صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: اخطار! از روزوب خرید نکنید

عضو انجمن shatech آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    87 پست

پیش فرض اخطار! از روزوب خرید نکنید

سلام دوستان
    بنده چند روزه درگیره خرید دامنه هستم از سایت roozweb.com سفارش دادم ایشون دامنه های رند رو بنا به هر دلیلی ثبت نمیکنند حالا کی معلوم بشه به نام خودشون ثبت شده خدا میدونه

بحث اصلی اینکه ضمانت بازگشت وجه دارند تو سایتشون اما وقتی درخواست بازگشت وجه دادم گفتند عودت به حساب نمیشه و همون پول خودم رو با منت برگشت دادن تو شارژ بنده داخل پنلشون
    پاسخگویی در کمتر از 24 ساعت هم که اصلا امکان نداره هر 24 ساعت یک جواب میدن میرن دیگه پیداشون نمیشه

در هر صورت خرید از این سایت عاقبتش دردسر های زیادیه
    نمادشون هم منقضی شده تلفن هاشون هم که اصلا پاسخگو نیستن بعد میگن ما پشتیبانیمون از تیکت هست تلفن فقط زمانی که وقت داشته باشیم جواب میدیم
    ایرانی ام و به ایرانی بودنم می بالم

آیدی تلگرام: https://telegram.org/cpshatech

2. # ADS

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

پیش فرض پاسخ : اخطار! از روزوب خرید نکنید

باهاشون كار نكردم ولي خيلي شركت ها هستن كه قانون عودت وجه به حساب ندارن و به پنل واريز ميكنن ! اين مورد بسته به قوانين داره و عيب حساب نميشه. باز دارم تاكيد ميكنم من باهاشون كار نكردم ! پس طرفداري هم نكردم و فقط نظر شخصيم رو گفتم
    پيروز باشيد
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

4. تعداد تشکر ها از Farid Saadat به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    87 پست

عزیز وقتی داخل سایت میزنن تضمین بازگشت وجه به این معنی نمیتونه باشه سرویسی که به بنده نداده رو بخواد با منت هزینش رو برگردونه به حساب کاربری بجای حساب شخصی وقتی شما میگید بازگشت وجه یعنی مشتری مختار هست هروقت از سرویس و پشتیبانی ناراضی بود درخواست بازگشت بده و شما براش واریز کنید تا بتونه از سرویس دهنده بهتری سرویس مورد نیازش رو دریافت کنه نه اینکه به پنل خودتون بزنید که از جای دیگه نتونه خرید کنه و مجبور باشه از شما خرید کنه این کار ایشون یعنی اجبار در خرید از خودشون از پشتیبانیشون به شدت ناراضی هستم و بنده دامنه که خواستم رو ایشون ثبت نکردند در حالی که پنلشون دامنه رو ازاد نمایش داد و قابلیت خرید رو داشت وگرنه بنده هزینه رو اصلا واریز نمیکردم

عضو انجمن Gh-Moradi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    397
    تشکر تشکر شده 
    138
    تشکر شده در
    88 پست

دوست گرامی یکبار خواستم از ایشون سرویس تست بگیرم اما ندادن و مجبور شدم خرید کنم بعدش که خریدم تیکت دادم ولی یادم نیست بعد از چند روز جواب تیکت دادن منم گفتم اولش اینطوری هست وای بحال اینکه... حتی اون سرویس رو تست هم نکردم!

عضو انجمن om!d-D آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    731
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    360 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shatech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده چند روزه درگیره خرید دامنه هستم از سایت roozweb.com سفارش دادم ایشون دامنه های رند رو بنا به هر دلیلی ثبت نمیکنند حالا کی معلوم بشه به نام خودشون ثبت شده خدا میدونه

بحث اصلی اینکه ضمانت بازگشت وجه دارند تو سایتشون اما وقتی درخواست بازگشت وجه دادم گفتند عودت به حساب نمیشه و همون پول خودم رو با منت برگشت دادن تو شارژ بنده داخل پنلشون
    پاسخگویی در کمتر از 24 ساعت هم که اصلا امکان نداره هر 24 ساعت یک جواب میدن میرن دیگه پیداشون نمیشه

نمادشون هم منقضی شده تلفن هاشون هم که اصلا پاسخگو نیستن بعد میگن ما پشتیبانیمون از تیکت هست تلفن فقط زمانی که وقت داشته باشیم جواب میدیم
    با سلام
    مورد موجود در این تیکت به شدت تکذیب میشود.
    طبق قوانین ما هزینه های دامنه به صورت اعتبار برگشت میشود.

دوست عزیز شما که حتی نمیتونید یه هویز ساده بگیرید شرکت فناوری اطلاعات زدید؟!!! برای جامعه هاستینگ متاسفم.شما به نظر دانش زبان انگلیسیتون هم بسیار ناچیزه.

امیدوارم بتوانید روزی معنای domain is already registered رو بفهمید و البته بتونید بفهمید دامنه ای قبلا ثبت شده یا خیر.

ما دامنه هارو با سود بسیار کمی ثبت میکنیم حالا این مبالغ ارزش این رو ندارند که با شما بحثی داتشه باشیم.هر تصمیمی در پشتیبانی مالی سایت گرفته شود به شما ابلاغ میشود.

محض اطلاع دوستان که سوتفاهم نشود:

پاسخگویی ما همه جا اعلام شده تا 48 ساعت است.با توجه به مشکل ایشون که در مورد دامنه است طبیعی است نسبت به پشتیبانی فنی سرویس ها دیرتر پاسخ بگیرند.در هر صورت صحبت ایشون در مورد تاخیر صحیح نیست.

کلیه موارد اعلام قبلی شده و در مورد مباحث فنی و پس از خرید صرفا از طریق تیکت پشتیبانی انجام میشود.

ایشون از لحظه خرید سهل انگاری میکنند و دامنه های ثتب شده رو سفارش میدند توی تیکت هم به ایشون میگیم از این سایت چک کنید باز مجدد دامنه از قبل ثبت شده را میفرستند.لینک ارسال کردند که دامنه ازاده در حالی که به نظر انگلیسی هم نمیتوانند بخوانند.دامنه های ایشون قبلا ثبت شده و چند ماه است که از ثبت شدنشان میگذره.

در مورد نماد اعتماد ما دروغی بیش نیست همونطور که میتونید ببینید نماد ما تا پایان سال اعتبار دارد و اقدامات لازم برای تمدید نیز انجام شده و منتظر تمدید هستیم.

از مدیریت محترم خواهشمندم در مورد این تاپیک اقدامات لازم را مد نظر داشته باشند.تاپیک به قصد تخریب است .

در آخر اینکه این مورد رو بگم که سابقه و مشتریان هر شرکتی صحیح یا درست بودن چنین تاپیکهایی رو ثابت میکنه.

عصر همگی خوش.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Gh-Moradi نمایش پست ها
    دوست گرامی یکبار خواستم از ایشون سرویس تست بگیرم اما ندادن و مجبور شدم خرید کنم بعدش که خریدم تیکت دادم ولی یادم نیست بعد از چند روز جواب تیکت دادن منم گفتم اولش اینطوری هست وای بحال اینکه... حتی اون سرویس رو تست هم نکردم!
    بله فرمایش شما صحیح است تست نداریم.
    تاخیر در پاسخدهی اگر باشد همیشه و همیشه قبل از آن اعلام میشه به مشتریان . اگر ناچارا تاخیری پیش آمده باشد و نتوانیم قبل از آن اعلام کنیم بعد از آن ابلاغ شده است.چنین مواردی حتما خارج از اختیار ما بوده و عمدتا مشکل اینترنت یا موارد امثال آن بوده است.مورد شما هم حتما از آن موارد بوده اگر موجب نارضایتی شما شده است عذرخواهی میکنم.انشالله اگر فرصت مجدد پیش آمد در خدمتتون هستیم.
    R O O Z W E B . C O M - سرویس های مبتنی بر لینوکس ابری و لایت اسپید | دارای نماد اعتماد دائم دو ستاره | 7 سال سابقه
    تخفیف 50 درصدی و همیشگی به مناسبت نوروز

8. تعداد تشکر ها از om!d-D به دلیل پست مفید

عضو انجمن bahra آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    230
    تشکر تشکر شده 
    237
    تشکر شده در
    170 پست

قصد دخالت ندارم ولی نظر بنده:

مشکل استارتر : قوانین رو مطالعه نکردن و فقط هنگام عضویت تیک قبول قوانین رو زدند. هر شرکتی قوانین خاص خودش رو برای بازگشت وجه دارد. در ضمن هزینه دامنه در صورت ثبت شدن اصلا نباید بازگشت داده شود ولی در صورت عدم ثبت مدیریت می تواند به حساب کاربری شارژ کند و یا کارت به کارت کند که بستگی به سیاست فعلی شرکت مربوطه می باشد.

مشکل روز وب : مگر ماژول ثبت دامنه شما امکان خرید دامنه های ثبت شده را دارد؟!؟
    بررسی کنید باید هویز دامنه شما بدون مشکل باشد و دامنه ای که ثبت شده را ثبت نشده نشان دهد و مشتری خرید کند صد در صد مشکل از شماست و باید هزینه رو برگشت بدید.

با تشکر موفق باشید انشاالله مشکل برطرف خواهد شد.
    شرمنده بابت دخالت در تاپیک صرفا نظر بنده بود
    ویرایش توسط bahra : January 2nd, 2017 در ساعت 17:42

10. تعداد تشکر ها ازbahra به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    361
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    511 پست

سلام دوستان

یادته گفتم نگیر :دی دیدی حالا

تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    87 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط om!d-D نمایش پست ها
    با سلام
    مورد موجود در این تیکت به شدت تکذیب میشود.
    طبق قوانین ما هزینه های دامنه به صورت اعتبار برگشت میشود.

دوست عزیز شما که حتی نمیتونید یه هویز ساده بگیرید شرکت فناوری اطلاعات زدید؟!!! برای جامعه هاستینگ متاسفم.شما به نظر دانش زبان انگلیسیتون هم بسیار ناچیزه.

امیدوارم بتوانید روزی معنای domain is already registered رو بفهمید و البته بتونید بفهمید دامنه ای قبلا ثبت شده یا خیر.

ما دامنه هارو با سود بسیار کمی ثبت میکنیم حالا این مبالغ ارزش این رو ندارند که با شما بحثی داتشه باشیم.هر تصمیمی در پشتیبانی مالی سایت گرفته شود به شما ابلاغ میشود.

محض اطلاع دوستان که سوتفاهم نشود:

پاسخگویی ما همه جا اعلام شده تا 48 ساعت است.با توجه به مشکل ایشون که در مورد دامنه است طبیعی است نسبت به پشتیبانی فنی سرویس ها دیرتر پاسخ بگیرند.در هر صورت صحبت ایشون در مورد تاخیر صحیح نیست.

کلیه موارد اعلام قبلی شده و در مورد مباحث فنی و پس از خرید صرفا از طریق تیکت پشتیبانی انجام میشود.

ایشون از لحظه خرید سهل انگاری میکنند و دامنه های ثتب شده رو سفارش میدند توی تیکت هم به ایشون میگیم از این سایت چک کنید باز مجدد دامنه از قبل ثبت شده را میفرستند.لینک ارسال کردند که دامنه ازاده در حالی که به نظر انگلیسی هم نمیتوانند بخوانند.دامنه های ایشون قبلا ثبت شده و چند ماه است که از ثبت شدنشان میگذره.

در مورد نماد اعتماد ما دروغی بیش نیست همونطور که میتونید ببینید نماد ما تا پایان سال اعتبار دارد و اقدامات لازم برای تمدید نیز انجام شده و منتظر تمدید هستیم.

از مدیریت محترم خواهشمندم در مورد این تاپیک اقدامات لازم را مد نظر داشته باشند.تاپیک به قصد تخریب است .

در آخر اینکه این مورد رو بگم که سابقه و مشتریان هر شرکتی صحیح یا درست بودن چنین تاپیکهایی رو ثابت میکنه.

عصر همگی خوش.

- - - Updated - - -

بله فرمایش شما صحیح است تست نداریم.
    تاخیر در پاسخدهی اگر باشد همیشه و همیشه قبل از آن اعلام میشه به مشتریان . اگر ناچارا تاخیری پیش آمده باشد و نتوانیم قبل از آن اعلام کنیم بعد از آن ابلاغ شده است.چنین مواردی حتما خارج از اختیار ما بوده و عمدتا مشکل اینترنت یا موارد امثال آن بوده است.مورد شما هم حتما از آن موارد بوده اگر موجب نارضایتی شما شده است عذرخواهی میکنم.انشالله اگر فرصت مجدد پیش آمد در خدمتتون هستیم.
    اینکه شما روزی یکبار در ساعاتی که دلتون بخواد بیاید و پاسخ تیکت رو بدید این اصلا به نظر بنده درست نیست شما حتی احترامی قائل نیستید برای مشتری که تیکتش رو در اولین تایم جواب بدید شما هر روز یکی دوساعت بیشتر برای سایتتون بیشتر وقت نمیذارید

سوال بنده این هست شما که قصد پاسخگویی به تلفن رو ندارید پس چرا داخل سایت اصلا تلفن هاتون رو ثبت کردید به عنوان تلفن پشتیبانی؟
    فقط به دنبال نماد بودید اون هم که منقضی شده

عضو انجمن om!d-D آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    731
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    360 پست

اینکه شما روزی یکبار در ساعاتی که دلتون بخواد بیاید و پاسخ تیکت رو بدید این اصلا به نظر بنده درست نیست شما حتی احترامی قائل نیستید برای مشتری که تیکتش رو در اولین تایم جواب بدید شما هر روز یکی دوساعت بیشتر برای سایتتون بیشتر وقت نمیذارید

سوال بنده این هست شما که قصد پاسخگویی به تلفن رو ندارید پس چرا داخل سایت اصلا تلفن هاتون رو ثبت کردید به عنوان تلفن پشتیبانی؟
    فقط به دنبال نماد بودید اون هم که منقضی شده
    تاپیک شما همه کذب است.نماد اعتماد ما منقضی ندشه دوست عزیز چند ساله داریم همیشه هم فعال بوده.تاپیک شما بدلیل نشر اکاذیب منقضی شدن نماد ، عدم توجه به قوانینی که خودتان در هنگام عضویت پذیرفتید (شامل زمان پاسخگویی ، نحوه پشتیبانی و ... ) که همگی از دانش ضعیف شما ناشی میشود گزارش شده و در صورت لزوم پیگیری قانونی صورت خواهد گرفت.

وجه شما همان دیروز اعلام شد اگرچه قانون کار ما نیست ولی به شما نقدا عودت داده میشود.

زمان بنده مهمتر از اینجور مسائل حاشیه ای است.فقط برا روشن شدن موضوع موارد زیر رو گوشزد میکنم تا دوستان متوجه دانش و دقت بسیار کم شما بشوند.:

ایشون بدون اینکه به اطلاعیه ها دقت کنند دامنه از پیش ثبت شده رو درخواست ثبت دادند.ما بهشون اعلام کردیم که دامنه ثبت شده قبلا ، ایشون عصبی میشن که دامنه رو نمیخواید ثبت کنید.
    بهشون لینک دادیم که عزیز ببین دامنه ثبت شده .این لینک :
    https://who.is/whois/sha.tech
    میگن توی این لینک هم دامنه میگه ثبت نشده . من هویزی نمیبینم.!!!!
    بعد اعلام کردیم وجه عودت به اعتبارتون داده شده و شما میتونید بعدا استفاده کنید.فقط حتما آزاد باشه.
    پشت سرش دوباره اومدن یه دامنه دیگه دادند که چند ماهه هویزش آپدیت مرتب آپدیت میشه و البته در دسترس نیست .
    بهشون باز اعلام شد متاسفانه این دامنه هم ثبت شده قبلا.لینک هم براشون ارسال کردیم از هویز..
    باز این لینکو دادند میگن توی این صفحه نوشته شده دامنه ثبت نشده است...خیلی هم مصر هستند که دامنشون رو نمیخوایم ثبت کنیم میخوایم برداریم برا خودمون.
    http://anonym.to/?https://who.is/whois/iran.tech
    همون دیروز هم خدمتشون گفتیم دچار سوتفاهم شدید
    الان هم که میگن نماد اعتماد ما منقضی هست.
    برای اثبات این موضوع در سایت روی نماد کلیک کنید یا اینکه به صفحه زیر مراجعه شود.
    http://reg.enamad.ir/ApprovedList.aspx

حالا شما اظهارات این بنده خدا رو ببینید:

دامنه های رند رو بنا به هر دلیلی ثبت نمیکنند حالا کی معلوم بشه به نام خودشون ثبت شده خدا میدونه
    نمادشون هم منقضی شده تلفن هاشون هم که اصلا پاسخگو نیستن
    پاسخ موارد بالا هم داده شده قبلا.نیازی به ذکر مجدد نیست.

خواهشا ، خواهشا و خواهشا ... اینقدرفضای کار حرفه ای رو با رونق دادن اینجور تاپیک ها از این بدتر نکنید.متاسفم واقعا واسه کسانی که اسم شرکت فناوری اطلاعات!!!! روی خودشون میذارند و نمیدونند معنی یه جمله چیه.

جملات و نظر ایشون اینقدر برای بنده عجیبه که فکر میکنم دارن من رو مسخره میکنن ! استارتر محترم متاسفانه به هر دلیلی شما از سرویس ما ناراضی بودید ، ما هم وجه واریزی رو اگرچه قانون نیست اما نقدا عودت میدهیم.موفق باشید

پاسخ دیگه ای در این تاپیک نخواهم داد.مشتریان واقعی و البته حرفه ای با ما کار کردند و میکنند و پشتیبانی و امانت داری و همکاری مارو می بینند.خدا آخر عاقبت مارو بخیر کنه.!
    یا حق
    ویرایش توسط om!d-D : January 3rd, 2017 در ساعت 10:12
    R O O Z W E B . C O M - سرویس های مبتنی بر لینوکس ابری و لایت اسپید | دارای نماد اعتماد دائم دو ستاره | 7 سال سابقه
    تخفیف 50 درصدی و همیشگی به مناسبت نوروز

14. تعداد تشکر ها ازom!d-D به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

باز گرداندن هزینه سرویس به شارژ پنل از قانون های بسیاری از شرکت ها و غیر شرکت ها می باشد.
    در مورد بقیه موارد نمیتوانم اظهار نظر کنم باهاشون همکاری نداشتیم

16. تعداد تشکر ها ازerfanmetaller به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)