صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 62

موضوع: سوال در مورد دیتاسنتر ******

عضو انجمن SixthElement آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد دیتاسنتر ******

نقل قول نوشته اصلی توسط bertina_public نمایش پست ها
    همانگونه که شما نیز اطلاع دارید Uptime Institute یک موسسه امریکایی می باشد در حال حاضر هیچ نوع certificate در ایران ارائه نمی نماید
    به همین دلیل ****** بر خلاف بسیاری از دیتاسنترهای دیگر در توضیحات دیتاسنتر از عبارت استاندارد TIA-942 استفاده نشده است زیرا امکان ممیزی و دریافت گواهی استاندارد TIA-942 در ایران وجود ندارد و ****** نیز چنین ادعایی نمی نماید.
    بر طبق اطلاعات ما تامین برق از دو شرکت تامین کننده برق الزامی نمی باشد و امکان تامین برق از منبع ژنراتور دائم کار با ذخیره سوخت حداقل 96 ساعت در حداقل دو تانک مجزا به عنوان redundant قابل پذیرش می باشد.
    با توجه به اینکه شما می فرمایید دارای گواهی طی نمودن آزمون CDCP می باشید لطفا ادرس مستندی که در ان ذکر گردیده تامین برق از دو شرکت برق منطقه ای الزامی باشد و تامین برق redundant از منبع ژنراتور دائم کار با ذخیره سوخت استاندارد در ممیزی مورد پذیرش نمی باشد، لطفا ادرس مستند مربوطه را بفرمایید تا در صورت وجود اشکال این مورد تصحیح گردد.
    همچنین همانگونه که شما نیز اطلاع دارید بسیاری از دیتاسنتر های تجاری اروپای غربی ، کانادایی و آمریکایی از عبارت Tier برای معرفی تجاری ویژگی های خود استفاده می نمایند در صورتی که منبع اصلی برق آنها تنها یک شرکت برق می باشد و از منابع redundant دیگر مانند ژنراتور و یا solar استفاده می نمایند همچنین بسیاری از انها نیز توسط توسط Uptime Institute مورد ممیزی قرار نگرفته اند.
    .
    سلام دوست گرامی
    کلمه Tier مربوط به استاندارد TIA 942 هست. پس اگر ادعایی درباره Rating یا قدیمی تر از ۲۰۱۴ Tier ندارید از بکار بردن اون خودداری کنید که مردم به اشتباه نندازید. در مورد certificate هم بسیار ساده می توانید از CIS آلمان CERTIFICATE رو بگیرید. در مورد اینکه کجا در مورد منبع برق گفته شده می توانید annex g مستند TIA 942 رو بخوانید. وجود ژنراتور تنها میشه Tier 1 .

Tia 942 میگه دیتاسنتر که در هیچیک از زیرساخت هاش Redundant ندارد میشه Tier 1 و خود این زیرساخت ها شامل ۱ مسیر برق، ups، ژنراتور میشه. در ضمن در هیچ جای Tia942 هیچ اشاره ای به زمان و محاسبه ۹۹.۹۹ درصد نشده. عموما TIA 942 هیچ کاری به سرویس دهی اینترنت نداره و فقط مربوط به طراحی میشه.

بازهم لازم میدانم برای اطلاعات عمومی دوستان بگم کلمه Tier در ANSI/TIA942 March 2014 به بعد منسوخ شده و جایگزینش Rated یا Rating استفاده میشه.
    پس اگر برداشت من درسته شما دست کم دو ژنراتور ۲ مگاوات هم باید برای تامین برق تون داشته باشید. و تمام تجهیزات اکتیو و پسین شما دست کم 2N رو رعایت کرده باشند. همینطور لطفا کمی دو مورد سیستم اعلام و اطفاء حریقتون هم توضیح میدید ؟

ممنونم برای وقتی که میگذارید.

- - - Updated - - -

از حق نگذریم هم قیمت خوبی ارائه میدید و هم دسترسی ۲۴ ساعته شما مزیت رقابتی بسیار خوبیه . فردا حتما برای گرفتن سرویس مراجعه می کنم دفترتون

2. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

در رابطه با annex g لطفا فایل مستند مربوطه و شماره section آنرا را ضمیمه نمایید تا بررسی گردد.
    در رابطه با ارائه گواهی TIA 942 همانگونه که در قبل عرض گردید متاسفانه در حال حاضر هیچ نوع گواهی معتبری در این رابطه در ایران صادر نمی گردد.(امکان ورود به این بحث در این پست وجود ندارد)
    در رابطه با میزان uptime همانگونه که در پست مربطه نیز ذکر شده است "99.99% که در استاندارد Tier4 رایج می باشد" و نه الزامی می باشد و متاسفانه و همانگونه که شما هم قبول دارید بر اساس ذات شرایط کنونی تامین کنندگان ارتباط در ایران حتی اگر تامین لینک ارتباطی از بیش از 2 تامین کننده کاملا متفاوت هم باشد تضمین این میزان اپتایم غیر ممکن می باشد.
    در رابطه با میزان توان ژنراتور که فرمودید 2 مگاوات لطفا فایل مستند مربوطه و شماره section آنرا را ضمیمه نمایید زیرا میزان توان ژنراتور کاملا بر اساس ابعاد دیتاسنتر تعیین می گردد و هیچ محدودیت 2 مگاواتی برای ان تعریف نشده است. لازم به ذکر است که دیتاسنتر ****** همانند بسیاری از دیتاسنتر های دیگر ایران بر اساس ابعاد در مقایسه با دیتاسنتر های معروف جهانی یک دیتاسنتر با ابعاد کوچک می باشد که این موضوع در توضیحات نیز ذکر گردیده (مساحت بعضی دیتاسنترهای جهانی بیش از 150.000 فوت مربع می باشد)

با تشکر از سوالات و موارد به جای شما در رابطه با موارد دقیقتر لطفا با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

دوست عزیز من، تکرار می کنم استانداردی به نام Tier وجود ندارد و تعریفی است در استاندارد قدیمی ANSI TIA942. در ایران هم می توانید همون طور که گفتم توسط CIS آلمان tia 942 بگیرید و هم مجموعه ای از certificate های EN50600 اروپایی. من هم دقیقا طبق گفته خود شما میگم، دیتاسنتر شما طبق شرایط کشور ما نمی تونه Tier 4 باشه. اگر هم پست قبلی من رو دقیق مطالعه کنید من گفتم استاندارد TIA 942 جایی صحبت از Uptime نمی کنه و این صحبت خود شما بود. استاندارد همیشه استاندارده و رایج و غیر رایج نداره. در ضمن من نگفتم استاندارد میگه ۲ مگاوات. تکرار می کنم برداشت من از صحبت ها و اطلاعات سایت شما بوده اما اگر همین annex g رو بخوانید در مورد 2N نوشته. پیدا کردنش هم کار سختی نیست. یکم تجربه سرچ گوگل میخواد و یکم دانش زبان انگلیسی، کلی pdf و مستند ازش هست. متاسفانه هیچ اطلاعات فنی از دیتاسنتر نمیدین که آدم بدونه باید تشویقتون کنه یا باید فکر کنه خالی بندیه. راه اندازی دیتاسنتر کار بسیار بزرگیه. شکی توش نیست حتی اگه ۱۰ تا رک باشه ولی لطفا اطلاعات درست و درمان به ملت بدین نه همینطور یه سری کلمات رو پشت هم بگید و ندونید معنای اون چیه.

منتظر اطلاعات بیشتر شما در زمینه اعلام و اطفا ء حریق هستم.

پی نوشت: برخی از صحبت های شما من رو یاد مصاحبه دکتر محمود احمدی نژاد و لری کینگ میاندازه که می پرسید شما سلاح هسته ای دارید و دکتر در جواب می گفت شما سلاح هسته ای دارید؟

Sent from my SM-P585 using Tapatalk

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

در رابطه با annex g لطفا فایل مستند مربوطه و شماره section آنرا را ضمیمه نمایید تا بررسی گردد.
    در رابطه با ارائه گواهی TIA 942 همانگونه که در قبل عرض گردید متاسفانه در حال حاضر هیچ نوع گواهی معتبری در این رابطه در ایران صادر نمی گردد.(امکان ورود به این بحث در این پست وجود ندارد)
    در رابطه با میزان uptime همانگونه که در پست مربطه نیز ذکر شده است "99.99% که در استاندارد Tier4 رایج می باشد" و نه الزامی می باشد و متاسفانه و همانگونه که شما هم قبول دارید بر اساس ذات شرایط کنونی تامین کنندگان ارتباط در ایران حتی اگر تامین لینک ارتباطی از بیش از 2 تامین کننده کاملا متفاوت هم باشد تضمین این میزان اپتایم غیر ممکن می باشد.
    در رابطه با میزان توان ژنراتور که فرمودید 2 مگاوات لطفا فایل مستند مربوطه و شماره section آنرا را ضمیمه نمایید زیرا میزان توان ژنراتور کاملا بر اساس ابعاد دیتاسنتر تعیین می گردد و هیچ محدودیت 2 مگاواتی برای ان تعریف نشده است. لازم به ذکر است که دیتاسنتر ****** همانند بسیاری از دیتاسنتر های دیگر ایران بر اساس ابعاد در مقایسه با دیتاسنتر های معروف جهانی یک دیتاسنتر با ابعاد کوچک می باشد که این موضوع در توضیحات نیز ذکر گردیده (مساحت بعضی دیتاسنترهای جهانی بیش از 150.000 فوت مربع می باشد)

با تشکر از سوالات و موارد به جای شما در رابطه با موارد دقیقتر لطفا با واحد فروش تماس حاصل نمایید.
    سلام مجدد. فراموش کردم در مورد Annex G. از خط اول کاملا در همین مورد صحبت می کنه و ۴ تا Rating رو شرح می‌دهد.

Sent from my SM-P585 using Tapatalk

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    161
    تشکر شده در
    114 پست

کاری به راست بودن یا دروغ بودن تبلیغات ****** ندارم چون اصلا نمیشناسمشون
    ولی اگر اتاق سرور هم باشه بازم باید گفت گلی به جمالت بهتر از خیلی از دوستان هستش که می گویند........ داریم ولی بجز لباس تنش چیزی بیشتر نداره یا نماد الکترونیکی و ساماندهی رو مجوز و اعتبار میدونه

7. تعداد تشکر ها ازmtbirir به دلیل پست مفید

عضو جدید mparvin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    29
    تشکر شده در
    19 پست

لطفا نام دیتاسنترهای ایرانی را که در حال حاضر به صورت تجاری به تجهیزات غیر رک مونت مانند کیس های دسکتاپ خدمات اجاره فضا به صورت یونیتی ارائه می نماید را بفرمایید.

- - - Updated - - -

متاسفانه مشخص گردیده ظاهرا یکی از افرادی که از ابتدا در این سایت در حال تخریب و پخش اکاذیب و تهمت می باشد بیش از 1 سال پیش به دلایلی از ****** اخراج و در شرکت تازه تاسیس رقیب مشغول به فعالیت شده اند و به همین دلیل سوء نیت ایشان از تلاش برای ضرر رسانی و تخریب و تهمت کاملا مشخص می باشد.
    با توجه به محرز بودن سوء نیت ایشان ، طبق استعلام از هر دو وکیل شرکت مشخص گردید امکان ارائه دادخواست کیفری مبنی بر نشر اکاذیب و تهمت به قصد اضرار با سوء نیت قبلی جهت استیفای حقوق شرکت در رابطه با ایشان محفوظ بوده که اسناد این نشر اکاذیب در این سایت به صورت کامل وجود دارد به همین دلیل طبق دستور واحد حقوقی ما از ابتدا امکان ارائه پاسخ مستقیم به ایشان را نداشته و نداریم.
    دیتاسنترهایی مثل افرانت و پارس آنلاین شاید الان تجهیزات غیر رک مونت رو قبول نکنن ولی قبلا قبول می کردن پس نمیشه گفت اولین ارایه کننده
    این همه واژه دیگه چرا باید واژه ای بگید که میدونید حقیقت نداره!!!

در مورد اخراج هم جالب بود برام چون هنوز ایمیل درخواست قطع همکاری رو دارم خواستید بگید همینجا پیوست کنم
    در مورد همکاری با شرکت تازه تاسیس هم تکذیب میکنم درحال حاضر فقط روی افراسئو کار میکنم که هیچ گونه فعالیتی در رقابت با ****** ندارد

نشر اکاذیب هم نکردم ، گفتم میگید تنها نماینده گوگل که واقعا نیستید
    گفتم میگید تایید شده مایکروسافت که نیستید چون مایکروسافت هیچ کاری به هاستینگ اون هم تو ایران نداره

باز هم میخواید بیوفتید دنبال شکایت بیوفتید تمام چیزهایی که گفتم مدارک اثباتش رو هم دارم

بهتره بیوفتید دنبال اصلاح مواردی که گفتم
    اینجوری دید من و بقیه هم نسبت به ****** عوض میشه

اگر میگید دیتاسنتر دارید و اتاق سرور نیست ، شاید من اشتباه میکنم چون نیومدم ببینم
    از سرویس تور مجازیتون استفاده کنید برای کاربرهاتون از دیتاسنترتون تور مجازی بذارید
    برای اعتبار خودتون هم خوبه

این کارها بجای تهدید خیلی بهتره ، نشر اکاذیب یعنی طرف استعفا بده بره بگید اخراجش کردیم

------------ ادیت --------------
    با نظر دوستمون mtbirir موافقم اتاق سرور هم کار هرکسی نیست!!!!
    ویرایش توسط mparvin : April 12th, 2017 در ساعت 17:33

عضو انجمن limpi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    34 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط deltamusic نمایش پست ها
    دوست عزیز اینکه به سرور روم میگن دیتاسنتر دروغ نیست!این یک سیاست است که همه شرکتا دارند و هیچ مشکلی هم نداره!****** ثابت شده است و کسی رو نادان فرض نمی کنه!!!
    دوست عزیز کسی این ادعا رو نمیکنی که تمامی شرکت ها با صداقت در مورد سرویس ها صحبت میکنند. منتهی از شرکت بزرگی مثل ****** این انتظار میره که حداقل این کار رو انجام ندند

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

Services:
    + Can host Rackmount & non-rackmount devices (Desktop Case, …)
    . Can rent private, secured and closed space dedicated room separated by hard wall and biometric door lock
    . Powerful servers & processing infrastructure
    . Rental of Dedicated Rooms, Cages, Full Racks, Half Racks, Shared Racks, Dedicated Servers, VPS, Shared hosting, ...
    . Can serve up to 25 Full 42 units 1m depth racks (about 1000 rack units in totall)
    . Can serve up to 5 fully seperated dedicated rooms

متاسفانه تعدادی از افراد به دلایل ذکر شده در بالا در حال تخریب و نشر اکاذیب می باشند
    ظرفیت حداکثری دیتاسنتر ****** با تکمیل فاز توسعه حدود 25 رک کامل استاندارد ( 42 یونیت با عمق 1 متر و عرض 60 ) می باشد که حدودا 1000 یونیت رک استاندارد می باشد
    که بی شک بسیار بیشتر از یک اتاق سرور می باشد که متاسفانه برخی دوستان بدون اگاهی از ان اظهار نظر می نمایند
    این ظرفیت با احتساب تخصیص میانگین 1.5 یونیت به ازای هر سرور قابلیت پذیرش بیش از 600 سرور را دارد که اگر بخواهیم انرا یک اتاق سرور فرض نماییم بی شک اتاق سرور بسیار بزرگی می باشد
    همانگونه که قبلا نیز اطلاع داده شد دیتاسنتر ****** یک دیتاسنتر کوچک در مقایسه با بسیاری از دیتاسنتر های عظیم خارجی می باشد
    تمامی کارشناسان امر نیز اذعان دارند ابعاد دیتاسنتر هیچ رابطه معناداری با کیفیت خدمات دیتاسنتر ندارد و بسیاری از دیتاسنترهای عظیم دارای کیفیت نه چندان مطلوبی می باشند.
    سیاست ****** افزایش کیفیت و نه کمیت می باشد و تمام تلاش ****** ارائه خدمات با حداکثر کیفیت در این فضا می باشد.

- - - Updated - - -

گواهی ها ****** شامل موارد زیر می باشد که تمامی آنها در وب سایت قید گردیده است
    ISO9001 و ISO 10002 و ISO 27001 از شرکت های SGS & TUV Nord که معتبر ترین شرکت های ارائه ایزو در ایران می باشند
    همچنین ****** Official Google Premier SMB Partner می باشد

لازم به ذکر است ذکر نماد اعماد در سایت ****** به دلیل الزام قانونی آن و مطالبه آن توسط بعضی از مشتریان می باشد و ****** تمایلی به قراردادن ان ندارد.
    همچنین ****** هیچگاه لوگوی ساماندهی را در سایت خود قرار ندارد و در هیچ سندی از ان استفاده ننموده است زیرا ****** به دلیل نوع خدمات خود ملزم به ارتباط مستقیم با کارگروه تعیین مصادیق می باشد و نیازی به دریافت لوگوی ساماندهی وزارت ارشاد ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش گواهی نامه های ****** مراجعه نمایید.

- - - Updated - - -

لطفا بفرمایید چه موردی از ****** انتظار نمی رود تا نسبت به اصلاح ان اقدام شود
    سلام

بنده یکی از مشتری های جدیدتون هستم . برای روشن شدن الباقی دوستان ممنون میشم مدارک همکار گوگل بودن خودتون رو ارائه بفرمایید

11. تعداد تشکر ها از hoka به دلیل پست مفید

عضو انجمن ashadata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    696
    تشکر تشکر شده 
    549
    تشکر شده در
    429 پست

با توجه به توضیحاتی که داده شد خوب بنظر میرسه اما این که کل پورتی که در اختیار دارن یک گیگابیت هست خیلی خب کمه بنظرم
    | تلگرام :‌ @pooyashf

13. تعداد تشکر ها از ashadata به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام . من یک سرورcore i7 سه ماهه که بردم برای میزبانی ، یه بارم میخواستم یه هارد اکسترنال ببرم بک آپ بردارم که همون موقع یه بازدیدم کردم یه قسمتی رو انگار فقط برای سرور های دسکتاپ گذاشته بودن که خیلی جالب بود قفسه هاش. راضیم تا الان که مشکلی نبوده و از نحوه برخوردشون هم رضایت دارم یه موضوعی هم که هست اینه که افراد پاسخگو واقعا متوجه درخواست های من میشن و میتونم بگم اطلاعات فنی خوبی دارند .البته من هم تو این زمینه تازه وارد هستم ولی تعرفه هاشون و راهنمایی هاشون واقعا کمکم کرد که بتونم کار کنم .

عضو انجمن m2n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    900
    تشکر تشکر شده 
    1,862
    تشکر شده در
    1,218 پست

اشکالی از پایه هست ****** اگر دیتاسنتر هست یا سرور روم و .... به جای این همه بحث بهتر است مثل همه دیتاسنتر های حرفه ای چهارتا عکس از مرکزداده در سایت قرار بدن تا دوستانی این همه دلواپس نباشن که سرور روم هست یا دیتاسنتر
    ویرایش توسط m2n : June 20th, 2017 در ساعت 19:56
    فروش یورو Paypal با قیمت مناسب | پرداخت سریع

طراح وردپرس
    / طراحی قالب وردپرس / طراحی سایت وردپرس

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)