نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: درخواست راهنمایی برای تغییر ip سرور خارج از کشور به یک ip داخل ایران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض درخواست راهنمایی برای تغییر ip سرور خارج از کشور به یک ip داخل ایران

سلام. مشکل اینجاست که من 160 گیگ فایل توی آپلود بوی دارم که لینکاشون رو مستقیم کردم. اما حالا سرور گرفتم که میخوام فایل هام رو منتقل کنم اونجا. اما در اقدامی عجیب! آپلود بوی لینک هایی که مستقیم هستند ( ینی وفتی روش کلیک میکنی به صفحه آپلودبوی نمیره و لینک دانلود مستقیم داده میشه) برای Ip های غیر ایرانی مسدود کرده. هرچی هم پیام دادم تا راهنمایی و کمکم کنن اصلا هیچ کاری نمیکنن. میگن خودت قبول کردی کمکی از دست ما برنمیاد

فکر میکنم راه حل اینه که IP سرور ام که centos6 هم هست به یک ip داخل ایران مخفی کنم تا بتونم فایل هام رو از آپلودبوی لیچ کنم توی سرور ام. اما هیچ آشنایی با این کار ندارم... میتونید شما کمکم کنید؟ راه رو نشونم بدید؟ خلاصه یک چیزی که سرش رو بگیرم تا برسم به چیزی که میخوام؟

2. # ADS

عضو انجمن Zagrio.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    319
    تشکر شده در
    253 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای تغییر ip سرور خارج از کشور به یک ip داخل ایران

درود بر شما،

شما اگر تغییراتی در شبکه اعمال کردید و به این شکل مد نظرتون هست عمل کردید دقیقا مشابه این هست که با سرور ایران اونها رو دانلود کردید و از همون سرور مجددا به خارج آپلود کردید.

در اصل ترافیک شما از سرور ایران هدایت میشه به همین دلیل به همان میزان مصرف پهنای باند خواهید داشت.
    بیش از 15 سال تجربه ما در صنعت IT
    تضمین کیفیت، سرعت و پشتیبانی برای تجارت آنلاین شماست

4. تعداد تشکر ها از Zagrio.com به دلیل پست مفید

عضو جدید MrFox آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای تغییر ip سرور خارج از کشور به یک ip داخل ایران

160 گیگ.
    سلام.میتونید یک وی پی اس ایران تهیه کنید.رم 1 گیگ یا رم 512 با 30 یا 40 گیگ فضا و ترافیک هم تا 200 گیگ.
    هست همچین سرویسی یه درخواست بزنید دوستان براتون آفر میدن.
    بعد بیاید فایلاتون رو 20 گیگ 20 گیگ جا به جا کنید با اف تی پی.
    حالا اگرم نخواید 20 گیگ جا به جا کنید پس نیازمند هاردی بالاتر خواهید بود...شاید این آفری که این بالا خدمتتون دادم قیمتش به 15 تومن برسه الی 25 تومن..یه درخواست بزنید شاید آفر بهتری بدن به شما.

6. تعداد تشکر ها از MrFox به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

آها.... برای اینکه مطمئن بشم درست متوجه شدم میپرسم: پس ینی میگید راهی مثل ****** کردن یا *** کردن فایده نداره و فرقی با دانلود و آپلود مجدد اون ها با سیستم خودم نیست.... درسته؟

پیشنهاد این دوستمون که میگن vps تهیه کنید چطور؟ فکر کنم اگر یک vps ویندوزی تهیه کنم که مال ایران باشه برام بصرفه میشه نه؟

عضو جدید MrFox آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezajalilii نمایش پست ها
    آها.... برای اینکه مطمئن بشم درست متوجه شدم میپرسم: پس ینی میگید راهی مثل ****** کردن یا *** کردن فایده نداره و فرقی با دانلود و آپلود مجدد اون ها با سیستم خودم نیست.... درسته؟

پیشنهاد این دوستمون که میگن vps تهیه کنید چطور؟ فکر کنم اگر یک vps ویندوزی تهیه کنم که مال ایران باشه برام بصرفه میشه نه؟
    با اینکه از دیگران سوال کردید در مورد نظر من ولی من جواب میدم.
    بله میتونید یک وی پی اس ویندوز/ایران تهیه کنید..از اون ارزون قیمتا...خودتون رو راحت کنید.
    میخواستم بگم پراکسی ایران بزنید ولی خب باز به صرفه نیست،اصلا امکان داره باز نشه دانلود کرد.

9. تعداد تشکر ها ازMrFox به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

آره بخش اول سوالم با ایشون بود.... زورم اومد دوباره... از شما معذرت میخوام اگر بی احترامی از جانب بنده اتفاق افتاده....

اوکی پس میرم تو vps ایران

بازم متشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)