نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل مالکیت دامین و پنهان شدن دامین ازپنل لطفا راهنمایی بفرمایید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    400
    تشکر تشکر شده 
    730
    تشکر شده در
    552 پست

پیش فرض مشکل مالکیت دامین و پنهان شدن دامین ازپنل لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام علیکم
    یکی از دامین های بنده توسط یکی از همکاران قدیمی ثبت شده و بعد از گزشت چند وقت دامین رو پیش یکی از ثبت کننده های دامین انتقال دادم 1 سال پیش
    1 سال گزشت و حدودا یک ماه یا دو ماه پیش بود که دامین توسط فرد جدید تمدید کردم
    2روز پیش داخل پنل هایی که دارم شدم و مشاهده کردم دامینم نیست!
    پنل دامین که دارم رمز ان تغییر داده نشده
    پنل دامین هک نشده
    دامین انتقال پیدا نکرده و اگر انتقال پیدا میکرد واسه من ایمیل میومد
    بلخره با کسی که پنل دارم صحبت کردم و گفتم همچین مشکلی بوجود امده
    ایشون گفتن که اطلاعات دامین به نام فلان فرد هست
    من هم گفتم

بله اطلاعات دامین به نام یکی از کاربرانم گزاشتم به دلایلی ..............
    ولی مالیکت دامین مال من هست و چرا تو پنلم نیست؟
    ایشون هم گفتند به من ربطی نداره مشخصات که مال فلان فرد هست با ایشون تماس بگیرید
    خوب بلخره من تماس گرفتم با کاربرم گفتن بله شما قبلا واسه من یک دامین دیگر ثبت کردین اما خوب این مشکل بوجود امده من اطلاعی ندارم و پتل از شما ندارم
    خوب بعداز گزشت 1 روز از کسی که پنل دامین دارم خود ایشون گفتن من کاملا به دامین شما دسترسی دارم
    من گفتم من با شما 1 ساله کار کردم و بیش از 50 عدد دامین ثبت کردم پیش شما خوب شما باید متاقبلا شناخت از بنده داشته باشیدبلخره گفتن که من دامین انتقال نمیدم و به من ربطی نداره
    خوب همکاران گرامی من الان چی کار کنم؟
    از تمامی ماجرا مدارک کافی هست و کامل تهیه کردم
    کسی که دامین رو واسه من ثبت کرده میتونه بگه که بگه برای من ثبت کرده و کاربرم هم میتونه بگه که اطلاعی نداره
    میخوام از لحاظ قانونی پیگیری کنم
    به نظرتون به جایی میرسم
    دامینم خوب نمیشه گفت خیلی ارزشمند هست و لی این مشکل بوجود اومده جالب نیست

2. # ADS

عضو دائم nimafire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    208
    تشکر تشکر شده 
    3,236
    تشکر شده در
    1,892 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل مالکیت دامین و پنهان شدن دامین ازپنل لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
    مدارک قابل ارسال به ریسلر کلاب هست
    ● مدیر فنی سرور - کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin / نزدیک به 10 سال تجربه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    155 پست

سلام
    3 تا راه حل داری
    اول این که دامین به نام کیه ؟ همون کاربر شما بهش تماس بگیر و بگو به فلان شماره زنگ بزنه و بگه دامین را بزاره تو پنل شما (یه اسکن و چیزی هم که حویتش را نشون بدهد بدهد به طرف)
    اینجوری خیلی راحت بر میگرده
    دوم میتونی با کسی که دامین الان پیشش هست تماس بگیری و مدارک انتقال دامین را ارئه کنی بهشون و نشون بدی که دامین را شما انتقال دادی به پنلشون (بالاخره 4 تا ایمیل داری که..) یا قانع میشن یا نمیشن ، مثلما از اونجا که شما انتقال دادی به پنل خودت که پیش ایشون بوده و الان بدون هیچ اطلاعی دامین رفته یه پنل دیگه مقصر هستن و باید جوابگو باشن از ای رو حالت سوم هم داری
    سوم اینکه مدارک انتقال دامین به پنلتون را میتونی ارائه کنی و خیلی راحت شکایت بزنی که دامین مشتریت دز*یده شده......و اگه مدارکت کافی باشه حق با شما میشه و همه چی اوکی میشه

راه حل 1 و 2 باید جواب بده دیگه ساده ترین کار همونه راه 1 هست

بعدش من یه سوال دارم مگه شما دامین را به پنل خودت منتقل نکردی ؟ پس مگه پنل ماله خودت نیست ؟ مگه مشخصات خودت تو پنلت نیس ؟ پس چجوری دامین الان به نام یکی دیگه است ؟ یعنی پنل چجوری به نام یکی دیگه شده ؟ پنل ریسلری منظورتون بوده یا کاستومری ؟ اگه پنل مشتری داشتید و به پنلتون منتقل کردید دامین باید به نامتون باشه دیگه مالک میشه مالک پنل جدید ، در کل من نفهمیدم چجوری تو پنل شما که مشخصات شما توشه هست ولی به نام یکی دیگه است ؟ وقتی تو پنل شماست مالک شما شناخته میشین اون طرف هیچ حقی نداشته که بگه ماله یه نفر دیگه است و.... پنل ریسلری هم داشته باشین و دامین مشتریتون از پنلش غیب شده باشه دقیقا دز@ی میشه....

خلاصه اینجور که شما میگی هر طوری باشه حق با شماست و از لحاظ قانونی هم باید بتونی اثباتش کنی...

ولی واقعا چجوری دامین تو پنل شما بوده به نام یکی دیگه ؟ (پنل دامین به نام شما بوده پس شما مالک شناخته میشی طرف هیچ حقی نداشته این کارا بکنه و بگه مالک کس دیگه ای هست)
    موفق باشی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    400
    تشکر تشکر شده 
    730
    تشکر شده در
    552 پست

سلام
    3 تا راه حل داری
    اول این که دامین به نام کیه ؟ همون کاربر شما بهش تماس بگیر و بگو به فلان شماره زنگ بزنه و بگه دامین را بزاره تو پنل شما (یه اسکن و چیزی هم که حویتش را نشون بدهد بدهد به طرف)
    اینجوری خیلی راحت بر میگرده
    دوم میتونی با کسی که دامین الان پیشش هست تماس بگیری و مدارک انتقال دامین را ارئه کنی بهشون و نشون بدی که دامین را شما انتقال دادی به پنلشون (بالاخره 4 تا ایمیل داری که..) یا قانع میشن یا نمیشن ، مثلما از اونجا که شما انتقال دادی به پنل خودت که پیش ایشون بوده و الان بدون هیچ اطلاعی دامین رفته یه پنل دیگه مقصر هستن و باید جوابگو باشن از ای رو حالت سوم هم داری
    سوم اینکه مدارک انتقال دامین به پنلتون را میتونی ارائه کنی و خیلی راحت شکایت بزنی که دامین مشتریت دز*یده شده......و اگه مدارکت کافی باشه حق با شما میشه و همه چی اوکی میشه

راه حل 1 و 2 باید جواب بده دیگه ساده ترین کار همونه راه 1 هست

بعدش من یه سوال دارم مگه شما دامین را به پنل خودت منتقل نکردی ؟ پس مگه پنل ماله خودت نیست ؟ مگه مشخصات خودت تو پنلت نیس ؟ پس چجوری دامین الان به نام یکی دیگه است ؟ یعنی پنل چجوری به نام یکی دیگه شده ؟ پنل ریسلری منظورتون بوده یا کاستومری ؟ اگه پنل مشتری داشتید و به پنلتون منتقل کردید دامین باید به نامتون باشه دیگه مالک میشه مالک پنل جدید ، در کل من نفهمیدم چجوری تو پنل شما که مشخصات شما توشه هست ولی به نام یکی دیگه است ؟ وقتی تو پنل شماست مالک شما شناخته میشین اون طرف هیچ حقی نداشته که بگه ماله یه نفر دیگه است و.... پنل ریسلری هم داشته باشین و دامین مشتریتون از پنلش غیب شده باشه دقیقا دز@ی میشه....

خلاصه اینجور که شما میگی هر طوری باشه حق با شماست و از لحاظ قانونی هم باید بتونی اثباتش کنی...

ولی واقعا چجوری دامین تو پنل شما بوده به نام یکی دیگه ؟ (پنل دامین به نام شما بوده پس شما مالک شناخته میشی طرف هیچ حقی نداشته این کارا بکنه و بگه مالک کس دیگه ای هست)
    موفق باشی
    اقا من سه تا پنل دامین ا یک فرد دارم

پنل کاستوم 1
    پنل کاستوم 2
    پنل نمایندگی

دامین من داخل پنل نمایندگی بوده

مشصخات پنل به نام خودم هر سه تا پنل
    مشخصات هر دامین متفاوته
    دامین که الان تو پنل من نیست مشخصاتش رو به نام یکی از کاربر هام گزاشتم

طرف فانع بشو نیست اقا

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    155 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingserver نمایش پست ها
    اقا من سه تا پنل دامین ا یک فرد دارم

پنل کاستوم 1
    پنل کاستوم 2
    پنل نمایندگی

دامین من داخل پنل نمایندگی بوده

مشصخات پنل به نام خودم هر سه تا پنل
    مشخصات هر دامین متفاوته
    دامین که الان تو پنل من نیست مشخصاتش رو به نام یکی از کاربر هام گزاشتم

طرف فانع بشو نیست اقا
    چرا اینجوری میکنی ؟
    بین اون 2 تا کاستومریت را انتقال بده به پنل نمایندگیت که دیگه همه را از پنل نمایندگیت بتونی کنترل کنی
    در هر حال
    شما از لحاظ قانونی اگه کمک میخوای ، جوابتون اینه که فقط کافیه بری از طرف یه شکایت تنظیم کنی
    پنل نمایندگی که بهتون داده حق نداره دامین های توش را بدون اجازه شما کاریشون بکنه (کلی میگما) و حق با شماست
    نهایتا هر کاری بکنه و بکنید (چه مقصر شناخته شود چه از زیرش در بره) مجبوره طبق قانون دامین را بهتون برگردونه !
    این از لحاظ قانونیشه ، دیگه توضیحات را ولش کن قانونا دامین بهت بر میگرده !!!
    حالا هر جور میدونی اقدام کن با حرف با شکایت و.......
    موفق باشی

عضو جدید Drhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

بهترین و سریع ترین راهی که می تونی به دامنه ت برسی اینه که به کسی که دامنه به نامش ثبت شده بگی اطلاعات کامل پنل دامنه رو از اون شرکت بگیره بعدم به یه شرکت دیگه بگی واست یه customer ایجاد کنه و سریع انتقال بده یه شرکت معتبر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)