صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: درخواست دلار دوره ای پی پال با منبع مشخص تا 2000 دلار

عضو جدید taha7 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    11 پست

113 درخواست دلار دوره ای پی پال با منبع مشخص تا 2000 دلار

دلار پیپال بدون کارمزد با منبع شرکتی خریداریم
    به نرخ اسکناس برای پرداخت فاکتور
    از 100 تا 2000 دلار

2. # ADS

عضو انجمن bepad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    936
    تشکر تشکر شده 
    2,112
    تشکر شده در
    1,630 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست دلار دوره ای پی پال با منبع مشخص تا 2000 دلار

با سلام

در صورت تمایل میتونید از پیمنت استیت استفاده کنید

https://www.paymentstate.com/

با تشکر

عضو جدید taha7 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bepad نمایش پست ها
    با سلام

در صورت تمایل میتونید از پیمنت استیت استفاده کنید

https://www.paymentstate.com/

با تشکر
    متاسفانه قوانین موجود توی این سایت خیلی مسخرس!
    قیمتش بد نیست ولی بنده با این شرایطی که گذاشتند به هیچ وجه حاضر به همکاری نیستم

تشکر تشکر کرده 
    936
    تشکر تشکر شده 
    2,112
    تشکر شده در
    1,630 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taha7 نمایش پست ها
    متاسفانه قوانین موجود توی این سایت خیلی مسخرس!
    قیمتش بد نیست ولی بنده با این شرایطی که گذاشتند به هیچ وجه حاضر به همکاری نیستم
    باسلام

کدام مورد برای شما دارای مشکل است لطفا بفرمائید بررسی شود

با تشکر

عضو جدید taha7 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    11 پست

باسلام

کدام مورد برای شما دارای مشکل است لطفا بفرمائید بررسی شود

با تشکر
    1- دلیلی نداره من برای پرداخت فاکتور اونهم به سایت های معتبر مدارک شناسایی شخصی برای این سایت ارسال کنم!
    2-درصورتی که حسابشون مشکل داشته باشه و پولو پی پال برگشت بزنه(باتوجه به اینکه سایت هایی که من توشون پرداخت فاکتور دارم به هیچ وجه مشکل نخواهد داشت و بین المللی و کاملا رسمی هستند) باید درصد پول برگشت خوردرو من بدم به عنوان کارمزد بدی حساب فاکتور زننده. یعنی منی که 2000 تا مصرفمه باید بخاطر بدی حسابشون 200 دلار هم بشون بدم!!! حال اینکه کل پول بشونم برمیگرده!!!!
    3- این سایت اصلا رتبه خوبی نداره که من بتونم در این حد مطمئن باشم که پرداختشون به هیچ وجه برگشت نخواهد خورد

واقعا مسخره بود

7. تعداد تشکر ها از taha7 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    936
    تشکر تشکر شده 
    2,112
    تشکر شده در
    1,630 پست

1- دلیلی نداره من برای پرداخت فاکتور اونهم به سایت های معتبر مدارک شناسایی شخصی برای این سایت ارسال کنم!
    2-درصورتی که حسابشون مشکل داشته باشه و پولو پی پال برگشت بزنه(باتوجه به اینکه سایت هایی که من توشون پرداخت فاکتور دارم به هیچ وجه مشکل نخواهد داشت و بین المللی و کاملا رسمی هستند) باید درصد پول برگشت خوردرو من بدم به عنوان کارمزد بدی حساب فاکتور زننده. یعنی منی که 2000 تا مصرفمه باید بخاطر بدی حسابشون 200 دلار هم بشون بدم!!! حال اینکه کل پول بشونم برمیگرده!!!!
    3- این سایت اصلا رتبه خوبی نداره که من بتونم در این حد مطمئن باشم که پرداختشون به هیچ وجه برگشت نخواهد خورد

واقعا مسخره بود
    باسلام

1- ارایه مدارک ابتدایی هویتی و تایید شماره موبایل،تایید تلفن و عدم استفاده از *** جزء ابتدایی ترین مراحل استفاده از هر سایتی به خصوص از سایت های فروش ارز های اینترنتی میباشد و این قانون در تمام سایت های ارایه دهنده خدمات ارزی اینترنتی موجود است لذا در صورت بروز هرگونه مشکل و پرداخت یک مشترک با حساب افراد دیگر متاسفانه در غیر از این شرایط امکان هویت سنجی کاربر وجود ندارد!
    2- مورد دوم اشاره شده جناب عالی قانون زیر میباشد :
    "
    13- در صورتیکه به هر دلیل بعد از پرداخت صورت حساب مشترک سایت پذیرنده مبلغ مشترک را به حساب پیمنت استیت عودت بدهد مبلغ عودت داده شده با کسر 10 درصد کارمزد و به نرخ خرید اعلامی پیمنت استیت قابل عودت میباشد
    "
    همینطور که در این بند ذکر شده در صورتیکه هزینه توسط سایت خریدار عودت شود با کسر کارمزد به شما عودت خواهد شد اما اگر توسط سایت فروشنده شما شرط یا قانون خاصی لحاظ شده باشد که موجب عدم قبول پرداخت شود شامل این قانون میشود به صورت مثال برخی سایت ها برای پرداخت نیاز دارند حتما ایمیل فرد پرداخت کننده همان فرد ثبت نام کننده میباشد لذا بعد از پرداخت رد خواهند داد در این شرایط شامل این بند میباشد اما علتی برای عدم دریافت مبلغ از حساب ما نمیباشد جز اشکال در اکانت کاربر و یا قوانین مشابه مثال عرض شده.

در چنین مواقعی پیشنهاد ما این است ابتدا خرید های خرد چند دلاری از سایت هایی که تجربه خرید نباشد انجام شود که در صورت خرید مبلغ بالا مشکلی رخ ندهد.

در نهایت اگر قوانین و هویت سنجی شما مانع دریافت خدمات شما از مجموعه پیمنت استیت است از این بابت عذرخواهی میکنیم که نمیتوانیم به شما خدمات رسانی کنیم و امیدواریم در زمان دیگر در خدمت شما باشیم.

شایان ذکر است مجموعه پیمنت استیت زیر مجموعه هلدینگ هاست نتورک،ایران لایسنس و ... میباشد

در پناه حق

عضو جدید taha7 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    11 پست

باسلام

1- ارایه مدارک ابتدایی هویتی و تایید شماره موبایل،تایید تلفن و عدم استفاده از *** جزء ابتدایی ترین مراحل استفاده از هر سایتی به خصوص از سایت های فروش ارز های اینترنتی میباشد و این قانون در تمام سایت های ارایه دهنده خدمات ارزی اینترنتی موجود است لذا در صورت بروز هرگونه مشکل و پرداخت یک مشترک با حساب افراد دیگر متاسفانه در غیر از این شرایط امکان هویت سنجی کاربر وجود ندارد!
    2- مورد دوم اشاره شده جناب عالی قانون زیر میباشد :
    "
    13- در صورتیکه به هر دلیل بعد از پرداخت صورت حساب مشترک سایت پذیرنده مبلغ مشترک را به حساب پیمنت استیت عودت بدهد مبلغ عودت داده شده با کسر 10 درصد کارمزد و به نرخ خرید اعلامی پیمنت استیت قابل عودت میباشد
    "
    همینطور که در این بند ذکر شده در صورتیکه هزینه توسط سایت خریدار عودت شود با کسر کارمزد به شما عودت خواهد شد اما اگر توسط سایت فروشنده شما شرط یا قانون خاصی لحاظ شده باشد که موجب عدم قبول پرداخت شود شامل این قانون میشود به صورت مثال برخی سایت ها برای پرداخت نیاز دارند حتما ایمیل فرد پرداخت کننده همان فرد ثبت نام کننده میباشد لذا بعد از پرداخت رد خواهند داد در این شرایط شامل این بند میباشد اما علتی برای عدم دریافت مبلغ از حساب ما نمیباشد جز اشکال در اکانت کاربر و یا قوانین مشابه مثال عرض شده.

در چنین مواقعی پیشنهاد ما این است ابتدا خرید های خرد چند دلاری از سایت هایی که تجربه خرید نباشد انجام شود که در صورت خرید مبلغ بالا مشکلی رخ ندهد.

در نهایت اگر قوانین و هویت سنجی شما مانع دریافت خدمات شما از مجموعه پیمنت استیت است از این بابت عذرخواهی میکنیم که نمیتوانیم به شما خدمات رسانی کنیم و امیدواریم در زمان دیگر در خدمت شما باشیم.

شایان ذکر است مجموعه پیمنت استیت زیر مجموعه هلدینگ هاست نتورک،ایران لایسنس و ... میباشد

در پناه حق

درمورد اول بنده مدتهاست باسیات هایی که خیلی معروفند و سابقه دارند(نه تازه تاسیس مثل این سایت)کارمیکنم و هیچ وقت عکسی از کارت ملی و شناسنامه و... ندادم
    مخصوا اینکه سایت شما حتی ای نماد یا نماد های مشابهو نداره!!! پس دلیلی نمیشه من بیام و مدارکی به این مهمی رو در اختیار سایتی که خود سایت هویتش مشخص نیست قرار بدم.
    باز اششاره میکنم که پی منت 24 با این قدمت و شناخته شدنش همچین چیزهایی تا به حال از منی که سالهاست باش کار میکنم نگرفته
    پس این تحلیل شما از پایه غلطه
    شماره موبایل مشکلی نیست و هر شخصی که تو سایت شما ثبت نام میکنه تو مرحله اول این کارو انجام داده

در مورد دوم هم بنده عرض کردم خدمت پشتیبان این سایت و البته تو تاپیک هم مشخصه که کسی که داره با سایتی مدتها کار میکنه و روتین مطمئنه که پرداخت درونش چجوره و اگر هم من این مسئله رو پرسیدم بخاطر مشکل داشتن حساب پرداخت کننده یعنی شماست. همینطور که مطلع هستید اگر پی پال به منبع مالی شما مطمئن نباشه پرداخت های شمارو میتونه و ممکنه مرجوع کنه و ان هولد نگه داره تا برطرف بشه در این حالت صرفا ما دچار مشکل میشیم و والتمون منفی میشه و حتی ممکنه سایت خدمات دهنده به ما بخاطر بدی حساب پی پال پرداخت کننده حساب مارو به کلی ببنده و این خودش خسارت هست
    ویرایش توسط taha7 : April 25th, 2017 در ساعت 17:06

تشکر تشکر کرده 
    936
    تشکر تشکر شده 
    2,112
    تشکر شده در
    1,630 پست

درمورد اول بنده مدتهاست باسیات هایی که خیلی معروفند و سابقه دارند(نهتازهتاسیسمثلاینسا ت)کارمیکنم و هیچ وقت عکسی از کارت ملی و شناسنامه و... ندادم
    مخصوا اینکه سایت شما حتی ای نماد یا نماد های مشابهو نداره!!! پس دلیلی نمیشه من بیام و مدارکی به این مهمی رو در اختیار سایتی که خود سایت هویتش مشخص نیست قرار بدم.
    باز اششاره میکنم که پی منت 24 با این قدمت و شناخته شدنش همچین چیزهایی تا به حال از منی که سالهاست باش کار میکنم نگرفته
    پس این تحلیل شما از پایه غلطه
    شماره موبایل مشکلی نیست و هر شخصی که تو سایت شما ثبت نام میکنه تو مرحله اول این کارو انجام داده

در مورد دوم هم بنده عرض کردم خدمت پشتیبان این سایت و البته تو تاپیک هم مشخصه که کسی که داره با سایتی مدتها کار میکنه و روتین مطمئنه که پرداخت درونش چجوره و اگر هم من این مسئله رو پرسیدم بخاطر مشکل داشتن حساب پرداخت کننده یعنی شماست. همینطور که مطلع هستید اگر پی پال به منبع مالی شما مطمئن نباشه پرداخت های شمارو میتونه و ممکنه مرجوع کنه و ان هولد نگه داره تا برطرف بشه در این حالت صرفا ما دچار مشکل میشیم و والتمون منفی میشه و حتی ممکنه سایت خدمات دهنده به ما بخاطر بدی حساب پی پال پرداخت کننده حساب مارو به کلی ببنده و این خودش خسارت هست( قانون اشاره شده با عنایت به این نکته است که مشکلی از بابت پرداخت از سمت ما وجود نداشته باشد )
    باسلام

1- در مورد موارد هویتی سایت همکار ما "پیمنت 24"نیز برای خرید دلار و... دارای قوانین احراز هویت است

صرفا جهت اطلاع شما :
    https://payment24.ir/faq
    " بطور کلی برای انجام تمامی سفارشات باید ایمیل و تلفن همراه تایید شده باشد اما برای تعدادی از سفارشات باید مدارک دیگر نیز ارسال شود که در صفحه ثبت سفارش قابل مشاهده می باشد. این مدارک تنها یکبار از شما اخذ می شود."
    https://payment24.ir/blog/webmoney-part-1/
    "جهت خرید دلار وب مانی میتوانید ابتدا از بخش محاسبه هزینه در بالای سایت هزینه آن را محاسبه کرده و در صورت تایید پس از عضویت در سایت و ورود به پنل کاربری سفارش خود را جهت انجام ثبت نمایید. بدیهی است برای تایید هویت کاربران مدارک شناسایی آنها برای بار اول اخذ می گردد."

همینطور که مشاهده میکنید سایت همکار ما نیز دارای شرایط یکسان است!

2- در این مورد بله در صورتیکه پرداخت توسط ما دچار مشکل باشد هزینه شما بدون کسر هیچ کارمزدی عودت داده میشود و قانون موجود با توجه به این نکته است که پرداخت از سمت ما مشکلی نداشته باشد و در صورت وجود مشکل از سمت ما مسلما سفارش شما کنسل و مطابق مبلغ ریالی پرداختی دقیقا عودت خواهد شد.

خواهشمند است در صورت داشتن هرگونه سوال برای ادامه در صورت نیاز از سایت اقدام کنید

در پناه حق
    ویرایش توسط bepad : April 25th, 2017 در ساعت 17:21

عضو جدید taha7 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    11 پست

باسلام

1- در مورد موارد هویتی سایت همکار ما "پیمنت 24"نیز برای خرید دلار و... دارای قوانین احراز هویت است

صرفا جهت اطلاع شما :
    https://payment24.ir/faq
    " بطور کلی برای انجام تمامی سفارشات باید ایمیل و تلفن همراه تایید شده باشد اما برای تعدادی از سفارشات باید مدارک دیگر نیز ارسال شود که در صفحه ثبت سفارش قابل مشاهده می باشد. این مدارک تنها یکبار از شما اخذ می شود."
    https://payment24.ir/blog/webmoney-part-1/
    "جهت خرید دلار وب مانی میتوانید ابتدا از بخش محاسبه هزینه در بالای سایت هزینه آن را محاسبه کرده و در صورت تایید پس از عضویت در سایت و ورود به پنل کاربری سفارش خود را جهت انجام ثبت نمایید. بدیهی است برای تایید هویت کاربران مدارک شناسایی آنها برای بار اول اخذ می گردد."

همینطور که مشاهده میکنید سایت همکار ما نیز دارای شرایط یکسان است!

2- در این مورد بله در صورتیکه پرداخت توسط ما دچار مشکل باشد هزینه شما بدون کسر هیچ کارمزدی عودت داده میشود و قانون موجود با توجه به این نکته است که پرداخت از سمت ما مشکلی نداشته باشد و در صورت وجود مشکل از سمت ما مسلما سفارش شما کنسل و مطابق مبلغ ریالی پرداختی دقیقا عودت خواهد شد.

خواهشمند است در صورت داشتن هرگونه سوال برای ادامه در صورت نیاز از سایت اقدام کنید

در پناه حق
    1-به هیچ وجه لازم نیست
    پشتیبان پیمنت 24 : Mohammadian17:45
    برای پرداخت ایمیل و موبایل تایید شود کافی است

مورد 2 این موردو لطفا تو قوانین سایت بیارید تا بشه بش بعدا استناد کرد
    3 حتما دنبال تاییده های فضای کسب و کار مجازی باشید (پیشنهاد)
    ویرایش توسط taha7 : April 25th, 2017 در ساعت 17:47

عضو انجمن sarvar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    223
    تشکر تشکر شده 
    425
    تشکر شده در
    319 پست

دلار پیپال بدون کارمزد با منبع شرکتی خریداریم
    به نرخ اسکناس برای پرداخت فاکتور
    از 100 تا 2000 دلار
    سلام
    نرخ اسكناس صرافي الپيك + ٨٠ تومان ميتوانيم انجام بديم
    تلگرام: sarvarjafari

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)