صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 62 , از مجموع 62

موضوع: سوال در مورد دیتاسنتر ******

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    88
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    45 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد دیتاسنتر ******

سلام
    میخواستم تاپیک جدا بزنم دیدم این تاپیک هست همینجا تجربه کار با ****** رو میگم به دوستان شاید مفید باشه براشون

من تقریبا دوسال کار کردم با ****** که یک سالی بود یک سرور دادیم بهشون برای کولو

قبل از کولو کردن تمام شرایط رو تلفنی و از طریق تیکت ازشون پرسیدم و یک معیار مهم و اصلی من این بود که ترافیک یک به ده رو رایگان محاسبه کنند که گفتند همینطور هست.

تا اینکه تقریبا سه ماه پیش دیدم سرعت پورت لیمیت شده و به بخش فنی تیکت دادم و تقریبا دو روز ما با بخش فنی درگیر بودیم که بفهمند قضیه چیه و بعد کاشف به عمل اومد که سرعت پورت رو بدلیل مصرف ترافیک لیمیت کردن
    و یک فاکتور برام صادر کردن که این رو باید پرداخت کنید تا محدودیت پورت برداشته بشه
    چک کردم دیدم مصرف ترافیکم اون ماه یک به ده نشده و بهشون حق دادم و بعد از تخفیفی ک دادن فاکتورو پرداخت کردم

تا اینکه یک ماهه پیش باز بدون اطلاع قبلی سرعت پورت رو لیمیت کردن و طی تماس گفتن شما به مدت نیم ساعت از حداکثر سرعت پورت داشتین استفاده می کردین چک کنین دلیلشو بگید تا از لیمیت خارج کنیم.
    چک کردم و دلیل رو بهشون گفتم (یکی از همکارا روی یک سرور و اپارات داشته فایل انتقال میداده!) تا از لیمیت خارج کنند. که یهو دیدم یک فاکتور صادر کردن که مصرف ترافیک شما بالاتر از یک ترای رایگان بوده و بقیه رو باید بابت هر یک ترا 200هزار ت پرداخت کنید

چک کردم دیدم مصرف ترافیک بیشتر از یک به ده بوده به بخش فروش اعلام کردم که از جوابشون نزدیک بود شاخ درارم!
    گفتن ما روی سرویس هامون همچین آپشنی (ترافیک یک به ده رایگان ) نداریم ، گفتم پس چطور این هزینه رو طی یکسال گذشته از من نمی گرفتید ؟ و چطور دو ماهه قبلش بابت یه به ده نشدن مصرف من هزینه رو پرداخت کردم که متاسفانه هیچ جواب قانع کننده ای نداشتن

بعد گفتن شما ثابت کن که ما همچین حرفی رو یکسال پیش زدیم گفتم بارها با همکاراتون صحبت کردم و گفتن این موضوع رو که درجواب گفتن اسم همکار رو بگید تا توبیخش کنیم!!!

خلاصه بعد دوسه روز سروکله زدن باهاشون رفتم تیکتای یکسال پیش رو نگاه کردم و خوشبختانه دیدم داخل یک تیکت این مورد رو ذکرکردن و تونستم بهشون ثابت کنم تا فاکتورو پرداخت نکنم و بعد چند روز هم از ****** نقل مکان کردم!

نکاتی که خلاصه وار در مورد ****** میتونم بگم:

1- حرکت بسیار بسیار غیرحرفه ایشون که قبل از اطلاع دادن پورت رو لیمیت میکنند و اصلا به این قضیه توجه ندارند ما اینطرف به چندصدتا کاربر باید پاسخگو باشیم

2- عدم هماهنگی بین کارمندان شرکت و نداشتن یک ساختار مشخص در پشتیبانی ، بطوری که پورت من دوروز لیمیت شده بود و نه هیچ کی به من میگفت قضیه چیه نه بخش فنیشون میتونست متوجه بشه

3- عدم توانایی ارتباط با مدیریت (بطوری که با بخش فروش صحبت کردم گفتم با مدیریت میخوام صحبت کنم گفتن شما میتونید به سرپرست تیکت بزنید و ایشون باز به خود من ارجاع میدن که بررسی کنم!!)

4- پایین اومدن کیفیت بطوریکه در چند ماه اخیر سرورم فکر می کنم دوسه بار به مدت دوسه روز خاموش شده بود

5- عدم شفافیت در ارائه سرویس(مثلا ملاک محاسبه ترافیک رو مشخص نمیکنن و هرموقع دلشون خواست گزارش میگیرن ازشون سوال کردم ملاکتون کدام یکی از این موارد هست : ابتدای ماه میلادی، ابتدای ماه خورشیدی یا ابتدای فاکتور که جوابی ندادند)

تمام این موارد نه برای تخریب و صرفا جهت دیده شدن احتمالی مطلب توسط مدیران شرکت هست که شاید یه فکر اساسی برای خارج کردن شرکت از این سیر نزولی (حداقل برای منکه مشتری دوسالشون بودم اینطور به نظر میرسه) داشته باشند. چون به شخصه علاقمند به این شرکت هستم و حیفه که به این صورت پیش بره...

ضمنا (اسکرین شات از تمام تیکت ها گرفته شده و تمام این موارد قابل اثبات می باشد)
    ببخشید پرحرفی شد
    به امید اینکه روزی همه شرکت های ایرانی به حقوق مشتری احترام بگذارند.

2. تعداد تشکر ها ازonlinedays به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد دیتاسنتر ******

سلام خدمت شما دوست عزیز.
    جواب شما را در یک جمله کوتاه خلاصه میکنیم.
    ***اینجا ایران است و تمامی اینها طبیعیست نگران نباشید***

5. تعداد تشکر ها از persiangulf به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)