صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: پشتیبانی ضعیف آبتین وب

عضو جدید 479 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض پشتیبانی ضعیف آبتین وب

نمایندگی از آبتین وب دارمabtinweb.com ولی حدود یکسال میشه که آبتین وب پشتیبانی وکیفیت سرویس هاش افت شدیدی کرده به صورتی که هرتیکیت که باز میشه حدود یکهفته یا بیشتر میکشه تا پاسخ بگیریم وبسته بشه تعدادی از همکاران که اونها هم نمایندگی داشتن توی سال گذشته وزمان مناسب تمدیددامنه هاشون نمایندگی شون انتقال دادند به من هم پیشنهاد دادن که زمان منقضی شدن دامنه نمایندگی ات را انتقال بده ولی متاسفانه بنده گوش نکردم .ولی مدتی ست دیگه وقتی تیکیت می زنیم پشتیبانی تیکیت را می بنده ووقتی معترض میشیم میگن درسته تیکیت را بستیم ولی داریم رسیدگی میکنیم مشکلتون را

الان حدود دوهفته میشه بنده وهشت یوزر دیگه دسترسی به سی پنل هاست نداریم هرچی تیکیت زدم فقط گفتند از طرف سی پنل مشکل درحال پیگیری است دیگه خسته شدیم و عطای الباقی نمایندگی وهزینه انتقال دامین را به لقاش بخشیدم و تصمیم به انتقال نمایندگی گرفتم
    حالا ازشون درخواست لینک فول بکاب اکانتها را کردم که باز بعداز تعلل بسیار پاسخ دادن که ما خودمون عملیات انتقال براتون انجام می دیم ....واز ارئه لینک دانلود فول بکاب ها هم سرباز زدند....به ادمین هم تیکیت زدم ولی اصلا جواب نداد..این واقعا بدور از اخلاق حرفه ایه ...
    به همین دلیل باید سعی کنم به سی پنل اکانت ها دسترسی پیدا کنم تا از فول بکاب روزانه توی هاست استفاده کننم به همین علت از دوستان مجرب درخواست می کنم بگن برای رفع این ارول که پس از لاکین به سی پنل نمایش داده میشه چکار باید کرد...
    تو گوگل واین انجمن سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد لطفا راهنمای بفرمائید .....
    چه از whm وچه به صورت مستقیم پس ازلاکین به سی پنل فقط با این ارول روبرو هستیم
    Internal Server Error500
    No response from subprocess (cpanel (cpanel)): The subprocess ended prematurely because it received the “ALRM” (14) signal.
    cpsrvd/11.64.0.11 Server at 23.236.155.242

2. تعداد تشکر ها از479 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,480
    تشکر شده در
    1,166 پست

پیش فرض پاسخ : پشتیبانی ضعیف آبتین وب

نقل قول نوشته اصلی توسط 479 نمایش پست ها
    نمایندگی از آبتین وب دارمabtinweb.com ولی حدود یکسال میشه که آبتین وب پشتیبانی وکیفیت سرویس هاش افت شدیدی کرده به صورتی که هرتیکیت که باز میشه حدود یکهفته یا بیشتر میکشه تا پاسخ بگیریم وبسته بشه تعدادی از همکاران که اونها هم نمایندگی داشتن توی سال گذشته وزمان مناسب تمدیددامنه هاشون نمایندگی شون انتقال دادند به من هم پیشنهاد دادن که زمان منقضی شدن دامنه نمایندگی ات را انتقال بده ولی متاسفانه بنده گوش نکردم .ولی مدتی ست دیگه وقتی تیکیت می زنیم پشتیبانی تیکیت را می بنده ووقتی معترض میشیم میگن درسته تیکیت را بستیم ولی داریم رسیدگی میکنیم مشکلتون را

الان حدود دوهفته میشه بنده وهشت یوزر دیگه دسترسی به سی پنل هاست نداریم هرچی تیکیت زدم فقط گفتند از طرف سی پنل مشکل درحال پیگیری است دیگه خسته شدیم و عطای الباقی نمایندگی وهزینه انتقال دامین را به لقاش بخشیدم و تصمیم به انتقال نمایندگی گرفتم
    حالا ازشون درخواست لینک فول بکاب اکانتها را کردم که باز بعداز تعلل بسیار پاسخ دادن که ما خودمون عملیات انتقال براتون انجام می دیم ....واز ارئه لینک دانلود فول بکاب ها هم سرباز زدند....به ادمین هم تیکیت زدم ولی اصلا جواب نداد..این واقعا بدور از اخلاق حرفه ایه ...
    به همین دلیل باید سعی کنم به سی پنل اکانت ها دسترسی پیدا کنم تا از فول بکاب روزانه توی هاست استفاده کننم به همین علت از دوستان مجرب درخواست می کنم بگن برای رفع این ارول که پس از لاکین به سی پنل نمایش داده میشه چکار باید کرد...
    سلام
    با پورت ftp میتونید به فایل منیجر هاست وصل بشید و فایل ها رو دانلود کنید.
    اما دیتابیس ها خیر باید حتما وارد phpmyadmin بشید از دیتابیس اکسپورت بگیرید.
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

5. تعداد تشکر ها ازmizban97 به دلیل پست مفید

عضو جدید 479 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

دلیل نمایش این پیام خطا چیست؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,480
    تشکر شده در
    1,166 پست

دلیل نمایش این پیام خطا چیست؟
    این ارور دلایل مختلفی میتونه نظیر کانفیگ نادرست سرور و یا از سمت پرشدن منابع رم و هارد باشد.
    الان نمیشه دقیقا گفت از کدام بخش مشکل دارد چون باید ارور لاگ سرور بررسی شود.
    ولی طبیعتا مشکل از سمت سرور هست مشکل از شما نیست.
    شما به عنوان نماینده آبتین وب حق قانونی شما هست تا پایان دوره از سرویس خود بدون مشکل استفاده کنید یا بکاپ اون دریافت کنید.
    با تشکر
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

عضو انجمن reza21biologist آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    480
    تشکر شده در
    289 پست

سلام
    احتمالا Cpanel شون بسته شده، با توجه به اینکه ایران در لیست تحریم قرار داره استفاده از Cpanel برای میزبانی توصیه نمیشه.
    کنترل پنل های مشابه هم وجود دارد.
    قوی ترین پشتیبانی ، بهترین عملکرد
    Email: info@serversetup.co Ticket: https://serversetup.co
    Tel: 05138919616
    Telegram: @serversetupsale

9. تعداد تشکر ها از reza21biologist به دلیل پست مفید

عضو انجمن bluehost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    84 پست

سلام
    شما همیشه باید اینو در نظر میگرفتید که اگر به هر دلیلی سرور شرکت میزبانی وب مشکل پیدا کنه باید چیکار کنی!
    و باید احتمال خرابی رو میدادی و از سرویس هات بک آپ میگیرفتی تا در صورت عدم همکاری سرویس دهنده دچار مشکلی نشید
    موفق باشید

11. تعداد تشکر ها از bluehost به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mizban97 نمایش پست ها
    سلام
    با پورت ftp میتونید به فایل منیجر هاست وصل بشید و فایل ها رو دانلود کنید.
    اما دیتابیس ها خیر باید حتما وارد phpmyadmin بشید از دیتابیس اکسپورت بگیرید.
    در تکمیل صحبت این دوست عزیز میتونید با استفاده از ابزارهای متفرقه خودتون اینکار رو انجام بدید. اسکریپت‌هایی موجود هستند که از دیتابیس بک آپ میگیرند.

عضو انجمن m2n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    900
    تشکر تشکر شده 
    1,862
    تشکر شده در
    1,218 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bluehost نمایش پست ها
    سلام
    شما همیشه باید اینو در نظر میگرفتید که اگر به هر دلیلی سرور شرکت میزبانی وب مشکل پیدا کنه باید چیکار کنی!
    و باید احتمال خرابی رو میدادی و از سرویس هات بک آپ میگیرفتی تا در صورت عدم همکاری سرویس دهنده دچار مشکلی نشید
    موفق باشید
    ایشون فرمودن نمایندگی دارند نه سی پنل این امکان داره نماینده از کل اکانت ها بک آپ بگیره نه نماینده می تونه از تک تک یوزر ها بک اپ تهیه کنه بک اپ کلا مربوط به مدیر سرور می باشد و هنگام خرید باید به زمان های بک اپ گیری توجه ویژه شود.
    فروش یورو Paypal با قیمت مناسب | پرداخت سریع

طراح وردپرس
    / طراحی قالب وردپرس / طراحی سایت وردپرس

عضو انجمن OmizbanCo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    407
    تشکر شده در
    319 پست

درود
    در صورت تمایل در ارتباط باشید
    تلگرام OmizbanCo
    موفق باشید

شرکت میزبان داده اطلس خلیج فارس
    شماره ثبت 22154
    Telegram ID : iaghpr - website : https://onlinemizban.net

15. تعداد تشکر ها از OmizbanCo به دلیل پست مفید

عضو انجمن limpi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    34 پست

اگر اطلاعات دیتابیس رو داشته باشید میتونید با یک فایل اجرایی مثل php دیتابیس رو بیرون بکشید.

17. تعداد تشکر ها از limpi به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)