صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: سرور مجازی از ایران , آلمان , فرانسه , تحویل خودکار , منابع اختصاصی , هارد ssd , تضمین کیفیت ,فایروال سخت افزاری , قرارداد رسمی با شرکت ها

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

79 سرور مجازی از ایران , آلمان , فرانسه , تحویل خودکار , منابع اختصاصی , هارد ssd , تضمین کیفیت ,فایروال سخت افزاری , قرارداد رسمی با شرکت ها

با سلام خدمت تمام بازدیدکنندگان این تابیک فروش

همانطور که اکثر همکاران بنده را می شناسند عمده فعالیت اینجانب در ضمیمه فروش سرور اختصاصی از تمام دیتاسنتر های دنیا می باشد به همین دلیل چندین درخواست از طرف کاربران داشته ایم که سرور مجازی با پنل تحویل خودکار و سیستم KVM ارائه کنیم که بنا به درخواست کاربر ها این کار انجام شد و سرویس مورد نظر آماده شد و این سرور با شرط کیفیت و پایداری به کاربران ارائه می شود. به دلیل اینکه سرور اختصاصی اصلی تحت اختیار و مالکیت ما هست از نظر امنیت سرور مطمئن و آسوده خاطر هستید که هیچ زمان سرور شما بی اطلاع بسته نخواهد شد به هیچ عنوان.

درباره شرکت :
    شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا دارای نماد 2 ستاره

به شماره ثبت : 43652 سهامی خاص به مدیریت میثم صادقی

لینک آخرین تابیک فروش سرور اختصاصی در انجمن :

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=161602
    فروش سرور اختصاصی از دیتاسنتر ovh بدون کارمزد=قیمت دیتاسنتر
    http://www.webhostingtalk.ir/f11/111709/
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=141355

پشتیبانی:از طریق تیکت در سایت و شماره تماس
    06133326292-06133329914 و www.diakoweb.com/client

1-سرور اختصاصی تحت مالکیت مستقیم و کنترل ما در تمام دیتاسنتر ها می باشد و نیز فروشنده سرور اختصاصی در چند سال گذشته بوده و هستیم و از این نظر سرور کاربران می توانند مطمئن باشند.
    2-سرویس مجازی به دلیل استفاده از منابع اختصاصی و تعداد بسیار محدود سرور مجازی که در سرور اصلی ایجاد می شود بسیار با کیفیت می باشد.از همین رو از مجازی ساز KVM که فقط منابع اختصاصی به کاربر می دهد استفاده می کنیم.
    3-ارائه کنترل پنل کامل ریست و خاموش و روشن و تعویض سیستم عامل و اضافه کردن رم و هارد به کاربر.

4-ارائه سرور مجازی بر روی بستر دیتاسنتر OVH با داشتن فاایروال اشتراکی و نیز سرور مجازی هتزنر آلمان دارای فایروال نرم افزاری و سخت افزاری برای جلوگیری از حملات مختلف.
    5-در صورت استفاده از سرور مجازی ایران برای انجام حملات دیداس به دیگر دیتاسنتر ها داخلی بلافاصله سرور بسته می شود و اطلاعات پرداختی کاربر به مراجع قضایی و شرکت های شکایت کننده اعلام خواهد شد.

سیستم عامل های که در لیست سفارش نیستند نیز قابل انجام و اضافه کردن هستند در صورتی که در لیست چیزی مشاهده نکردید از طریق پیام خصوصی و یا تیکت اعلام کنید برای شما اضافه می شود.
    Linux: Centos5/6/7 - Ubuntu 14/15 - Debian 8 - Suse 13 - Fedora 21
    Firewall : Kerio 8/9 - Mikrotik : 5/6
    Windows : 2003/2008/2012

سرور های مجازی مدیریت شده ( پشتیبانی 100% نرم افزاری ) ویژه شرکت ها و وب سایت بر روی پلسک / سی پنل / دایرکت ادمین. در تمام سرور های ایران و خارج از ایران بدون هزینه اضافه.

ارائه لایسنس دایرکت ادمین رایگان بر روی پلان 6GB به بالا کلیه سرورها
    ارائه لایسنس رایگان پلسک ورژن Web admin بر روی پلان 6GB به بالا در ایران
    ترافیک ماهیانه 2 برابر رایگان نسبت به پلان فقط برای هاستینگ ها ( سرور های دانلود شامل نمی شود)(شامل جشنواره تخفیفی نمی شود)
    مدیریت و کانفیگ (شامل بهینه سازی و امنیت) کامل پلسک و سی پنل ایران برای هاستینگ ها از پلان 4GB به بالا

نکات مربوط به سرور ایران:
    1- امکان ارائه هارد کامل اختصاصی و یا حتی هارد خود کاربر در سرور امکان پذیر هست اما فقط قرارداد حداقل 3 ماه.
    2-امکان ارائه سرور به صورت اسپانسری برای سایت های با بازدید بالا زیر 1500 ایران.
    3-امکان ارائه هارد اضافه وجود داد هر 10GB هارد SSD برابر 10 هزار تومان و امکان اضافه کردن هارد از پلان 2048MB به بالا هست.
    4-امکان هر 100GB ترافیک اضافه برابر 25000 تومان می باشد.
    5-خرید 2TB ترافیک برابر 550 هزار تومان که از پلان 6Gb به بالا نیم بها محاسبه می شود یعنی برابر
    2TB برابر 275 هزار تومان.

سرور مجازی ایران

عکس های از سخت افزار سرور ایران رم هار اورجینال HP و هارد SSD PRO و سرور DL360G7 یک کیفیت بی نظیر خواهید داشت:

عکس هارد SSD و رم سرور ( کلیک کنید.)

عکس تست سرعت هارد ( کلیک کنید.)

عکس از کل سرور

سرور مجازی آلمان هارد SSD

ویژگی های سرور آلمان در وضعیت که 80% سرور پر هست.

عکس تست سرعت هارد سرور

سرور مجازی فرانسه آپلینک 10Gb/ps

ویژگی های سرور فرانسه پورت 10Gb/ps :

سرور مجازی فرانسه آپلینک 1Gb/ps

ویرایش توسط websazha : November 17th, 2016 در ساعت 16:37
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

2. تعداد تشکر ها ازwebsazha به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی از ایران , آلمان , فرانسه , تحویل خودکار , منابع اختصاصی , هارد ssd , تضمین کیفیت ,فایروال سخت افزاری , قرارداد رسمی با شرکت ها

سرور اعلام شده برای جشنواره که 4 گیگ رم دارد ظاهرا به قیمت 35 هزار تومان هست این سرور.
    امکان پرداخت یک ساله برای سرور مربوطه بعد از خرید و 1 ساعت تست امکان پذیر هست؟ ( به واقع خرید کنم و پرداخت ارزی و یک ساعت تست کنم بعدش کنسل می کنم و یا تبدیل به یک ساله ممکن هست؟)

تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی از ایران , آلمان , فرانسه , تحویل خودکار , منابع اختصاصی , هارد ssd , تضمین کیفیت ,فایروال سخت افزاری , قرارداد رسمی با شرکت ها

نقل قول نوشته اصلی توسط layer7 نمایش پست ها
    سرور اعلام شده برای جشنواره که 4 گیگ رم دارد ظاهرا به قیمت 35 هزار تومان هست این سرور.
    امکان پرداخت یک ساله برای سرور مربوطه بعد از خرید و 1 ساعت تست امکان پذیر هست؟ ( به واقع خرید کنم و پرداخت ارزی و یک ساعت تست کنم بعدش کنسل می کنم و یا تبدیل به یک ساله ممکن هست؟)
    با سلام و عرض ادب
    درسته قیمت اعلام نشده بود داخل انجمن که بنر آپدیت کردم قیمت ماهیانه 35 هزار تومان هست.
    امکان خرید ماهیانه و سالانه برای این سرور مقدور هست.
    در صورت خرید ماهیانه سرور و تصمیم به افزایش به سالانه مانعی نیست فاکتور 11 ماهه برای شما ایجاد می شود.
    در مورد بازگشت وجه نیز تضمین می کنیم که در صورت عدم رضایت کیفیتی طبق اطلاعات سرور خریداری شده نباشد 100% هزینه برگشت داده می شود.
    به این دلیل با اطمینان خاطر تضمین برگشت وجه می دهیم چون یک سرور با کیفیت و سخت افزار به روز و مجازی ساز kvm با منابع اختصاصی در حال استفاده هستیم پس بی کیفیت سرویس بی معنی هست که بخواهیم ترس از کیفیت خودمان داشته باشیم.
    شما 1 هفته تست کنید اگر جایی مشکل داشت بفرمایید اینجا مشکل داره یا رفع می کنیم و یا برگشت خواهیم داد.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

مهندس جان یه لطفا میکنی یه اسکرین از منابع سرور فعلی که قرار هست این آفر رم 4 تهیه کنیم ازش بگیری برای ما.
    ببنیم روی چه سروری قرار هست بریم .
    تشکر بفرستید پیام خصوصی.

تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط layer7 نمایش پست ها
    مهندس جان یه لطفا میکنی یه اسکرین از منابع سرور فعلی که قرار هست این آفر رم 4 تهیه کنیم ازش بگیری برای ما.
    ببنیم روی چه سروری قرار هست بریم .
    تشکر بفرستید پیام خصوصی.
    خدمت شما در پیام خصوصی هم ارسال شد. سرور 96gb رم دارد و 2 پردازنده فیزیکی سرور قوی هست برای میزبانی با فقط هارد ssd میزبان شما هست.
    فقط 36 گیگ پر هست از سرور و فقط 20% پردازنده درگیر هست.
    ویرایش توسط websazha : November 19th, 2016 در ساعت 10:26

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    7 پست

یک سرور مجازی از شرکت دیاکو وب تهیه شد از سرور های ایران شرکت مذکور , لازم هست موارد مشاهده شده بعد از 2 روز تست سنگین با دیگر دوستان به اشتراک بزارم.

1-پشتیبانی شرکتشون عالی واقعا 24 ساعته هست خود جناب صادقی از صبح تا بعد از ظهر / بعد از ظهر تا شب همکارشون نیما حسینی.
    2-سخت افزار ارائه شده توان بالا و کیفیت خوبی دارد یک سرور با 4 هسته پردازنده نامحدود در اختیار من گذاشتند دقیقا بنده 10.60Ghz پردازنده برای 3 ساعت مداوم پر نگه داشتم بدون هیچ مشکلی و اخطاری و حرفی.(هزینه 4 هسته اختصاصی پرداخت کردم) واقعا این سرور مجازی که دارم الان از ایشون یک سرور اختصاصی هست با این منابع(نه دیگر دوستان هر چیری که بخری آخرش فقط 2Ghz سی پی یو میدن بهتون یه خرده شیطون هستند)
    3-صداقت کاری بی نهایت بی نهایت بالا(آدم با شرف و عاقل کم گیر میاد این روزها متاسفانه)
    4-بی نهایت به مشتری و مشتری مداری پایبند هستند به شرطی که مشتری نرمال باشد نه انتظار بیگاری داشته باشه 2-3 مورد تست شد درخواست های درست حسابی به خوری هندل می کنند.

عالی هست همه چیز.
    من الله توفیق

9. تعداد تشکر ها از Layer7 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

برای سرور مجازی پورت ۱۰گیگابیت

۱-مجازی ساز چیه؟
    ۲-سرویسی که پورت رم ۴ گیگ داره آیا امکانش هست در کنار ۱۰۰ گیگ هارد ۲۵ گیگ ssd هم داده بشه؟ هزینه اش چقدر میشه؟
    ۳-وضعیت تورنت به چه صورتی هست؟
    ۴-آیا امکانش هست من ایزو سیستم عامل رو در اختیار شما بزارم و بعد از طریق VNC خودم نصب کنم؟

تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط i'm نمایش پست ها
    برای سرور مجازی پورت ۱۰گیگابیت

۱-مجازی ساز چیه؟
    ۲-سرویسی که پورت رم ۴ گیگ داره آیا امکانش هست در کنار ۱۰۰ گیگ هارد ۲۵ گیگ ssd هم داده بشه؟ هزینه اش چقدر میشه؟
    ۳-وضعیت تورنت به چه صورتی هست؟
    ۴-آیا امکانش هست من ایزو سیستم عامل رو در اختیار شما بزارم و بعد از طریق vnc خودم نصب کنم؟
    باسلام
    نوع مجازی ساز ذکر شده kvm می باشد.
    بله امکان پذیر هست هارد هارد 100 گیگ رایگان(طبق پلان) و 25 ssd برابر 15 هزار تومان.
    طبق قوانین دیتاسنتر تورنت خصوصی مشکلی نیست.
    اگر نسخه سیستم عامل شما موجود نباشد بله موردی نیست.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

پلان 35000 تومانی جشنواره ترافیک اینترانتش رایگانه؟

تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ksohrabloo نمایش پست ها
    پلان 35000 تومانی جشنواره ترافیک اینترانتش رایگانه؟
    باسلام

سرویس های فعلی ترافیک اینترانت و اینترنت رایگانی ندارد.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)