه اینترنت پرسرعت 100Mbps بر بستر فیبرنوری

من زنگ زدم ۲۰۲۰ میگه برای استفاده و اتصال به فیبر یک خط باید بخری صدو خورده ای هزینشه بعد مودمش هم ۶۰۰ اینا حرفای اپراتور بود حالا من از تو برنامه دیوار اتفاغی با یکی اشنا شدم پشتیبان مخابرات هست میگه بیا فلان میلیون بده که فیبر بکشیم تا خونه مودمش هم ۲۴۰ تومانه و vdsl سرعتش ۵۰ مگ و ftth سرعتش صد مگ هست و بعدش من رفتم سایت tci.ir اونجا زده بود تانوما دیدم نوشته برگردان از مسی به فیبر رایگان با صد گیگ ترافیک ۱۲ ماهه ۱۱۰ هزار تومان
    یکی میشه به من بگه چه خبره اونجا تو مخابرات ؟ هرکی تو مخابراته در مورد تانوما یک چیزی میگه ؟ یعنی چی اخه؟

الان موندم از گزینه های زیر کدوم انتخاب کنم
    ۱- حرف پشتیبان رو باور کننم
    ۲- حرف ۲۰۲۰ رو باور کنم
    ۳- یا برم تو سایت tci.ir درخاست بدم
    ویرایش توسط n4ser : May 1st, 2017 در ساعت 16:48

4. تعداد تشکر ها ازn4ser به دلیل پست مفید

عضو انجمن elementary آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    490 پست

من زنگ زدم ۲۰۲۰ میگه برای استفاده و اتصال به فیبر یک خط باید بخری صدو خورده ای هزینشه بعد مودمش هم ۶۰۰ اینا حرفای اپراتور بود حالا من از تو برنامه دیوار اتفاغی با یکی اشنا شدم پشتیبان مخابرات هست میگه بیا فلان میلیون بده که فیبر بکشیم تا خونه مودمش هم ۲۴۰ تومانه و vdsl سرعتش ۵۰ مگ و ftth سرعتش صد مگ هست و بعدش من رفتم سایت tci.ir اونجا زده بود تانوما دیدم نوشته برگردان از مسی به فیبر رایگان با صد گیگ ترافیک ۱۲ ماهه ۱۱۰ هزار تومان
    یکی میشه به من بگه چه خبره اونجا تو مخابرات ؟ هرکی تو مخابراته در مورد تانوما یک چیزی میگه ؟ یعنی چی اخه؟

الان موندم از گزینه های زیر کدوم انتخاب کنم
    ۱- حرف پشتیبان رو باور کننم
    ۲- حرف ۲۰۲۰ رو باور کنم
    ۳- یا برم تو سایت tci.ir درخاست بدم
    کامل توضیح دادم در چندپست قبل

هزینه کابل برگردان از مرکز تا خیابون رایگانه
    از خیابون تا خونه شما پولیه
    اگه خونه ویلایی هست که باید یه مبلغ زیادی بدید برای کابل کشی
    اگه اپارتمان هست باید چند نفر از همسایه هم درخواست سرویس بدند تا براتون کابل کشی کنند

اینایی که میگم رو از مدیر فنی بخش فیبر تهران پرسیدم هرچیز دیگه ای غیراز این کذب هست

6. تعداد تشکر ها از elementary به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    512
    تشکر شده در
    395 پست

الان یکی بخاد vdsl بخره مودمش رو کجا میفروشن؟ حتما میگید از ۲۰۲۰ بپرسم اخه اونا اطلاعات درست نمیدن هرچی گشتم تو سایت ها نبود

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    512
    تشکر شده در
    395 پست

دوستانی که در مشهد هستن اگر قصد خرید vdsl دارن مخابرات طرح یکساله 763 تومان +مودم رایگان هست و اگر خاستن ftth بگیرن هزینه تمام شدش با فیبر کشی و کلیه زیر ساختاش در میادمدت 6 ماهه 500 گیگ 708 تومان به اضافه 15 تومان هزینه کارشناس این رو گفتم مطلع باشین بنده با نماینده مخابرات صحبت کردم این رو گفت بعدشم اگر کسی خاست مودم vdsl بخره قیمتش 180 تومانه یکی از سایت های ایرانی میفروشه

پ.ن : 2020 اطلاعات درستی نمیده در این مورد تماس نگیرید خودتون خسته میکنید علکی
    ویرایش توسط n4ser : May 5th, 2017 در ساعت 10:24

عضو انجمن meysam021 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    1,321
    تشکر شده در
    927 پست

دوستان در کل یک بهانه جدید برای گرفتن هزینه است
    من در کشور خارجی زندگی کردم
    شما با هزینه 80 هزار تومان ماهانه همین اینترنت رو بدون محدودیت حجمی میتونید خرید کنید بدون هیچ هزینه اضافه

این جا میخوان متری از شما هزینه بگیرند و یک اینترنت با محدودیت حجمی برای شما 2 میلیون تومان تمام خواهد شد
    لسترلوک
    شماره تماس : 06142327071 - تلگرام : Lasterloc
    تخفیف تاپیک از 50 درصد به 20 درصد به دلیل بالا رفتن نرخ ارز کاهش یافته

10. تعداد تشکر ها از meysam021 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,427
    تشکر تشکر شده 
    441
    تشکر شده در
    249 پست

بعد جالبش اینجاس یه سریا میخوان بگیرن!

12. تعداد تشکر ها از nevergotme به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

دوستانی که در مشهد هستن اگر قصد خرید vdsl دارن مخابرات طرح یکساله 763 تومان +مودم رایگان هست و اگر خاستن ftth بگیرن هزینه تمام شدش با فیبر کشی و کلیه زیر ساختاش در میادمدت 6 ماهه 500 گیگ 708 تومان به اضافه 15 تومان هزینه کارشناس این رو گفتم مطلع باشین بنده با نماینده مخابرات صحبت کردم این رو گفت بعدشم اگر کسی خاست مودم vdsl بخره قیمتش 180 تومانه یکی از سایت های ایرانی میفروشه

پ.ن : 2020 اطلاعات درستی نمیده در این مورد تماس نگیرید خودتون خسته میکنید علکی

آی پی استاتیک هم ارائه میشه ؟

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    512
    تشکر شده در
    395 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    آی پی استاتیک هم ارائه میشه ؟
    اگر ftth بخرید اره چون کلا اختصاصیه همه چیزس روی مدل vdsl هم ارایه میشه ولی دقیق نمیدونم

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    512
    تشکر شده در
    395 پست

اینجا تا بتونن مردوم تیغ میزنن فیبر اوردن برای زیر ساختش باید ۶ میلیون حدودا هزینه کنه کاربر مودمش فقط ۹۷۰ تومانه هزینه کابل کشی که وضیفه مخابراته اینا از کاربر میگیرن از این ور ه گیگ ۱۲۰۰ تومانه از اون برای زیر ساختش تیغ میزنن اساسی تازه باکس فیبر هم نمیزارن که شامل otr وotn میشه البته شایدم بزارن ولی اینجور که من فهمیدم علکی دارن پیش میرن شما زنگ بزن ۲۰۲۰ اصلا میگه فیبر وجود نداره اطلاعاتشون کامل نیست کارمندای ۲۰۲۰ بعد مخابرات رفته فیبر اورده مخابرات قصد از اوردن فیبر این بود کاربر خانگی از فیبر استفاده کنه یعنی حاضرم شرط ببندم یک نفرم نرفته ftth بگیره شرکت ایرانیان نت قراره فیبر برسونن به دم خونه ها. چی شد؟ چرا مخابرات داره تیغ مردون رو ؟ کجا رفت اون وعده های فلان؟
    سرویس
    ftth
    یکساله ۷۶۳ تومان ؟ خنده دار نیست؟ کاربر ده گیگ دانلود با فیبر برای مخابرات ۱۰۰ تا تک تومان بیشتر نمیوفته سیم نسی نیست کن پالس نویز یا هزینه انتقال دیتا داشته باشه فیبر نوریه یعنی دیتا بر بستر کابل های led تبادل میشه بله در نتیجه ایرانسل اوایل فورجی اورد یادتون میاد چقد کاربر رفتن سمتش؟ حالا رفت کنار حالا نوبت مخابرات شده مردوم تیغ بزنه الانم چون فیبر خودش اورده راه چاهشو قشنگ بلده

ویرایش توسط n4ser : May 5th, 2017 در ساعت 16:43

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)