صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: بازاریاب و کارمند پشتیبان فنی و مالی هاستینگ و سرور هستم در صورت تمایل ملاحضه فرمایید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض بازاریاب و کارمند پشتیبان فنی و مالی هاستینگ و سرور هستم در صورت تمایل ملاحضه فرمایید

سلام خدمت دوستان همانطور که در موضوع ذکر کردم خانمی هستم که تمامی توانایی های پشتیبانی فنی سرور و هاستینگ از جمله کانفیگ و بازاریابی را دارم . لازم به ذكر هست هر كاري كه فكر ميكنيد مي تونه يك خانم به كارگيري كنيد استقبال ميكنم يعني مثلا مطلب در گروه هر چي پنل فقط حقوقش خوب و مناسب باشه . ساعت كاريم از ١٢ ظهر تا ٥ عصر و از ١٢ شب تا هشت صبح به صورت كامل قادر به تحويل سفارش پاسخ گويي با حقوق ٨٠٠ هزار تومان امتحان كنيد بد بودم راضي نبوديد اخراجم كنيد به خدا كارم خيلي خوبه همه كار ببدم هي ميگن رزومه خسته شدم اينقدر ايميل الكي دادم من نصب تمامي سيستم عامل ها را بلدم كلان در زمينه پشتيبان فني مشكلي نخواهيد داشت اگه شركت هستيد همه كارها را بسپاريد دستم براتون عالي ميكنم.كامل تسلط بر whmcs دارم نصب و كانفيگ سرور اختصاصي و تحويل از ديتاسنتر بادم . كانفيگ هاست بلدم كلان مديريت سرور را مي دونم و امنيت يه بنده خدا پيدا بشه امتحان كنه بد بودم حقىق نده حاظرم در يك روز يك مبلغي بهم بديد و تست كنيد شيوه كارم رابه خدا شركتتون رونق پيدا ميكنه برا ثوابش اصلا بهم كار بديد چون نياز دارم بهًپول شديدا
    دارای روابط عمومی بالایی هستم ، صدای مناسبی دارم ، خوش برخورد هستم محل سکونتم اصفهان هست دوستانی که تمایل دارند بازاریابی کنم و یا به صورت غیر حضوری در زمینه پشتیبانی تکیت و یا خدمات فنی سرور از ابتدا تا اخر را می توانم در خدمت باشم . با تمامی مجازی سازها کار کردم توانایی کامل تمام کانفیگ ها را دارم . رفع مشکل سیستم عامل های سرور را می توانم بررسی و برطرف کنم و اگر حقوق خوبی داشته باشه مشکلی برای زمان نخواهم داشت البته به مدت سه ماه یا چهار ماه می تونم در خدمت باشم چون به خارج از کشور می خواهم بروم و با توجه به مشکلاتی که در جامعه هست و یک نگاه دیگری به زن دارند نمی خواهم به صورت حضوری کار کنم به همین دلیل به پیشنهاد دوستم اقدام کردم به این تاپیک
    دوستانی که تمایل دارند با یک خانم فعالیت کنند لطفا هزینه حقوق را به صورت دقیق برای من ارسال کنند تا مورد ارزیابی قرار دهم و از طریق ایمو یا برنامه های اجتماعی در تماس باشم .لطفا ایجاد مزاحمت هم نکنید
    برای هماهنگی به ایمیل زیر در خواست خود را ارسال کنید یا در تاپیک درواستی خودم مورد بررسی قرار می دهم با تشکر
    درضمن اگر شرکتی ساعت کاریم براش مناسب نبود با توجه به ساعت تعیینی ان شرکت هم مشکلی نخواهم داشت من مشکل مالی دارم و برای این که حل بشه به هر دری می زنم که انشاالله حل بشه حالا بهترین خدمات را اراوه میکنم بهرین نیرو شما هم میشم بهتون قول می دم و امتحان کنید
    ادرس ایمیل :
    ghazalehssd@gmail.com
    ویرایش توسط ghazalehnakhei : January 31st, 2017 در ساعت 13:24

2. تعداد تشکر ها از ghazalehnakhei به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن OmizbanCo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    407
    تشکر شده در
    319 پست

پیش فرض پاسخ : بازاریاب و کارمند پشتیبان فنی و مالی هاستینگ و سرور هستم در صورت تمایل ملاحضه فرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalehnakhei نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان همانطور که در موضوع ذکر کردم خانمی هستم که تمامی توانایی های پشتیبانی فنی سرور و هاستینگ از جمله کانفیگ و بازاریابی را دارم .
    دارای روابط عمومی بالایی هستم ، صدای مناسبی دارم ، خوش برخورد هستم محل سکونتم اصفهان هست دوستانی که تمایل دارند بازاریابی کنم و یا به صورت غیر حضوری در زمینه پشتیبانی تکیت و یا خدمات فنی سرور از ابتدا تا اخر را می توانم در خدمت باشم . با تمامی مجازی سازها کار کردم توانایی کامل تمام کانفیگ ها را دارم . رفع مشکل سیستم عامل های سرور را می توانم بررسی و برطرف کنم و اگر حقوق خوبی داشته باشه مشکلی برای زمان نخواهم داشت البته به مدت سه ماه یا چهار ماه می تونم در خدمت باشم چون به خارج از کشور می خواهم بروم و با توجه به مشکلاتی که در جامعه هست و یک نگاه دیگری به زن دارند نمی خواهم به صورت حضوری کار کنم به همین دلیل به پیشنهاد دوستم اقدام کردم به این تاپیک
    دوستانی که تمایل دارند با یک خانم فعالیت کنند لطفا هزینه حقوق را به صورت دقیق برای من ارسال کنند تا مورد ارزیابی قرار دهم و از طریق ایمو یا برنامه های اجتماعی در تماس باشم .لطفا ایجاد مزاحمت هم نکنید
    برای هماهنگی به ایمیل زیر در خواست خود را ارسال کنید یا در تاپیک درواستی خودم مورد بررسی قرار می دهم با تشکر
    ادرس ایمیل : ghazalehssd@gmail.com
    سلام و درود
    در صورت تمایل رزرومه خودتون رو ارسال کنید واسم
    تلگرام OmizbanCo
    با تشکر

شرکت میزبان داده اطلس خلیج فارس
    شماره ثبت 22154
    Telegram ID : iaghpr - website : https://onlinemizban.net

عضو انجمن saeed1988m آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    515 پست

پیش فرض پاسخ : بازاریاب و کارمند پشتیبان فنی و مالی هاستینگ و سرور هستم در صورت تمایل ملاحضه فرمایید

درود بر شما
    در صورتی که در تهیه مطلب برای کانال تلگرام با موضوع طنز اخبار و سرگرمی هم فعالیت دارید در صورتی که سابقه دارید به ایمیل بنده ارسال کنید
    حقوق تخمینی وزارت کار و در صورت تایید کار شما تا 1500 نیز قابل افزایش می باشد
    سپاس
    saeed_m0radi@yahoo.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1988m نمایش پست ها
    درود بر شما
    در صورتی که در تهیه مطلب برای کانال تلگرام با موضوع طنز اخبار و سرگرمی هم فعالیت دارید در صورتی که سابقه دارید به ایمیل بنده ارسال کنید
    حقوق تخمینی وزارت کار و در صورت تایید کار شما تا 1500 نیز قابل افزایش می باشد
    سپاس
    saeed_m0radi@yahoo.com
    سلام تا حالا كه اين كار را نكردم اما چون كار هنري هم ميكنم ويتراي رو شيشه و غيره از هر كاري استقبال ميكنم اگر حقوقش خوب باشه و مشكلم را حل كنه اين كار هم انجام مي دهم لطفا شما به من اينيل بزنيد تا باهاتون تماس بگيرم هزينه پرداختي براي ماه اول را اعلام كنيد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط OmizbanCo نمایش پست ها
    سلام و درود
    در صورت تمایل رزرومه خودتون رو ارسال کنید واسم
    تلگرام OmizbanCo
    با تشکر
    با احترام چشم به زودي براي شما ارسال ميكنم اما به صورتكلي بخواهم بگويم كار با تمامي مجازي سازها را بلدم كار با whmcs هم بلدم كار كانفگ و نصب سيتم عامل ها هم بلدم نصب سرور اختصاصي و مجازي ساز و كار با ميكروتيك و اينا هم بلدم در كل زمينه هاستينگ و سرور مشكلي ندارم اما هر كاري باشه ميتونم انجام بدم فقط حضىري نمي خوام باشه اخه اعصابم خراب شده هر جا ميرم كار ميكنم يه نظري دارن و از اونجا ميام بيرون ايران هم نمي خوام بمونم فقط چون شرايطم سخته چهار ماه مي خوام بيكار نباشم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

سلام

بازاریابی میتونید انجام بدید؟
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    سلام

بازاریابی میتونید انجام بدید؟
    با احترام ليست تماس برام مشخص كنيد يا مثلا بگيد تاپيك بزنم و هزينه هاي سيم كارت و حقوق مشكلي نداشته باشد ايرادي ندارد انجام ميدهم

- - - Updated - - -

درضمن دوستان ببينيد اگر در كارهاي خودتون هم هست كه فكر ميكنيد مي تونم باهاتون كار كنم مشكلي نيست من ويتراي رو شيشه هم كار ميكنم اگه مثلا سرمايه هم داشته باشم مي تونم كار انجام بدم براي فروش اما چون هزينه مواد گرون هست نمي تونم اقدام كنم در هر صورت هر شغلي كه فكر ميكنيد يه خانوم مي تونه انجام بده ممنون ميشم تلاشم خوبه نمي خوام بي دليل به من پول دهيد مي خواهم كاري كه انجام مي دم رضايت شما را داشته باشه با توجه به اين موضوع به كارگيري بشم مرسي از ايميل ها و پيشنهاد هايي كه داديد باز هم منتظرم كه يه جاي مناسب به كارگيري بشم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

با احترام ليست تماس برام مشخص كنيد يا مثلا بگيد تاپيك بزنم و هزينه هاي سيم كارت و حقوق مشكلي نداشته باشد ايرادي ندارد انجام ميدهم

- - - Updated - - -

درضمن دوستان ببينيد اگر در كارهاي خودتون هم هست كه فكر ميكنيد مي تونم باهاتون كار كنم مشكلي نيست من ويتراي رو شيشه هم كار ميكنم اگه مثلا سرمايه هم داشته باشم مي تونم كار انجام بدم براي فروش اما چون هزينه مواد گرون هست نمي تونم اقدام كنم در هر صورت هر شغلي كه فكر ميكنيد يه خانوم مي تونه انجام بده ممنون ميشم تلاشم خوبه نمي خوام بي دليل به من پول دهيد مي خواهم كاري كه انجام مي دم رضايت شما را داشته باشه با توجه به اين موضوع به كارگيري بشم مرسي از ايميل ها و پيشنهاد هايي كه داديد باز هم منتظرم كه يه جاي مناسب به كارگيري بشم
    بازاریابی

کلا بصورت پورسانتی هستش مثلا بابت هر فروش یه درصدی تعلق میگیره و حقوق نداره

اگه پورسانتی فعالیت میکنید اعلام کنید
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    بازاریابی

کلا بصورت پورسانتی هستش مثلا بابت هر فروش یه درصدی تعلق میگیره و حقوق نداره

اگه پورسانتی فعالیت میکنید اعلام کنید
    با احترام خير دنبال اين نمونه كار نيستم مرسي از پيشنهادتون اينطوري كار نميكنم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    475
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    428 پست

سلام خدمت دوستان همانطور که در موضوع ذکر کردم خانمی هستم که تمامی توانایی های پشتیبانی فنی سرور و هاستینگ از جمله کانفیگ و بازاریابی را دارم . لازم به ذكر هست هر كاري كه فكر ميكنيد مي تونه يك خانم به كارگيري كنيد استقبال ميكنم يعني مثلا مطلب در گروه هر چي پنل فقط حقوقش خوب و مناسب باشه .
    ادرس ایمیل : ghazalehssd@gmail.com
    با سلام

با طراحی وب آشنایی دارید ؟

در تماس باشید یکی از همکارا به کارمند نیاز داره که میتونید در شرکتشون فعالیت کنید در زمینه کاریتون هاستینگ

دفتر ایشون هم در اصفهان هست خیابان چهار باغ بالا

irconfig@
    09309275941
    ویرایش توسط pc.rootall : January 29th, 2017 در ساعت 04:00

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pc.rootall نمایش پست ها
    با سلام

با طراحی وب آشنایی دارید ؟

در تماس باشید یکی از همکارا به کارمند نیاز داره که میتونید در شرکتشون فعالیت کنید در زمینه کاریتون هاستینگ

دفتر ایشون هم در اصفهان هست خیابان چهار باغ بالا

irconfig@
    09309275941
    خوب اقا عزیز ممنونم اما کاش تاپیک را می خوندید کامل عرض کردم من نمی خوام حضوری کار کنم جایی وگرنه هزارجا و هزارتا شرکت بیمه و کافی شاپ و ... بود هر جا حضوری رفتم مشکل ساز شده برام.من فقط می خوام غیر حضوری باشه حالا هر کاری بود که بتونم و در توانم باشه انجام میدم فکر کنم اصلا امکانش نباشه و کاری پیدا نشه تا الان که یه چند نفر فقط حرف زدن فکر نکنم عملی باشه اینم تیر اخرم بود گفتم امتحان کتم اخه دوستم میگفت شوهرش داره با یه شرکت کار میکته نمی دونم به صورت ریموت و غیر حضوری هزینه خوبی داره تو هم برو اینجا بگو منم مشورت کردم باهاش یادم داد اومدم اینجا ممنونم به هر حال

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)