صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 88 , از مجموع 88

موضوع: راه اندازی درگاه pay.ir تحت نظارت پرداخت الکترونیک سامان

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی درگاه pay.ir تحت نظارت پرداخت الکترونیک سامان

محسن سلطانی رو بنده یادم هست پیشتبانی پی لاین بود

در هر صورت این همه جنگ و جدل خوب نیست

neo2 هم یادم هست قبلا تبلیغ پی لاین می کردن

در هر صورت یادش بخیر پی لاین خیلی خوب بود 80 میلیون تراکنس داشتم .

2. # ADS

عضو انجمن AtrafNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

حالا کلاً چه pay.ir باشه چه bitpay.ir باشه دعوا سر چی میکنید؟ مطمئن باشید با هر اسم و هر برند و کلاً هر نشونی هم بیاید دیگه مردم از قضیه فـیلترینگ به بعد اون اعتماد قبل رو ندارن و نخواهند داشت.
    الان اکثراً درگاه واسط شده سوژه مورد علاقه مدیران سایت های (از نظر مسئولین) غیرمجاز که بتونن یه پولی با سیستم VIP شون به جیب بزنن وگرنه سایت های مجاز اکثراً دیگه نماد گرفتن و اونایی هم که نگرفتن دنبال نمادن.
    شما هم که مطمئناً نمی تونید به سایت های غیرمجاز مثل رویه قبل سرویس بدید درسته؟ پس یعنی همون آش و همون کاسه هستش که طی چند ماه آینده می بینید سود نداره جمع میکنید میرید و کلی آدم هم حالا یا واقعی یا تهمت میان تاپیک میزنن که پول منو نداد و...

برای همین به نظرم اصلاً دیگه بحث درباره درگاه واسط در ایران جالب نیست و همه شون تقریباً یه مسیر طی میکنن و به یه نقطه مشترک هم میرسن حالا هر چقدر هم که بگید نه شرکت سامان پشت ماست و از این حرفا.

4. تعداد تشکر ها ازAtrafNet به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AtrafNet نمایش پست ها
    حالا کلاً چه pay.ir باشه چه bitpay.ir باشه دعوا سر چی میکنید؟ مطمئن باشید با هر اسم و هر برند و کلاً هر نشونی هم بیاید دیگه مردم از قضیه فـیلترینگ به بعد اون اعتماد قبل رو ندارن و نخواهند داشت.
    الان اکثراً درگاه واسط شده سوژه مورد علاقه مدیران سایت های (از نظر مسئولین) غیرمجاز که بتونن یه پولی با سیستم VIP شون به جیب بزنن وگرنه سایت های مجاز اکثراً دیگه نماد گرفتن و اونایی هم که نگرفتن دنبال نمادن.
    شما هم که مطمئناً نمی تونید به سایت های غیرمجاز مثل رویه قبل سرویس بدید درسته؟ پس یعنی همون آش و همون کاسه هستش که طی چند ماه آینده می بینید سود نداره جمع میکنید میرید و کلی آدم هم حالا یا واقعی یا تهمت میان تاپیک میزنن که پول منو نداد و...

برای همین به نظرم اصلاً دیگه بحث درباره درگاه واسط در ایران جالب نیست و همه شون تقریباً یه مسیر طی میکنن و به یه نقطه مشترک هم میرسن حالا هر چقدر هم که بگید نه شرکت سامان پشت ماست و از این حرفا.
    دوست عزیز طرز فکر شما اشتباه اینطوری بود زرین پال ورشکسته شده بود در کل درگاه مستقیم و غیر مستقیم کلی فرق دارن باهوش هاش میدوننن مالیات و... سر بسته گفتم .

در ضمن پی لاین و امثال اون چند شرکت معتبر ریالی از کس بالا نکشیدن همه رو پس دادن .

توی ایران متاسفانه کسی توی کاری موفق می شه خیلی ها می خوان همون راه و شیوه پیش بگیرن که اشتباه درستش اینه که هر کسی طرح و ایده خودش اجرا کنه .

6. تعداد تشکر ها از Black Carboh به دلیل پست مفید

عضو انجمن AtrafNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Black Carboh نمایش پست ها
    دوست عزیز طرز فکر شما اشتباه اینطوری بود زرین پال ورشکسته شده بود در کل درگاه مستقیم و غیر مستقیم کلی فرق دارن باهوش هاش میدوننن مالیات و... سر بسته گفتم .

در ضمن پی لاین و امثال اون چند شرکت معتبر ریالی از کس بالا نکشیدن همه رو پس دادن .

توی ایران متاسفانه کسی توی کاری موفق می شه خیلی ها می خوان همون راه و شیوه پیش بگیرن که اشتباه درستش اینه که هر کسی طرح و ایده خودش اجرا کنه .
    خودمم در جریان مالیات هستم اما من به شخصه حاضرم مالیات بدم اما پولم از جیب این و اون رد نشه یعد به جیب خودم برسه چون:

1. حوصله تیکت و تیکت بازی برای دریافت پول خودم و تازه شنیدن کلی اهانت غیر مستقیم بعضی آدم های غیر انسان رو ندارم.
    2. بعضی اوقات نیازه که پول هنگفت مشتری رو برگشت بزنم خب وقتی هنوز پولی تو حساب من نیامده و تو درگاه واسط هستش مجبورم به مشتری بگم برای برگشت وجه اش چند روز صبر کنه که خب این از نظر من اصلاً خوب نیست.
    3. شاید از نظر شما مالیات دولت بد باشه و اینکه دولت درآمد ما رو شنود کنه چیز خوبی نباشه اما از نظر من باز دولت دولته یکم بیشتر میشه به این شرکت های خصوصی که مثل قارچ زیاد میشن بهش اعتماد کرد.
    4. و... که الان از حوصله خارجه.

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsensoltani نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    لطفا شبیه کاربران مبتدی رفتار نکنید، خدمت کاربر دیگر هم که چنین سوالی پرسیدن عرض کردم:
    1- مدیران 2 تاپیک را ادغام کردند
    2- کاربر گفتند پی لاین با pay.ir برگشته خدمتشون عرض شد فقط pay.ir نیست با 2 برند برگشته، واگرنه من وقت اضافی ندارم که در تاپیک دیگران بخوام تلف کنم

بنده نه توهین کردم و نه عصبانی شدم، خوشبختانه طوری بزرگ شدم که این خصایص در بنده نیست
    مستندات ارائه کردم و کاربران میتونند چک کنند که حق با چه شخصیست
    هیچ کار مجرمانه ای هم انجام نداده و انشاا.. نخواهم داد که بنده را از قانون میترسونید

با تجدید احترام
    از مدیران محترم وب هاستینگ تالک درخواست شد پست های اضافه رو حذف کنند تا بحث های بیهوده ادامه پیدا نکنه.به دلیل اینکه بعضی از عزیزان سوالاتی واسشون پیش اومده بود و همچنین پست های اضافه هم حذف نشد این مطالب رو عرض میکنم و بیشتر از این حرفی نمیزنیم.

1- از دید بنده پی لاین با دو برند برنگشته، در واقع پی لاین دیگه وجود نداره.

این عزیزی هم که تاپیک رو ایجاد کردن، نظر شخصی شون رو نوشتن و بنده مسئول نظر شخصی کسی نیستم.
    2- یادم نمیاد توافق کرده باشیم که از ایمیل کاری جهت تایید و تصدیق مطلبی استفاده کنیم و در فروم های عمومی چیزی رو اعلام کنیم چون کار حرفه ای نبوده و نیست.

اینجا رو عرض میکنم :

به soltani@payline.ir ایمیل ارسال کنید بنده تایید کنم

تمامی کدهای پی لاین و بیش از 80 درصد پلاگین های پی لاین را بنده کدنویسی کردم

حتی شما کدهای گیت وی pay.ir را مشاهده کنید کپی برداری (عیناً) کدهای بنده است، البته بنده جز تیمشون نیستم و هسته pay.ir را فکر کنم آقای وزیری کدنویسی کردند
    تاجایی که خاطرم هست 90% پلاگین ها رو خریداری یا تبدیل کردیم. شما هم اگر میفرمایید که نوشتم احتمالا منظورتون عوض کردن url و هماهنگ سازی بوده.

اون کدها هم متعلق به شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب بوده نه شما و به همون اندازه که شما حق خودت دونستی ازشون عینا استفاده کنی، بنده استفاده نکردم و هسته سیستم Pay.ir رو از اول و خط به خط نوشتم. هر زمان خواستید قدم روی چشم ما بذارید و تشریف بیارید شرکت از نزدیک ببینید.

دوستانه عرض میکنم،
    سیستم bitpay.ir که الان معرفی کردید، از نظر کد، 90% کپی سیستم قبلی پی لاین هست ( که بنده رضایت نداشتم استفاده کنید، ولی استفاده کردی و من به خودم اجازه ندادم استفاده کنم ).

این رو هم مستند عرض میکنم، چون سیستم تون باگ داره و میشه به سایت تون دسترسی گرفت که این برای یک سیستم مالی خیلی بده.
    اگر بخوایید میدم clone سایت بیت پی رو به همراه دیتابیس واستون ایمیل کنن یا یه جا دیگه آپ کنن ببینید
    و حتما هم میدونید کسی که نیت بدی داشته باشه، بعدا که کاربران تون یکم زیاد شدن چه مصیبت هایی میتونه واستون بسازه.

تمام مراحل رجیستر، تجاری سازی، وریفای کاربر و اخذ درگاه در سایت بیت پی ، مو به مو و مرحله به مرحله ایده بنده هست و اگر خاطر تون باشه همه رو تو چند صفحه A4 مستند کردم و برای اجرا خدمت تون دادم و قرار بود تو نسخه جدید پی لاین پیاده سازی کینم که بین مون اختلاف به وجود اومد و بنده از پی لاین خارج شدم.

خب شما همین الان شما بدون رضایت من اینکار رو توی وب سایت تون دارید انجام میدید و از ایده بنده دارید استفاده میکنید.
    ولی تابحال هیچ جا نسبت به این موضوع اعتراضی نکردم، جنجال به پا نکردم و مطلبی ننوشتم. گفتم مشکلی نیست شما هم دوست چند ساله هستید. شما استفاده کنید در جهت پیشرفت اهداف مشترکی هست که قبلا باهم داشتیم.

ولی میبینید که ما بازم ایده های جدیدی در Pay.ir اجرا کردیم و از این به بعد هم انشاا.. میبینید که چه اتفاق هایی می افته.

و اگر قرار بود از کدهای پی لاین تو پروژه Pay.ir استفاده بشه،خیلی پیش تر از این کارمون رو شروع کرده بودیم. با اون مدل کد هیچ وقت تاییدیه های امنیتی برای اجرا در سطح PSP رو نمیگرفتیم.

و همچنین در اینجا :

بنده محسن سلطانی، عضو هیئت مدیره، برنامه نویس هسته و ماژول های پی لاین هستم
    مدیریت بخش پشتیبانی فنی نیز به عهده بنده بوده است و به همراه آقای مجتبی سلطانی(دیگر عضو هیئت مدیره پی لاین) سایت bitpay.ir را راه اندازی کردیم
    پی لاین در مالکیت شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب بود و تا لحظه ای که شرکت رو منحل کردیم اونجا شما هیچ وقت هیچ سمت رسمی نداشتید.
    فقط به عنوان شریک کاری، هسته سیستم رو نوشتید و خودتون هم بهتر میدونید که یک کار زمانی موفق میشه که ایده، فکر و برنامه ریزی پشتش باشه نه صرفا برنامه نویسی. برنامه نویس به راحتی پیدا میشه ولی هرکسی صاحب ایده نمیتونه باشه.

با وجود اختلافات شدید فکری و کاری که پیش اومداز اینکه باهم سالم کار کردیم و مسیر درستی رو رفتیم شکرگذارم و اعتمادی که بین ما بوده بی نظیر بود و بنده شمارو هنوز دوست خودم میدونم.

اما نسبت به برندی که الان دارم می سازم ( Pay.ir ) کاملا متعهد و جدی هستم و هر رفتار غیرحرفه ای از شما یا سایر همکاران این حوزه که قبلا هم مشکلاتی ایجاد کردن ببینم، بلافاصله و بصورت قانونی شدیدا برخورد میکنم و میدونید که تو این مورد هم کاملا جدی هستم.

پیروز باشید.
    ویرایش توسط Neo2 : December 19th, 2016 در ساعت 01:45

9. تعداد تشکر ها ازNeo2 به دلیل پست مفید

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

آشفته بازاری شده ها ... خب این تاپیک رو ببندید مدیران عزیز ، این دو برند هرکدام یه تاپیک مجزا برای پاسخگویی به سوالات کاربران بزنند.
    طراحی قالب وردپرس | طراحی وب‌سایت | طراحی گرافیک | تبدیل PSD به WP
    تماس با من: i.alivakili@gmail.com ، 0912 932 8839 ، تلگرام: redgraphic@

عضو جدید mohsensoltani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo2 نمایش پست ها
    از مدیران محترم وب هاستینگ تالک درخواست شد پست های اضافه رو حذف کنند تا بحث های بیهوده ادامه پیدا نکنه.به دلیل اینکه بعضی از عزیزان سوالاتی واسشون پیش اومده بود و همچنین پست های اضافه هم حذف نشد این مطالب رو عرض میکنم و بیشتر از این حرفی نمیزنیم.

این عزیزی هم که تاپیک رو ایجاد کردن، نظر شخصی شون رو نوشتن و بنده مسئول نظر شخصی کسی نیستم.
    2- یادم نمیاد توافق کرده باشیم که از ایمیل کاری جهت تایید و تصدیق مطلبی استفاده کنیم و در فروم های عمومی چیزی رو اعلام کنیم چون کار حرفه ای نبوده و نیست.

اینجا رو عرض میکنم :

تاجایی که خاطرم هست 90% پلاگین ها رو خریداری یا تبدیل کردیم. شما هم اگر میفرمایید که نوشتم احتمالا منظورتون عوض کردن url و هماهنگ سازی بوده.

اون کدها هم متعلق به شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب بوده نه شما و به همون اندازه که شما حق خودت دونستی ازشون عینا استفاده کنی، بنده استفاده نکردم و هسته سیستم Pay.ir رو از اول و خط به خط نوشتم. هر زمان خواستید قدم روی چشم ما بذارید و تشریف بیارید شرکت از نزدیک ببینید.

دوستانه عرض میکنم،
    سیستم bitpay.ir که الان معرفی کردید، از نظر کد، 90% کپی سیستم قبلی پی لاین هست ( که بنده رضایت نداشتم استفاده کنید، ولی استفاده کردی و من به خودم اجازه ندادم استفاده کنم ).

این رو هم مستند عرض میکنم، چون سیستم تون باگ داره و میشه به سایت تون دسترسی گرفت که این برای یک سیستم مالی خیلی بده.
    اگر بخوایید میدم clone سایت بیت پی رو به همراه دیتابیس واستون ایمیل کنن یا یه جا دیگه آپ کنن ببینید
    و حتما هم میدونید کسی که نیت بدی داشته باشه، بعدا که کاربران تون یکم زیاد شدن چه مصیبت هایی میتونه واستون بسازه.

تمام مراحل رجیستر، تجاری سازی، وریفای کاربر و اخذ درگاه در سایت بیت پی ، مو به مو و مرحله به مرحله ایده بنده هست و اگر خاطر تون باشه همه رو تو چند صفحه A4 مستند کردم و برای اجرا خدمت تون دادم و قرار بود تو نسخه جدید پی لاین پیاده سازی کینم که بین مون اختلاف به وجود اومد و بنده از پی لاین خارج شدم.

خب شما همین الان شما بدون رضایت من اینکار رو توی وب سایت تون دارید انجام میدید و از ایده بنده دارید استفاده میکنید.
    ولی تابحال هیچ جا نسبت به این موضوع اعتراضی نکردم، جنجال به پا نکردم و مطلبی ننوشتم. گفتم مشکلی نیست شما هم دوست چند ساله هستید. شما استفاده کنید در جهت پیشرفت اهداف مشترکی هست که قبلا باهم داشتیم.

ولی میبینید که ما بازم ایده های جدیدی در Pay.ir اجرا کردیم و از این به بعد هم انشاا.. میبینید که چه اتفاق هایی می افته.

و اگر قرار بود از کدهای پی لاین تو پروژه Pay.ir استفاده بشه،خیلی پیش تر از این کارمون رو شروع کرده بودیم. با اون مدل کد هیچ وقت تاییدیه های امنیتی برای اجرا در سطح PSP رو نمیگرفتیم.

و همچنین در اینجا :

پی لاین در مالکیت شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب بود و تا لحظه ای که شرکت رو منحل کردیم اونجا شما هیچ وقت هیچ سمت رسمی نداشتید.
    فقط به عنوان شریک کاری، هسته سیستم رو نوشتید و خودتون هم بهتر میدونید که یک کار زمانی موفق میشه که ایده، فکر و برنامه ریزی پشتش باشه نه صرفا برنامه نویسی. برنامه نویس به راحتی پیدا میشه ولی هرکسی صاحب ایده نمیتونه باشه.

با وجود اختلافات شدید فکری و کاری که پیش اومداز اینکه باهم سالم کار کردیم و مسیر درستی رو رفتیم شکرگذارم و اعتمادی که بین ما بوده بی نظیر بود و بنده شمارو هنوز دوست خودم میدونم.

اما نسبت به برندی که الان دارم می سازم ( Pay.ir ) کاملا متعهد و جدی هستم و هر رفتار غیرحرفه ای از شما یا سایر همکاران این حوزه که قبلا هم مشکلاتی ایجاد کردن ببینم، بلافاصله و بصورت قانونی شدیدا برخورد میکنم و میدونید که تو این مورد هم کاملا جدی هستم.

پیروز باشید.

من این متن را پیش خودم نگه میدارم و جواب شما را هم قبلا دادم

سیستم bitpay کلا متفاوت از پی لاین است و حتی اگر بنده از کد پی لاین استفاده کنم باز هم ایرادی بر من وارد نیست چون نویسنده پی لاین بنده بودم

اتفاقا من خیلی مایلم یک clone از دیتابیس و فایلهام بگیرید و به ایمیل info@bitpay.ir ارسال کنید(هیچکس اینجا مدعی نیست که امنیت صد در صد است) ، در عوض شما هم با یک نامه رسمی به بنده اجازه بدین روی سیستم شما کار و clone سایتتون رو ایمیل کنم

آقای چاری پور به نظر بنده فشار کاری روی شما خیلی زیاده، این کار را که بنده انجام دادم و اصلا هم ایده نیست! اصلا فرض محال که ایده شما باشه! لابد فیسبوک و سایت های دیگری که قدم به قدم مراحل گرفتن اطلاعات را طی می کنند از ایده شما استفاده کردند؟ اگر شما این کارها را ایده میدونید که فاتحه فین تک ایران خونده است

خودتون هم میدونید چه ایده هایی در سیستم دادم و فقط برنامه نویس نبودم

اول تهدید به شکایت می کنید بعد میبینید که بجایی نمیرسید این دروغ ها را عنوان می کنید، واقعا براتون متاسفم

و اینبار خدمت شما عرض می کنم، با توجه به اینکه بدون اطلاع ما روی سیستم ما کار کردین، در صورت هر گونه اتفاق که منجر به از دست رفتن اطلاعات بشه پیرو اقرار خودتون(درست یا از روی غرض) از شما شکایت خواهد شد و میدونید که اینکار را انجام خواهم داد

12. تعداد تشکر ها از mohsensoltani به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

خواستن نميخواد که. مگه اون زمان که همه سايت ها رو ديداس ميکرديد اونا ميخواستن ؟
    يا اون زمان که رفتيد يوزر های جهان پی رو زديد و موجودی هاشون رو جابجا کرديد و خرجش کرديد اونا ميخواستن ؟
    آقای چاری پور شما سابقه مشخصی در استفاده از يوزر پسورد های ثبت شده روی سايتتون در ساير سايت ها داريد نقش آدمای خوب رو بازی نکنيد که اصلا بهتون نمياد کافی هست يوزر رو سايتتون ثبت نام کنه شما يوزر پسوردش رو برداری ببری bitpay تست کنی و وارد بشی و بگی bitpay مشکل امنيتی داره. در حالی که مشکل امنيتی از خودت هست برادر.

- - - Updated - - -

آقای چاری پور به نظر بنده فشار کاری روی شما خیلی زیاده، این کار را که بنده انجام دادم و اصلا هم ایده نیست! اصلا فرض محال که ایده شما باشه! لابد فیسبوک و سایت های دیگری که قدم به قدم مراحل گرفتن اطلاعات را طی می کنند از ایده شما استفاده کردند؟ اگر شما این کارها را ایده میدونید که فاتحه فین تک ایران خونده است
    ايشون قبلش جهان پی و زرين پال و پی پال رو نديده بودن خودشون خلاقانه اينکار رو کرده بودن.

- - - Updated - - -

الانم بهتره رفاقت چند ساله خودتون رو فدای رقابت يک شبه نکنيد و به اطلاعيه ای که خودتون فرستاديد احترام بذاريد:
    payline.jpg
    ویرایش توسط iamnewuser : December 19th, 2016 در ساعت 10:35

14. تعداد تشکر ها از iamnewuser به دلیل پست مفید

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع