نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: نصب ویندوز سرور 2016 نسخه ی نهایی و کرک شده روی سرور های اختصاصی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    47 پست

پیش فرض نصب ویندوز سرور 2016 نسخه ی نهایی و کرک شده روی سرور های اختصاصی

سلام و احترام...
    دوستان عزیز یه سوال داشتم خدمتتون. من میخواستم یه سرور اختصاصی از یکی از دیتاسنتر ها اجاره کنم. میخواستم بپرسم که آیا امکانش هست بر روی این دیتاسنتر ها (مثلا رداستیشن، لیزوب و...) ویندوز سرور 2016 کرک شده نصب کنم؟
    و اینکه اگر میشه چطور میتونم این نصب رو انجام بدم؟ چون خود دیتاسنتر که مطمئنا این نصب رو برام انجام نمیده . آیا تنها راهش اینه بهشون بگم سیستم عامل رو نصب کنن من خودم License رو وارد می کنم و بعدش از Activator برای کرک ویندوز سرور استفاده کنم؟
    مشکلی به وجود نمیاد؟

2. تعداد تشکر ها از nimait70 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن fireserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    786
    تشکر تشکر شده 
    175
    تشکر شده در
    149 پست

پیش فرض پاسخ : نصب ویندوز سرور 2016 نسخه ی نهایی و کرک شده روی سرور های اختصاصی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimait70 نمایش پست ها
    سلام و احترام...
    دوستان عزیز یه سوال داشتم خدمتتون. من میخواستم یه سرور اختصاصی از یکی از دیتاسنتر ها اجاره کنم. میخواستم بپرسم که آیا امکانش هست بر روی این دیتاسنتر ها (مثلا رداستیشن، لیزوب و...) ویندوز سرور 2016 کرک شده نصب کنم؟
    و اینکه اگر میشه چطور میتونم این نصب رو انجام بدم؟ چون خود دیتاسنتر که مطمئنا این نصب رو برام انجام نمیده . آیا تنها راهش اینه بهشون بگم سیستم عامل رو نصب کنن من خودم License رو وارد می کنم و بعدش از Activator برای کرک ویندوز سرور استفاده کنم؟
    مشکلی به وجود نمیاد؟
    با سلام و عرض احترام

شما از دیتاسنتر برای این کار باید KVM درخواست دهید در دیتاسنتر های مختلف به رایگان نیز دیده شده ولی اکثراً هزینه می گیرند برای KVM

از طریق KVM شما می توانید iso مورد نظر را روی سرور قرار داده و به عنوان دیسک مجازی ویندوز را از آن لود کنید و به صورت کنسول مانیتور نیز ویندوز را نصب و کانفیگ کنید.
    فایرسرور | تحویل سرور مجازی آنی در VMware ESXI
    دیتاسنتر : شاتل منطقه پیام | آسیاتک برج میلاد | هتزنر آلمان

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    17 پست

Thumbs up پاسخ : نصب ویندوز سرور 2016 نسخه ی نهایی و کرک شده روی سرور های اختصاصی

از هتزنر بخرید ، کنسول لارا ( Lara ) سفارش بدید ، 3 ساعت در روز بهتون رایگان میدن در طول این 3 ساعت هر چیزی خواستین نصب کنین ، البته باید سرور مجازی داشته باشین که سریع اپلود کنین فایل ایزو رو - اگر مشکلی پیش اومد از اول نصب کنین توصیه میکنم بهشون نگین که میخواین فایل ایزو کرک شده نصب کنید - اگر نیاز داشتید میتونم براتون انجام بدم شماره تلگرام : 9367192403 : محمدی

من تازه شروع کردم از هتزنر خرید مستقیم داشته باشم هنوز تجربه ندارم اما روش بالا رو چندین بار انجام دادم -

اگر پست مفید بوده تشکر کنین ممنون
    ویرایش توسط hadizr : January 4th, 2017 در ساعت 22:54

6. تعداد تشکر ها از hadizr به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nimait70 نمایش پست ها
    سلام و احترام...
    مشکلی به وجود نمیاد؟
    اگر سرور اختصاصی هست بهتر هست قانونی استفاده کنید ب اینصورت ک شما ابتدا از مدت ۱۸۰ روز رایگان ویندوز سرور استفاده میکنید و بعد از اتمام این زمان بعضی کرک ها این مدت ۱۸۰ روز رو برای شما ریست میکنند و میتونید ۱۸۰ روز دیگه قانونی استفاده داشته باشید :دی
    ...Zzzz...

عضو انجمن alicpk آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    85 پست

بستگی به دیتا سنتر داره
    بعضی ها با نال و کرک و... مشکل دارن بعضیا ندارن
    قبل از خرید قسمت قوانین دیتا سنتر را مطالعه کنید
    ارائه دهنده انواع سرور مجازی داخلی و خارجی با کانفیگ های متنوع رفع تحریم و رفع فیلترینگ داخلی و خارجی جهت استعلام . خرید و دریافت اکانت تست از طریق تلگرام و ایمیل یا خصوصی در ارتباط باشید@mrsaeidi

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)