درود
من تو یکی از سایت های خودم که مدتی هست راه اندازی کردم از افزونه yoast seo استفاده کردم ، چون قبلا از افزونه all one in pack seo استفاده می کردم گفتن که yoast seo بهتر هست تو سایت جدیدم از افزونه yoast seo استفاده کردم. بعد ارسال تعدادی مطلب متوجه شدم یه سری از تنظیمات درست انجام نشده.
از تنظیمات اشتباه انجام شده این بود که تیک بایگانی ها برنداشته بودم و حتی دسته بندی هم متاسفانه در حالت ایندکس قرار داشت و همچنین تیکی که صفحات رو ایندکس میکرد رو زده بود و چون سایت ، سایت دانلودی هست نباید همه صفحات ایندکس میشد. الان موقعه ای که تو گوگل سرچ میکنم عوض اینکه صفحه اول سایت باید ، اسم سایت میاد و کنارش کلمه بایگانی داره و موقعه ای که روش کلیک میکنم 147 صفحه که ایندکش شده به کاربر نشون میده در حالی که شاید کسی مستقیم صفحه اول رو نزنه و تو سرچ اسم مستقیم سایت رو بزنه ، در حالی که سایت تو گوگل سرچ شد باید سایت بدون بایگانی تو سرج بیاد.الان تنظیمات درست رو اعمال کردم.سوالی که از دوستان داشتم این هست که تنظیمات درست اعمال شد به مرور زمان مشکل حل میشه یا باید از وب مستر تولز صفحاتی که ایندکس شده رو پاک کنم.چون اونطوری که خودم بخش حذف url index وب مستر تولز ایراد داره و گوگل خودش تایید کرده که هر ازگاهی به اشتباه کل ایندکس های سایت رو حذف میکنهو خیلی از سئو کارها استفاده از این گزینه رو تایید نمی کنند.ممنون میشم دوستانی که در این زمینه اطلاعات و تجربه دارن من رو راهنمایی کنند.ممنون