صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: سرمایه گزاری تا سقف 10 میلیون تومان

عضو جدید Lopez آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    124
    تشکر شده در
    95 پست

پیش فرض پاسخ : سرمایه گزاری تا سقف 10 میلیون تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط ldda company نمایش پست ها
    بسیار هم خوب . من اگر فرصت کافی + سرمایه شما رو داشتم شخصا سعی میکردم با گرفتن مجوز یه شرکت سرمایه گذاری مثل همین سایت های Hyip اما نمونه داخلیش رو راه اندازی کنم . من شخصا ایده دارم اما به دلیل مشکلاتی از قیبل زمان ، خدمت و ... تا همین الان نتونستم خیلی از ایده هایی که داخل مغزم بود رو اجرایی کنم . در هر صورت نتیجه سرمایه گذاری ( هر چند اندک ) خودتون در سایت مذکور رو در تاپیک مربوط به خودش برای من و دیگر دوستان قرار بدید تا بهتر بتونیم تصمیم گیری کنیم .
    موفق باشید ...
    سایت های هایپ و از این دست در جوامعی با ساختار پایدار اقتصادی جوابگوست. ایده زمانی قابل اتکاست که بر روی کاغذ و با جزئیات و احتمالات دقیق به صرفه بنظر برسه.
    Slender,,,

2. تعداد تشکر ها از Lopez به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Lopez نمایش پست ها
    سایت های هایپ و از این دست در جوامعی با ساختار پایدار اقتصادی جوابگوست. ایده زمانی قابل اتکاست که بر روی کاغذ و با جزئیات و احتمالات دقیق به صرفه بنظر برسه.
    بله حرف شما کاملا درست هست ، اما منظور من این بود که شما بیاید یک پروژه هایپ رو طوری بنا گذاری کنید که سودی که به کاربران و سرمایه گذارانتون ارائه میدید ، در ازای سخت افزار ، نیروی کار و یا زمانی باشه که خریداری کردن . اگر شما بتونید طی یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده ، طوری سخت افزار و یا نیروی کار خریداری کنید که ارزش سرمایه گذاری روی اون برای مشتری افزایش پیدا کنه ، بعد از مدتی میتونید به سوددهی قابل توجهی برسید . یه مثالش همین سایت ریچموند که اومدن و در کار املاک و ساختمان سازی هستن . در کشور ما میشه مهندسی مع*** انجام داد و با ورود به یک حیطه مشخص کاری و با فعالیت در قالب یک شرکت ثبت شده ، سود های کلان به دست آورد و کاربران پروژه رو هم از سودی که عایدشون میشه ، خوشحال و راضی نگه داشت ...
    فقط برای اینکه مشکلی ایجاد نشه باید قوانین و مقررات جدی برای این کار در نظر بگیرید . اگر کسی بخواد چنین کاری انجام بده میتونه حتی طوری سیستمش رو طراحی کنه به وسیله وب سرویس هایی مبالغ موجود در حساب کاربرانش رو که به منزله همون سودی هست که دست آوردن ، روزانه به حسابشون واریز کنه . کلا سود اینجور سایت ها اگر روزانه واریز بشه ، خیلی جلوه حرفه ای پیدا میکنه و از طرفی یه جور ترفند تبلیغاتی هم به حساب میاد ...

5. تعداد تشکر ها از ldda company به دلیل پست مفید

عضو انجمن bluehost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    84 پست

سلام
    ببینید شما که میخواید سرمایه کذاری کنید بهتره خودتون یک ایده ناب یک طرح خوب داشته باشید که بتونید به سرانجام برسونید
    چون قطعا هر شخصی که یک ایده ناب داشته باشه نمیاد اون رو در اختیار شما قرار بده به چند جهت مهمترینش اینکه شما میتونید ایده رو بگیرید و باهاش همکاری نکنید!
    نباید یک طرفه به موضوع نگاه کرد شما شاید دارید پولتونو میزارید وسط ولی یکی هست اون ایده و کاری که توی ذهنش هست چند برابر هزینه شما قیمتش هست
    شما پول داشته باشید اما خلاقیت نداشته باشید فقط خرج کنید و هزینه کنید چشم به هم بزنید تموم شده
    از طرفی میتونیم اینطوری مسئله رو بیان کنیم که شما دنبال یک ایده هستید برای کار خودتون نه یک سرمایه گذاری و شراکت با دیگران
    این یک نظر و انتقاد شخصی بود امیدوارم به نتیجه برسید.
    موفق باشید

7. تعداد تشکر ها ازbluehost به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)