صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: اسکریپت درگاه واسط فقط 120 هزار تومان

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض اسکریپت درگاه واسط فقط 120 هزار تومان

باسلام
    آسمان ارتباط آرکا در نظر دارد اسکریپت درگاه آسمان پرداخت را در اختیار عزیزان فعال در عرصه تجارت و ارائه درگاه پرداخت قرار دهد
    امتیازات و امکانات بسیار در نظر گرفته شده است و اسکریپت تمام امکانات یک درگاه واسط را برای شما سرویس دهنده عزیز فراهم کرده است

1. استفاده از چند سرور اختصاصی به صورت کلاستر به جهت پایداری بالا
    2. استفاده از چند دامین بر روی چند سرور مجزا ولی Sync شده ( کاربرد در مواقع حساس برای مثال قطع شدن سرور اصلی)
    3. استقاده از CDN کمکی برای حفظ پایداری
    4. استفاده از Hardware Firewall برای کنترل دقیق امنیت سرور
    5. استفاده از Hardware Anti Ddos + Ddos Protection به منظور جلوگیری از حملات DDos تا 100 گیگ ( برای هر دامین)
    6. جدا سازی هسته تراکنش ها از ناحیه کاربری و گزارش کاربری ( در صورت قطع شدن کامل وب سایت همچنان تراکنش های شما با موفقیت انجام خواهد شد)
    7. استفاده از Comodo SSL داخلی
    8. به روزآوری هسته پروژه به منظور پایداری و کارایی مناسبتر
    9. استفاده از اسکریپت در بستر فرم ورک کاملا اختصاصی به همراه پشتیبانی دائمی توسط تیم کد نویسی

مراحل تهیه و دسترسی ها:
    تمام امکانات مدیریتی اسکریپت در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید به کاربران خود درگاه مورد نظر را ارائه کنید
    ارائه دسترسی FTP به جهت کدنویسی و شخصی سازی بخش های مختلف اسکریپت
    ارائه امکانات کامل بخش ناحیه کاربری
    پشتیبانی کدنویسی و میزبانی فنی

هسته اسکریپت به صورت زمان بندی دقیق و به صورت خودکار بروز خواهد شد
    اسکریپت و بستری کاری شما در سرور های ما میزبانی خواهد شد که سوایق کاری و تخصص ما همچنین فعالیت ما قابل ارزیابی و بررسی هست
    تمام ماژول ها را به راحتی می توانید برای درگاه خود تهیه بفرمایید تنها کافی هست آدرس موجود در ماژول را تغییر دهید!
    استفاده از دو مرحله بررسی تراکنش که باعث خواهد شد میزان تراکنش های موفق شما به بالای 95 درصد برسد
    تمام اسکریپت های ارائه شده بر روی CDN و هسته مجزا از هم هستند و اصلا ارتباطی با یک دیگر ندارند
    بحث تراکنش ها و اطلاعات مالی شده کد شده خواهد بود و به هیچ عنوان قابل دسترسی نمی باشد حتی در صورت وجود دسترسی مستقیم شخصی به کل سرور!
    تهیه بک آپ ساعتی بر روی سرور های ابری
    امکان اعلام گزارش ها توسط تلگرام
    امکان گسترش اسکریپت توسط شما به صورت دلخواه

هزینه ارائه این خدمات ماهیانه 120 هزارتومان خواهد و بود و به صورت سالیانه 1 میلیون تومان
    توجیح هزینه ها: این مبلغ برای میزبانی + پشتیبانی فنی و هزینه های جانبی که ارزش شد لحاظ خواهد شد و مقداری نیز به عنوان کارمزد در نظر گرفته شده است

دمو:
    http://uupload.ir/files/2k8l_demo1.png
    http://uupload.ir/files/q2pe_demo2.png
    http://uupload.ir/files/i86n_demo3.png
    http://uupload.ir/files/vw3k_demo4.png

راه های ارتباطی جهت تهیه اسکریپت و خدمات
    Telegram: @irvsk
    Yahoo: irvsk

شرکت آسمان ارتباط آرکا یک شرکت ایرانی دارای فعالیت جهانی و کد مالیاتی اتحادیه اروپا (#165736249) می باشدبزودی تمام اطلاعات شرکت در قسمت اطلاعات وب سایت برای شما کاربران گرامی درج خواهد شد : آدرس ها - مجوزها - شماره تماس و فعالیت ها
    آدرس وب سایت : آسمان پرداخت

در صورت نیاز توضیحات بیشتر افزوده خواهد شد

Kaspersky Scan Realtime به سرور امکانات ارائه شده افزوده شده است

ویرایش توسط viasky : October 16th, 2016 در ساعت 11:34
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

2. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن ali-rezam آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    507
    تشکر تشکر شده 
    258
    تشکر شده در
    179 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت درگاه واسط فقط 120 هزار تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    باسلام
    بله قربان فرمایش شما کلا صحیح و متین هست و شکی در اوامر شما نیست
    ولی اجازه بفرمایید بنده توضیحات و عرض کنم
    تمام تلاش بنده برعکس اتفاقاتی هست که تصور می شود و شک نکنید که به ثمر نیز خواهد نشست
    درسته شاید کلاه برداری صورت نگیره ولی این کستردگی شاید به صلاح فضای مجازی نباشه ولی اجازه بفرمایید از این طرح دفاع کنم
    مورد اول بهش پشتیبانی فنی و کدنویسی می باشد که بر عهده شرکت ماست و اسکریپت پس از راه اندازی به امان خدا راها نخواهد شد برعکس موارد مشابه
    مورد دوم با سیاست گزاری و ارائه خدمات پایداری بهترین نوع ارائه خدمات برای کاربر نهایی را فراهم خواهیم کرد
    مورد سوم بدون تردید این خدمات به افراد معتبر وبا تایید هویت انجام خواهد شد
    در مرحله آخر باید عرض کنم این خدمات برای افراد زیادی در نظر گرفته نشده است و در واقع نامحدود نیست
    نهایتا به 6 عزیز ارائه خواهد شد ولی شک نکنید اعتبار بنده و قدرتی پیشت این پروژه خواهد بود که به همت عزیزان کاربر نهایی به مشاهده این اسکریپت حس امنیت و تجربه کنه
    نه اینه بگه از این اسکریپت که...
    برعکس حتما مطلع خواهد شد که فردی که داره از این سیستم استفاده میکنه فردی قابل اعتماد می تونه باشه
    که صحت کن صحت عدم کلاه برداری اون مجموعه در حال بررسی هست و قادر نیست هرجور که مایل باشه رفتار کنه
    همچنین وجود 6 درگاه واسط جدید باور بفرمایید اختلالی در سیستم کاری دیگر عزیزان به وجود نمیاره
    برعکس دراین بازار آشفته 6 درگاه معتبر دیگر می تواند باعث ثبات این عرصه بشه چرا که خودتون اطلاع دارید روزی چند درگاه افتتاح میشه اما نتیجه اصلا مطلوب نیست
    ولی عزیزی که این اسکریپت و تهیه می کنه داره پرداختی و ماهیانه برای پشتیبانی ها انجام میده
    این یعنی پایداری و کیفیت کار مطلوب تر
    سوالی داشتید بنده درخدمتم
    ببینید مشکل ایجاد درگاه ها با اسکریپت شما نیست ! مهم اینه که با زیاد شدن درگاه ها هر کسی بدون هیچ پشتوانه ای این اجازه رو به خودش میده که اقدام به راه اندازی درگاه واسط کنه و اینجاست که کاملا این بازار دچار آشفتگی میشه !
    بله امروز شما با شناخت کامل از خریدار این اسکریپت رو ارائه میدید ولی پس فردا فرد دیگری که میبینه در این بازار افراد زیادی به دنبال همچین اسکریپتی هستند اقدام به فروش میکنه و اون موقع هست که دیگه نمیشه جمع کرد
    شاید شما بگید فرد دیگری ارتباطی به بنده نداره ولی وقتی تعداد درگاه ها افزایش پیدا کنه این زمینه کاری هم برای همه جذابیت پیدا میکنه
    حداقل قیمت رو طوری قرار میدادید که تهیه و راه اندازی سخت و برای هر کسی قابل انجام نباشه ! 120 هزار تومان در ماه با پول تو جیبی یک نوجوان هم قابل پرداخت هست !!!

- - - Updated - - -

این رو هم اضافه کنم که فکر نکنم فروش 6عدد از این اسکریپت و 720 هزار تومان ماهیانه آنچنان سود دهی برای شما داشته باشه و لطمه ای که ممکنه به بازار درگاه های واسط وارد بشه بسیار بیشتر از اینه (نه با اسکریپت شما ! این که تعداد درگاه ها بالا رفته و هر کسی اجازه ایجاد درگاه واسط به خودش بده !)
    علاوه بر این با توجه به مطالبی که در این تاپیک مشاهده کردم خریدار دسترسی به اسکریپت نداره و حتی بر روی سرور های شما میزبانی میشه و عملا فقط دسترسی ادمین برای مدیریت داره
    اکه اینطور باشه با صحبت های شما در تاپیک فروش اسکریپت xpay کردید کاملا مغایرت داره !
    { Live in the moment }
    ...

5. تعداد تشکر ها ازali-rezam به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-rezam نمایش پست ها
    ببینید مشکل ایجاد درگاه ها با اسکریپت شما نیست ! مهم اینه که با زیاد شدن درگاه ها هر کسی بدون هیچ پشتوانه ای این اجازه رو به خودش میده که اقدام به راه اندازی درگاه واسط کنه و اینجاست که کاملا این بازار دچار آشفتگی میشه !
    بله امروز شما با شناخت کامل از خریدار این اسکریپت رو ارائه میدید ولی پس فردا فرد دیگری که میبینه در این بازار افراد زیادی به دنبال همچین اسکریپتی هستند اقدام به فروش میکنه و اون موقع هست که دیگه نمیشه جمع کرد
    شاید شما بگید فرد دیگری ارتباطی به بنده نداره ولی وقتی تعداد درگاه ها افزایش پیدا کنه این زمینه کاری هم برای همه جذابیت پیدا میکنه
    حداقل قیمت رو طوری قرار میدادید که تهیه و راه اندازی سخت و برای هر کسی قابل انجام نباشه ! 120 هزار تومان در ماه با پول تو جیبی یک نوجوان هم قابل پرداخت هست !!!

- - - Updated - - -

این رو هم اضافه کنم که فکر نکنم فروش 6عدد از این اسکریپت و 720 هزار تومان ماهیانه آنچنان سود دهی برای شما داشته باشه و لطمه ای که ممکنه به بازار درگاه های واسط وارد بشه بسیار بیشتر از اینه (نه با اسکریپت شما ! این که تعداد درگاه ها بالا رفته و هر کسی اجازه ایجاد درگاه واسط به خودش بده !)
    علاوه بر این با توجه به مطالبی که در این تاپیک مشاهده کردم خریدار دسترسی به اسکریپت نداره و حتی بر روی سرور های شما میزبانی میشه و عملا فقط دسترسی ادمین برای مدیریت داره
    اکه اینطور باشه با صحبت های شما در تاپیک فروش اسکریپت xpay کردید کاملا مغایرت داره !
    ضمن تشکر از توجه و دقت شما
    بنده شخصا خیلی تمایل دارم به مباحث منطقی و تاثیرگذار پاسخ بدم و ممنونم از شما که که این موارد و مطرح فرمودید
    و البته قبل از اینکه پاسخ بدم خدمت شما
    تمایل دارم دقت بفرمایید که بنده در معرفی این پروژه لیستی ارائه کردم از خدمات , موارد امنیتی و امکانات و خیلی برای من جالب بود که هیچ عزیزی به این موارد اشاره نکرد و سوالی نداشت
    حتی 3 عزیزی که در روز گذشته سفارش خودشون و جهت تهیه درگاه ارسال فرمودن
    و توضیحات در راستای فرمایش شما:
    توجه بفرمایید مورد اول شما هنوز بنده اصلا تاثیرگذار نخواهد بود چون من اولین شخص نیستم و در این عرصه و خودتون می دونید فرد دیگری به سیاست گذاری غلط در ارائه اسکریپت کار و به اینجا کشاند
    در صورتی که بنده سیاست گذاری های دقیقی برای این مجموعه و زیر مجموعه ها دارم که بدون شک شرایط ایمن تری و فراهم کرد
    همین که کاریر سایت و باز کنه و ببینه که این اسکریپت هست و بگه خوب این قابل اعتماده! همین برای من کافیه
    و شک نکنید به اون مرحله هم خواهد رسید چون من عرض کردم هر کسی رسید و درخواست کرد نمی تونه درگاه و تهیه کنه

مورد بعدی که فرمودید
    باید عرض کنم که با یک محاسبه ساده متوجه خواهید شد که این اسکریپت از اون نسخه که شما می فرمایید گران تر هم خواهد بود
    دو امکان دیگر نیز به این اسکریپت افزوده خواهد شد : 1. صفحه شخصی پرداخت - 2. فروشگاه شخصی
    با افزودن این دو امکان و اسکریپت هزینه ماهیانه اون به 190 هزار تومان خواهد رسید
    در حال حاضر شما با پرداخت 1 میلیون و نیم می تونید اون اسکریپت مشابه و تهیه بفرمایید و حتی چندین بار استفاده کنید
    ولی برای این اسکریپت سالیانه داره 1 میلیون و 900 هزینه میشه!
    هیچ دسترسی هم ندارید که بتونید چندین بار استفاده کنید
    یعنی دوست شما تمایل به استفاده از اسکریپت داشت نیاز هست که مجدد تهیه کنه
    در ارتباط به اطلاعات نیز قربان فعالیت بنده به صورت شرکتی هست و جدا از این مورد خداروشکر دوستانی که از بنده سرویس و تهیه می کنند اعتماد کامل دارند به بنده
    اون اسکریپت به صورتی عمومی تهیه می شد و خیلی خطرناک بود که اطلاعات دست یک شخصی بی افته که حتی ایشون از نظر سنی 18 سال هم نبود و....
    بنده نمی خوام اصلا در مورد سیستم و اسکریپت دیگه ای صبحت کنم ولی باید عرض کنم که
    از این جهت نگاه کنید که برای این اسکریپت بنده هستم که مشتری و کاربر و تایید و انتخاب می کنم
    نه اینکه یک توجیح کلی و مطرح کنم که توروخدا تشریف بیارید اسکریپت و تهیه کنید و بایم اعتماد سازی کنم
    برای یک مثال بنده اسم نمی برم و قصد جسارت ندارم ولی بین افرادی که نظرات خودشون و مطرح فرمودن و توضیح خواستند
    هستند افرادی که درخواست اسکریپت و کنند بنده به هیچ عنوان در اختیار این افراد قرار نخواهم داد ( حتی با قیمت بالاتر)
    سپاس از شما - سوالی داشتید در خدمتم
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

7. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

تو این تاپیک و کلی تاپیک دیگه به اسکریپت xpay و خرابکاری های مشتریانش اشاره شده اما چرا تا حالا کسی به این اشاره نمیکنه که چرا مملکتی مثل مملکت ما که مسئولینش تقریباً دوست دارن تو همه چی دخالت کنن نظارتی بر فروش چنین اسکریپت هایی که تازه خیلی خیلی مهم و ضروری هستن و باعث کلاه برداری ها و حتی دردسر های زیادی برای خودشون میشه نمیکنن؟ به نظر من که این موضوع یا خیلی عجیبه یا همون طبق گفته یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه بی سواد بودن کمیته فـیـلـتـرینگ رو می رسونه که فقط بلدن یه دکمه برای فـیـلـتـر بزنن و دیگه به کار های دیگه اش کاری ندارن!!!
    در صورتی که فـیـلـتـر کردن یعنی پاک کردن صورت مسئله! چرا نباید مشکل از ریشه و بنیان حل بشه؟

حالا منظورم نه با استارتر هست و نه با برنامه نویس xpay بلکه منظورم اینه اگه فروش این اسکریپت هایی که دخالت مالی زیادی تو کشور دارن نیاز به مجوز رسمی از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد داشت اون موقع دیگه تو تاپیک های فروش این بنده خدا ها هم این همه حرف و حدیث ایجاد نمیشد چون دیگه می دونستیم حداقل فروشش تایید شده است و همون وزارتی که بقیه رو فـیـلـتـر کرده تاییدش کرده! ولی الان طوری شده که ربطی به سن نداره به قول شما نوجوان 13 - 14 ساله هم می تونه برنامه نویسی یاد بگیره و یه همچین اسکریپتی حالا هر چقدر هم پیش پا افتاده بسازه و میلیون ها میلیون به جیب بزنه.من خودم 21 سالمه ولی همیشه برنامه نویس xpay رو با اینکه اصلاً نمی شناسم و حتی نمی دونم کجا زندگی میکنه تحسین میکنم چون ایشون تونستن همون کاری که مدیریت aparat.com کردن یعنی سوء استفاده از موقعیت جامعه برای موفقیت رو انجام بدن اما بنده این همه عمر غیر مفید از خدا گرفتم و هنوز حتی این کار هم نتونستم

9. تعداد تشکر ها ازiHSG به دلیل پست مفید

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

اینقدری که ما درگاه واسط تو ایران داریم ؛ تو کل جهان نداریم.

11. تعداد تشکر ها از mhiizadi به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

باسلام
    آسمان ارتباط آرکا در نظر دارد اسکریپت درگاه آسمان پرداخت را در اختیار عزیزان فعال در عرصه تجارت و ارائه درگاه پرداخت قرار دهد
    امتیازات و امکانات بسیار در نظر گرفته شده است و اسکریپت تمام امکانات یک درگاه واسط را برای شما سرویس دهنده عزیز فراهم کرده است

1. استفاده از چند سرور اختصاصی به صورت کلاستر به جهت پایداری بالا
    2. استفاده از چند دامین بر روی چند سرور مجزا ولی sync شده ( کاربرد در مواقع حساس برای مثال قطع شدن سرور اصلی)
    <<<3. استقاده از cdn کمکی برای حذف پایداری>>>
    4. استفاده از hardware firewall برای کنترل دقیق امنیت سرور
    5. استفاده از hardware anti ddos + ddos protection به منظور جلوگیری از حملات ddos تا 100 گیگ ( برای هر دامین)
    6. جدا سازی هسته تراکنش ها از ناحیه کاربری و گزارش کاربری ( در صورت قطع شدن کامل وب سایت همچنان تراکنش های شما با موفقیت انجام خواهد شد)
    7. استفاده از comodo ssl داخلی
    8. به روزآوری هسته پروژه به منظور پایداری و کارایی مناسبتر
    9. استفاده از اسکریپت در بستر فرم ورک کاملا اختصاصی به همراه پشتیبانی دائمی توسط تیم کد نویسی

مراحل تهیه و دسترسی ها:
    تمام امکانات مدیریتی اسکریپت در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید به کاربران خود درگاه مورد نظر را ارائه کنید
    ارائه دسترسی ftp به جهت کدنویسی و شخصی سازی بخش های مختلف اسکریپت
    ارائه امکانات کامل بخش ناحیه کاربری
    پشتیبانی کدنویسی و میزبانی فنی

هسته اسکریپت به صورت زمان بندی دقیق و به صورت خودکار بروز خواهد شد
    اسکریپت و بستری کاری شما در سرور های ما میزبانی خواهد شد که سوایق کاری و تخصص ما همچنین فعالیت ما قابل ارزیابی و بررسی هست
    تمام ماژول ها را به راحتی می توانید برای درگاه خود تهیه بفرمایید تنها کافی هست آدرس موجود در ماژول را تغییر دهید!
    استفاده از دو مرحله بررسی تراکنش که باعث خواهد شد میزان تراکنش های موفق شما به بالای 95 درصد برسد
    تمام اسکریپت های ارائه شده بر روی cdn و هسته مجزا از هم هستند و اصلا ارتباطی با یک دیگر ندارند
    بحث تراکنش ها و اطلاعات مالی شده کد شده خواهد بود و به هیچ عنوان قابل دسترسی نمی باشد حتی در صورت وجود دسترسی مستقیم شخصی به کل سرور!
    تهیه بک آپ ساعتی بر روی سرور های ابری
    امکان اعلام گزارش ها توسط تلگرام
    امکان گسترش اسکریپت توسط شما به صورت دلخواه

هزینه ارائه این خدمات ماهیانه 120 هزارتومان خواهد و بود و به صورت سالیانه 1 میلیون تومان
    توجیح هزینه ها: این مبلغ برای میزبانی + پشتیبانی فنی و هزینه های جانبی که ارزش شد لحاظ خواهد شد و مقداری نیز به عنوان کارمزد در نظر گرفته شده است

دمو:
    http://uupload.ir/files/2k8l_demo1.png
    http://uupload.ir/files/q2pe_demo2.png
    http://uupload.ir/files/i86n_demo3.png
    http://uupload.ir/files/vw3k_demo4.png

راه های ارتباطی جهت تهیه اسکریپت و خدمات
    telegram: @irvsk
    yahoo: Irvsk

شرکت آسمان ارتباط آرکا یک شرکت ایرانی دارای فعالیت جهانی و کد مالیاتی اتحادیه اروپا (#165736249) می باشدبزودی تمام اطلاعات شرکت در قسمت اطلاعات وب سایت برای شما کاربران گرامی درج خواهد شد : آدرس ها - مجوزها - شماره تماس و فعالیت ها
    آدرس وب سایت : آسمان پرداخت

در صورت نیاز توضیحات بیشتر افزوده خواهد شد

kaspersky scan realtime به سرور امکانات ارائه شده افزوده شده است

عامو این برای حذف یا حفظ؟

13. تعداد تشکر ها ازmajidjan1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ali-rezam آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    507
    تشکر تشکر شده 
    258
    تشکر شده در
    179 پست

ضمن تشکر از توجه و دقت شما
    بنده شخصا خیلی تمایل دارم به مباحث منطقی و تاثیرگذار پاسخ بدم و ممنونم از شما که که این موارد و مطرح فرمودید
    و البته قبل از اینکه پاسخ بدم خدمت شما
    تمایل دارم دقت بفرمایید که بنده در معرفی این پروژه لیستی ارائه کردم از خدمات , موارد امنیتی و امکانات و خیلی برای من جالب بود که هیچ عزیزی به این موارد اشاره نکرد و سوالی نداشت
    حتی 3 عزیزی که در روز گذشته سفارش خودشون و جهت تهیه درگاه ارسال فرمودن
    و توضیحات در راستای فرمایش شما:
    توجه بفرمایید مورد اول شما هنوز بنده اصلا تاثیرگذار نخواهد بود چون من اولین شخص نیستم و در این عرصه و خودتون می دونید فرد دیگری به سیاست گذاری غلط در ارائه اسکریپت کار و به اینجا کشاند
    در صورتی که بنده سیاست گذاری های دقیقی برای این مجموعه و زیر مجموعه ها دارم که بدون شک شرایط ایمن تری و فراهم کرد
    همین که کاریر سایت و باز کنه و ببینه که این اسکریپت هست و بگه خوب این قابل اعتماده! همین برای من کافیه
    و شک نکنید به اون مرحله هم خواهد رسید چون من عرض کردم هر کسی رسید و درخواست کرد نمی تونه درگاه و تهیه کنه

مورد بعدی که فرمودید
    باید عرض کنم که با یک محاسبه ساده متوجه خواهید شد که این اسکریپت از اون نسخه که شما می فرمایید گران تر هم خواهد بود
    دو امکان دیگر نیز به این اسکریپت افزوده خواهد شد : 1. صفحه شخصی پرداخت - 2. فروشگاه شخصی
    با افزودن این دو امکان و اسکریپت هزینه ماهیانه اون به 190 هزار تومان خواهد رسید
    در حال حاضر شما با پرداخت 1 میلیون و نیم می تونید اون اسکریپت مشابه و تهیه بفرمایید و حتی چندین بار استفاده کنید
    ولی برای این اسکریپت سالیانه داره 1 میلیون و 900 هزینه میشه!
    هیچ دسترسی هم ندارید که بتونید چندین بار استفاده کنید
    یعنی دوست شما تمایل به استفاده از اسکریپت داشت نیاز هست که مجدد تهیه کنه
    در ارتباط به اطلاعات نیز قربان فعالیت بنده به صورت شرکتی هست و جدا از این مورد خداروشکر دوستانی که از بنده سرویس و تهیه می کنند اعتماد کامل دارند به بنده
    اون اسکریپت به صورتی عمومی تهیه می شد و خیلی خطرناک بود که اطلاعات دست یک شخصی بی افته که حتی ایشون از نظر سنی 18 سال هم نبود و....
    بنده نمی خوام اصلا در مورد سیستم و اسکریپت دیگه ای صبحت کنم ولی باید عرض کنم که
    از این جهت نگاه کنید که برای این اسکریپت بنده هستم که مشتری و کاربر و تایید و انتخاب می کنم
    نه اینکه یک توجیح کلی و مطرح کنم که توروخدا تشریف بیارید اسکریپت و تهیه کنید و بایم اعتماد سازی کنم
    برای یک مثال بنده اسم نمی برم و قصد جسارت ندارم ولی بین افرادی که نظرات خودشون و مطرح فرمودن و توضیح خواستند
    هستند افرادی که درخواست اسکریپت و کنند بنده به هیچ عنوان در اختیار این افراد قرار نخواهم داد ( حتی با قیمت بالاتر)
    سپاس از شما - سوالی داشتید در خدمتم
    ممنون از پاسخ گويى شما ، اين خودش نمايانگر انتقاد پذيرى بالاى شما هست و دفاع كردن از اين طرح و ارائه دليل براى مفيد بودن اين طرح نشان دهنده اين موضوع هست كه با برنامه ريزى قبلى و به صورت هدف دار در حال اجراى اين پروژه هستيد
    اميدوارم در اين زمينه موفق باشيد و پيش بينى هاى بنده اتفاق نيوفته.

15. تعداد تشکر ها ازali-rezam به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidjan1 نمایش پست ها
    عامو این برای حذف یا حفظ؟
    متوجه‌منظور شما نشدم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
    اینقدری که ما درگاه واسط تو ایران داریم ؛ تو کل جهان نداریم.
    نکته جالبی که باید عرض کنم این هست که
    دو تا از سفارش ها توسط دو همکار و سرویس دهنده معتبر انجام شده
    که ان شالله بعد از راه اندازی مطلع خواهید شد
    پیروز باشید

17. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

متوجه‌منظور شما نشدم

- - - Updated - - -

نکته جالبی که باید عرض کنم این هست که
    دو تا از سفارش ها توسط دو همکار و سرویس دهنده معتبر انجام شده
    که ان شالله بعد از راه اندازی مطلع خواهید شد
    پیروز باشید
    همین خوده شما :

برعکس ایشون از‌ نظر اخلاقی و کاری اصلا قابل تایید نیستند
    قوانین عجیبی هم دارند
    می‌فرمایید باید به همه چیز نظارت و دسترسی داشته باشند
    اصلا از نظر قانونی این درخواست صحیح نیست
    درنهایت وی کنم نه اسکریپت و تهیه کنید و نه از سایت هایی که با این اسکریپت راه اندازی شدن درخواست سرویس کنید
    چون هم از نظر قانونی و امنیتی مشکل داره
    پیروز باشید
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1513796

به هیچ عنوان قانع کننده نیست
    فقط یک‌مرجعدقانونی اجازه ‌داره بر سرویس دهی بنده نظارت داشته باشه
    شما اجازه ندارید در فعالیت بنده نظارت و بررسی داشته باشید
    مگر directadmin , whmcs , hostbill , Cpanel و...
    این همه سیستم های مدیریتی مختلف در کار کاربران خودشون سرکشی میکنند؟
    شما شاید هروقت دوست داشته باشید به یک دلیل الکی اسکریپت و لغو کنید
    تکلیف بنده و تراکنش ها و مشتری ها چه خواهد شد
    یعنی الان اگر‌من فعالیت داشتم و در دوره ای که درگاه ها دارند فلیتر‌می شود
    منم *****‌می‌شدم ، شما هم از این طرف اسکریپت و جمع می کردید
    تراکنش ها ، کاربران و...
    فقط‌یک آبرو ریزی‌برای بنده باقی می‌موند
    فروش اسکریپت یعنی‌شما اسکریپت و بدید و تمام
    نه مسئول فعالیت فروشنده هستید و اجازه ورود به ناحیه مدیریت و دخالت دارید
    موفق باشید
    ایشون‌کلا‌می فرمایند پول بدید
    اسکریپت هم نمیدن ، خودشون‌کاراش و انجام‌میدن
    بعد باید زیر نظر ایشون‌هم فعالیت کنید
    اصلا منطقی‌نیست!

دقیقا همان مواردی که باهاش مشکل داشتید رو الان روی همین اسکریپت خودتون پیاده کردید .
    اسکریپت شما از پایه فکر نمیکنم برنامه نویسی شده باشد و از اسکریپت های اماده قبلی خریداری کرده باشید ....
    ویرایش توسط mhiizadi : October 16th, 2016 در ساعت 13:44

19. تعداد تشکر ها از mhiizadi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
    همین خوده شما :

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1513796

دقیقا همان مواردی که باهاش مشکل داشتید رو الان روی همین اسکریپت خودتون پیاده کردید .
    اسکریپت شما از پایه فکر نمیکنم برنامه نویسی شده باشد و از اسکریپت های اماده قبلی خریداری کرده باشید ....
    خیر از پایه نوشته شده
    خدمت دوستان هم عرض‌کردم ،اگر‌کار به اینجا نرسیده بود
    بنده هم نوع دیگه ای این محصول و معرفی می کردم
    بنده با اجازه دوستان دیگه فقط به پرسش ها در راستای سفارش پاسخ میدم
    چون تمام توضیحات تا الان عرض شده و خداروشکر استقبال قابل قبولی هم صورت گرفته
    پیروز باشید

21. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

اولین سفارش در حال آماده سازی
    http://kiavapay.ir/
    برخی تغییران به صورت آنلاین انجام می شود و به صورت کامل دسترس خواهد بود
    سپاس از توجه همه عزیزان

23. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)