صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: سرمایه گزاری و درآمد ثابت از آن

عضو انجمن Oscar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    169
    تشکر شده در
    117 پست

پیش فرض پاسخ : سرمایه گزاری و درآمد ثابت از آن

عزیز لینک رو عمومی بزارید شاید کسی تجربه خوب یا بدی با این سایت داشته باشه بلاخره استفاده از تجربیات دوستان خالی از لطف نیست
    طراح رابط کاربری و برنامه نویس وب

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Oscar نمایش پست ها
    عزیز لینک رو عمومی بزارید شاید کسی تجربه خوب یا بدی با این سایت داشته باشه بلاخره استفاده از تجربیات دوستان خالی از لطف نیست
    دوستانی که علاقه دارند و میخوان اطلاع پیدا کنند Id درج میکنند با سند و مدرک بهشون توضیح میدم و بعد برن تحقیق کنند..
    لینک نمیذارم که هر کسی اظهار نظر کنه و اینکه من از رو لینک در آمد دارم و حالا یه سرمایه گذاری خوبی رو به دوستان معرفی می کنم..
    لطفا حاشیه نرین و اسپم هم نکنید ..
    ممنون.
    ویرایش توسط al021 : April 9th, 2017 در ساعت 22:15

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    49 پست

لطفا یرای بنده هم بفرستید
    https://t.me/help2002

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    18 پست

دوست عزیز صد در صد کلاه برداریه، اصلا امکان نداره، وقتی که تو اکثر کشورهای جهان اول مثل اروپا و آمریکا، بالاترین بهره های بانکی نزدیک به 10 درصد هست، چرا باید یه مجموعه مالی حماقت به خرج بده و بیاد در سال 120 درصد سود پول بده ؟ یا مثلا تو ایران وقتی حداکثر بیست و خورده ای درصد وام میدن، چرا این شرکت های هرمی و قارچی میان سود بالایی میدن ؟ اینجوری باشه خود بانک ها هزاران میلیارد توی اون بیزینس ها سرمایه گذاری میکنن و نمیذارن کار به من و شما برسه، واقعا انسانیت هم چیز خوبیه که داشته باشیم و باعث نشیم پول هایی که مردم به زور در آوردن به باد بره.

6. تعداد تشکر ها از bluecloud به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bluecloud نمایش پست ها
    دوست عزیز صد در صد کلاه برداریه، اصلا امکان نداره، وقتی که تو اکثر کشورهای جهان اول مثل اروپا و آمریکا، بالاترین بهره های بانکی نزدیک به 10 درصد هست، چرا باید یه مجموعه مالی حماقت به خرج بده و بیاد در سال 120 درصد سود پول بده ؟ یا مثلا تو ایران وقتی حداکثر بیست و خورده ای درصد وام میدن، چرا این شرکت های هرمی و قارچی میان سود بالایی میدن ؟ اینجوری باشه خود بانک ها هزاران میلیارد توی اون بیزینس ها سرمایه گذاری میکنن و نمیذارن کار به من و شما برسه، واقعا انسانیت هم چیز خوبیه که داشته باشیم و باعث نشیم پول هایی که مردم به زور در آوردن به باد بره.
    1. اولا اینکه دوست عزیز تا از چیزی به طور کامل خبر نداری قضاوت نکن و تایپک رو تخریب نکن
    2. این شرکت با استفاده از دستگاه های ماینینگی که تهیه کرده با توجه به پول ما hash rate میده ( دستگاه ها گاهی تا 10 ها میلیون تومان میشه هزینشه که به صورت Share میفروشن ) و شما به مقدار پولت hash rate دریافت میکنی که از اون درآمد داری ( درباره ی ماینینگ یه سرچ کوچیک بدی بد نیست! )
    3. بانک ها نمیان همچین قرار دادی ببندن با مردم که 120% واقعی در سال بدن ( هر جا شما همچین قرار دادی دیدی به بنده بگو ) و میگن 10% ( که به صورت اسمی هست ) 100 تا چیز میبندن بهش که در آخر 2 3 درصد تو ماه میدن.
    4. بانک ها با پولی که از مردم میگیرن به وام و کمک به اورگان ها و کلی چیزه دیگه هزاران درصد درمیارن برای چی به 120% راضی بشن
    5. این شرکت به صورتی هست که توی کشور خودشون شناخته شدست و قارچی و 1 شبه رو نیومده و نتیجه ی چندین سال زمان و هزینه و تلاش بوده.
    6. شرکت از هزینه ی نگهداری که میگیره درآمد داره پس براش میصرفه و هر چقدر مردم بیشتر ازش خرید کنند بیشتر سود میکنه.
    7. همچنین نمیتونه کلاه برداری کنه چون دستگاه های ماینینگ انقدر گسترده اند که نمیتونه اونارو بفروشه به راحتی! ( یعنی پول دست اون نیست که اختلاص کنه ! | با پول مردم رفته تجهیزات خریده و به صورت Cloud سرویس میده! ) و همچنین توسط دولتش ثبت شده . بی درو پیکر نیست!
    8. دوستان بنده خودم تضمین میکنم براتون و با سند و مدرک که خیالتون راحت باشه ( خودم از این سایت خرید داشتم ) ...
    9. اونایی که واقعا قصد سرمایه گذاری واقعی دارن ID درج کنند تا باهاشون در تماس باشم و توضیحات بیشتر بدم که مثل این دوستمون به تخریب افراد ، مثل بنده نپردازند و برجسب نزنند راحت
    ویرایش توسط al021 : April 14th, 2017 در ساعت 15:06

عضو جدید pbx9798 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    64
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

اگه منظورتون سایت های فارکسه که اکثرا کلاه بردارن و زیاد مینالند ازش !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pbx9798 نمایش پست ها
    اگه منظورتون سایت های فارکسه که اکثرا کلاه بردارن و زیاد مینالند ازش !
    من توی صحبت هام اصلا حرفی از فارکس زدم ؟ مطلبو خوندید ؟ مطلب ما ربط به فارکس نداره دوست عزیز!!!
    ویرایش توسط al021 : April 14th, 2017 در ساعت 15:42

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع