نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: استفاده از cloudflare و مشکلات (مهم)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

Question استفاده از cloudflare و مشکلات (مهم)

سلام دوستان خیلی عجله دارم و خیلی هم گیج شدم میرم سر اصل مطلب پیشاپیش از همه ی دوستانی که در بحث شرکت میکنن ممنونم
    ببینید من یه هاست دارم در ایران که دیتا سنتر اون هم پارس انلاینه حالا دارم از سرویس cloudflare.com استافده میکنم
    مشکلاتی با طراح قالب داشتم و گفتن که سیستم cloudflare برای ایران خوب کار نمیکنه حالا نمیدونم منظورشون سرور های ایران بود یا کاربران ایرن
    الان دقیقا این جمله ای بود که دادن
    من چند بار تست کردم لود تصاویر و فایل ها با مشکل مواجه شد . (مربوط به همین چند دقیقه پیش )
    اینن حرف حقیقت داره الان ممکنه سایت خوب لود نشه برای کاربران ایران یا مشکلات اینجوری؟
    از طرفی سرچ کردم قضیه تحریم و مشکلات ایپی ها و سرو ها با isp های ایران همه اینا هنوز هم هس؟
    نظر شما چیه ؟
    اخه برای خودم سایت عالی لود میشه هیچ مشکلی ندارم سرعتش حتی بدون کلود فلر هم بهتر شده با اینکه خودمم ایرانم ! ادرس سایت برای تست ایا واقعا با باز شدنس مشکل دارید؟
    coc98.com
    سپاس لطفا اگه میدونید کمک کنید واقعا بحث تازه ای ندیدم در این باره

2. # ADS

عضو انجمن negarnovin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    118
    تشکر تشکر شده 
    748
    تشکر شده در
    679 پست

پیش فرض پاسخ : استفاده از cloudflare و مشکلات (مهم)

سلام به نظر بنده طبق تجربیاتی که داشتم اصلا از کلودفلیر استفاده نکنید قدیما استفاده کردم ظرف چند ماه سایت بالا نمیومد خیلی مشکلا می خورد سرعت لود اینا و حتی جلوی حمله ایناام میگیره ولی از من شنیدید اصلا دی ان اس کلود ست نکنید.
    سرور مجازی, سرور مجازی ایران, طراحی سایت
    تهران، آیت الله کاشانی، پلاک 17 | تماس : 44045229-021 | تلگرام : 09227504547
    ورود به سایت نگارنوین !

عضو انجمن samihost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    128 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1998 نمایش پست ها
    سلام دوستان خیلی عجله دارم و خیلی هم گیج شدم میرم سر اصل مطلب پیشاپیش از همه ی دوستانی که در بحث شرکت میکنن ممنونم
    ببینید من یه هاست دارم در ایران که دیتا سنتر اون هم پارس انلاینه حالا دارم از سرویس cloudflare.com استافده میکنم
    مشکلاتی با طراح قالب داشتم و گفتن که سیستم cloudflare برای ایران خوب کار نمیکنه حالا نمیدونم منظورشون سرور های ایران بود یا کاربران ایرن
    الان دقیقا این جمله ای بود که دادن
    من چند بار تست کردم لود تصاویر و فایل ها با مشکل مواجه شد . (مربوط به همین چند دقیقه پیش )
    اینن حرف حقیقت داره الان ممکنه سایت خوب لود نشه برای کاربران ایران یا مشکلات اینجوری؟
    از طرفی سرچ کردم قضیه تحریم و مشکلات ایپی ها و سرو ها با isp های ایران همه اینا هنوز هم هس؟
    نظر شما چیه ؟
    اخه برای خودم سایت عالی لود میشه هیچ مشکلی ندارم سرعتش حتی بدون کلود فلر هم بهتر شده با اینکه خودمم ایرانم ! ادرس سایت برای تست ایا واقعا با باز شدنس مشکل دارید؟
    coc98.com
    سپاس لطفا اگه میدونید کمک کنید واقعا بحث تازه ای ندیدم در این باره
    سایت برای بنده بدون مشکل لود شد.
    توصیه : طبق تجربه ای که داشته ام برای سرور های ایرانی سرویس Cloudflare زیاد چیز خوب و جالبی نیست و مشکلات فراوانی برای شما ایجاد خواهد کرد.
    این یک نظر و تجربه ی شخصی هست و شاید هم برای شما مشکلاتی به وجود نیارد و بلکه خیلی مفید باشد.
    میزبانی وب مطمئن را با سامی هاست تجربه کنید.
    Info [at] samihost [ dot ] com - TG : @samihost - Skype : samihost - 044-35676715

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط negarnovin نمایش پست ها
    سلام به نظر بنده طبق تجربیاتی که داشتم اصلا از کلودفلیر استفاده نکنید قدیما استفاده کردم ظرف چند ماه سایت بالا نمیومد خیلی مشکلا می خورد سرعت لود اینا و حتی جلوی حمله ایناام میگیره ولی از من شنیدید اصلا دی ان اس کلود ست نکنید.
    اره ظاهرا چاره ای نیس مخصوا سرور ایران هس پشتیبانی گفت ممکنه حمله بشه به وبسایت و سرور اشباهی ایپی های کلودفلر رو مسدود کنه و اینا
    ولی واقعا سیستم کش و minify قوی داشت فوق العاده بود البته سرور های اون ها قوی تره و خب نسبت به سرویس های ما نتیجه بهتری هم میگرند از کش به شخصا وقتی از w3 استفاده میکنم اینقد مصرف سی پی یو بالامیره سایت بالا نمیاد کلا
    باز هم ممنون نظر یه متخصص دیگه هم بهم ارامش خاطر بیشتری برای استفاده نکردن از میده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط samihost نمایش پست ها
    سایت برای بنده بدون مشکل لود شد.
    توصیه : طبق تجربه ای که داشته ام برای سرور های ایرانی سرویس Cloudflare زیاد چیز خوب و جالبی نیست و مشکلات فراوانی برای شما ایجاد خواهد کرد.
    این یک نظر و تجربه ی شخصی هست و شاید هم برای شما مشکلاتی به وجود نیارد و بلکه خیلی مفید باشد.
    درود نه ظاهرا حق با شماس تا اینجا که با چند نفر دیگه هم مشورت کردم هیچکس نظر مثبتی نداشت ولی واقعا برای خودم سایت زیر 2 ثانیه بالا میومد ظاهرا مشکلاتی هم با زیر ساخت های ما داره
    امیدوارم بهتر بشه قبلا هم که با تحریم ها هم مشکل داشته
    سپاس از راهنمایی تون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

Exclamation پاسخ : استفاده از cloudflare و مشکلات (مهم)

سلام دوستان
    من هم از
    cloudflare دارم استفاده می کنم و تازگیا شندیم که بهتر نتیجه میده اما بیایید و همکاری کنید و این موضوع رو برای یک بار هم که شده یک پاسخ دقیق با آمار بدیم
    من وب سایتم از هاست ایرانی و اشتراکی هم هست خیلی سرعت پایینی هم داره اما وقتی از cloudflare استفاده می کنم خیلی سرعتش خوب میشه.
    افرادی که این رو می خونن وارد وب سایت بشن و نظرشونو بگن هم سرعت هم مشلاتی که گفته شده.

سرعت بالا اومدن و مشکل لود تصاویر

ادرس : سپناوب

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sepnaweb.com نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم از
    cloudflare دارم استفاده می کنم و تازگیا شندیم که بهتر نتیجه میده اما بیایید و همکاری کنید و این موضوع رو برای یک بار هم که شده یک پاسخ دقیق با آمار بدیم
    من وب سایتم از هاست ایرانی و اشتراکی هم هست خیلی سرعت پایینی هم داره اما وقتی از cloudflare استفاده می کنم خیلی سرعتش خوب میشه.
    افرادی که این رو می خونن وارد وب سایت بشن و نظرشونو بگن هم سرعت هم مشلاتی که گفته شده.

سرعت بالا اومدن و مشکل لود تصاویر

ادرس : سپناوب
    <a href="https://sepnaweb.com" target="_blank" rel="nofollow">سپناوب</a>

بدبخت اونی که بت لابد پول بک لینکو....داده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)