صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: اسکریپت درگاه واسط فقط 120 هزار تومان

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض اسکریپت درگاه واسط فقط 120 هزار تومان

باسلام
    آسمان ارتباط آرکا در نظر دارد اسکریپت درگاه آسمان پرداخت را در اختیار عزیزان فعال در عرصه تجارت و ارائه درگاه پرداخت قرار دهد
    امتیازات و امکانات بسیار در نظر گرفته شده است و اسکریپت تمام امکانات یک درگاه واسط را برای شما سرویس دهنده عزیز فراهم کرده است

1. استفاده از چند سرور اختصاصی به صورت کلاستر به جهت پایداری بالا
    2. استفاده از چند دامین بر روی چند سرور مجزا ولی Sync شده ( کاربرد در مواقع حساس برای مثال قطع شدن سرور اصلی)
    3. استقاده از CDN کمکی برای حفظ پایداری
    4. استفاده از Hardware Firewall برای کنترل دقیق امنیت سرور
    5. استفاده از Hardware Anti Ddos + Ddos Protection به منظور جلوگیری از حملات DDos تا 100 گیگ ( برای هر دامین)
    6. جدا سازی هسته تراکنش ها از ناحیه کاربری و گزارش کاربری ( در صورت قطع شدن کامل وب سایت همچنان تراکنش های شما با موفقیت انجام خواهد شد)
    7. استفاده از Comodo SSL داخلی
    8. به روزآوری هسته پروژه به منظور پایداری و کارایی مناسبتر
    9. استفاده از اسکریپت در بستر فرم ورک کاملا اختصاصی به همراه پشتیبانی دائمی توسط تیم کد نویسی

مراحل تهیه و دسترسی ها:
    تمام امکانات مدیریتی اسکریپت در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید به کاربران خود درگاه مورد نظر را ارائه کنید
    ارائه دسترسی FTP به جهت کدنویسی و شخصی سازی بخش های مختلف اسکریپت
    ارائه امکانات کامل بخش ناحیه کاربری
    پشتیبانی کدنویسی و میزبانی فنی

هسته اسکریپت به صورت زمان بندی دقیق و به صورت خودکار بروز خواهد شد
    اسکریپت و بستری کاری شما در سرور های ما میزبانی خواهد شد که سوایق کاری و تخصص ما همچنین فعالیت ما قابل ارزیابی و بررسی هست
    تمام ماژول ها را به راحتی می توانید برای درگاه خود تهیه بفرمایید تنها کافی هست آدرس موجود در ماژول را تغییر دهید!
    استفاده از دو مرحله بررسی تراکنش که باعث خواهد شد میزان تراکنش های موفق شما به بالای 95 درصد برسد
    تمام اسکریپت های ارائه شده بر روی CDN و هسته مجزا از هم هستند و اصلا ارتباطی با یک دیگر ندارند
    بحث تراکنش ها و اطلاعات مالی شده کد شده خواهد بود و به هیچ عنوان قابل دسترسی نمی باشد حتی در صورت وجود دسترسی مستقیم شخصی به کل سرور!
    تهیه بک آپ ساعتی بر روی سرور های ابری
    امکان اعلام گزارش ها توسط تلگرام
    امکان گسترش اسکریپت توسط شما به صورت دلخواه

هزینه ارائه این خدمات ماهیانه 120 هزارتومان خواهد و بود و به صورت سالیانه 1 میلیون تومان
    توجیح هزینه ها: این مبلغ برای میزبانی + پشتیبانی فنی و هزینه های جانبی که ارزش شد لحاظ خواهد شد و مقداری نیز به عنوان کارمزد در نظر گرفته شده است

دمو:
    http://uupload.ir/files/2k8l_demo1.png
    http://uupload.ir/files/q2pe_demo2.png
    http://uupload.ir/files/i86n_demo3.png
    http://uupload.ir/files/vw3k_demo4.png

راه های ارتباطی جهت تهیه اسکریپت و خدمات
    Telegram: @irvsk
    Yahoo: irvsk

شرکت آسمان ارتباط آرکا یک شرکت ایرانی دارای فعالیت جهانی و کد مالیاتی اتحادیه اروپا (#165736249) می باشدبزودی تمام اطلاعات شرکت در قسمت اطلاعات وب سایت برای شما کاربران گرامی درج خواهد شد : آدرس ها - مجوزها - شماره تماس و فعالیت ها
    آدرس وب سایت : آسمان پرداخت

در صورت نیاز توضیحات بیشتر افزوده خواهد شد

Kaspersky Scan Realtime به سرور امکانات ارائه شده افزوده شده است

ویرایش توسط viasky : October 16th, 2016 در ساعت 11:34
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

2. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت درگاه واسط فقط 120 هزار تومان

سلام
    من احترام خیلی زیادی برای جناب viasky قائلم چون هر وقت پست هاشون رو می خوندم معلوم بود که آدم با شعور و فهمیده ای هستن اما جسارت نباشه ولی اینکه می خواین بفروشید نشونه اینه که خودتون به موفقیتی که انتظارش رو داشتید و احتمالاً برنامه ها براش میکشیدید نرسیدید پس چطور انتظار دارید یکی دیگه تو این آشفته بازار به موفقیت برسه؟ خوشبختانه دغدغه مالی هم که ندارید که بگیم مثلاً اگه اسکریپت دست یه آدم پولدار بیفته موفق میشه نه بلکه متاسفانه این بازار واقعاً بلانسبت گند خورده و رفته و هر چی پول توش خرج کنیم یعنی ریختن دور تدریجی پول خودمون به همین دلیل به نظرم شما اسکریپت خودتون رو اگه بتونید یه تغییر کاربری به فروشگاه ساز کنید و حالا یا رایگان یا پولی بذارید خیلی خیلی موفق تر از اسکریپت درگاه واسط خواهید بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط friend_sre نمایش پست ها
    باید فاتحه این تجارت الکترونیک رو خوند ...

کسی که برای کار خودش ارزش قائل نیست وای به حال بقیه .....

به نظر که واقعا با این اوضاع باید تمام درگاه های واسط ***** بشن....

باز دم xpay گرم قیمتشو جوری نذاشت که توهین به مالک درگاه بشه ...

10 تا بفروشه بازم در ماه میشه ماهی 1 و دیویست ....

موفق باشید ...
    فکر کنم کم کم باید جامعه متن باز هم یه فکری کنه و سریعتر یه اسکریپت Open-Source درگاه واسط بسازه تا از بازار داغ این اسکریپت ها عقب نمونن

5. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط friend_sre نمایش پست ها
    باید فاتحه این تجارت الکترونیک رو خوند ...

کسی که برای کار خودش ارزش قائل نیست وای به حال بقیه .....

به نظر که واقعا با این اوضاع باید تمام درگاه های واسط ***** بشن....

باز دم xpay گرم قیمتشو جوری نذاشت که توهین به مالک درگاه بشه ...

10 تا بفروشه بازم در ماه میشه ماهی 1 و دیویست ....

موفق باشید ...
    دوست گرامی نظر شما برای بنده محترمه
    ولی اسم اسکریپتی و آوردید و یادآوری کردید
    لطفا فراموش نکنید که چی باعث شد کار به اینجا کشیده بشه ( همین اسکریپت)
    بله دمش گرم که راه و برای کلاه برداری هموار کرد ( این و دوست دارید؟)
    نرخی که بنده عرض کردم برای اجاره ماهیانه خدمات می باشد و نرخ معقولی هم هست ( پس مالک اسکریپت مجموعه بنده هست)
    در پایان هم عرض کردم پس از راه اندازی اسکریپت برای کاربران عزیز می توانند از کپی رایت خودشون استفاده کنند و نامی از ما ذکر نخواهد شد
    سپاس

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    سلام
    من احترام خیلی زیادی برای جناب viasky قائلم چون هر وقت پست هاشون رو می خوندم معلوم بود که آدم با شعور و فهمیده ای هستن اما جسارت نباشه ولی اینکه می خواین بفروشید نشونه اینه که خودتون به موفقیتی که انتظارش رو داشتید و احتمالاً برنامه ها براش میکشیدید نرسیدید پس چطور انتظار دارید یکی دیگه تو این آشفته بازار به موفقیت برسه؟ خوشبختانه دغدغه مالی هم که ندارید که بگیم مثلاً اگه اسکریپت دست یه آدم پولدار بیفته موفق میشه نه بلکه متاسفانه این بازار واقعاً بلانسبت گند خورده و رفته و هر چی پول توش خرج کنیم یعنی ریختن دور تدریجی پول خودمون به همین دلیل به نظرم شما اسکریپت خودتون رو اگه بتونید یه تغییر کاربری به فروشگاه ساز کنید و حالا یا رایگان یا پولی بذارید خیلی خیلی موفق تر از اسکریپت درگاه واسط خواهید بود.
    فکر کنم کم کم باید جامعه متن باز هم یه فکری کنه و سریعتر یه اسکریپت Open-Source درگاه واسط بسازه تا از بازار داغ این اسکریپت ها عقب نمونن
    شما محبت دارید تشکر
    نه خداروشکر اهدافی که برای ارائه درگاه داشتیم به ثمر نشسته و بزودی ثبت نام نیز مسدود خواهد شد
    این طرحی که الان در نظر گرفتم مرحله جدید هست
    بله حق با شماست بنده می تونستم ارائه درگاه و گسترش بدم ولی تصمیم و بر این گرفتم که از این جا به بعد این مورد نیز اضافه شود
    خودتون اطلاع دارید اگر بنده شکست خورده بودم در این پروژه می تونستم اون و برای فروش قرار بدم و حداقل کنار بشکم
    ولی اینکه بنده کنار نکشیدم و دارم به این صورت توسعه می دم نشان دهنده این هست که هنوز کار برای انجام شدن هست
    همچنین مثل قسمت ارائه درگاه برای ارائه اسکریپت نیز محدودیت تعدادی لحاظ شده است که کیفیت در همه حال کنترل گردد
    وگرنه امروز بنده چند مشتری برای سورس درگاه داشتم اما اصلا قصد فروش سورس و نداریم و همچنین در حال افزایش امکانات اون هستیم
    پیروز باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

7. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن rezaonline.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    2,338
    تشکر شده در
    1,230 پست

نهایتا به 6 عزیز ارائه خواهد شد ولی شک نکنید اعتبار بنده و قدرتی پیشت این پروژه خواهد بود که به همت عزیزان کاربر نهایی به مشاهده این اسکریپت حس امنیت و تجربه کنه
    6*120=720 هزار تومان در ماه
    من واقعا تعجبه برام این عدد
    با توجه به خدماتی که ارائه میدید
    هزینه ارائه این خدمات ماهیانه 120 هزارتومان خواهد و بود و به صورت سالیانه 1 میلیون تومان
    توجیح هزینه ها: این مبلغ برای میزبانی + پشتیبانی فنی و هزینه های جانبی که ارزش شد لحاظ خواهد شد و مقداری نیز به عنوان کارمزد در نظر گرفته شده است
    حتی هزینه سرورشم نیست !

به نظر بنده سیاست قیمت گذاریتون رو اصلاح کنید یا اینکه فروش رو متوقف کنید یا اینکه به یک یا چند شخص خاص با قیمتی که لیاقتش رو داره ارائه بدید !
    اهدافی که برای ارائه درگاه داشتیم به ثمر نشسته و بزودی ثبت نام نیز مسدود خواهد شد
    این طرحی که الان در نظر گرفتم مرحله جدید هست
    بله حق با شماست بنده می تونستم ارائه درگاه و گسترش بدم ولی تصمیم و بر این گرفتم که از این جا به بعد این مورد نیز اضافه شود
    خودتون اطلاع دارید اگر بنده شکست خورده بودم در این پروژه می تونستم اون و برای فروش قرار بدم و حداقل کنار بشکم
    ولی اینکه بنده کنار نکشیدم و دارم به این صورت توسعه می دم نشان دهنده این هست که هنوز کار برای انجام شدن هست
    همچنین مثل قسمت ارائه درگاه برای ارائه اسکریپت نیز محدودیت تعدادی لحاظ شده است که کیفیت در همه حال کنترل گردد
    وگرنه امروز بنده چند مشتری برای سورس درگاه داشتم اما اصلا قصد فروش سورس و نداریم و همچنین در حال افزایش امکانات اون هستیم
    پیروز باشید
    ببخشید من جسارت میکنم اما حقیقتا توجیه اقتصادی نداره فروشتون
    اگر قصدتون فروش و سود هست قیمتی که گذاشتید در قبال خدماتی که ارائه میدید اصلا مبلغی نیست !
    اگر قصدتون تست و بررسی هست ، روی یک سایت نیز میتونید اعمالش کنید.
    در اصل من چیزی که میبینم از این کار شما اینه خودتون دو دستی مشکل و مشغله میخرید برای خودتون!!! که این اصلا منطقی نیست !

9. تعداد تشکر ها ازrezaonline.net به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    60 پست

فکر کنم وقتش شده هر شخصی در ایران یک درگاه واسط داشته باشد
    برنامه نویسی و طراحی وب سایت
    تماس : 01734470186 - تلگرام : Ammar_Katouki@

11. تعداد تشکر ها ازwp-Ammar به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    311
    تشکر تشکر شده 
    692
    تشکر شده در
    292 پست

اولا خدمت کاربران عزیز علت ف.لترینگ درگاها طی صحبت هایی که با مصادیق داشتیم به علت فروش غییر قانونی بوده که اگر کار قانونی باشه به هیچ وجه این مورد ف.یلتر نمیشه
    دوم اینکه هرفردی میتونه یه اسکریپت بگیره و شروع به کار کنه و بعدش هم پول رو به جیب بزنه و الفرار . این فروش اسکریپت باعث این نمیشه که همه این چیز رو داشته باشند . اولا باید کسی که میفروشه درست بفروشه
    کاربر گرامی این تاپیک بر اساس قوانین خودشون میفروشن و نمیان به فردی که از الان به فکر شروع زرنگی در کاره بفروشه تایید ایشون نیست بنده باهاشون تو این زمینه صحبتایی داشتم . و خودمم یه سفارش دادم ببینم طرز کار چطوره

حالا خیلی از دوستان قصد حتی بی احترامی به کاربر رو دارند ایشون اسکریپت ساخته و مایله از اسکریپتش این پول رو در بیاره نه ما حق داریم بهشون بگیم چرا و نه اینکه بگیم این کار باعث اینطور میشه.
    اونی که به فکر پیشرفته با همین هزینه اندک یا هر اسکریپت دیگه ای سایت خودش رو به بهترین برند ثبت میکنه و اونی که به فکر کلاهبرداری نهایتش 5 میلیون تومان یا هرچقدر به جیب بزنه بعدش نهایت این پول تموم خواهد شد و لعن و نفرین مشتریان گریبان گیرش خواهش شد .
    و خوش بختانه با ایشون صحبت کردیم گفتن اگر حتی اون سایت کلاهبرداری کرده باشه میان تراکنش رو چک میکنن بالاخره تو اسکریپت ثبت شدس و تو دیتابیس سرور هاشونه میتونن ببینن و اگر حقیقت باشه اطلاعات خریدار رو تحویلشون میدن بهتره یه صحبت با خودش صاحب اثر کنید و بعدش ببینید روند فروشش چگونه هست و ایشون دارن روی سرور هاشون به صورت اختصاصی میدن و هیچ کدی به کاربری نمیدن حتی اسکریپت رو نمیفروشن

- - - Updated - - -

و هدف بنده کار زیادی و اصن خدمات نیست و فقط هدف مقدار اشنایی با محیط و حیطه کاریش و چیکار بشه کرد که نشه دوستان خیلی راحت ازش استفاده کنند انشالله که از دوستان تهیه کردن استفاده درست بکنند تا استفاده بد

13. تعداد تشکر ها ازkiava به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

یادمه خودتون از مخالفین سر سخت xpay بودید که فروش عمومی گذاشته بود و... حالا چرا خود شما ؟؟فروش عمومی ؟! اونهم با نرخی بسیار پایین تر ؟؟! اگه الان چرتکه بندازیم شما از xpay هم ارزونتر دارید سرویس دهی میکنید.

بنظر من کمی جای تامل داره کارتون ... بیشتر در مورد این شیوه فروش و این نرخ و قیمت گذاری تامل بفرمایید

ارادتمند.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

دقیقا تو فروش اسکریپت xpay گفتید که شما حق ندارید که نظارت کنید

الان خودتون دارید میگید خودم نظارت میکنم

جمله ای که خودتون گفتید

می‌فرمایید باید به همه چیز نظارت و دسترسی داشته باشند
    اصلا از نظر قانونی این درخواست صحیح نیست

خودتون مخالف بودید خودتون دارید اجراش می کنید؟
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

16. تعداد تشکر ها از almandata به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    دقیقا تو فروش اسکریپت xpay گفتید که شما حق ندارید که نظارت کنید

الان خودتون دارید میگید خودم نظارت میکنم

جمله ای که خودتون گفتید

می‌فرمایید باید به همه چیز نظارت و دسترسی داشته باشند
    اصلا از نظر قانونی این درخواست صحیح نیست

خودتون مخالف بودید خودتون دارید اجراش می کنید؟
    در تمام تاپیک بنده یکبار نظارت و تایپ کردم که در جمله زیر بوده:
    بنده بر روی نوع ورودی ها نظارتی نخواهد داشت ( صفحه اول تاپیک)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kiava نمایش پست ها
    اولا خدمت کاربران عزیز علت ف.لترینگ درگاها طی صحبت هایی که با مصادیق داشتیم به علت فروش غییر قانونی بوده که اگر کار قانونی باشه به هیچ وجه این مورد ف.یلتر نمیشه
    دوم اینکه هرفردی میتونه یه اسکریپت بگیره و شروع به کار کنه و بعدش هم پول رو به جیب بزنه و الفرار . این فروش اسکریپت باعث این نمیشه که همه این چیز رو داشته باشند . اولا باید کسی که میفروشه درست بفروشه
    کاربر گرامی این تاپیک بر اساس قوانین خودشون میفروشن و نمیان به فردی که از الان به فکر شروع زرنگی در کاره بفروشه تایید ایشون نیست بنده باهاشون تو این زمینه صحبتایی داشتم . و خودمم یه سفارش دادم ببینم طرز کار چطوره

حالا خیلی از دوستان قصد حتی بی احترامی به کاربر رو دارند ایشون اسکریپت ساخته و مایله از اسکریپتش این پول رو در بیاره نه ما حق داریم بهشون بگیم چرا و نه اینکه بگیم این کار باعث اینطور میشه.
    اونی که به فکر پیشرفته با همین هزینه اندک یا هر اسکریپت دیگه ای سایت خودش رو به بهترین برند ثبت میکنه و اونی که به فکر کلاهبرداری نهایتش 5 میلیون تومان یا هرچقدر به جیب بزنه بعدش نهایت این پول تموم خواهد شد و لعن و نفرین مشتریان گریبان گیرش خواهش شد .
    و خوش بختانه با ایشون صحبت کردیم گفتن اگر حتی اون سایت کلاهبرداری کرده باشه میان تراکنش رو چک میکنن بالاخره تو اسکریپت ثبت شدس و تو دیتابیس سرور هاشونه میتونن ببینن و اگر حقیقت باشه اطلاعات خریدار رو تحویلشون میدن بهتره یه صحبت با خودش صاحب اثر کنید و بعدش ببینید روند فروشش چگونه هست و ایشون دارن روی سرور هاشون به صورت اختصاصی میدن و هیچ کدی به کاربری نمیدن حتی اسکریپت رو نمیفروشن

- - - Updated - - -

و هدف بنده کار زیادی و اصن خدمات نیست و فقط هدف مقدار اشنایی با محیط و حیطه کاریش و چیکار بشه کرد که نشه دوستان خیلی راحت ازش استفاده کنند انشالله که از دوستان تهیه کردن استفاده درست بکنند تا استفاده بد
    جناب مراحل راه اندازی اسکریپت شما در حال اجرا می باشد و پس از نصب SSL اطلاعات خدمت شما ارسال خواهد شد
    سپاس از اعتماد شد

18. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

ببخشید فقط الان برای من یه سوال پیش آمد چون نوشتید علاوه بر این 120 تومان ماهانه مقداری هم کارمزد گرفته میشه یعنی در واقع شما اسکریپت نمی فروشید بلکه دارید مدیر سایت و تقریباً شریک فعال برای خودتون میخرید درسته؟
    چون سرور که از خودتونه، تنظیمات اسکریپت و... که با خودتونه، کارمزدی از درآمد ها هم که دریافت میکنید پس اصولاً طبق گفته خودتون که گفتید زیر مجموعه شرکت شما حساب میشن یعنی شما یه جورایی دارید شراکت همکاری در فروش می فروشید نه اسکریپت درسته؟

20. تعداد تشکر ها ازiHSG به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    ببخشید فقط الان برای من یه سوال پیش آمد چون نوشتید علاوه بر این 120 تومان ماهانه مقداری هم کارمزد گرفته میشه یعنی در واقع شما اسکریپت نمی فروشید بلکه دارید مدیر سایت و تقریباً شریک فعال برای خودتون میخرید درسته؟
    چون سرور که از خودتونه، تنظیمات اسکریپت و... که با خودتونه، کارمزدی از درآمد ها هم که دریافت میکنید پس اصولاً طبق گفته خودتون که گفتید زیر مجموعه شرکت شما حساب میشن یعنی شما یه جورایی دارید شراکت همکاری در فروش می فروشید نه اسکریپت درسته؟
    خیر قربان خدمات اسکریپت به صورت ماهیانه اجاره داده میشه
    بنده در توجیح پرداخت 120 هزار تومان عرض کردم مقداری از اون به عنوان کارمزد هست ( مبلغ کمی) و بقیه موارد صرف هزینه سرور و نگهداری اسکریپت میشه
    که در نهایتا مجموعا 120 هزار تومان ماهیانه خواهد شد
    پیروز باشید

22. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)