نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: █◄ فایل آپلود کنید،بدون اینکه حجمی از نت شما مصرف شود+ویدیویی ►█

عضو جدید black.p آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    290
    تشکر تشکر شده 
    145
    تشکر شده در
    93 پست

Smile █◄ فایل آپلود کنید،بدون اینکه حجمی از نت شما مصرف شود+ویدیویی ►█

Upload_Learn.jpg

خب جریان از این قرار است که اگر شما فایلی دارید که نایاب است و تنها در اختیار شماست و حجمش هم چندین گیگ است،و می خواهید این فایل رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

مسئله این است که با این سرعت اینترنت اگر فایل شما حجمی بیش از یک گیگ داشته باشید عملا قید این کار را خواهید زد؛ولی نه صبر کنید ! چرا که ما راه حلی برایتان داریم و آن هم آموزش ارسال فایل بدون آپلود توسط کاربر یعنی شماست !
    بله؛در این روش شما می توانید به راحتی و بدون مصرف حتی ۱ کیلوبیت از اینترنت خودتان فایل را در قالب یه آدرس اینترنتی قرار داده و به دوستتان بدهید ، فرقی نمیکند که حجم آن فایل چقدر باشد ۱ مگ یا ۱ گیگ !
    همچنین محدودیتی هم وجود نداره که چند تا کاربر همزمان این فایل شما رو دانلود کنن !

خب بریم سراغ آموزش :

همه چیز گویا و روشن است در فیلم آموزش ارسال فایل بدون آپلود توسط کاربر،تمامی موارد را کامل و به صورت تصویری آموزش دادیم.فقط باید به چند نکته توجه کنید :

1. این روش فقط برای اینترنت های ADSL است که در آن ها آپلود رایگان است ! ( اینترنت اپراتورهای موبایل شامل این مزیت،یعنی آپلود رایگان نیستند ! )
    2. تا زمانی که فرد میخواهد که فایل را دانلود کند ، کامپیوتر شما باید روشن و اتصالتان به اینترنت برقرار باشد.
    3. سرعت دانلود کننده فایل به میزان سرعت آپلود اینترنت شما بستگی دارد !

جهت مشاهده این آموزش در سایت ویدیو هلپینگ کلیک کنید

2. تعداد تشکر ها ازblack.p به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن AtrafNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

پیش فرض پاسخ : █◄ فایل آپلود کنید،بدون اینکه حجمی از نت شما مصرف شود+ویدیویی ►█

سلام
    آموزش خوبی بود ولی به نظرتون بهتر نیست یه بار صبر کنیم یه جا کامل فایل آپلود بشه که در دفعات دانلودی بعد هم نیاز به روشن بودن کامپیوتر نباشه و هم یوزر ها سرعت دانلود بالایی داشته باشن؟

من با اینترنت 512 کیلوبیت مخابرات و با حداکثر سرعت دانلود 64 و آپلود 32 چند گیگ فایل هم با FileZilla آپلود کردم خوبی نرم افزار های FTP مثل FileZilla اینه که مثل دانلود منیجر میشه قطع کنی و دفعه بعد از ادامه (Resume) فایل آپلود کنی.

5. تعداد تشکر ها از AtrafNet به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    290
    تشکر تشکر شده 
    145
    تشکر شده در
    93 پست

سلام

خب اونم یه راهشه بشینی تا صب فایلت آپلود بشه، ولی اگه سرعت نت پایینه یا وقت آپلود کردن ندارین و نیاز هست که طرف مقابل سریعا به فایل دسترسی داشته باشه، میشه با این کاری که آموزش داده شد،کار رو راحت کرد و فقط می مونه دانلود کردن طرف از فایلتون.

7. تعداد تشکر ها از black.p به دلیل پست مفید

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

سلام
    .

تو این آموزش برای لوکال هاست دامین ست میشه که وبسرور نصب شده روی کامپیوتر شما رو در اختیار دیگران هم قرار میده.

هر دانلودی که از فایل ها صورت بگیره از کامپیوتر شما آپلود میشه و با سرعت آپلود شما طرف مقابلتون دانلود می کنه یعنی سرعت دانلود طرف مقابل محدود هست ، اگه تعداد افراد دانلود کننده بیشتر باشه حجم مصرفی و هزینه چند برابر روش آپلود روی هاست یا آپلود سنتر ها میشه.

اینم باید در نظر داشته باشید متوسط سرعت آپلود تو ایران 50 کیلوبایت بر ثانیه هست انگار سروری دارید که پورتش 512 کیلوبیت بر ثانیه هست و با دانلود کسی که سرعت اینترنتش از 50 کیلوبایت بیشتر باشه فایل ها از دسترس دیگران خارج میشه و اینترنت شما هم به شدت کند میشه.
    ویرایش توسط InterServer.ir : February 3rd, 2017 در ساعت 00:19

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

تشکر تشکر کرده 
    290
    تشکر تشکر شده 
    145
    تشکر شده در
    93 پست

سلام

بله عرض کردم که حجم مصرف میشه اما رایگان؛ برای کسانی که adsl دارند. و همچنین قرار بر این نیست که این وب سرور کامپیوتر ما میزبان دانلود هزاران نفر باشه ! تنها برای تعداد محدود و انگشت شمار ! و حجم هم که عرض کردم اگر آپلودتون رایگان باشه مشکلی ندارد.

این روش میتونه زمانی کاربرد داشته باشه که مثلا من و شما از هم فاصله داریم ( به قول شما که تنها راه رایت رو سی دی اینا بود رو در این مورد نداریم ) و مثلا یه فیلمی یه فایلی داریم که لینک دانلودش هیچ کجا نیست و فقط در اختیار شماست و حجمش هم زیاد هست و زمانی برای آپلود ندارید؛میشه با این آموزش اون فایل یا فیلم رو به طرف مقابل بدیم.
    به هر حال میتونه کارساز باشه برخی مواقع

10. تعداد تشکر ها از black.p به دلیل پست مفید

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط black.p نمایش پست ها
    سلام

بله عرض کردم که حجم مصرف میشه اما رایگان؛ برای کسانی که adsl دارند. و همچنین قرار بر این نیست که این وب سرور کامپیوتر ما میزبان دانلود هزاران نفر باشه ! تنها برای تعداد محدود و انگشت شمار ! و حجم هم که عرض کردم اگر آپلودتون رایگان باشه مشکلی ندارد.

این روش میتونه زمانی کاربرد داشته باشه که مثلا من و شما از هم فاصله داریم ( به قول شما که تنها راه رایت رو سی دی اینا بود رو در این مورد نداریم ) و مثلا یه فیلمی یه فایلی داریم که لینک دانلودش هیچ کجا نیست و فقط در اختیار شماست و حجمش هم زیاد هست و زمانی برای آپلود ندارید؛میشه با این آموزش اون فایل یا فیلم رو به طرف مقابل بدیم.
    به هر حال میتونه کارساز باشه برخی مواقع
    درسته
    برای مواقع ضروری که وقت لازم برای آپلود و دانلود دوباره نیست روش خوبیه

پستم رو اصلاح کردم

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

12. تعداد تشکر ها از InterServer.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید MαHDi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    238
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    27 پست

درود

من دقیق متوجه منظور نشدم! خوب ارسال فایل یا همون آپلود دیگه تو همه isp ها رایگانه مثلا آسیاتک خیلی وقته رایگانه دیگه

تشکر تشکر کرده 
    290
    تشکر تشکر شده 
    145
    تشکر شده در
    93 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MαHDi نمایش پست ها
    درود

من دقیق متوجه منظور نشدم! خوب ارسال فایل یا همون آپلود دیگه تو همه isp ها رایگانه مثلا آسیاتک خیلی وقته رایگانه دیگه
    سلام وقت بخیر

یک بار نظرات و جوابای بنده رو بخونید متوجه قضیه میشید !

15. تعداد تشکر ها از black.p به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)