نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: امکان نصب بودن و استفاده از دو پنل همزمان امکان پذیره؟ و چند سوال دیگر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض امکان نصب بودن و استفاده از دو پنل همزمان امکان پذیره؟ و چند سوال دیگر

درود دوستان، میخواستم پنلی رو نصب کنم که بشه باهاش هاستینگ راه انداخت و رایگان باشه! دیگه ببخشید سوالاتم مبتدیانس
    پنل های رو آشنایی هستم مثل ajenti و webmin و vesta panel که برای من مناسب ترن، سیستم عامل debian و رم 2 گیگ،

1- الان دارم از اجنتی کار میکنم، راضیم، خوب و ساده و شیکه و بخصوص برای وب های پایتونی آمادس ولی امکان ارائه پنل مجزا برای مدیریت فایل و دیتابیس کاربرانی که سایتشون رو روی سرور میزبانی میکنم ندیدم که یکتا باشد(میشه اضافات نصب کرد و با زدن رمز و یوزر وارد مثلا phpMyAdmin یا MonstaFTP بشه و کاراشو انجام بده ولی میخوام یکپارچه بشه و نیاز به وارد کردن رمز اینا نباشه). اگر کسی اینکارو کرده راهکارش رو ممنون میشم بگه.

2- حالا اگر برای اجنتی و موردی که گفتم راهکاری نیست، راهنمایی کنید کدوم از پنل های دیگه مثل وستا و وب مین پنل رو به مشتری ارائه میدن و امکان مدیریت دیتابیس و فایل منیجر داره؟(تا جایی که شنیدم و دیدم وستا داشته، ولی وب مین نه)

3- وب مین که کنترل پنل مدیریت سروره که مثلا فلان نسخه پی اچ پی رو نصب کنیم روی سرور!، و ویرچوال مین امکان میزبانی سایت ها رو بهمون میده، درسته؟ حالا یوزرمین چی هست؟

4- حالا چون میخوام وب پایتونی رو هم ارائه بدم، ندیدم آموزشی برای وستا باشه، اگر لینکی دارید ممنون میشم بدید.

5- و در نهایت آخرین سوال، امکان نصب بودن دو پنل همزمان هست؟ مشکلی پیش نمیاره؟ (مثلا اجنتی با وستا با هم نصب باشن)

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : امکان نصب بودن و استفاده از دو پنل همزمان امکان پذیره؟ و چند سوال دیگر

بالا باش

عضو انجمن lordtarh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    28 پست

پیش فرض پاسخ : امکان نصب بودن و استفاده از دو پنل همزمان امکان پذیره؟ و چند سوال دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط firstboy000 نمایش پست ها
    درود دوستان، میخواستم پنلی رو نصب کنم که بشه باهاش هاستینگ راه انداخت و رایگان باشه! دیگه ببخشید سوالاتم مبتدیانس
    پنل های رو آشنایی هستم مثل ajenti و webmin و vesta panel که برای من مناسب ترن، سیستم عامل debian و رم 2 گیگ،

1- الان دارم از اجنتی کار میکنم، راضیم، خوب و ساده و شیکه و بخصوص برای وب های پایتونی آمادس ولی امکان ارائه پنل مجزا برای مدیریت فایل و دیتابیس کاربرانی که سایتشون رو روی سرور میزبانی میکنم ندیدم که یکتا باشد(میشه اضافات نصب کرد و با زدن رمز و یوزر وارد مثلا phpMyAdmin یا MonstaFTP بشه و کاراشو انجام بده ولی میخوام یکپارچه بشه و نیاز به وارد کردن رمز اینا نباشه). اگر کسی اینکارو کرده راهکارش رو ممنون میشم بگه.

2- حالا اگر برای اجنتی و موردی که گفتم راهکاری نیست، راهنمایی کنید کدوم از پنل های دیگه مثل وستا و وب مین پنل رو به مشتری ارائه میدن و امکان مدیریت دیتابیس و فایل منیجر داره؟(تا جایی که شنیدم و دیدم وستا داشته، ولی وب مین نه)

3- وب مین که کنترل پنل مدیریت سروره که مثلا فلان نسخه پی اچ پی رو نصب کنیم روی سرور!، و ویرچوال مین امکان میزبانی سایت ها رو بهمون میده، درسته؟ حالا یوزرمین چی هست؟

4- حالا چون میخوام وب پایتونی رو هم ارائه بدم، ندیدم آموزشی برای وستا باشه، اگر لینکی دارید ممنون میشم بدید.

5- و در نهایت آخرین سوال، امکان نصب بودن دو پنل همزمان هست؟ مشکلی پیش نمیاره؟ (مثلا اجنتی با وستا با هم نصب باشن)
    درود
    دوست عزیز با این کنترل پنل ها نمیتونید هسایتنگ بزنید
    اولین مشکل اینه که این کنترل پنل ها متصل به whmcs نمیشن و همین باعث شروع مشکلات شما میشه
    همچنین من پیشنهادم استفاده از sentora هست بنده استفاده کردم مناسب بوده
    درصورتی که میخواید هاستینگ بزنید از کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده کنید هم هزینه انچنانی نداره هم شناخته شده هست برای کاربران
    Www.LordTarh.Com
    Telegram Id : @Xx_LORD_xX

عضو انجمن AINALE آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    88
    تشکر شده در
    75 پست

با سلام
    اگر میخواهین رایگان استفاده کنین کلوکسو نصب کنین بنده قبلا کلوکسو کار کردم از همه لحاظ عالیه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)