نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: فروش سایت و تیم امنیتی Iedb.Ir ( ویژه و فوری )

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

Lightbulb فروش سایت و تیم امنیتی Iedb.Ir ( ویژه و فوری )

با سلام
    طی تصمیمی که گرفتیم,تیم امنیتی iedb.ir به فروش میرسد.
    تیم امنیتی,هکری,اکسپلویت,برنام نویسی ,فروش هاست و .....
    صفحه اول در مورد اکسپلویت و باگ های امنیتی است که پورتال کاملا اختصاصی می باشد.
    یک تالار گفتمان هم دارد.
    سئو و همه چی کامل انجام شده و حتی در مورد اکسپلویت چه خارجی چه ایرانی,میتونید توی گوگل مشاهده کنید.
    رنک گوگل قدیم 2 بود.
    بازدید بین 3 الی 5 هزار در روز و از همه جای جهان.چون صفحه اول خارجی و ایرانی میان.
    دامین 7 یا 8 ماه دیگه مونده که یک سال دیگه تمدید میکنم.
    هاست که روی سرور خودمه.خواستید با همین امنیتی که داره روش باشه.نخواستید انتقال بدین.
    به دلیل زیاد شدن سایت ها و مشکلات شخصی,تیم رو به فروش میرسونم.تعداد تیم ها و سایت هام از 10 تا گشته و این تیم,اگر چند نفر باشند که واقعا کار کنند,آینده بسیار خوبی رو داره.
    لطفا قیمت 500ت یا 1ت ندین.ارزش سایت بیشتر از این حرفاست و همچنین درامدزایی نکردیم که میتونید درامدزایی کنید.
    قیمت منصفانه و خوب.اگر تمایل داشتین.
    از سال 2013 این سایت شروع به کار کرده و زیر مجموعه تیم قدیمی irist.ir می باشد.
    فقط نیازمند چند نفر با پشتکار خوب و بالا هستش و آینده بسیار خوبی رو داره.مثل الان که میتونید سایت رو چک کنید داخل گوگل
    در صورت تمایل :
    09363102411

یا

iedb.team@gmail.com

این سایت به جون خودم وصله.اما مشکلاتم اجازه رسیدگی به چندتا سایت بزرگ رو نمیده.واسه همین مجبورم.
    کسانی که خواستند,در تماس باشند و قیمت خودشونو بگنو
    با تشکر.
    در صورت تمایل در تماس باشید.

2. تعداد تشکر ها از IrIsT به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن bahra آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    230
    تشکر تشکر شده 
    237
    تشکر شده در
    170 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سایت و تیم امنیتی Iedb.Ir ( ویژه و فوری )

سلام
    چرا می فروشی؟ نگهدار برای خودت. وقت کم داری می تونم کمکت کنم.

یادت هست منو یک سال پیش از فروش سایتم منع کردی ؟ الان میفهمم .

5. تعداد تشکر ها ازbahra به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bahra نمایش پست ها
    سلام
    چرا می فروشی؟ نگهدار برای خودت. وقت کم داری می تونم کمکت کنم.

یادت هست منو یک سال پیش از فروش سایتم منع کردی ؟ الان میفهمم .
    سلام داداش.خوبی؟آره.خیلیا رو چون آینده دار بودن منع میکردم که خدارو شکر میکنم که با اینکه اگه بگم کدوم تیم ها بودن و کیا بودن که الان باز شاخ شدن که شاخشون شکسته شده,تعجب میکنید.دوست ندارم سایت های آینده دار,افراد خوب و با پشتکار از دنیای اینترنت برن.
    شماهم همینطور.نذاشتم و نخواهم گذاشت که بری.چون ینده خوبی داری.منصفانه,اخلاق,رفتار,پش تیبانی,حمایت و ..... همه یکجور بهم مرتبط هستش
    تیم iedb.ir یک تیم ریشه دار هستش.قبلا خدا شاهده وقتی فکرشو میکنم میخوام بفروشم,خیلی ناراحت میشم و خداشاهده اشکام در میاد.چون رحمت کشیدیم.خیلیا کمک کردند و خیلیا حتی سرور رایگان دادن که سایت من فعال باشه.توی 15 سال تیم داری که فقط iedb از 2013 فعال شده که هدفش اکسپلویت و باگ و تیم امنیتی بود,بالا پایین زیادی داشت که خدارو شکر رفع شده و حتی از لحاظ رنکینگ,رتبه,بالای 500 اکسپلویت فقط به نام تیم که درون گوگل میبینید,و خیلی کارای دیگه کردیم.چون عشقمون بعد از سایت اصلیمون irist.ir این iedb.ir هستش.
    بعضی وقتها فکر میکنم واسه این کار پیر شدم.شوق و شوری که داشتم و به جاهایی که رسوندم اول لطف خدا بوده,دوم کمک تک تک شما خوبان و دیگر دوستان عزیز.
    واسه همین دلم نمیاد.ما اوج گرفتیم.به کسی هم نگفتیم.چون هدفمون قدرت طلبی نبود.اگه باشه همین الان میتونیم این کارو بکنیم.خیلی فعالیت ها هست که فقط راه بیفته,به نام تیم سوددهی خواهد داشت.اما الان واقعا اون شوق و شور رو ندارم.4 تا سایت دیگه مرتبط با هکینگ دارم,چندتا سایت موزیک و .... که سخته واقعیتش اداره کردن اینا
    همچنین دخل و خرج جور در نمیاد.چون نه برای قدرت بوده,نه برای پول.اما یکی که چندتا دوست داشته باشه و فکرشون کار کنه,درامدزایی شدیدی میتوونن بکنن و همچنین خوشحالم که سایتم داره میچرخه
    هزینه سرور یکم زیاده واسم.واسه همین 5 یا 6 ماه خیلی تو اذیت هستم و یک مهلت چند ماهه به خودم و تیم میخوایم.همچنین یک فضای زیاد واسه یکی دوتا سایت دیگه زیر مجموعه iedb.ir
    مثلا هاست دانلود یا vps برای اون,اما باید خرج کرد.که آپلودسنتر رو بیارم بالا که دائمی باشه.
    یا طرح های دیگه.الان خیلی چیزای دیگه زیرمجموع iedb باز شده.xssed.ir irist.ir kkli.ir iedb.ir song-dl.ir songdownload.ir و ......
    همشون رو من دارم اداره میکنم.یک سرور هم هست که مخصوص تیم درست شده که به نوع خودش به نظرم بی نظیره.چون واقعا یک ماه,بیشتر وقت امنیت و سرعتش کردم که تیم iedb به مشکل نخوره و الان حدودا 120 روز آپتایم داره از 130 روز.
    همچنین دارم شرکت راه میندازم که اونم خرج داره.واسه همین حتی به چند نفر گفتم که فقط بالای 5م , هرچقدر تونستید بدین,iedb.ir دستتون امانت.پولتونو برگشت دادم سایت برگرده دست خودم.فقط پورتالش 2م خرج برداشته و همچنین یک پورتال mybb که الان استفاده میکنم,پورتال بهینه شده و تایید شده از سمت مدیران mybb هستش که چطور از یک سیست مقدیمی,بهترین استفاده و بدون باگ و مشکل امنیتی استفاده میکنم.اینم خرج زیادی داشته.
    همین پولی که نیاز دارم.بین 1م تا 7م.خرج سرور ماهی 60ت,خرج سرور جدید دیگه که ماهی اونم حداقل 60ت یا بیشتر در میاد برای آپلودسنتر,و همچنین یک ریسیلر برای فروختن هاست و همچنین همکار و کسی که اطمینان کنه و بتونه سایتی واسم بالا بیاره که واسش همکاری سرور و هاست و .... بفروشم و مشکلات سایت و مشکلات خودم و پولی که واقعا نیاز دارم.,واقعا سخته.مخصوصا خیلیا میخوان که من نباشم.از همه لحاظ میخوان زیر پامو خالی کنن.اما میدونن که من رفتنی نیستم.مشکلم حل بشه.حتی از لحاظ سرور و یکم پولی که نیاز دارم,هستم و انشالله با کمک خدا خواهم بود.چون چندبار شده 10 روز ببندم,اما بعد روز 11 دوباره باز کردم.دیدم نمیشه بدون تیم باشم.یکم وضعیت واسم سخت شده.
    خریدار هست تا 15م.اما خارجی.نمیخوام تیم خارجی شه.حتی بهمم گفتن که باید توی تیم باشم و مدیریت رو باز من باشم.اما یکم نیازمند استراحتم و اینکه پول گیرم بیاد و ایده هامو پیاده سازی کنم.
    خیلی اذیتم برادرم.خیلی.واسه همین سایتی که چند سال جون کندیم که به اینجا برسه و بدون هیچ ادعایی,میتونید توی گوگل کلمات کلیدی بزنید,ببینید کجاها قرار داره و میبینید چیا واسه تیم میاد,اما مجبورم.بدجور هم مجبورم.

7. تعداد تشکر ها ازIrIsT به دلیل پست مفید

عضو انجمن bahra آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    230
    تشکر تشکر شده 
    237
    تشکر شده در
    170 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IrIsT نمایش پست ها
    سلام داداش.خوبی؟آره.خیلیا رو چون آینده دار بودن منع میکردم که خدارو شکر میکنم که با اینکه اگه بگم کدوم تیم ها بودن و کیا بودن که الان باز شاخ شدن که شاخشون شکسته شده,تعجب میکنید.دوست ندارم سایت های آینده دار,افراد خوب و با پشتکار از دنیای اینترنت برن.
    شماهم همینطور.نذاشتم و نخواهم گذاشت که بری.چون ینده خوبی داری.منصفانه,اخلاق,رفتار,پش تیبانی,حمایت و ..... همه یکجور بهم مرتبط هستش
    تیم iedb.ir یک تیم ریشه دار هستش.قبلا خدا شاهده وقتی فکرشو میکنم میخوام بفروشم,خیلی ناراحت میشم و خداشاهده اشکام در میاد.چون رحمت کشیدیم.خیلیا کمک کردند و خیلیا حتی سرور رایگان دادن که سایت من فعال باشه.توی 15 سال تیم داری که فقط iedb از 2013 فعال شده که هدفش اکسپلویت و باگ و تیم امنیتی بود,بالا پایین زیادی داشت که خدارو شکر رفع شده و حتی از لحاظ رنکینگ,رتبه,بالای 500 اکسپلویت فقط به نام تیم که درون گوگل میبینید,و خیلی کارای دیگه کردیم.چون عشقمون بعد از سایت اصلیمون irist.ir این iedb.ir هستش.
    بعضی وقتها فکر میکنم واسه این کار پیر شدم.شوق و شوری که داشتم و به جاهایی که رسوندم اول لطف خدا بوده,دوم کمک تک تک شما خوبان و دیگر دوستان عزیز.
    واسه همین دلم نمیاد.ما اوج گرفتیم.به کسی هم نگفتیم.چون هدفمون قدرت طلبی نبود.اگه باشه همین الان میتونیم این کارو بکنیم.خیلی فعالیت ها هست که فقط راه بیفته,به نام تیم سوددهی خواهد داشت.اما الان واقعا اون شوق و شور رو ندارم.4 تا سایت دیگه مرتبط با هکینگ دارم,چندتا سایت موزیک و .... که سخته واقعیتش اداره کردن اینا
    همچنین دخل و خرج جور در نمیاد.چون نه برای قدرت بوده,نه برای پول.اما یکی که چندتا دوست داشته باشه و فکرشون کار کنه,درامدزایی شدیدی میتوونن بکنن و همچنین خوشحالم که سایتم داره میچرخه
    هزینه سرور یکم زیاده واسم.واسه همین 5 یا 6 ماه خیلی تو اذیت هستم و یک مهلت چند ماهه به خودم و تیم میخوایم.همچنین یک فضای زیاد واسه یکی دوتا سایت دیگه زیر مجموعه iedb.ir
    مثلا هاست دانلود یا vps برای اون,اما باید خرج کرد.که آپلودسنتر رو بیارم بالا که دائمی باشه.
    یا طرح های دیگه.الان خیلی چیزای دیگه زیرمجموع iedb باز شده.xssed.ir irist.ir kkli.ir iedb.ir song-dl.ir songdownload.ir و ......
    همشون رو من دارم اداره میکنم.یک سرور هم هست که مخصوص تیم درست شده که به نوع خودش به نظرم بی نظیره.چون واقعا یک ماه,بیشتر وقت امنیت و سرعتش کردم که تیم iedb به مشکل نخوره و الان حدودا 120 روز آپتایم داره از 130 روز.
    همچنین دارم شرکت راه میندازم که اونم خرج داره.واسه همین حتی به چند نفر گفتم که فقط بالای 5م , هرچقدر تونستید بدین,iedb.ir دستتون امانت.پولتونو برگشت دادم سایت برگرده دست خودم.فقط پورتالش 2م خرج برداشته و همچنین یک پورتال mybb که الان استفاده میکنم,پورتال بهینه شده و تایید شده از سمت مدیران mybb هستش که چطور از یک سیست مقدیمی,بهترین استفاده و بدون باگ و مشکل امنیتی استفاده میکنم.اینم خرج زیادی داشته.
    همین پولی که نیاز دارم.بین 1م تا 7م.خرج سرور ماهی 60ت,خرج سرور جدید دیگه که ماهی اونم حداقل 60ت یا بیشتر در میاد برای آپلودسنتر,و همچنین یک ریسیلر برای فروختن هاست و همچنین همکار و کسی که اطمینان کنه و بتونه سایتی واسم بالا بیاره که واسش همکاری سرور و هاست و .... بفروشم و مشکلات سایت و مشکلات خودم و پولی که واقعا نیاز دارم.,واقعا سخته.مخصوصا خیلیا میخوان که من نباشم.از همه لحاظ میخوان زیر پامو خالی کنن.اما میدونن که من رفتنی نیستم.مشکلم حل بشه.حتی از لحاظ سرور و یکم پولی که نیاز دارم,هستم و انشالله با کمک خدا خواهم بود.چون چندبار شده 10 روز ببندم,اما بعد روز 11 دوباره باز کردم.دیدم نمیشه بدون تیم باشم.یکم وضعیت واسم سخت شده.
    خریدار هست تا 15م.اما خارجی.نمیخوام تیم خارجی شه.حتی بهمم گفتن که باید توی تیم باشم و مدیریت رو باز من باشم.اما یکم نیازمند استراحتم و اینکه پول گیرم بیاد و ایده هامو پیاده سازی کنم.
    خیلی اذیتم برادرم.خیلی.واسه همین سایتی که چند سال جون کندیم که به اینجا برسه و بدون هیچ ادعایی,میتونید توی گوگل کلمات کلیدی بزنید,ببینید کجاها قرار داره و میبینید چیا واسه تیم میاد,اما مجبورم.بدجور هم مجبورم.
    عزیزم سایتت خیلی قدمت داره حیفه بفروشی.
    اگه مجبوری مثلا یک سال اجاره بده.

فرستاده شده از LG-H960ِ من با Tapatalk

9. تعداد تشکر ها از bahra به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

ممنون.اصلی irist.ir هستش.اینم هست.که ادامه همین سایته.
    اجاره هم میدم.فقطط مشکل مالیم برطرف شه.دوباره پس میگیرمش.یا میخرمش اگه فروختمش.بالاتر از همون قیمتی که فروختمش.چون ارزش داره و سایتی هستش که بهتره مقایسشو توی گوگل ببینید با سایت های مشابه خارجی/
    منتظر دوستان هستم.

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

من تعجبم کسی با دانش فنی شما رفته تو کارهایی که نه درامد انچنانی هست نه اینده ای!! رفتید سایت موزیک زدید؟ تیم امنیتی بدون درامد اخرش چی میخواد بشه؟ مشخصه که سقوط خواهید کرد و اخرش این میشه! شما با این دانشتون میتونستید یک هاستینگ برای خودتون بزنید یا حداقل با دوستان همکاری میکردید یا استخدام میشدید کلی پول در میاوردید.
    بله این چند وقته مخصوصا این چند ماه اخیر درامدها افتضاح شده و من مغازه دار هم گرفتار بدهی شدم..هر جا پرسیدم اوضاع فعلا همین بوده و کل ایران بیکار شدن و رفتن زیر قرض و بدهی و مشکلات مالی..بهتره برای مشکل مالیتون راه حل دیگری پیدا کنید..فروختن سایت چاره نیست.
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

12. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    من تعجبم کسی با دانش فنی شما رفته تو کارهایی که نه درامد انچنانی هست نه اینده ای!! رفتید سایت موزیک زدید؟ تیم امنیتی بدون درامد اخرش چی میخواد بشه؟ مشخصه که سقوط خواهید کرد و اخرش این میشه! شما با این دانشتون میتونستید یک هاستینگ برای خودتون بزنید یا حداقل با دوستان همکاری میکردید یا استخدام میشدید کلی پول در میاوردید.
    بله این چند وقته مخصوصا این چند ماه اخیر درامدها افتضاح شده و من مغازه دار هم گرفتار بدهی شدم..هر جا پرسیدم اوضاع فعلا همین بوده و کل ایران بیکار شدن و رفتن زیر قرض و بدهی و مشکلات مالی..بهتره برای مشکل مالیتون راه حل دیگری پیدا کنید..فروختن سایت چاره نیست.
    سلام داداشم.خیلی ها همین سوال رو میکنن.بهتره بگم.جایی نبوده برای کار برم.دیدم نه.حداکثرش 200ت بود یا تهش 400ت.که پول کرایه نمیشه.
    تیم امنیتی که از سال 205 باز کردم و الان iedb 2013 راه افتاده,هیچ سقوطی نداره.چون بعد از حل شدن مشکلم,خریداریش میکنم.یا امانیت دست یکی میدم و فقط قرارداد میبندم که هیچ استفاده از این دیتاها نکنه اگه امانت باشه.م
    شتری تا 20م هم دارم.اما خارج از کشور و میدونید که هم سایت خارجی میشه,که اصلا نمیخوام خارجی بشه,هم ایننکه یهو 20م بیاد حسابت باید حساب به هزاران نفر پس بدی.واسه همین فعلا اونارو نادیده گرفتم.
    سایت موزیک,یکی از سایت هامونه.این سایت اشتراکیه من و یکی از بهترین دوستان که داداشم حساب میشه هستش.اولاش درامد زا بود.اما به لطف همکاران,کاری جز خالی کردن زیر پا رو بلد نبودن.ولی ما واستادیم.
    این iedb.ir اصلا از بین نمیره.تا زمانی که خدا بخواد و من زنده باشم.حتی اگه یک دامنه خالی باشه.چون با 4 نام بزرگ شدم.خدا.امیر.IrIsT و Iedb
    سایت iedb.ir در اصل یک سایت ایرانی ثبت اکسپلویت هستش که چندبار دیتابیس از بین رفته,اما چند ساله داریم نگه میداریم و میخوام باشه و انشالله باشه.به ایرانی بودنش افتخار میکنم.به اینکه خارجی ها ایمیل میدن برای ثبت باگ ها,به اینکه با خیلی از تیمها آشنا شدیم و کار میکنیم.
    تالار گفتمانش برای دور هم جمع شدن هستش.وگرنه تیم اکسپلویت و امنیتی هستش.
    سایت های فرعی که غیر از هکینگ هستش,برای اوغات فراغت ما بود که مثلا song-dl.ir 5 ساله داره کار میکنه که یک ساله کارش جدی شده.
    یا سایت irist.ir که اینم به ایرانی بودنش افتخار میکنم چون برای ثبت سایت های هک شده هستش که یک ماهه شروع به کار شده و مثل همیشه ایرانی ها کمک میکنند.
    یا xssed.ir که اینم نمونه ایرانی سایت ثبت سایت های آسیب گذیر هستش
    روز اولی که داخل شبگرد آغاز به کار تیم iedb.ir رو اعلام کردم,همه گفتن به 6 ماه نمیرسه بسته میشه.دیدن از 6ماه گذشت شد 1 سال.دیگه حملات و خیلی چیزا شروع شد که فقط زمین بزنن.اما خدارو شاکرم که طی این چندسال فقط نام خوب ازش مونده که فقط همین مهمه.سایت های ایرانی باید زیادتر باشن و یک سایت دیگه هم که باید ایرانی باشه,داره راه میفته.
    هیچ سقوطی در کار نیست داداشم.اگه میخواستم سقوط کنم چندین سال پیش سقوط می کردم.مثل الان نمیجنگیدم و با این همه حرف و حدیق و دشمن که میخوان مثل این اسکریپت بالا بیارن,نمیجنگیدم.
    یا اینکه فقط دیتابیس رو میخوان که بابتش 5م پول میدن.اما خداشاهده جواب من این بوده که تا زمانی که من ادمین هستم,یک پست رو به کسی نمیدم که پول بگیرم.چه برسه دیتابیس.
    مشکلات مالی سر خود همین سایت هستش.چون داره شرکتش راه میفته.تا الان 20م خرج شده.یکم پول کم آوردم که تصمیم گرفتم فعلا بدم به یک آدم مطمئن که فقط ایده پردازی کنه و بکشه بالا و بچرخونه تا باز خودم بخرمش.
    در مورد به استخدام گرفتن جوونا,باید بگم موافقم.با 9 تا مدرکی که دارم,طرف اومده میگه بیا تو پاستیل فروشی کار کن,ماهی 150ت.
    که واقعا تجاوز روحی شدم.اما بازم میجنگم.تا جایی میجنگم و جنگیدم که مثل تمام سایت های ایرانی و تیم های ایرانی,روی ایپی اصلی هستش.تا اینکه cdn استفاده بشه.تا جایی داریم پیش میریم که خیلی ایده ها واسش دارم که به درامدزایی میرسه.اما اینم لازمه پول داره.
    دیگه باید مثل همیشه قوی باشم.چون این تیم مال همه هستش.مال من نیست.مال همه شماها و دیگر دوستانه.
    واسه همین خودم میخوام تا زمانی که هستم,سرپا نگهش دارم.اما الان فقط پول نیاز دارم که صرف کارای خود شرکتش کنم.بعد باز خودم سایت رو با قیمت روز میخرمش.نیاز باشه قرارداد با تضمین معتبر میبندم که هیچ اطلاعاتی از سایت لو نره و استفاده شخصی نشه.
    مگه اینکه کامل فروخته شه وئ من دیگه این سایت رو نداشته باشم.
    ممنون داداشم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

با سلام و درود.
    سایت iedb.ir و irist.ir و xssed.ir فروخته میشه.از لحاظ سئو و امکانات و رتبه و سایت iedb.ir و اگه اشتباه نکنم رتبه 2 گوگل هستش و پیج اختصاصی توی ایران با قدمت بالا و حتی اگه هر کلمه ای اکسپلویت سرچ کنید,در صفحه اول تا دو هستش.که بیشتر روی 20 کلمه توی صفحه اول هستش.
    از اون بالاتر که از قدیم رتبه 3 گوگل رو داشت و اینم پورتال اختصاصی
    xssed.ir هم گورتال اختصاصی

-------
    قبلا توضیحاتی برای iedb.ir گفتم.الان با کنفرانس هایی که رفتیم,اسم و ارزش بالاتر شده.

قیمت توافقی

افرادی که میخوام لطفا تلفنی یا ایمیلی در ارتباط باشن

09363102411
    iedb.team@gmail.com

من تلگرام نیستم ها.بازم بگم لگراممممممممممممم نیستم.فقط تماس یا sms و یا ایمیل.یا اینجا پ.خ
    در صورت نیاز خریدار,من هم میتونم داخل تیم باشم.کنفرانس هارم برگزار میکنم به نام تیمشون.
    سرور هم امنیتش عالیه.الان یک مشکل داره که انشالله سعی میکنیم امشب حل کنیم.ماهیانه تمدید میشه.حتی به همین کانفیگ امنیتی که هست فروخته میشه.1 ماه رو کانفیگ کار شده.اصولی و .....فقط یک نقطه ضعف کوچیک داره که انشالله اونم روی سرور باید کانفیگش کنم.
    ضمن تشکر از همه دوستان.
    موفق و سربلند باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)