صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: چند سوال در مورد آسیاتک و درخواست راهنمایی

عضو انجمن H.G.N آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    195
    تشکر تشکر شده 
    436
    تشکر شده در
    342 پست

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد آسیاتک و درخواست راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    درود

دوستان مدتی قبل بود که تاپیکی زدم و از دست شرکت فعلی isp خودم که هماراسیستم تبریز هست شاکی بودم و الان که وقت سرویس تا یک هفته دیگه تمام میشه درخواست راهنمایی دارم تا شرکتی بهتر را انتخاب کنم ، چند تاپیک تو انجمن بود که قدیمی بود و از اونجا که روزانه حدود 1 تا 2 گیگ دانلود دارم به نظر شما کدام شرکت انتخاب درستی هست ؟ متاسفانه شرکت فعلی بعد ده سال که از خدمات اون استفاده میکنم در یک سال گذشته به یکی از بدترین شرکت ها در خدمات دهی و پشتیبانی تبدیل شده و تقریبا هیچ مزیتی نداره و حتی استفاده از جشنواره ها را هم برای کاربران خودش محدود کرده !
    در حال حاضر سرعت بنده از سایت خود هماراسیستم 24kb/s هست (لطفا بهم تختدید )

در مورد آسیاتک چند سوال داشتم چون چند جا پیشنهاد داده بودن
    تو سایت آسیاتک زده از ساعت 4 تا 8 عصر 265 گیگ حجم میده + 100 گیگ در ساعات دیگه ولی تو قسمت مخصوص زده این ساعات رایگان هست
    حالا رایگان یا نه حجم را محاسبه میکنند ؟
    سوال دومم اینه که حجم مازاد برای این سرویس وجود داره ؟ و اگر وسط سرویس که زمانش 18 ماه هست حجم تمام شد میتونیم سرویس را تغییر بدیم یا نه ؟
    سوال سومم اینه که شرکت همارا سته های حجمی با اسم نیترو و سرعت بالا و تقریبا قیمت مناسب ارائه میکنه ، آسیاتک هم این سرویس ها را داره ؟ اگر از سرورهای آسیاتک دانلود کنیم ، حجم کمتر مصرف میشه یا نه معمولی محاسبه میشه ؟ (همین الان خودم سه تا سرور از آسیاتک دارم که دانلود از اونها برام سرعت کمتری حتی از سرورهای خارج داره !)

سلام

دوست عزیز نزدیک به 5 سال هست های وب دارم مزیتش این هست که کاربرانش رو بر اساس میزبان خرید ، سابقه و ... امتیاز بندی میکنه و در موقع تماس با پشتیبانی در نوبت اول قرار می ده یا موقع هدیه میزان حجم دریافتی یک کاربر 7 ستاره 2 برابر کاربر 1 ستاره هست یا برای کاربران 7 ستاره هر شش ماه یکبار 100 گیگابایت حجم رایگان 10 روزه میده ! فقط گاها افت سرعت داریم که مربوط به تمامی افرادی هست که از این isp در شهر ما سرویس گرفتن که متاسفانه چندین و چند بار با پشتیبانی تماس گرفتیم رفع نشد. فعلا با این شرایط داریم میسازیم.

در مورد صبانت همین چند روز پیش درخواست جمع آوری رو گفتم ارسال کنن به مخابرات برای من خیلی خیلی افت سرعت و قطعی مکرری داشت که با پشتیبانی تماس میگرفتم جواب قانع کننده ای نمیدادن برای همین بعد 6 ماه استفاده درخواست جمع آوری دادم.

آسیاتک همین سرویسی که مد نظر شماست سفارش دادم 113.000 ت نامه رانژه رفته مخابرات هنوز سرویسم فعال نشده برای همین باید وصل بشه تا چند روز تست کنم ببینم چه طوری هست.

موفق باشید
    ویرایش توسط H.G.N : January 21st, 2017 در ساعت 23:51
    به زودی ...

2. تعداد تشکر ها از H.G.N به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط H.G.N نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز نزدیک به 5 سال هست های وب دارم مزیتش این هست که کاربرانش رو بر اساس میزبان خرید ، سابقه و ... امتیاز بندی میکنه و در موقع تماس با پشتیبانی در نوبت اول قرار می ده یا موقع هدیه میزان حجم دریافتی یک کاربر 7 ستاره 2 برابر کاربر 1 ستاره هست یا برای کاربران 7 ستاره هر شش ماه یکبار 100 گیگابایت حجم رایگان 10 روزه میده ! فقط گاها افت سرعت داریم که مربوط به تمامی افرادی هست که از این isp در شهر مل سرویس گرفتن که متاسفانه چندین و چند بار با پشتیبانی تماس گرفتیم رفع نشد. فعلا با این شرایط داریم میسازیم.

در مورد صبانت همین چند روز پیش درخواست جمع آوری رو گفتم ارسال کنن به مخابرات برای من خیلی خیلی افت سرعت و قطعی مکرری داشت که با پشتیبانی تماس میگرفتم جواب قانع کننده ای نمیدادن برای همین بعد 6 ماه استفاده درخواست جمع آوری دادم.

آسیاتک همین سرویسی که مد نظر شماست سفارش دادم 113.000 ت نامه رانژه رفته مخابرات هنوز سرویسم فعال نشده برای همین باید وصل بشه تا چند روز تست کنم ببینم چه طوری هست.

موفق باشید
    راستش این سیستم امتیاز بندی را همارا هم به شیوه عجیبی چند ساله داره ، مثلا من الان 2000 امتیاز بعد ده سال دارم که 12 روز رایگان سرویس میده که جالبه بدانید این 12 روز رایگان 5 سال قبل با امتیاز کمتر 20 روز بود یعنی امتیاز که میره بالا بدتر میشه !
    من الان برام کیفیت و پشتیبانی مهم ترین مساله هست و کاش سرویس شما را تا فردا فعال کنند تا زحمت بکشید یک تست انجام بدید و من را از شک دربیارید
    صبانت را سال 86 داشتم که 50 گیگ را اون زمان حدود 200 هزار تومان دادن که کیفیت بدی نداشت ولی 4 ماهه تمامش کردم و از پارس آنلاین سرویس سه ماهه اون زمان گرفتم که دو ماه بعد با داد و بیداد و دعوا تونستم وادارشون کنم جمع کنند ، نمیدانم هنوز هم همانطور مانده یا نه ؟ ولی باید بگم از همارا مذخرف تر همان پارس آنلاین تبریز بود ، ولی خوب ده سال گذشته و شاید بهتر شدن

عضو انجمن shetabanhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    368 پست

راستش این سیستم امتیاز بندی را همارا هم به شیوه عجیبی چند ساله داره ، مثلا من الان 2000 امتیاز بعد ده سال دارم که 12 روز رایگان سرویس میده که جالبه بدانید این 12 روز رایگان 5 سال قبل با امتیاز کمتر 20 روز بود یعنی امتیاز که میره بالا بدتر میشه !
    من الان برام کیفیت و پشتیبانی مهم ترین مساله هست و کاش سرویس شما را تا فردا فعال کنند تا زحمت بکشید یک تست انجام بدید و من را از شک دربیارید
    صبانت را سال 86 داشتم که 50 گیگ را اون زمان حدود 200 هزار تومان دادن که کیفیت بدی نداشت ولی 4 ماهه تمامش کردم و از پارس آنلاین سرویس سه ماهه اون زمان گرفتم که دو ماه بعد با داد و بیداد و دعوا تونستم وادارشون کنم جمع کنند ، نمیدانم هنوز هم همانطور مانده یا نه ؟ ولی باید بگم از همارا مذخرف تر همان پارس آنلاین تبریز بود ، ولی خوب ده سال گذشته و شاید بهتر شدن
    برای تست آسیاتک، هنگام سفارش سرویس 6 گیگ یکساله المپیک رو انتخاب کنین که با 6 هزار تومن راه اندازی میکنن
    براحتی وضعیت سرویس در منطقه براتون مشخص میشه با 6 هزار تومن!
    اگر اوکی بود میتونید سرویس رو تغییر بدید
    Shared ♦ Reseller ♦ KVM VPS ♦ DL host ♦ Backup ♦ Dedicated
    021-28425715
    📞
    https://shetabanhost.com 🌎

6. تعداد تشکر ها از shetabanhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن samihost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    128 پست

با سلام
    تنها شرکتی که پیشنهاد میدم پیشگامان میباشد !
    از اکثر سرویس دهنده ها استفاده کرده ام هیچ کدام به خوبی پیشگامان عمل نکرده است ! ( البته بگم یکم پشتیبانیشون از های وب ضعیف تره ! ) ولی کیفیت بسیار عالی دارند.
    میزبانی وب مطمئن را با سامی هاست تجربه کنید.
    Info [at] samihost [ dot ] com - TG : @samihost - Skype : samihost - 044-35676715

8. تعداد تشکر ها از samihost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shetabanhost نمایش پست ها
    برای تست آسیاتک، هنگام سفارش سرویس 6 گیگ یکساله المپیک رو انتخاب کنین که با 6 هزار تومن راه اندازی میکنن
    براحتی وضعیت سرویس در منطقه براتون مشخص میشه با 6 هزار تومن!
    اگر اوکی بود میتونید سرویس رو تغییر بدید
    پیشنهاد بسیار خوبی هست
    راستش نمایندگی بیمه دارم که گاهی همارا برای اتصال به برنامه نیم ساعت طول میکشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط samihost نمایش پست ها
    با سلام
    تنها شرکتی که پیشنهاد میدم پیشگامان میباشد !
    از اکثر سرویس دهنده ها استفاده کرده ام هیچ کدام به خوبی پیشگامان عمل نکرده است ! ( البته بگم یکم پشتیبانیشون از های وب ضعیف تره ! ) ولی کیفیت بسیار عالی دارند.
    این را نشنیده بودم
    لطفا آدرس سایت را بدید تا ببینم اصلا به مرکز مخابراتی ما سرویس میدن و اگر شرایط خاصی داره که برتر میدانید لطفا راهنمایی کنید

عضو انجمن shetabanhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    368 پست

پیشنهاد بسیار خوبی هست
    راستش نمایندگی بیمه دارم که گاهی همارا برای اتصال به برنامه نیم ساعت طول میکشه !
    بله برای تست بهترین مورد هستش
    تعریف اینترنت لایزر رو هم زیاد شنیدم اما پیشنهاد میکنم در اولین قدم از طریق سرویس که معرفی کردم، آسیاتک رو تست کنید
    Shared ♦ Reseller ♦ KVM VPS ♦ DL host ♦ Backup ♦ Dedicated
    021-28425715
    📞
    https://shetabanhost.com 🌎

11. تعداد تشکر ها از shetabanhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن samihost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    128 پست

پیشنهاد بسیار خوبی هست

این را نشنیده بودم
    لطفا آدرس سایت را بدید تا ببینم اصلا به مرکز مخابراتی ما سرویس میدن و اگر شرایط خاصی داره که برتر میدانید لطفا راهنمایی کنید
    pishgaman.net
    افتخارات پیشگامان

• گسترده ترين شبكه خصوصي كشور
    • مالک و مجری شبکه فیبر نوری زیر دریایی در کشور
    • راه اندازی اولین فیبر نوری اختصاصی با مالکیت ایرانی با ظرفیت ۴۲۰۰ گیگابیت
    • اولین پروژه ملی با ۵۰ میلیون دلار سرمایه گذاری داخلی در دریای آزاد عمان
    • استقرار نظام گمرکی و ورود و خروج کالا در مرکز کشور به جای سواحل شمالی و جنوبی

جوایز پیشگامان

• عنوان بزرگترین شبکه عرضه کننده اینترنت پرسرعت ADSL در کشور
    • کسب عنوان برترین پیمانکار دفاتر ICT روستایی در کل کشور
    • برگزیده رتبه تعاونی IT برتر
    • انتخاب به عنوان کارآفرین نمونه
    • کسب رتبه تعاونی ویژه کشوری
    • برگزیده تندیس ایتا به عنوان برترین شرکت عرضه کننده سرویس اینترنت پرسرعت کشور
    • مجری برتر RFID ایران
    • ستاره اینترنت کشور در سال های ۱۳۸۸ الی ۱۳۹۲
    • برگزیده کنگره چهره های برتر صنعت و تجارت کشور
    • کسب رتبه تعاونی برتر ملی توسط شرکت تعاونی پیشگامان دیار کریمان
    • عضو اتحادیه بین المللی تعاونی ICA
    • ستاره تولید محنوای اینترنتی کشور
    • کسب تندیس زرین جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی
    • کسب تندیس زرین و سیمین ستاره های فناوری ایران به عنوان سرویس دهنده برتر مخابراتی کشور
    • برگزیده جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا)

افتخارات و جوایزی که نوشتم براتون همگی واقعی بوده و بنده خودم شاهد بودم و واقعا لیاقتش را دارند.
    بی شک پیشگامان بهترین هست ! ( بنده با کسی رو در بایستگی ندارم و بهتون میگم که پشتیبانیشون از های وب کمی ضعیف تر هست ، ولی کیفیت به مراتب بهتر از سایر سرویس دهنده گان دارند. )
    تنوع سرویس هاشون هم جای خود را دارد.
    میزبانی وب مطمئن را با سامی هاست تجربه کنید.
    Info [at] samihost [ dot ] com - TG : @samihost - Skype : samihost - 044-35676715

13. تعداد تشکر ها از samihost به دلیل پست مفید

عضو انجمن H.G.N آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    195
    تشکر تشکر شده 
    436
    تشکر شده در
    342 پست

فردا تا ظهر رانژه انجام میشه امروز از مخابرات منطقه پرسیدم نامه رسیده دستشون !
    تست کرده و تاپیک را بروز می کنم.
    به زودی ...

15. تعداد تشکر ها از H.G.N به دلیل پست مفید

عضو انجمن AtrafNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

سلام
    همین الان آسیاتک دارم ببینید آسیاتک نامحدودش از نامحدود مخابرات هم بدتره چون تو مخابرات حداقل بیت به بایت واقعی خودتون رو میگیرید ولی تو آسیاتک علاوه بر تبدیل بیت به بایت یه بار خودشون تقسیم بر 8 میکنن.
    یعنی مثلاً 512 کیلوبیت که به بایت بشه میشه 64 کیلوبایت در سرویس های نامحدود برنزی یه بار دیگه تقسیم بر 8 میشه و سرعت شما میشه 8 کیلوبایت تازه اینم ثابت نیست و میگن از 4 تا 8 کیلوبایت!!!
    اما نقره ای و طلایی فرق داره ولی بازم به نامحدود مخابرات که بیت به بایت واقعی رو میده نمیرسه نقره ای پس از تبدیل بیت به بایت تقسیم بر 6 میشه و طلایی هم تقسیم بر 4 یعنی همین 512 کیلوبیت در حالت نقره ای میشه 10 کیلوبایت و در حالت طلایی 16 کیلوبایت.

از خودم نمیگم هم استفاده کردم و هم این توضیح رو کامل از یکی از آقایان پشتیبانی آسیاتک شنیدم خودم 512 نامحدود طلایی رو داشتم که خیلی پشیمون شدم و گفتم صد رحمت به مخابرات ولی حیف دیگه مخابرات نامحدود ارائه نمیده.

اما قضیه حجمی فرق میکنه من الان یه سرویس یکساله با حجم کم گرفتم بعد حجمم تموم شده (چون خیلی پر مصرفم) و الان هر 2 ماه یک بار بسته گیگ باکس 90 گیگ 90 روزه رو می خرم حدود 80 هزار تومان (برای من 90 روز نمیکشه برای این میگم 2 ماه یه بار).

ولی راضیم چون در حالت محدودش سرعت بازه من با اینکه خطم نویز داره با IDM سرعت 250 کیلوبایت به بالا میگیرم و یه فیلم سینمایی Full HD با حجم 1 و نیم گیگ رو در عرض 1 ساعت دانلود میکنم و چون قدیم با مخابرات این زمان بیشتر از 7 ساعت بود برای من مثل رویا می مونه

اما موقع خرید دقت کنید که سرویسی بگیرید که شبانه رایگان داشته باشه من یه ساله سرویس جشنواره گرفتم بعد فهمیدم سرویس های جشنواره شون شبانه رایگان ندارن

17. تعداد تشکر ها از AtrafNet به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AtrafNet نمایش پست ها
    سلام
    همین الان آسیاتک دارم ببینید آسیاتک نامحدودش از نامحدود مخابرات هم بدتره چون تو مخابرات حداقل بیت به بایت واقعی خودتون رو میگیرید ولی تو آسیاتک علاوه بر تبدیل بیت به بایت یه بار خودشون تقسیم بر 8 میکنن.
    یعنی مثلاً 512 کیلوبیت که به بایت بشه میشه 64 کیلوبایت در سرویس های نامحدود برنزی یه بار دیگه تقسیم بر 8 میشه و سرعت شما میشه 8 کیلوبایت تازه اینم ثابت نیست و میگن از 4 تا 8 کیلوبایت!!!
    اما نقره ای و طلایی فرق داره ولی بازم به نامحدود مخابرات که بیت به بایت واقعی رو میده نمیرسه نقره ای پس از تبدیل بیت به بایت تقسیم بر 6 میشه و طلایی هم تقسیم بر 4 یعنی همین 512 کیلوبیت در حالت نقره ای میشه 10 کیلوبایت و در حالت طلایی 16 کیلوبایت.

از خودم نمیگم هم استفاده کردم و هم این توضیح رو کامل از یکی از آقایان پشتیبانی آسیاتک شنیدم خودم 512 نامحدود طلایی رو داشتم که خیلی پشیمون شدم و گفتم صد رحمت به مخابرات ولی حیف دیگه مخابرات نامحدود ارائه نمیده.

اما قضیه حجمی فرق میکنه من الان یه سرویس یکساله با حجم کم گرفتم بعد حجمم تموم شده (چون خیلی پر مصرفم) و الان هر 2 ماه یک بار بسته گیگ باکس 90 گیگ 90 روزه رو می خرم حدود 80 هزار تومان (برای من 90 روز نمیکشه برای این میگم 2 ماه یه بار).

ولی راضیم چون در حالت محدودش سرعت بازه من با اینکه خطم نویز داره با IDM سرعت 250 کیلوبایت به بالا میگیرم و یه فیلم سینمایی Full HD با حجم 1 و نیم گیگ رو در عرض 1 ساعت دانلود میکنم و چون قدیم با مخابرات این زمان بیشتر از 7 ساعت بود برای من مثل رویا می مونه

اما موقع خرید دقت کنید که سرویسی بگیرید که شبانه رایگان داشته باشه من یه ساله سرویس جشنواره گرفتم بعد فهمیدم سرویس های جشنواره شون شبانه رایگان ندارن

راستش من از این طرح های صبحانه ، نهار ، شام که گذاشته خوشم اومد چون هزینه خیلی کمی داره
    من هم مصرفم روزانه حدود دو گیگ هست که این سرویس راحت نه ماه میتونم استفاده کنم با یک چهارم هزینه فعلی در حالی که هم سرعتم خوبه هم کارم به تیمارستان از دست پشتیبانی همارا نمیکشه هم اینکه لااقل دو تا امکان خوب مثل سایت نرم افزاری رایگان داره برعکس همارا که فقط زبان دراز کارکناش را جزوه مززیت داره
    راستی دوست عزیز فیلم Full HD با زمان دو ساعت حجمش بالاتر از ده گیگ هست اونی که دانلود میکنید کیفیت 720p Bluray یا نهایتا 1080p Bluray انکودرهای کم حجم هست
    من هم فیلم با اون حجم را از سرور خودم و لینک مستقیم پرسرعت در بهترین حالت 20 ساعته دانلود میکنم

ممنون از راهنمایی و توضیحات کاملی که دادید

19. تعداد تشکر ها از iraniam2000 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)