صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: درخواست بیت کوین

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست بیت کوین

نقل قول نوشته اصلی توسط Captive نمایش پست ها
    نماد اعتماد از enamad.ir دوست عزیز ارائه نکردید.

عزیز بنده نمی دونم هدف شما از شرکت در تاپیک چی هست
    ولی مجوز هایی که بنده عرض کردم از نماد معتبرتر هستند
    اینجوری محاسبه کنید رداستیشن هم نماد نداره!
    بنده یک شخص حقیقی و خریدار هستم
    شما باید به عنوان سرویس دهنده نماد وب سایت و ارائه کنید
    همچنین مجوز لازم جهت فعالیت در مبادلات ارزی
    مایل بودید ارائه کنید
    خوبه داخل نمایندگی سی پنل قید شده: Viasky Company
    بنده از خودم نگفتم! مجوزهای لازم و دیده که ثبت کرده و این امتیاز وداده
    شما هم مایل بودید مجوزهای وب سایت و ارائه بفرمایید
    اولین بار هست می بینم که خریدار باید جواز کار ارائه کنه
    حساب بنده در پیمیت ۲۴ تایید نهایی شد
    چون دیدم شرایط های لازم و داره و این و در وب سایت شما ندیدم
    پیروز باشید
    ویرایش توسط viasky : December 18th, 2016 در ساعت 11:02
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

2. # ADS

عضو انجمن cacodemon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

دلیلش واریز از حساب فرد یا اشخاص دیگر هست یا همون (3rd party ) که فردا میان سراغت میگن به چه دلیل ریال گرفتی از کی گرفتی و .. اما وقتی شما و امثال شما احراز هویت میشید ، زمانی که ریال میزنید مدارک ارسالی شما با دارنده ی حساب بانکی چک میشه !!

**

بله فردا روزی هم اگر من به شما نیاز پیدا کردم ، در صورتی که شما مدارک بخواهید بنده باید ارسال کنم..

**

ما مجوز فعالیت تو حوزه ی کاری خودمون رو داریم ، در صورتی که شیراز باشید میتونید تشریف بیارید بهتون نشون بدم. در کنارش هم برای خدمات به وبمستر ها تبادل بیت کوین انجام میدیم که هیچ جاییی توی وب یا سایت دولتی ننوشته اگر کسی بیتکوین بفروشه مجرمه ، که در اون صورت شما هم مجرم و خلافکاری چون خرید بیت کوین انجام دادی ، پس زیاد تند نرو ...

و باز در مورد این جمله که توضیح دادم :

باید رو شما میگی !! ما هم میگیم اکی مشکلی نیست ، ولی بنده تو پست اولم گفتم " در صورتی که مایل باشید ، در صورتی که با احراز هویت مشکلی ندارید " در خدمتم ، که شما گفتی مشکلی نیست و پستتونم هست.. شما که مشکل داشتی چرا گفتی مشکلی نیست؟؟

اینارو توضیح دادم که بقیه بهتر با اخلاق و رفتار شما آشنا بشن..

خوش باشید
    دوست عزیز شما برای اینکه خیلی اصرار داشتید توضیح بدید منم شرکت میکنم

شما باید به عنوان صرافی مجوز داشته باشید تا بتونید از خریدار درخواست مدرک هویتی کنید.
    در غیر این صورت کار شما خلاف هست اگر باور نمیکنید برید از وکیل بپرسید چون هرچی ما بگیم که باور نمیکنید
    در هرصورت عرف و هم که حساب کنید اگر شما صرافی با مجوز های لازم نباشید خریدار چطور به شما اعتماد کنه و مدارک هویت ارسال کنه ؟ اگر خدایی نکرده سوء استفاده بشه کی جواب میده؟

در اخر منظور از کلمه شما در تمام صحبت بنده شمای نوعی بود نه شخص شما

4. تعداد تشکر ها از cacodemon به دلیل پست مفید

عضو انجمن sarvar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    223
    تشکر تشکر شده 
    425
    تشکر شده در
    319 پست

سلام
    يك مورد بود گفتم شركت كنم در اين تاپيك و اصلا كاري به هيچ كدام اين دوستان ندارم
    افرادي ميان و درخواست دو سه هزار دلار ميكنن و شماره كارت ميگيرن كه پرداخت كنن و پرداخت هم ميكنن ( تا اينجا اعتماد دارن )
    بعد كه ميگيم بايد مدارك نشون بديد كه از كارت خودتون پرداخت كردين ( اينجا ميگن ما چطور اعتماد كنيم)
    چطور اعتماد داشت چند ميليون پول بريزه به حساب و برا اينكه ثابت كنه كارت مال خودشه نه!!!!!
    خب اگر كارت د و ز د ي بود تكليف چيه؟
    بعد كي بايد جواب بده؟
    دلار كه رفته و بر نميگرده
    ما مونديم با يك شاكي كه شايدم خودش دلار خريده و الان الكي شاكي شده
    باز تكليف چيه؟

موفق باشيد

6. تعداد تشکر ها از sarvar به دلیل پست مفید

Amy

عضو جدید Captive آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای اینکه خیلی اصرار داشتید توضیح بدید منم شرکت میکنم

شما باید به عنوان صرافی مجوز داشته باشید تا بتونید از خریدار درخواست مدرک هویتی کنید.
    در غیر این صورت کار شما خلاف هست اگر باور نمیکنید برید از وکیل بپرسید چون هرچی ما بگیم که باور نمیکنید
    در هرصورت عرف و هم که حساب کنید اگر شما صرافی با مجوز های لازم نباشید خریدار چطور به شما اعتماد کنه و مدارک هویت ارسال کنه ؟ اگر خدایی نکرده سوء استفاده بشه کی جواب میده؟

در اخر منظور از کلمه شما در تمام صحبت بنده شمای نوعی بود نه شخص شما
    سلام

در مورد صرافی :

سایت ما به هیچ عنوان در صنف صرافی ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و هیچ گونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش اسکناس , حوالجات و سکه انجام نمیدهد
    این یک ، 2. اگر کسی از شما درخواست مدارک کنه دوست عزیز بنا به اینکه امکان داره سوء استفاده کنه ( که درست هم میفرمایید ) شما نباید قبول کنید. ولی اگر گفتید باشه موردی نداره دیگه هیچ بحثی قابل قبول نیست.

باز در همین مورد شما اگر جایی لازم شد که مدارک ارسال کنید میتونید دست نوشته ای کنار مدارک بذارید یا حتی رو خود کارت ملی با نرم افزار بخشی رو تار کنید و یا ... ( خلاصه خیلی کارا میشه کرد ) ...

مورد بعد : همه ما تقریبا وبمستر هستیم ، باید شرایط معامله آنلاین رو درک کنیم ، شما خودت فردا میخوای هاست ، سرور بخری اگر نیاز به دلار پی پال داشتی و از طرف مدارک نگرفتی ( در صورتی که فروشنده معتبر نباشه ) و بعد دیتاسنتر یه دلیل هکی بودن دلار سرور رو ساسپند کرد و شما موندی و 100 تا مشتری که هر روز بهتون زنگ میزنن ، پیام میدن و اعصاب شما رو خورد میکنن چکار میکنی؟؟

منتهی اگر 2 تا کاربر از قدیم همدیگر رو بشناسن ، کاربر قدیمی باشن " اسم و فامیل و مشخصاتشون " رو همه بدونن ، خب اون دیگه نیازی به گرفتن مدارک نیست و اصلا کسی هم درخواست نمیکنه....

امیدوارم منظور رو درست بیان کرده باشم.
    ویرایش توسط Captive : December 18th, 2016 در ساعت 10:53

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط captive نمایش پست ها
    سلام

در مورد صرافی :

این یک ، 2. اگر کسی از شما درخواست مدارک کنه دوست عزیز بنا به اینکه امکان داره سوء استفاده کنه ( که درست هم میفرمایید ) شما نباید قبول کنید. ولی اگر گفتید باشه موردی نداره دیگه هیچ بحثی قابل قبول نیست.

باز در همین مورد شما اگر جایی لازم شد که مدارک ارسال کنید میتونید دست نوشته ای کنار مدارک بذارید یا حتی رو خود کارت ملی با نرم افزار بخشی رو تار کنید و یا ... ( خلاصه خیلی کارا میشه کرد ) ...

مورد بعد : همه ما تقریبا وبمستر هستیم ، باید شرایط معامله آنلاین رو درک کنیم ، شما خودت فردا میخوای هاست ، سرور بخری اگر نیاز به دلار پی پال داشتی و از طرف مدارک نگرفتی ( در صورتی که فروشنده معتبر نباشه ) و بعد دیتاسنتر یه دلیل هکی بودن دلار سرور رو ساسپند کرد و شما موندی و 100 تا مشتری که هر روز بهتون زنگ میزنن ، پیام میدن و اعصاب شما رو خورد میکنن چکار میکنی؟؟

منتهی اگر 2 تا کاربر از قدیم همدیگر رو بشناسن ، کاربر قدیمی باشن " اسم و فامیل و مشخصاتشون " رو همه بدونن ، خب اون دیگه نیازی به گرفتن مدارک نیست و اصلا کسی هم درخواست نمیکنه....

بنده تمام پست های خودم و پاک میکنم
    البته مدارک متعتبری ارائه کردم و شما متاسفانه وب سایت خودتون و تاییداعتبار نکردید
    ولی به صورت خلاصه خدمت شما عرض کنم
    کاربر ایرانی در حال حاضر کاربری هست که داره مدرک جعلی ارائه میده برای دیتاسنتر ovh و پی پال و سرویس دریافت میکنه
    بده می تونستم شکل های مختلف مدرک برای شما ارائه کنم حتی با نام خودتون! ( ایرانی)
    بنده با ماهیت کار شما مشکلی نداشتم - مشکل این بود که شما اول اعتبار خودتون و ثابت می کردید بنده عرض می کردم چشم مدرک ارسال میشه
    که نکردید و این ضعف از طرف شما بود
    در هر صورت موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    بنده تمام پست های خودم و پاک میکنم
    البته مدارک متعتبری ارائه کردم و شما متاسفانه وب سایت خودتون و تاییداعتبار نکردید
    ولی به صورت خلاصه خدمت شما عرض کنم
    کاربر ایرانی در حال حاضر کاربری هست که داره مدرک جعلی ارائه میده برای دیتاسنتر ovh و پی پال و سرویس دریافت میکنه
    بده می تونستم شکل های مختلف مدرک برای شما ارائه کنم حتی با نام خودتون! ( ایرانی)
    بنده با ماهیت کار شما مشکلی نداشتم - مشکل این بود که شما اول اعتبار خودتون و ثابت می کردید بنده عرض می کردم چشم مدرک ارسال میشه
    که نکردید و این ضعف از طرف شما بود
    در هر صورت موفق باشید
    بنده بحثم با شما تمام شد به خاطر همین ادامه ندادم که " اسپم " نشه ولی :

1. من فقط یک وبسایت ندارم که بخوام تایید اعتبارش رو ثابت کنم و درون امضا قرارش بدم که شما کلیک کنید دوست عزیز.

2. شما بیت کوین خواستید بنده گفتم سلام اگر با احراز هویت مشکلی ندارید بنده در خدمتم شما هم گفتی مشکلی نیست ( بنده نه گفتم آدم معتبری هستم نه گفتم رئیس و مدیر عامل هستم و نه .. ) شما یک درخواست داشتید بنده هم شرایطش رو گفتم ( میتونه تایید بشه میتونه هم نشه ) .. بدون هیچگونه بحث و دعوا.

3. شما اومدی حرف از مدارک و مجوز و قانون زدی !!! که بنده هم عرض کردم اگر شیراز تشریف دارید اعلام کنید تا بهتون نشون بدم .. ( هم مجوز کار در حوزه ی فعالیتی خودمون ، هم نماد اعتماد ، هم خط ثابت ( ایران ) هم موبایل ( دائمی ) و هم جا و مکان برای فعالیت...

و اما شما اومدی چی گفتی؟؟؟

ولی مجوز هایی که بنده عرض کردم از نماد معتبرتر هستند
    بالاترین مجوز برای کسب و کار و فعالیت اینترنتی در حال حاضر برای ایرانیان داشتن ای نماد هست دوست عزیز ، شما اگر ای نماد نداشته باشید درگاه هم بهتون نمیدن و خیلی از مسائل دیگر ... حالا شما تو بلاد کفر مجوز کسب و کار دارید از همون کشور هم باید برید بیت کوین بخرید.

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !!

به نظر من بهتره که بحث ادامه پیدا نکنه چون به جاهای باریک میکشه :دی ، ولی من همیشه برای پاسخگویی آماده هستم..

شاد باشید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

بنده بحثم با شما تمام شد به خاطر همین ادامه ندادم که " اسپم " نشه ولی :

1. من فقط یک وبسایت ندارم که بخوام تایید اعتبارش رو ثابت کنم و درون امضا قرارش بدم که شما کلیک کنید دوست عزیز.

2. شما بیت کوین خواستید بنده گفتم سلام اگر با احراز هویت مشکلی ندارید بنده در خدمتم شما هم گفتی مشکلی نیست ( بنده نه گفتم آدم معتبری هستم نه گفتم رئیس و مدیر عامل هستم و نه .. ) شما یک درخواست داشتید بنده هم شرایطش رو گفتم ( میتونه تایید بشه میتونه هم نشه ) .. بدون هیچگونه بحث و دعوا.

3. شما اومدی حرف از مدارک و مجوز و قانون زدی !!! که بنده هم عرض کردم اگر شیراز تشریف دارید اعلام کنید تا بهتون نشون بدم .. ( هم مجوز کار در حوزه ی فعالیتی خودمون ، هم نماد اعتماد ، هم خط ثابت ( ایران ) هم موبایل ( دائمی ) و هم جا و مکان برای فعالیت...

و اما شما اومدی چی گفتی؟؟؟

بالاترین مجوز برای کسب و کار و فعالیت اینترنتی در حال حاضر برای ایرانیان داشتن ای نماد هست دوست عزیز ، شما اگر ای نماد نداشته باشید درگاه هم بهتون نمیدن و خیلی از مسائل دیگر ... حالا شما تو بلاد کفر مجوز کسب و کار دارید از همون کشور هم باید برید بیت کوین بخرید.

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !!

به نظر من بهتره که بحث ادامه پیدا نکنه چون به جاهای باریک میکشه :دی ، ولی من همیشه برای پاسخگویی آماده هستم..

شاد باشید
    عزیز بنده برای خرید نباید نماد داشته باشم
    شما برای فروش باید نماد داشته باشید
    خرید بنده حضوری نیست
    لطفا مدارک و مجوزی فعالیت مجازی خودتون و ارائه کنید
    می تونه از همون نمادی شروع بشه که شما میفرمایید
    لطفا نماد وب سایتی که فرمودید بنده باید ازش خرید کنم و مدرک ارسال کنم و به آدرس http://www.central-exchanger.net
    بنده اولین بار هست که می شنوم برای خرید بیاد نماد داشت!
    همچنین اولین بار هست که می شنوم برای خرید مجازی باید حضوری اقدام کرد
    شما لطفا نماد وب سایت خودتون و ارائه کنید
    موفق باشید

تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    لطفا نماد وب سایتی که فرمودید بنده باید ازش خرید کنم و مدرک ارسال کنم و به آدرس http://www.central-exchanger.net
    ماشالله کم هم نمیارید !!!

شما توی تلگرام با من صحبت داشتید و همین طور انجمن !!

اسکرین شاتی رو نشون بنده و بقیه دوستان بدید که من گفته باشم باید به این سایت برید و اینجا مدارکتون رو ارسال کنید.... اگر ارائه کردید که تمام حرف های شما درسته اگر نکردید کم بیارید و بحث رو ادامه ندید..

پ.ن » فتوشاپ نباشه چون گفتید واردید تو اینکار :دی

راستی شما دیشب گفتید بیت کوین رو خریداری کردید ، و بعدش گفتید تو سایت پیمنت 24 ثبت نام کردید و احراز هویت شدید ، لطفا لینک ای نماد پیمنت 24 رو هم به من و بقیه نشون بدید که همون باعث اعتماد شما شد و مدارکتون رو ارسال کردید واسشون
    ویرایش توسط Captive : December 18th, 2016 در ساعت 11:38

عضو انجمن cacodemon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvar نمایش پست ها
    سلام
    يك مورد بود گفتم شركت كنم در اين تاپيك و اصلا كاري به هيچ كدام اين دوستان ندارم
    افرادي ميان و درخواست دو سه هزار دلار ميكنن و شماره كارت ميگيرن كه پرداخت كنن و پرداخت هم ميكنن ( تا اينجا اعتماد دارن )
    بعد كه ميگيم بايد مدارك نشون بديد كه از كارت خودتون پرداخت كردين ( اينجا ميگن ما چطور اعتماد كنيم)
    چطور اعتماد داشت چند ميليون پول بريزه به حساب و برا اينكه ثابت كنه كارت مال خودشه نه!!!!!
    خب اگر كارت د و ز د ي بود تكليف چيه؟
    بعد كي بايد جواب بده؟
    دلار كه رفته و بر نميگرده
    ما مونديم با يك شاكي كه شايدم خودش دلار خريده و الان الكي شاكي شده
    باز تكليف چيه؟

موفق باشيد
    دوست عزیز تما حرفهای شما درسته
    البته اینجا بحث بیتکوین بود ولی الان که حرف از پرداخت دلاری کردید باید بگم که هردو طرف باید مدارک لازم برای معامله و داشته باشن
    چون همونطور که گفتید ریال ***ی باشه دلار هم میتونه هکی و ***ی باشه
    درسته؟

- - - Updated - - -

سلام

در مورد صرافی :

خوب مرد مومن تمام حرف ماهم همینه
    ایشون هم گفتن اونایی که خودشون یاسایت بالا اوردن و معامله ارزی میکنن و ناشناسن نباید از خریدار احراز هویت بخوان
    شمام داری همون حرف و میزنی دیگه هر دو طرف باید شناخته شده باشن

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

ماشالله کم هم نمیارید !!!

شما توی تلگرام با من صحبت داشتید و همین طور انجمن !!

اسکرین شاتی رو نشون بنده و بقیه دوستان بدید که من گفته باشم باید به این سایت برید و اینجا مدارکتون رو ارسال کنید.... اگر ارائه کردید که تمام حرف های شما درسته اگر نکردید کم بیارید و بحث رو ادامه ندید..

پ.ن » فتوشاپ نباشه چون گفتید واردید تو اینکار :دی

راستی شما دیشب گفتید بیت کوین رو خریداری کردید ، و بعدش گفتید تو سایت پیمنت 24 ثبت نام کردید و احراز هویت شدید ، لطفا لینک ای نماد پیمنت 24 رو هم به من و بقیه نشون بدید که همون باعث اعتماد شما شد و مدارکتون رو ارسال کردید واسشون
    عزیز بنده متوجه نشدم شما نماد که ندارید
    الان می فرمایید وب سایت هم در کار نیست و دارید اعتبار سایت خودتون و از بین می برید
    بعد می فرمایید معتبر هستید و شرکت در شیراز - وب سایت هم قرار دادید بنده با علم غیب که با سایت شما آشنا نشدم دوست گرامی
    در ارتباط با پیمیت 24 بنده چند مجوز دیدم که این فقط یکی از اون مجوزهاست:
    http://www.eanjoman.ir/%D9%88%D8%A8%...%D9%86%D8%AA24
    که شما ندارید
    تازه فراتر از اون شما اگر به انواع شخص حقیقی دارید فعالیت می کنید در این زمینه که اصلا میشه دلالی و بنده هم عرض کردم
    در این صورت خرید انجام نخواهم داد ( شما دوباره در ارتباط با تایید هویت صحبت می کنید)
    بنده تایید هویت و برای شرکت و مجموعه تایید شده انجام میدم ( این خیلی سادست)
    عرض بنده هم پلیس فتا در لینک زیر تایید میکنه:
    http://www.cyberpolice.ir/information/42961
    حداقل بفرمایید کی این مجوز و به شما داده و طبق چه استنادی هست

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)