صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: اخطار جدی - کشور آمریکا و تصمیم در مورد دامنه های تحت کنترل ایرانیان !

عضو دائم Woshka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    1,524
    تشکر شده در
    1,078 پست

پیش فرض پاسخ : اخطار جدی - کشور آمریکا و تصمیم در مورد دامنه های تحت کنترل ایرانیان !

هرچی کشتم کلمه تحریم ندیدم
    By Friday morning, visiting the addresses of a handful of sites that either hosted unauthorized copies of films and music or allowed users to search for them elsewhere on the Internet produced a notice that said, in part: “This domain name has been seized by ICE — Homeland Security Investigations, pursuant to a seizure warrant issued by a United States District Court.”

In taking over the sites’ domain names, or Web addresses, the government effectively redirected any visitors to its own takedown notice.

این درواقع میگه سایت هایی از قبیل torrent های که محتوای کپی شده توش میگذاره رو و هر نوع از این قبیل سایت ها رو دامینشون رو می بنده
    این درواقع شامل حال وارز کار ها میشه از هر نوعی
    هیچ حرفی از تحریم نزده

مضمون درواقع هر سایتی که نقض قوانین از جمله کپی رایت هیستش رو میبنده
    فروش سرور مجازی
    http://www.maroonhost.net/vps-hosting.html
    مارون هاست
    برای خرید سرور تماس بگیرید 09123773197

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    130
    تشکر شده در
    70 پست

پیش فرض پاسخ : اخطار جدی - کشور آمریکا و تصمیم در مورد دامنه های تحت کنترل ایرانیان !

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

افرادی که دارند به این راحتی به من تهمت میزنند، بد نیست دلیل هم بیارند.

من از دروغ گفتن چه سودی می برم ؟ مگر من ثبت کننده دامنه .com و یا دامنه .ir هستم ؟ مگر من آمریکایی هستم ؟ مگر موضوع خرید و فروش هست ؟

درضمن، بنده به قوانین ICANN واقف هستم و به همین دلیل هست که این تاپیک رو زدم چون اطلاع دارم طبق User Rights هیچ شرکت و یا دولتی اجازه نداره دامنه هیچ کس رو به *هیچ دلیلی* تغییر مالکیت بده ولی موضوع اینجاست که این قانون در حال نقض شدن توسط دولت آمریکا هست و بعد از بررسی دامنه و مشخص شدن اتحامات به جای اینکه طبق قوانین دامنه رو Suspend کنند و DNS هارو تغییر بدند و دسترسی کاربر رو Lock کنند، اومدن و دارند تغییر مالکیت میدن و در کل دامنه رو از دست صاحب اصلی خارج می کنند !!!!

افرادی که به قوانین ICANN بیشتز از بنده وارد هستند، لطف کنند اگر اشتباه می کنم، من رو اصلاح کنند ؟!

با تشکر.
    علیک سلام
    شما خودتون جواب خودتون رو دادین آمریکا این کارو به صورت غیرقانونی انجام میده دلیل اینکه کسی هم شکایت نکرده اینه که تا اونجایی که میدونم کارشون غیر قانونی بوده وگرنه شکایت رسمی میکردن ودامنه رو پس میگرفتن.
    حالا شما حساب کنین بخوان دامنه های ایرانی هارو بگیرن میدونین چندتا شکایت میشه و چه آبرو ریزی ای میشه.
    اگر هم منظورتون از تهمت زدن من بودم باید بگم منظور من کلی بود و گفتم هر کسی که بیخودی یه موضو عی رو شلوغ کنه حتما یه دلیلی داره.اگه ناراحت شدین معذرت میخوام منظور من کلی بود نه شخص خاصی.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

بله، متاسفانه همانطور که در پست اول عرض کردم، این کار Abuse کردن قدرت اجرایی دولت آمریکا هست که اعتراضات زیادی رو در بر داشته ولی ...!

اما به شما هم پیشنهاد می کنم که سعی کنید یکم واقعیت نگر باشید، اون زمان که cPanel اعلام کرد از فلان تاریخ با کاربران ناقض قوانین embargo کشور آمریکا برخورد میشه، ایرانیا گفتند "اگر این کارو بکنه ما پدرشون رو در میاریم و خودشون ورشکست میشن و ..." ولی چی شد ؟

همینطور زمانی که ThePlanet زد سرور همه ایرانی ها رو بست و کلی از شرکت ها اطلاعات کاربراشون از بین رفت و بعضی ها حتی به حالت ورشکستگی رسیدند، نتیجش چی شد ؟ شکایت ایرانی ها به کجا رسید ؟

موضوع فراتر از این حرف ها هست، من هم به عنوان باز کنند تاپیک در واقع دو قصد داشتم:

- اطلاع رسانی از حقایقی که در شرف وقوع هست (که نمونه هاش بارها دیده شده و همیشه از یک بحث ساده به برخورد مستقیم با ما ایرانی ها و کشور های دیگر جهان سوم رسیده).
    - درخواست همیاری برای یافتن راه حل (مثل روش هایی که الان کاربران ایرانی برای دور زدن cpanel و یا خرید از ThePlanet استفاده می کنند).

با تشکر.

عضو دائم Woshka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    1,524
    تشکر شده در
    1,078 پست

سلام.

بله، متاسفانه همانطور که در پست اول عرض کردم، این کار Abuse کردن قدرت اجرایی دولت آمریکا هست که اعتراضات زیادی رو در بر داشته ولی ...!

اما به شما هم پیشنهاد می کنم که سعی کنید یکم واقعیت نگر باشید، اون زمان که cPanel اعلام کرد از فلان تاریخ با کاربران ناقض قوانین embargo کشور آمریکا برخورد میشه، ایرانیا گفتند "اگر این کارو بکنه ما پدرشون رو در میاریم و خودشون ورشکست میشن و ..." ولی چی شد ؟

همینطور زمانی که ThePlanet زد سرور همه ایرانی ها رو بست و کلی از شرکت ها اطلاعات کاربراشون از بین رفت و بعضی ها حتی به حالت ورشکستگی رسیدند، نتیجش چی شد ؟ شکایت ایرانی ها به کجا رسید ؟

موضوع فراتر از این حرف ها هست، من هم به عنوان باز کنند تاپیک در واقع دو قصد داشتم:

- اطلاع رسانی از حقایقی که در شرف وقوع هست (که نمونه هاش بارها دیده شده و همیشه از یک بحث ساده به برخورد مستقیم با ما ایرانی ها و کشور های دیگر جهان سوم رسیده).
    - درخواست همیاری برای یافتن راه حل (مثل روش هایی که الان کاربران ایرانی برای دور زدن cpanel و یا خرید از ThePlanet استفاده می کنند).

با تشکر.
    شما داری شایعه میکنی جانم

معلوم نیست این همه خارج از کشور بودی انگلیسی رو با چه زبونی یاد گرفتی قاطی کردی
    معنی piracy
    ***ي دريايي , ***ي هنري ياادبي.

هیچ کلمه sanction ای توی این مقاله نیافتم

شایعه کردی
    فروش سرور مجازی
    http://www.maroonhost.net/vps-hosting.html
    مارون هاست
    برای خرید سرور تماس بگیرید 09123773197

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    130
    تشکر شده در
    70 پست

سلام.

با تشکر.
    حرف شما کاملا منطقیه در مورد cpanel و The Planet ولی اونا شرکت های آمریکائین و میتونین اینکارو بکنن ولی این دیگه مسئله آمریکا تنها نیست این اگه انجام بشه زیرپا گذاشتن قوانین بین المللیه و یه آبروریزی هم برا آمریکا هم برا icann.
    اگه هم همچین اتفاقی بیفته بهترین کاربرا کاربرها مهاجرتشون به ir هست چه دوست داشته باشن چه نه.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Woshka نمایش پست ها
    شما داری شایعه میکنی جانم

معلوم نیست این همه خارج از کشور بودی انگلیسی رو با چه زبونی یاد گرفتی قاطی کردی
    معنی piracy
    ***ي دريايي , ***ي هنري ياادبي.

هیچ کلمه sanction ای توی این مقاله نیافتم

شایعه کردی
    دریچه کوچک چشم آمدم ها هیچ وقت سرزنش پذیر نیست!

Us government abusing powers? - Web Hosting Talk

همه دنیا دارن شایعه می کنند، ما هم روش

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

ممنون "Aria" .از اطلاع رسانی شما سپاسگزارم .بسیار خوب توضیح داده بودید.من تمام پست ها را مطالعه کردم.در پاسخ به برخی از دوستان باید عرض کنم .نباید به چنین مطالبی انتقاد شود.هدف اطلاع رسانی بوده و هیچ منفعتی در جهت شایعه سازی و .... برای نوسنده ایجاد نمی شود.بهتر از جهت مثبت به مساله نگاه کنیم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

البته به چالش کشیدن حقیقت در ایران برای تغییر جلوه واقعی موضوع، امری طبیعی هست که ناشی از برخورد احساسی و غیر عقلانی ایرانیان با مسائل مختلف به وجود میاد.

اگر احساسات شخص یا اشخاصی در زمان وجود یک مشکل جریهه دار بشه، اعتراضاتی رو در بر خواهد داشت که در واقع در هیته عقاید فردی خودشون کاملاً وارد و صحیح هست ولی در هیته برخورد بین المللی بی ارزش و فاقد هر گونه توجه خواهد بود.

در واقع میشه گفت اکثریت برخورد های احساسی از طرف هر شخص با هر ملیتی، همیشه بی نتیجه مانده و هیچ گاه مشکلی رو برطرف نکرده.

این کار دولت آمریکا در واقع تجاوز به حریم فردی کاربران دنیای مجازی هست و همینطور زیر پا گزاشتن قوانینی که خودشون در سازمان نظارت جهانی بر قوانین Registrar ها اعمال کردند.

همینطور از اونجایی که مشخص هست که برخی از برخورد های کاربران در این تاپیک به دلیل نداشتن اطلاعات کافی اونها هست، باید عرض کنم که ICANN یک شرکت آمریکایی هست و با اینکه تحت نظارت جهانی و با دخالت تمام ملیت ها اداره میشه، ولی در نهایت تابع قوانین کشور آمریکا خواهد بود و یادتون نره که یکی از قوانین کشور آمریکا رعایت کردن قانون Embargo این کشور هست که یکی از بند های این قوانین رعایت تحریم ها توسط تمام کشور های متحد با کشور آمریکا خواهد بود.

حالا قبول کردن و یا نکردن حقیقت توسط بعضی اشخاص، چیزی رو از واقعیت امر و رویه اجرایی دولت آمریکا عوض نمی کنه و در عمل فقط هدر دادن انرژی توسط این اشخاص هست!

درضمن، بنده تنها ناقل خبر هستم و در نهایت هم نظر شخصی خودم رو بر پایه مشاهدات مستند از تاریخچه برخورد ها در صحنه تجارت جهانی و جامعه مجازی رو بیان کردم که بیان آزاد حق هر انسان هست که میتونه توسط اشخاصی تایید بشه و البته توسط افراد دیگر هم *به هر دلیل* به چالش کشیده بشه.

با تشکر.
    ویرایش توسط Aria : November 29th, 2010 در ساعت 16:28

عضو انجمن saeidj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    369
    تشکر تشکر شده 
    367
    تشکر شده در
    242 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostiran نمایش پست ها
    اقا چرا شلوغش می کنی؟
    اینجا یک نفر نیست بره اصل خبر و بخونه؟
    اینجا نوشته سخت گیری در مورد دامنه های کرک سریال و تورنت . و سایت های موزیک و سایت هایی که ک‍پی رایت در حد گشترده نقض کردند.
    لطفا از کاه کوه نسازید.....

دوستانی هم می خونند لطفا یک مروری روی اصل خبر بکنند. این سایت هم فقط نقل خبر کرده از سایت هایی دیگه (گرچه خبر هایی هم که نقل کرده باز ربطی به ایران نداره) حتی سایت هایی هم خبر هاشو اینجا نقل کرده خبر گزاری اند و سایت دولتی نیستند.
    دقیقا همون چیزیه که من تو پست 6 گفتم. انا رو به دلیل رعایت نکردن کپی رایت بستن نه برای اینکه می خوان دامنه بگیرن و ... شهر هرت که نیست جهان قوانین بین الملل داره و دیدیم که خود امریکا هم همیشه رعایت کرده سره گردنه که نیست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

اطلاعات بیشتر در مورد سازمانی که در این خصوص ثبت شده که زیر نظر سازمان امنیتی Homeland Security کشور آمریکا هست:

National Intellectual Property Rights Coordination Center - Wikipedia, the free encyclopedia

با تشکر.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)