صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: اعلام 3 سری جدید vps ( پورت 1 گیگابیت - آلمان - هلند )

عضو جدید bestvps آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    123 پست

Exclamation اعلام 3 سری جدید vps ( پورت 1 گیگابیت - آلمان - هلند )

وی پی اس های آلمان :
    پورت 1 گیگابیت اشتراکی بین وی پی اس ها
    دیتا سنتر hetzner
    پلن G256 :
    حافظه رم : 256 مگابایت
    فضای دیسک : 10 گیگابایت
    پهنای باند : 300 گیگابیت
    قیمت ماهانه : 15 هزار تومان
    قیمت 3 ماهه : 42 هزار تومان
    قیمت 6 ماه : 70 هزار تومان
    قیمت 12 ماهه : 100 هزار تومان

پلن G512:
    حافظه رم : 512 مگابایت
    فضای دیسک : 20 گیگابایت
    پهنای باند : 500 گیگابیت
    قیمت ماهانه : 25 هزار تومان
    قیمت 3 ماهه : 60 هزار تومان
    قیمت 6 ماه : 110 هزار تومان
    قیمت 12 ماهه : 210 هزار تومان

- پلن های زیر در دیتاسنتر ورلد استریم میزبانی می شوند . هر VPS , دارای 6 هسته CPU است.
    - میزبانی پلن های زیر 1024 مگابایت رم مقدور نمی باشد.
    - پلن هایی که قیمت ماهانه ندارند به صورت ماهانه فروخته نمی شوند.
    پشتیبانی : فقط ایمیل!

سطوح پشتیبانی :
    Level 4 : سرعت پاسخگویی 72 ساعت است.
    Level 3 : سرعت پاسخگویی 48 ساعت است.
    Level 2 : سرعت پاسخگویی 24 ساعت است.
    Level 1 : سرعت پاسخگویی 12 ساعت است.
    Level 0 : سرعت پاسخگویی 8 ساعت است.
    پشتیبانی تلفنی 24 ساعته برای کسانی که همواره نیازمند پشتیبانی تلفنی هستند : ماهانه 30.000 تومان ( Optional )

پلن 1 :

رم : 1024 مگابایت
    هارد دیسک : 160 گیگابایت
    سیستم عامل: انتخابی
    پورت اختصاصی هر سرور مجازی : 10 مگابیت
    آی پی : 2
    قیمت ماهانه : 45.000 تومان ( Support Level : 4 )
    قیمت 3 ماهه : 120.000 تومان ( Support Level : 3 )
    قیمت 6 ماهه : 200.000 تومان ( Support Level : 3 )
    قیمت 12 ماهه : 350.000 تومان ( Support Level : 2 )

پلن 2 :
    رم : 1536 مگابایت
    هارد دیسک : 250 گیگابایت
    آی پی : 2
    پورت اختصاصی هر سرور مجازی : 100 مگابیت
    قیمت ماهانه : 60.000 تومان ( Support Level : 4 )
    قیمت 3 ماهه : 150.000 تومان ( Support Level : 3 )
    قیمت 6 ماهه : 250.000 تومان ( Support Level : 3 )
    قیمت 12 ماهه : 420.000 تومان ( Support Level : 2 )

پلن 3 :
    رم : 2048 مگابایت
    هارد دیسک : 320 گیگابایت
    آی پی : 4
    پورت اختصاصی هر سرور مجازی : 1 گیگابیت
    قیمت ماهانه : 70.000 تومان ( Support Level : 4 )
    قیمت 3 ماهه : 180.000 تومان ( Support Level : 3 )
    قیمت 6 ماهه : 300.000 تومان ( Support Level : 3 )
    قیمت 12 ماهه : 500.000 تومان ( Support Level : 2 )

پلن 3 :
    رم : 4096 مگابایت
    هارد دیسک : 1 ترابایت
    آی پی : 4
    پورت اختصاصی هر سرور مجازی : 1 گیگابیت
    قیمت ماهانه : 110.000 تومان ( Support Level : 4 )
    قیمت 3 ماهه : 300.000 تومان ( Support Level : 3 )
    قیمت 6 ماهه : 500.000 تومان ( Support Level : 3 )
    قیمت 12 ماهه : 900.000 تومان ( Support Level : 2 )

================================================== ===================
    ======== پورت VPS ها اختصاصی است ! ==========
    ======== CPU هر VPS , شامل 6 هسته 2.8 Ghz است. ==========
    ================================================== ===================

2. تعداد تشکر ها از bestvps به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    80 پست

پیش فرض پاسخ : اعلام 3 سری جدید vps ( پورت 1 گیگابیت - آلمان - هلند )

من از ساعت 8.30 صبح که این تاپیک رو دیدم دارم دنبال صاحبش میگردم واسه خرید
    زنگ زدم خاموش بود پی ام دادم تو مسنجر جوابی نیومد. نصف صفحات سایتشون که کار نمیکنه
    بخش سفارشی در کار نیست
    حالا من میخوام یه پلان بخرم این قدر میرم و میام اگه خرید کنم ساپورت این طوری باشه چی؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

متاسفانه ساپورت بهتر از این نیست من یک اشکال توی تنظیمات فایروال برام درست شد که الان نمیتونم به vps وصل بشم الان یک هفته است دارم پیغام میدم که برام درستش کنن حتی جواب پیام ها رو هم نمیدن که بگن اصلا کاری برام میکنند یا نه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    80 پست

من اگه مشکلی پیش بیاد واسه vps که که حدود 250 مشتری درجا ایمیل میدن چند 10 نفر هم تو مسنجر پی ام میدن زندگیمو باید بزارم پاس ساپورت مشتریام
    پس بیخیال وی پی اس 8500 می شیم میریم یه جا دیگه هر چند واسه تست میخواستم بگیرم

تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    123 پست

واسه خرید و .. پیام خصوصی بدید . پورتال کاربری به زودی ok میشه , تست هم موجود نیست در حال حاضر

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

ضمنا VPS 8500 j,lhنی هم نداریم . اون چیزی که در سایت رویت فرمودید مال چند ماه پیش هست نه الان

عضو انجمن AfaghData آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    182
    تشکر تشکر شده 
    232
    تشکر شده در
    163 پست

در کل مشکل دارین ولی فقط شما نیستی همه یه جورایی.....
    خدا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!

آفاق دیتا شمال نماینده رسمی وایمکس مبین نت و شرکت فن آوا در استان مازندران

تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    123 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AfaghData نمایش پست ها
    در کل مشکل دارین ولی فقط شما نیستی همه یه جورایی.....
    مشکل از چه نظر ؟
    پلن های دیگر رو هم تا نیم ساعت دیگه قرار میدم . جای ایراد گرفتن هم راه حل ارائه بدید مننون تر میشم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bestvps نمایش پست ها
    مشکل از چه نظر ؟
    پلن های دیگر رو هم تا نیم ساعت دیگه قرار میدم . جای ایراد گرفتن هم راه حل ارائه بدید مننون تر میشم
    من اهل ایراد گرفتن نیستم اما واقعیت تو پشتیبانی خیلی کمرنگ کار میکنید برای من به شخصه نزدیک یک هفته است توی تنظیم فایروال اشکال ایجاد شد ولی شما اقدامی برام انجام ندادید
    البته این مختص الان نیست اول که از شما vps گرفتم مال آمریکا بود که حالا ظاهرا اونجا مشکل پیدا کرد بعد 3 هفته به من از سروهای اروپا دادید اونهم با حدود ارسال 20 پیام خصوصی
    متاسفانه باید با این واقعیت کنار اومد که به علت وجود برخی مشکلات خرید از خارج از کشور کار هاستینگ در ایران برای بعضی ها شده از آب گل آلود ماهی گرفتن البته منظورم تماما با شما نبود چون حداقل شما مثل بعضی ها که یک مدت میان و بعد دیگه خبری ازشون نمیشه نیستید ولی من به شخصه انتظار بیشتری از فروشنده های هاست در ایران داشتم

تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    123 پست

خب این برخی مشکلات که می فرمایید بنده هم از خدامه برداشته شه ! تو سه ماهه اخیر بالغ بر چند میلیون جناب PayPal پرداخت های ما رو نابود کرده و به ما خسارت زده با اینکه از افراد خارجی استفاده میکنیم .
    حالا شما میگی آب گل آلود تشریف ببر بانک ملی , صادرات , ملت , سپه , پارسیان , سامان , پاسارگاد و .... ( ماشالا مملکت ما که اگه سرمایه نداره به اندازه یه تریلی فقط اسم بانک داره :D ) , تشریف ببرید از اینا سوال کنید ببینید خدمات ارزی دارن یا نه ؟! بعد تعبیر خدمات ارزی چی هست !!! دلار به هیچ جای دنیا نمی فرستن ! هیچ نوع پولی به هیچ جای آمریکا نمی فرستن !!! اینو عملا یکی از کارکنمان یکی از شعب بانک سامان در حالی که صداشو تا جایی که میتونست بالا ببره دقیقا به من گفت : " به هیــــــــــچ جای آمریکا پــــــــــــــــــــــــ ــول نمی فرستیـــــــــــم ! به هیــــــــــــــچ جای دنیـــــــا دلار نمی فرستیم ! " افتخار هم میکردن که اینکارو انجام نمیدن فکر میکنم تحریم کردن :D بانک پاسارگاد هم که به بنده گفتن مبلغ های زیر 1000 دلار اصلا کار نمیکنن ! مثلا فردا روز 20 تا IP خواستی باید 1000 دلار علی الحساب بدی ! در حالی که فکر کنم میانگین حقوقی که دولت به ملت میده زیر 1000 دلار هست ! اما واسه حواله کردن بالای 1000 دلار فقط قبوله ! بانک های دیگم که یه پیرهن عثمونی داشتن ! یکی به دبی فقط میفرسته و یکی فلان و یکی بسان ! ) حالا اگه جایی دروغ گفتم سوال بگیرید بگید اینجا رو دروغ گفتید !!!!
    منم اگه اون سرور نمی خوابید لازم نبود که یه سرور دیگه ضرر کنم ! چون هر سرور جدید با برنامه خاص خودش ران میشه و باید هزینه خودشو لا اقل در بیاره ! اما وقتی چنین اتفاقی میفته یعنی همه چیز کشک ! بیعنی باید قید 2 تا سرورو کلا زد یکی اون یکی که پولشو قبل دادم ! یکی این یکی جدیده ! حالا انصافا این وسط چی به من ماسیده !؟!

اگه هم دوستان میخوان کل کشور ها رو تحریم کنن بگن که دیگه ما اصلا کار نکنیم که فردا 100 تا انگ از مشتری و 100 تا انگ هم از .. بخوریم ! ما خود درگیریم ! همممون با خودمون مشکل داریم مشکلمون اینه ! بانک ایرانی که میاد دلار رو تحریم میکنه اولا سری ضررش به من و تو ی ایرانی میخوره ! وگرنه دلار که ارز رایج دنیاس ! حالا به حاشیه نکشیم بحث رو اینم داشتان ما که از این قراره !

حالا ساپورت تلفنی هم با ماهانه 30 هزار تومان مقدوره تو پلن ها هم گذاشتم ! 7/24 تلفنی ! اگه کسی میخواد یا علی ! سطوح پشتیبانی هم مشخص کردم . پلن های جدید رو هم گذاشتم .

اگر کسی خواست در خدمتیم اگر هم ....
    یا حق

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

ضمنا توی هاستینگ ایران همه دنبال چیزای ارزون هستن ! خب ملت عزیز و گرامی ساپورت بسیار هزینه بر هست و الان خیلی از شرکت های خارجی بر سر این ساپورت و منیج کردن سروریس های دیگران دارن نون میخورن اما تو ایران که فقط مهم اینه که جنس ارزون باشه حتی اگه ساپورت نداشته باشه ! بعد از خرید تازه یادمون میاد ساپورت نیاز داریم !

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

دیتا سنتر leaseweb رو مثال میزنم ! هزینه ساپورتش در اکثر موارد با هزینه سرویس برابری میکنه یا حتی بیشتره !!!!! حالا چی میفرمایید ؟ ! واسه ساپورت حتی اگه بخوایم از ساده ترین نیروی کار هم استفاده کنیم ماهانه 300 تومن لا اقل خرج بر می داره ! در 3 شیفت کاری هم حساب کنید دست کم 900 تومن ! حالا نیروی متخصص هم که دیگه معلومه ! باز هم بگید گرونه بعد بگید ساپورت نداره :D

12. تعداد تشکر ها ازbestvps به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    179
    تشکر شده در
    131 پست

خب این برخی مشکلات که می فرمایید بنده هم از خدامه برداشته شه ! تو سه ماهه اخیر بالغ بر چند میلیون جناب PayPal پرداخت های ما رو نابود کرده و به ما خسارت زده با اینکه از افراد خارجی استفاده میکنیم .
    حالا شما میگی آب گل آلود تشریف ببر بانک ملی , صادرات , ملت , سپه , پارسیان , سامان , پاسارگاد و .... ( ماشالا مملکت ما که اگه سرمایه نداره به اندازه یه تریلی فقط اسم بانک داره :D ) , تشریف ببرید از اینا سوال کنید ببینید خدمات ارزی دارن یا نه ؟! بعد تعبیر خدمات ارزی چی هست !!! دلار به هیچ جای دنیا نمی فرستن ! هیچ نوع پولی به هیچ جای آمریکا نمی فرستن !!! اینو عملا یکی از کارکنمان یکی از شعب بانک سامان در حالی که صداشو تا جایی که میتونست بالا ببره دقیقا به من گفت : " به هیــــــــــچ جای آمریکا پــــــــــــــــــــــــ ــول نمی فرستیـــــــــــم ! به هیــــــــــــــچ جای دنیـــــــا دلار نمی فرستیم ! " افتخار هم میکردن که اینکارو انجام نمیدن فکر میکنم تحریم کردن :D بانک پاسارگاد هم که به بنده گفتن مبلغ های زیر 1000 دلار اصلا کار نمیکنن ! مثلا فردا روز 20 تا IP خواستی باید 1000 دلار علی الحساب بدی ! در حالی که فکر کنم میانگین حقوقی که دولت به ملت میده زیر 1000 دلار هست ! اما واسه حواله کردن بالای 1000 دلار فقط قبوله ! بانک های دیگم که یه پیرهن عثمونی داشتن ! یکی به دبی فقط میفرسته و یکی فلان و یکی بسان ! ) حالا اگه جایی دروغ گفتم سوال بگیرید بگید اینجا رو دروغ گفتید !!!!
    منم اگه اون سرور نمی خوابید لازم نبود که یه سرور دیگه ضرر کنم ! چون هر سرور جدید با برنامه خاص خودش ران میشه و باید هزینه خودشو لا اقل در بیاره ! اما وقتی چنین اتفاقی میفته یعنی همه چیز کشک ! بیعنی باید قید 2 تا سرورو کلا زد یکی اون یکی که پولشو قبل دادم ! یکی این یکی جدیده ! حالا انصافا این وسط چی به من ماسیده !؟!

اگه هم دوستان میخوان کل کشور ها رو تحریم کنن بگن که دیگه ما اصلا کار نکنیم که فردا 100 تا انگ از مشتری و 100 تا انگ هم از .. بخوریم ! ما خود درگیریم ! همممون با خودمون مشکل داریم مشکلمون اینه ! بانک ایرانی که میاد دلار رو تحریم میکنه اولا سری ضررش به من و تو ی ایرانی میخوره ! وگرنه دلار که ارز رایج دنیاس ! حالا به حاشیه نکشیم بحث رو اینم داشتان ما که از این قراره !

حالا ساپورت تلفنی هم با ماهانه 30 هزار تومان مقدوره تو پلن ها هم گذاشتم ! 7/24 تلفنی ! اگه کسی میخواد یا علی ! سطوح پشتیبانی هم مشخص کردم . پلن های جدید رو هم گذاشتم .

اگر کسی خواست در خدمتیم اگر هم ....
    یا حق

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

ضمنا توی هاستینگ ایران همه دنبال چیزای ارزون هستن ! خب ملت عزیز و گرامی ساپورت بسیار هزینه بر هست و الان خیلی از شرکت های خارجی بر سر این ساپورت و منیج کردن سروریس های دیگران دارن نون میخورن اما تو ایران که فقط مهم اینه که جنس ارزون باشه حتی اگه ساپورت نداشته باشه ! بعد از خرید تازه یادمون میاد ساپورت نیاز داریم !

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

دیتا سنتر leaseweb رو مثال میزنم ! هزینه ساپورتش در اکثر موارد با هزینه سرویس برابری میکنه یا حتی بیشتره !!!!! حالا چی میفرمایید ؟ ! واسه ساپورت حتی اگه بخوایم از ساده ترین نیروی کار هم استفاده کنیم ماهانه 300 تومن لا اقل خرج بر می داره ! در 3 شیفت کاری هم حساب کنید دست کم 900 تومن ! حالا نیروی متخصص هم که دیگه معلومه ! باز هم بگید گرونه بعد بگید ساپورت نداره :D
    سلام.

جناب حمیدی اصولا هیچکدوم از مواردی که گفتین مشکل من مشتری نیست که الان تقریبا یواش یواش داره میشه 3 ماه که هنوز سروری که هزینش رو پرداخت کرده بودم رو بهم تحویل ندادین! اگر اینهمه مشکلات داره چرا همکاران شما خدمات خوبی همین الان دارن با همین امکانات و تو همین کشور و همین وضعیت یکسانی که با شما دارن؟؟!

در مورد پشتیبانی هم یه تحقیقی بکنید بد نیست. من از همکارتون سرور گرفتم ایشون بهم پشتیبانی تیکت و یاهو دادن اطلاع رسانی عالی هم داشتن به خاطر اینکه موضوع به همکارانتو سرایت نکنه اسم نمیبرم ولی تو این چند سالی که تو کار طراحی و وب هستم تا الان بهترین خدمات رو ارائه دادن با وجود اینکه شرکت هستن یک صدم ادعاهای شما رو هم ندارن. ازشون خیلی هم راضی هستم عزیز شما باید سه ماه پیش این حرفها رو به مشتری هاتون میگفتین نه الان که پول رو از امثال بنده گرفتین و امروز و فردا میکنید. به پی ام ها و اعتراضها هم اعتنایی نمیکنید.!

در مورد قیمت بنده اهل وی پی اس 10 هزار تومنی نیستم . همون موقع هم به خاطر پورت و سرعتی که دوستان دیگه تعریف کردن ازتون خرید کردم که با کاری که شما با من کردین تو خرید بعدی به همکارتون گفتم که سرور رو میگیرم بعد از رضایت پول پرداخت میکنم فکر هم نمیکنم 55 تومن برای سرور مجازی هزینه کمی باشه که پرداخت کردم در صورتی با این مبلغ افراد معتبر در این سایت دارن سرور اختصاصی ارائه میدن.!

شما به جای مقایسه پشتیبانی و خدمات خودتون با یه دیتاسنتر بهتره از همین همکارانی که تونستن اعتبار خودشون رو حفظ کنند در بازار هاستینگ یاد بگیرید. نه اینکه عالم و ادم رو مقصر کنید غیر از خودتون همه 70 میلیون جمعیت ایرانم به توپ ببندید. خیلی عالی میشد همه از خودشون شروع میکردن ولی حیف که نمیکنیم.

پ.ن:به پی ام خصوصی بنده هم در مورد مانی بک پاسخ بدین به هر حال یا مانی بک میکنید یا نمیکنید امیدوارم دیگه برای نوشتن این چند خط پول نخواهید ممنون میشم از جوابتون در پی ام.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    80 پست

واسه خرید و .. پیام خصوصی بدید . پورتال کاربری به زودی ok میشه , تست هم موجود نیست در حال حاضر

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

ضمنا VPS 8500 j,lhنی هم نداریم . اون چیزی که در سایت رویت فرمودید مال چند ماه پیش هست نه الان
    این قیمت که میگین مال چند ماه پیش هست رو چرا آپدیت نمیکنید؟ من دقیقا فقط به خاطر این قیمت خواستم بگیرم
    چون من اول یک مته تست میکنم اگه خوب بود بعد وی پی اس رو میگیرم زیر کار
    در هر صورت ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)