صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: پیشنهاد یک هاستینگ بسیار خوب با پشتیبانی عالی !

عضو جدید 3hdvd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد یک هاستینگ بسیار خوب با پشتیبانی عالی !

بنده هم نیازی بیشتر از چیزهایی که ذکر ندارم.

این لینک هاست مورد نیاز منه

که فکر کنم خیلی واضح نوشتم که به چه مواردی نیاز دارم.

ضمن اینکه باز قبل از انتخاب , مجددا با پشتیبانی صحبت میکنم.

اما نمیدونم واقعا ماجرا چیه؟؟

بعداز خرید یا دریافت هاست, متاسفانه با مشکلی برخورد میشه که کاملا خلاف صحبتها و نیازهای اولیه بوده!

و پشتیبانی هم از این نظر برام خیلی اهمیت پیدا کرد که اخیرا برای تغییر آی پی اختصاصی, بیشتر از 48 ساعت سایت من غیرفعال شد و نه تیکت پاسخ میدادن و نه شماره درست و حسابی داشتن.

2. # ADS

عضو انجمن alicpk آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    85 پست

من نه ساستهایی که پیشنهاد کردید را تایید میکنم و نه تکذیب از همشون سرویس داشتم و هرکدوم معایب و مزایای خودشون را دارند
    پیشنهاد من اینه که از کسی خرید کنید که بتونید بهش دسترسی و کانکتینگ خوبی داشته باشید
    اگه در تلگرام بتونید با مدیر هاستتون کانکت بشید دیگه عالی میشه

- - - Updated - - -

من نه ساستهایی که پیشنهاد کردید را تایید میکنم و نه تکذیب از همشون سرویس داشتم و هرکدوم معایب و مزایای خودشون را دارند
    پیشنهاد من اینه که از کسی خرید کنید که بتونید بهش دسترسی و کانکتینگ خوبی داشته باشید
    اگه در تلگرام بتونید با مدیر هاستتون کانکت بشید دیگه عالی میشه
    ارائه دهنده انواع سرور مجازی داخلی و خارجی با کانفیگ های متنوع رفع تحریم و رفع فیلترینگ داخلی و خارجی جهت استعلام . خرید و دریافت اکانت تست از طریق تلگرام و ایمیل یا خصوصی در ارتباط باشید@mrsaeidi

4. تعداد تشکر ها از alicpk به دلیل پست مفید

عضو انجمن mtostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    47 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3hdvd نمایش پست ها
    بنده هم نیازی بیشتر از چیزهایی که ذکر ندارم.

این لینک هاست مورد نیاز منه

که فکر کنم خیلی واضح نوشتم که به چه مواردی نیاز دارم.

ضمن اینکه باز قبل از انتخاب , مجددا با پشتیبانی صحبت میکنم.

اما نمیدونم واقعا ماجرا چیه؟؟

بعداز خرید یا دریافت هاست, متاسفانه با مشکلی برخورد میشه که کاملا خلاف صحبتها و نیازهای اولیه بوده!

و پشتیبانی هم از این نظر برام خیلی اهمیت پیدا کرد که اخیرا برای تغییر آی پی اختصاصی, بیشتر از 48 ساعت سایت من غیرفعال شد و نه تیکت پاسخ میدادن و نه شماره درست و حسابی داشتن.

دوست عزیز این شرایط رو در نظر بگیرین زمانی که به روی یه هاستینگ میرین فقط شما درخواست پشتیبانی نمیکنید بلکه افرادی هستن که همزمان با شما و هم با دیگران درحال تبادل اطلاعات هستن و یا بررسی تیکت دیگران من خودم به هاست دی ال تیکت دادم 10 الی 15 دقیقه طول کشید که جوابمو بدن ، بیشتر هاستینگ ها ای پی اختصاصی هم میدن بیشتر بستگی به قیمت دلار و ارزش افزدوش داره من هاستینگ های زیادی رو می تونم بهتون معرفی کنم ولی این تاپیک محل مناسبی نیست برای معرفی ، اگر بازدید سایت شما 1000 الی 5000 هزار هستش اگر سی ام اس شما بهینه شده باشه هاست معمولی جواب میده یا حتی اگه 10000 هزار ای پی هم داشته باشین اگر سی ام اس بهینه باشه بازم یه هاست معمولی با رم 1 هم جوابگو هستش ، من خودم بیشتر با پشتیبانیم توی تلگرام حرف میزنم تا تیک
    mohamd_reza1372@

mtostar@yahoo.com

6. تعداد تشکر ها از mtostar به دلیل پست مفید

عضو جدید 3hdvd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    33 پست

کاملا حق با شماست.

منم یه سایت فروشگاهی با بازدید بسیار معمولی(حتی کم) دارم.
    استارت کار خوب باشه و بدون مشکل اولیه سایت بیاد بالا, یجورایی خیلی کم به پشتیبانی کارم میافته.
    مثلا اگر سرور داون بشه یا تو این مایه ها.

نزدیک به 10 ماه در یه هاستیگ بودم که متاسفانه اجبار به استفاده از آی پی اختصاصی دادن.
    واقعا نمیدونم ست کردن آی پی اختصاصی مشکله یا من بد شانسم که دو بار و هر بار بیشتر از 48 ساعت سایتم از دسترس خارج شد!!

دلیل تمایل به تغییر هاستینگ هم به همین علته که دوستان در اون شرکت حتی وظیفه خودشون ندونستن که وقتی به هر علت نتونستن تنظیمات را انجام بدن, حداقل بعداز یکی دو ساعت اطلاع بدن که مثلا سایت موقتا انتقال بده جای دیگه تا رفع مشکل بشه.
    جالب اینجاست که بعداز دو روز جواب ندادن تیکت و اعتراض من, تازه طلبکار هم شدن که این مشکل عمومی بوده و شما داری شلوغش میکنی!

متاسفانه بعضی دوستان که هاستینگ دارن, فکر میکنن دارن چون نسبتا دارن قیمت پایین تر از فلان شرکت میدن, همین کافیه و دیگه کاربر هیچ توقعی در هیچ زمینه ای نباید داشته باشه!

دقیقا به همین دلیل هرکس بیکارشده اومده هاسینگ راه اندازی کرده و خودش به تنهایی میخواد نقش یه شرکت بزرگ را بازی کنه .(سوتفاهم نشه, منظور تعداد خاصی از دوستانه)

عضو انجمن mtostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    47 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3hdvd نمایش پست ها
    کاملا حق با شماست.

منم یه سایت فروشگاهی با بازدید بسیار معمولی(حتی کم) دارم.
    استارت کار خوب باشه و بدون مشکل اولیه سایت بیاد بالا, یجورایی خیلی کم به پشتیبانی کارم میافته.
    مثلا اگر سرور داون بشه یا تو این مایه ها.

نزدیک به 10 ماه در یه هاستیگ بودم که متاسفانه اجبار به استفاده از آی پی اختصاصی دادن.
    واقعا نمیدونم ست کردن آی پی اختصاصی مشکله یا من بد شانسم که دو بار و هر بار بیشتر از 48 ساعت سایتم از دسترس خارج شد!!

دلیل تمایل به تغییر هاستینگ هم به همین علته که دوستان در اون شرکت حتی وظیفه خودشون ندونستن که وقتی به هر علت نتونستن تنظیمات را انجام بدن, حداقل بعداز یکی دو ساعت اطلاع بدن که مثلا سایت موقتا انتقال بده جای دیگه تا رفع مشکل بشه.
    جالب اینجاست که بعداز دو روز جواب ندادن تیکت و اعتراض من, تازه طلبکار هم شدن که این مشکل عمومی بوده و شما داری شلوغش میکنی!

متاسفانه بعضی دوستان که هاستینگ دارن, فکر میکنن دارن چون نسبتا دارن قیمت پایین تر از فلان شرکت میدن, همین کافیه و دیگه کاربر هیچ توقعی در هیچ زمینه ای نباید داشته باشه!

دقیقا به همین دلیل هرکس بیکارشده اومده هاسینگ راه اندازی کرده و خودش به تنهایی میخواد نقش یه شرکت بزرگ را بازی کنه .(سوتفاهم نشه, منظور تعداد خاصی از دوستانه)

دوست عزیز حق با شما هستش ، ولی من از پشتیبانیم توی تلگرام درمورد اینکه ای پی اختصاصی برای سایت ضروری هستش یا نه گفتن نه ضروری نیست ولی برای سئو مثل Ssl مفید هستش
    mohamd_reza1372@

mtostar@yahoo.com

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)