صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: استفاده از پایگاه های nosql برای ذخیره سازی 300 میلیون رکورد اطلاعات

عضو انجمن ahmad19 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    229
    تشکر شده در
    190 پست

پیش فرض پاسخ : استفاده از پایگاه های nosql برای ذخیره سازی 300 میلیون رکورد اطلاعات

ممنون از همه دوستانی ک در تاپیک شرکت کردن
    همکار خوبمون phpcoding زحمت کشیدن با یه 20 خط کد php مشکل فعلی من رو حل کردن
    شرکت فنی و مهندسی دانش بنیان پاسارگاد تلگرام: 09101004330 احمد مهدیلو
    سفارش ها در http://021host.eu
    تماس مستقیم : 00436889587387 Telegram: @mahdilou

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

پیش فرض پاسخ : استفاده از پایگاه های nosql برای ذخیره سازی 300 میلیون رکورد اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط phpcoding نمایش پست ها
    و باز هم دوستان متخصص
    من نگفتم عدل بیان همینی که من نوشتمو استفاده کنن . این کدی که من نوشتم یه کد مفهومیه فقط دوست عزیز . کاش فرق کد مفهومی و نمونه کد رو میدونستید !!!

درسته فایل دسترسی سریع تری داره اما در مقیاس اطلاعاتی خیلی زیاد برای خود مدیر سایت مشکل ساز میشه و حتی بعداً اگه بخواد سایت رو بفروشه نمی تونه.

دیگه اون بستگی به سلیقه شما داره که چطوری با NoSQL کار کنید . اگر قرار باشه مثل یه برنامه نویس تازه کار همه اطلاعات رو بریزید توی یه فایل با فرمت txt که حتی خروجی فایل رو هم نتونید کنترل کنید که نه تنها تو فروش سایت به مشکل میخورید بلکه هر کی هم رسید میشه هکر و هکتون میکنه . باید اصولی کار بشه .

شما فرق کد مفهومی و نمونه کد رو میدونید ؟

واقعا هر سری من خواستم تو این انجمن به کسی کمک کنم بعدش اعصاب خوردی بوده برام . مشکل دوستمون حل شد . با تیم ویور نمونه کد براشون نوشتم که کلا مشکلشون حل شد
    حالا این وسط یه چیزی واقعا برای من عجیبه . اونموقع که این آقا نیاز داره . هیچ کس وارد تاپیکش نمیشه . دو روز سه روز که گذشت مشکلش که توسط یکی مث من حل شد همه میشن متخصص میریزن داخل تاپیکش و شروع میکنن نظر دادن . مثل سری قبلی که دوستان تفاوت کارل پی اچ پی و زبان کرل رو نمیدونستن . اونوقت میخواستن به من توجیه کنن که کرل یه چیز دیگس

من خودم تا الان NoSQL که حجم فایل هام بیشتر از 3KB بشه کار نکردم . چون به نظرم اصولی نیست . حتی برای insert کردن در یک تیبل در دیتابیس . ولی خب الان مشکل دوستمون چیز دیگه ایه و نیاز ایشون چیز دیگه
    عزیز جان خودتون رو ناراحت نفرمایید . بنده اگر شرکت کردم در تاپیک میخواستم اطلاعاتم بالا بره و کار خودم هم حل بشه که البته فکر کنم شما دوست ندارید کسی روی دانش شما بحث بکنه . باز هم از استارتر عذرخواهی میکنم که شرکت کردم در تاپیکشون . بیشتر همون مقالات خارجی رو میخونم که ناراحتم نمیشن اینقدر سریع

شما هم سعی بفرمایید در انجمن گفت و گو کنید شاید دانش بقیه هم به سطح شما برسه
    ویرایش توسط hoka : March 25th, 2017 در ساعت 07:28

4. تعداد تشکر ها از hoka به دلیل پست مفید

عضو انجمن AtrafNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

و باز هم دوستان متخصص
    من نگفتم عدل بیان همینی که من نوشتمو استفاده کنن . این کدی که من نوشتم یه کد مفهومیه فقط دوست عزیز . کاش فرق کد مفهومی و نمونه کد رو میدونستید !!!

درسته فایل دسترسی سریع تری داره اما در مقیاس اطلاعاتی خیلی زیاد برای خود مدیر سایت مشکل ساز میشه و حتی بعداً اگه بخواد سایت رو بفروشه نمی تونه.

دیگه اون بستگی به سلیقه شما داره که چطوری با NoSQL کار کنید . اگر قرار باشه مثل یه برنامه نویس تازه کار همه اطلاعات رو بریزید توی یه فایل با فرمت txt که حتی خروجی فایل رو هم نتونید کنترل کنید که نه تنها تو فروش سایت به مشکل میخورید بلکه هر کی هم رسید میشه هکر و هکتون میکنه . باید اصولی کار بشه .

شما فرق کد مفهومی و نمونه کد رو میدونید ؟

واقعا هر سری من خواستم تو این انجمن به کسی کمک کنم بعدش اعصاب خوردی بوده برام . مشکل دوستمون حل شد . با تیم ویور نمونه کد براشون نوشتم که کلا مشکلشون حل شد
    حالا این وسط یه چیزی واقعا برای من عجیبه . اونموقع که این آقا نیاز داره . هیچ کس وارد تاپیکش نمیشه . دو روز سه روز که گذشت مشکلش که توسط یکی مث من حل شد همه میشن متخصص میریزن داخل تاپیکش و شروع میکنن نظر دادن . مثل سری قبلی که دوستان تفاوت کارل پی اچ پی و زبان کرل رو نمیدونستن . اونوقت میخواستن به من توجیه کنن که کرل یه چیز دیگس

من خودم تا الان NoSQL که حجم فایل هام بیشتر از 3KB بشه کار نکردم . چون به نظرم اصولی نیست . حتی برای insert کردن در یک تیبل در دیتابیس . ولی خب الان مشکل دوستمون چیز دیگه ایه و نیاز ایشون چیز دیگه
    جناب جسارتاً می دونید مشکل شما چیه که هر بار در کمک به دیگران به قول خودتون عصبانی میشید؟ مشکل شما جسارتاً اینه که تحمل بحث و گفتگو درباره نظریه خودتون رو ندارید!
    حتی مایکروسافت و سایر شرکت های به اون گندگی انقدر بار ها اشتباه کردن و بقیه حتی چهار تا آدم ساده بهشون تذکر دادن که همین ثابت میکنه که یه برنامه نویس نیازمنده بحث پذیری و جنبه بالا در نقد شدن هست.
    اینکه شما تا یه نظر مخالف خودتون ببینید گارد بگیرید و بقیه رو مسخره کنید بگید باز متخصص ها آمدن شاید به نظرتون هیچ مشکلی نداشته باشه اما در دراز مدت اطرافیان کمتری حداقل در حیطه برنامه نویسی کنار شما می مونن چون متاسفانه روحیه مثبت کار تیمی رو ندارید (که البته اکثر ایرانی ها ندارن).

درباره NoSQL هم جسارتاً کی گفته یعنی صرفاً ذخیره مستقیم اطلاعات در فایل؟ در جریان هستید که NoSQL خودش یه روش استفاده از پایگاه داده حساب میشه؟
    NoSQL به معنای بدون SQL نیستش که خودمون تو فایل ذخیره کنیم NoSQL مخفف Not Only SQL هستش یعنی نه فقط SQL اما بازم DBMS های خودش رو داره که کاربرد مشابه یه DBMS در حالت SQL رو داشته باشن.
    https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86...88%D8%A7%D9%84

باز هم میگم نه من ادعایی دارم که برنامه نویسم و اینا و نه هیچ کدوم از دوستانی که تو تاپیک شرکت کردن اما خب وقتی نظریه مطرح میشه سایر نظریات مربوط به اون حیطه هم باید شنیده (البته اینجا خونده) بشه.
    مثل این می مونه شما نماینده مجلس باشید یه نظریه به صحن علنی مجلس بدید بعدش اگه کسی مخالفتون بود اونو خنگ و جوجه و... بمانید (مجلس رو مثال زدم).
    ویرایش توسط AtrafNet : March 25th, 2017 در ساعت 10:06

6. تعداد تشکر ها ازAtrafNet به دلیل پست مفید

عضو جدید phpcoding آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    33 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AtrafNet نمایش پست ها
    جناب جسارتاً می دونید مشکل شما چیه که هر بار در کمک به دیگران به قول خودتون عصبانی میشید؟ مشکل شما جسارتاً اینه که تحمل بحث و گفتگو درباره نظریه خودتون رو ندارید!
    حتی مایکروسافت و سایر شرکت های به اون گندگی انقدر بار ها اشتباه کردن و بقیه حتی چهار تا آدم ساده بهشون تذکر دادن که همین ثابت میکنه که یه برنامه نویس نیازمنده بحث پذیری و جنبه بالا در نقد شدن هست.
    اینکه شما تا یه نظر مخالف خودتون ببینید گارد بگیرید و بقیه رو مسخره کنید بگید باز متخصص ها آمدن شاید به نظرتون هیچ مشکلی نداشته باشه اما در دراز مدت اطرافیان کمتری حداقل در حیطه برنامه نویسی کنار شما می مونن چون متاسفانه روحیه مثبت کار تیمی رو ندارید (که البته اکثر ایرانی ها ندارن).

درباره NoSQL هم جسارتاً کی گفته یعنی صرفاً ذخیره مستقیم اطلاعات در فایل؟ در جریان هستید که NoSQL خودش یه روش استفاده از پایگاه داده حساب میشه؟
    NoSQL به معنای بدون SQL نیستش که خودمون تو فایل ذخیره کنیم NoSQL مخفف Not Only SQL هستش یعنی نه فقط SQL اما بازم DBMS های خودش رو داره که کاربرد مشابه یه DBMS در حالت SQL رو داشته باشن.
    https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86...88%D8%A7%D9%84

باز هم میگم نه من ادعایی دارم که برنامه نویسم و اینا و نه هیچ کدوم از دوستانی که تو تاپیک شرکت کردن اما خب وقتی نظریه مطرح میشه سایر نظریات مربوط به اون حیطه هم باید شنیده (البته اینجا خونده) بشه.
    مثل این می مونه شما نماینده مجلس باشید یه نظریه به صحن علنی مجلس بدید بعدش اگه کسی مخالفتون بود اونو خنگ و جوجه و... بمانید (مجلس رو مثال زدم).
    من مشکلی با شما دوستان ندارم . اتفاقا خوشحال میشم چند نفر بهتر از خودم رو می بینم و باهاشون بحث میکنم . چهارتا چیز شما بلدی دوتا چیز من . انتقال اطلاعات میکنیم . حالا یا شما دانشت بیشتره یا من . من نه حسادت میکنم به دانش کسی نه از کسایی که دانششون از من بیشتر متنفرم . ولی شما خودتون کلاهتون رو قاضی کنید . تاپیک قبلی یه اعصاب خوردی واقعی بود واسه من حق بدید دیگه نتونتم با کسی اینجا کنار بیام . دوستان میان لینک زبان کرل میدن . میگن برو ببین توش زده کرل . همون کرل پی اچ پیه . تاپیک قبلی که من توش شرکت کردم رو میتونید برید ببینید . دوستان فک کردن هر گردی گردوئه . چون کارل پی اچ پی cURL نوشته میشه زبان کرل هم cURL پس این دوتا یکین . البته از نظر اینا . حالا هر چقدرم که شما پا وایسی که ثابت کنی آقا کارل یه چیزه . کرل یه چیز دیگه . کسی به گوشش نمیره . حرف خودشونو میزنن . لینک سمپل های زبان کرل رو دادن تو تاپیک میگن این هم لینک کارل . جدا از این گیر دادن میگن چرا میگی کارل ؟ کارل چیه کارل درست نیست . سی یو ار ال درسته . حرف من تو اون تاپیک این بود . زبان کرل که یه چیز دیگس . اصلا نمیشه کرل و کارل رو یکی کرد . حالا کسایی که دوست دارن به کارل میگن کارل . مثل من و خیلی از دوستان دیگه . کسایی هم که دوست دارن میگن سی یو ار ال که تلفظ درستشه . یعنی کلاینت یو ار ال .
    بگذریم . قصد من بی احترامی به کسی نیست . فقط میخوام به قول شما یکم جنبه نقد پذیری دوستان بالا باشه . وقتی میگم دوست عزیز این زبان کرله و کارل پی اچ پی نیست این هم مدرک و شواهدش دیگه یه لنگه پا سر حرفش واینسته و چهارتا لینک بی مربوط دیگه بده که بدتر اعصاب منو خورد کنه . توقع عذر خواهی هم از کسی ندارم . وقتی اشتباهی میکنن سکوت کنن این کار که از دستشون بر میاد ؟

در کل از شما و یوزر
    hoka عذر میخوام اگه بی احترامی شد
    ویرایش توسط phpcoding : March 25th, 2017 در ساعت 13:13
    انجام پروژه های:php-c#-c++-java-basic-css-html-javascript-python
    مشاوره با مسئول پروژه ها-حامد دعایی:+989901567129
    تماس با برنامه نویس-امیرعلی استکی:+989017735378

8. تعداد تشکر ها از phpcoding به دلیل پست مفید

عضو انجمن ipsat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    538
    تشکر شده در
    398 پست

من مشکلی با شما دوستان ندارم . اتفاقا خوشحال میشم چند نفر بهتر از خودم رو می بینم و باهاشون بحث میکنم . چهارتا چیز شما بلدی دوتا چیز من . انتقال اطلاعات میکنیم . حالا یا شما دانشت بیشتره یا من . من نه حسادت میکنم به دانش کسی نه از کسایی که دانششون از من بیشتر متنفرم . ولی شما خودتون کلاهتون رو قاضی کنید . تاپیک قبلی یه اعصاب خوردی واقعی بود واسه من حق بدید دیگه نتونتم با کسی اینجا کنار بیام . دوستان میان لینک زبان کرل میدن . میگن برو ببین توش زده کرل . همون کرل پی اچ پیه . تاپیک قبلی که من توش شرکت کردم رو میتونید برید ببینید . دوستان فک کردن هر گردی گردوئه . چون کارل پی اچ پی curl نوشته میشه زبان کرل هم curl پس این دوتا یکین . البته از نظر اینا . حالا هر چقدرم که شما پا وایسی که ثابت کنی آقا کارل یه چیزه . کرل یه چیز دیگه . کسی به گوشش نمیره . حرف خودشونو میزنن . لینک سمپل های زبان کرل رو دادن تو تاپیک میگن این هم لینک کارل . جدا از این گیر دادن میگن چرا میگی کارل ؟ کارل چیه کارل درست نیست . سی یو ار ال درسته . حرف من تو اون تاپیک این بود . زبان کرل که یه چیز دیگس . اصلا نمیشه کرل و کارل رو یکی کرد . حالا کسایی که دوست دارن به کارل میگن کارل . مثل من و خیلی از دوستان دیگه . کسایی هم که دوست دارن میگن سی یو ار ال که تلفظ درستشه . یعنی کلاینت یو ار ال .
    بگذریم . قصد من بی احترامی به کسی نیست . فقط میخوام به قول شما یکم جنبه نقد پذیری دوستان بالا باشه . وقتی میگم دوست عزیز این زبان کرله و کارل پی اچ پی نیست این هم مدرک و شواهدش دیگه یه لنگه پا سر حرفش واینسته و چهارتا لینک بی مربوط دیگه بده که بدتر اعصاب منو خورد کنه . توقع عذر خواهی هم از کسی ندارم . وقتی اشتباهی میکنن سکوت کنن این کار که از دستشون بر میاد ؟

در کل از شما و یوزر
    hoka عذر میخوام اگه بی احترامی شد
    شما از اینکه مشکل کاربرا حل می کنید کارتون قابل تحسینه.
    در مورد اون کاربر (رضاآنلاین) به حرفش اعتنا نکنید چون یک حرف مفت زد رفت پی کارش.
    ویرایش توسط ipsat : March 27th, 2017 در ساعت 04:17

10. تعداد تشکر ها از ipsat به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)