صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: فروش ویژه لایسنس whmcs به همراه هدیه!

عضو انجمن yasserhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    446
    تشکر شده در
    338 پست

پیش فرض فروش ویژه لایسنس whmcs به همراه هدیه!

با سلام و احترام خدمت دوستان و همکاران عزیز
    بنده امروز خواستم این افر رو بدم به تعداد محدود واگذار کنم

خرید در پنل خود شخص انجام میشه و پشتیبانی تیکت به whmcs

لايسنس WHMCS
    به صورت مادام العمر - برند دارد
    قابليت تاييد در
    www.whmcs.com/members/verifydomain.php
    امكان دانلود آپديت ها به صورت مستقيم در بخش كاربري سازنده
    در پنل خودتان لایسنس داشته باشید!
    دامنه رایگانname.host
    از دامنه ملی استفاده نشود!

قیمت با تخفیف : 200.000 تومان
    کد تخفیف whmcs

سفارش و تحویل فوری

برای خرید محصولات دیگر با تخفیف ویژه تیکت ارسال کنید!

2. تعداد تشکر ها ازyasserhost به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن taranoome آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    224
    تشکر تشکر شده 
    398
    تشکر شده در
    308 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه لایسنس whmcs به همراه هدیه!

سلام
    با تشکر از yasserhost
    خریداری شد و مشکلی هم نداشت

عضو دائم vahab00 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,983
    تشکر تشکر شده 
    4,046
    تشکر شده در
    1,978 پست

دوستان ببخشید بی دلیل تو موضوع دخالت میکنم
    اما فقط یک موردی رو اعصابم بود خواستم با شما هم در میان بذارم
    هرکسی میتونه لایسنس یا هرچیزی بفروشه و به هر قیمتی که دلش بخواد و در ازای دریافت وجه هم وظیفه داره خدمات درستی ارائه بده . حال من کاری ندارم که ممکنه لایسنس های استارتر تا چند وقت فعال باشه
    اما ایشون نیازی به اثبات با فیلم و عکس و تیم ویوور و... نداره . شما میتونید خرید نکنید
    اما اینکه میگید اثبات با فیلم و عکس و تیم و... بدید دو هدف میتونید داشته باشید
    یا اینکه طرف رو خدای نکرده کلاه بردار میدونید (منظورم به شخص خاصی نیست)
    یا اینکه شما میخواید روشش رو یاد بگیرید و دو فردای دیگه خودتون هم بفروشید
    به هر حال ایشون نیازی به اثبات به این روش ها نداره و شما میتونید در بدترین حالت ازش خرید نکنید یا حداقل ضمانت بازگشت وجه از ایشون بگیرید که اگه خدای نکرد مشکل داشت هزینه رو پس بدن
    اما لطفا دست از این کار بردارید
    چرا ایشون باید اثبات کنه ؟ اونم فقط به یک فرد ؟
    چه نیازی هست ایشون حتما روش خریدش رو با تیم ویوور به شما نشون بده ؟
    اصلا اومدیم ایشون به شما اثبات کرد چه تغییری در روند فروش فرد ایجاد کردید ؟
    آیا برای ایشون بازاریابی کردید؟
    آیا در سایت یا وبلاگ خود ایشون رو برای خرید معرفی کردید ؟
    و یا آیا شما هم دو فردای دیگر فروشنده این نوع لایسنس نخواهید بود ؟
    به هر حال شرمنده
    جوش آوردم
    در پناه حق
    ویرایش توسط vahab00 : September 28th, 2016 در ساعت 02:42
    ارائه و طراحی انواع قالب های whmcs و وردپرس
    دکمه تشکر خراب شده آیا ؟
    ظرفی که پر است، کم صداست...

6. تعداد تشکر ها ازvahab00 به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahab00 نمایش پست ها
    هرکسی میتونه لایسنس یا هرچیزی بفروشه و به هر قیمتی که دلش بخواد و در ازای دریافت وجه هم وظیفه داره خدمات درستی ارائه بده . حال من کاری ندارم که ممکنه لایسنس های استارتر تا چند وقت فعال باشه
    اما ایشون نیازی به اثبات با فیلم و عکس و تیم ویوور و... نداره . شما میتونید خرید نکنید
    به هر حال ایشون نیازی به اثبات به این روش ها نداره و شما میتونید در بدترین حالت ازش خرید نکنید یا حداقل ضمانت بازگشت وجه از ایشون بگیرید که اگه خدای نکرد مشکل داشت هزینه رو پس بدن
    به هر حال شرمنده
    جوش آوردم
    در پناه حق
    ما روش خرید را نتخواستیم دوست عزیز .

ایشان اعلام کردند وب سایت WHMCS.com باگ نرم افزاری دارد و می توانند لایسنس با هزینه 0$ ایجاد کنند!

ایشان یک اسکرین شات از پنل ارسال کردند که می توانند لایسنس ایجاد کنند ما برای اثبات گفتیم باید Team viewer ارسال کنند تا روشن شود(و ایشان هم قبول کردند) زیرا با ابزار هایی زیبایی مانند فتوشاپ و Inspect براحتی هر مقداری و هر صفحه ای قابل ایجاد شدن را دارد.

ما از ایشون نه درخواست کردیم که روش خرید را نشان دهند نه چیز دیگری . فقط درخواست کردیم که نمایش دهند که لایسنس خریداری شده 0 دلار است و در صورت خرید لایسنس جدید نیز همین میزان خواهد بود.

مطمئنا برای بنده و شما هزینه 20 هزار تومان یا خیلی بیشتر از این ها پولی نیست و صدرصد نیازی به درآمد زایی از این طریق نداریم.

همچنین شما وکیل ایشان نیستید! ایشان خودشان اعلام می کردند نیازی به اثبات نیست و خریداری کنید متوجه خواهید شد و ما هم بحث را تمام میکردیم .

همچنین به جای جوش آوردن به قول هاتون عمل کنید جناب سیدچورته عزیز. (بار اول نیست).

موفق و پیروز.
    ویرایش توسط Yas-Host : September 28th, 2016 در ساعت 08:43

8. تعداد تشکر ها از Yas-Host به دلیل پست مفید

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

به هر حال شرمنده
    جوش آوردم
    در پناه حق
    یعنی شما می فرمایید مشتری حق نداره قبل از خرید، از محصولی که میخره اطمینان پیدا کنه ؟
    یعنی مشتری شما قبل از خرید در مورد صحت محصولتون سوال کنه شما جوش می آرید ؟!
    یعنی می فرمایید مشتری خرید کنه بعد اگر به مشکل خورد بیاد تاپیک بزنه آی فلان شد ؟!
    استارتر عزیز یک آفر دادند ، این حق طبیعی مشتری ها هست قبل از خرید سوال کنند.
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

10. تعداد تشکر ها از Rezash به دلیل پست مفید

عضو انجمن yasserhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    446
    تشکر شده در
    338 پست

دوستان ببخشید بی دلیل تو موضوع دخالت میکنم اما فقط یک موردی رو اعصابم بود خواستم با شما هم در میان بذارم هرکسی میتونه لایسنس یا هرچیزی بفروشه و به هر قیمتی که دلش بخواد و در ازای دریافت وجه هم وظیفه داره خدمات درستی ارائه بده . حال من کاری ندارم که ممکنه لایسنس های استارتر تا چند وقت فعال باشه اما ایشون نیازی به اثبات با فیلم و عکس و تیم ویوور و... نداره . شما میتونید خرید نکنید اما اینکه میگید اثبات با فیلم و عکس و تیم و... بدید دو هدف میتونید داشته باشید یا اینکه طرف رو خدای نکرده کلاه بردار میدونید (منظورم به شخص خاصی نیست) یا اینکه شما میخواید روشش رو یاد بگیرید و دو فردای دیگه خودتون هم بفروشید به هر حال ایشون نیازی به اثبات به این روش ها نداره و شما میتونید در بدترین حالت ازش خرید نکنید یا حداقل ضمانت بازگشت وجه از ایشون بگیرید که اگه خدای نکرد مشکل داشت هزینه رو پس بدن اما لطفا دست از این کار بردارید چرا ایشون باید اثبات کنه ؟ اونم فقط به یک فرد ؟ چه نیازی هست ایشون حتما روش خریدش رو با تیم ویوور به شما نشون بده ؟ اصلا اومدیم ایشون به شما اثبات کرد چه تغییری در روند فروش فرد ایجاد کردید ؟ آیا برای ایشون بازاریابی کردید؟ آیا در سایت یا وبلاگ خود ایشون رو برای خرید معرفی کردید ؟ و یا آیا شما هم دو فردای دیگر فروشنده این نوع لایسنس نخواهید بود ؟ به هر حال شرمنده جوش آوردم در پناه حق
    با سلام و احترام خدمت همکاران و دوستان چند نفری به جز شما این حرف رو بهم زدن ایشون فقط خواستن مطمئن بشن که لایسنس ها منقضی نشه همین هر کدوم اومد یه حرفی زد منم بخاطر اینکه با جناب سنجری آشنایی دارم بهش اعتماد کردم حرف شما هم درست هست ولی من خودم کار خودم رو میدونم ... جناب سنجری هم حق داشت بگه چون کلاه بردار زیاده !

عضو انجمن OmizbanCo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    320 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas-Host نمایش پست ها

ایشان اعلام کردند وب سایت WHMCS.com باگ نرم افزاری دارد و می توانند لایسنس با هزینه 0$ ایجاد کنند!

ایشان یک اسکرین شات از پنل ارسال کردند که می توانند لایسنس ایجاد کنند ما برای اثبات گفتیم باید Team viewer ارسال کنند تا روشن شود(و ایشان هم قبول کردند) زیرا با ابزار هایی زیبایی مانند فتوشاپ و Inspect براحتی هر مقداری و هر صفحه ای قابل ایجاد شدن را دارد.

ما از ایشون نه درخواست کردیم که روش خرید را نشان دهند نه چیز دیگری . فقط درخواست کردیم که نمایش دهند که لایسنس خریداری شده 0 دلار است و در صورت خرید لایسنس جدید نیز همین میزان خواهد بود.

مطمئنا برای بنده و شما هزینه 20 هزار تومان یا خیلی بیشتر از این ها پولی نیست و صدرصد نیازی به درآمد زایی از این طریق نداریم.

همچنین شما وکیل ایشان نیستید! ایشان خودشان اعلام می کردند نیازی به اثبات نیست و خریداری کنید متوجه خواهید شد و ما هم بحث را تمام میکردیم .

همچنین به جای جوش آوردن به قول هاتون عمل کنید جناب سیدچورته عزیز. (بار اول نیست).

موفق و پیروز.
    سلام و درود قصد ارسال اسپم و دخالت ندارم اما شما وقتی قانع نمیشی چیکارت باید کنن ؟
    تیم ویور هم دادن بهت ، دوستانی هم خریداری کردن نظراتشونو گفتن حالا باید حتما آیه بیارن برات تا ثابت بشه بهت ؟

شرکت میزبان داده اطلس خلیج فارس
    شماره ثبت 22154
    Telegram ID : arminghazanfarpour - website : https://onlinemizban.net

13. تعداد تشکر ها از OmizbanCo به دلیل پست مفید

عضو دائم vahab00 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,983
    تشکر تشکر شده 
    4,046
    تشکر شده در
    1,978 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas-Host نمایش پست ها

موفق و پیروز.
    اول اینکه اسیر اون ی تیکه آخرم . قول هاتون و...
    جوابش رو تلگرام میفرستم . راستی من دعوا ندارم و اصلا هم قصد بدی نداشتم . جدیدا داره مد میشه این روش
    برای اثبات نظرات مشتریان خرید کرده کافیه و یا نهایت میتونن به شما یک لایسنس بدن و بعد تایید شما هزینه رو دریافت کنن
    خلاصه این روزا مد شده . هر کی هرکاری میکنه میگن اثبات کن

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezash نمایش پست ها
    یعنی شما می فرمایید مشتری حق نداره قبل از خرید، از محصولی که میخره اطمینان پیدا کنه ؟
    یعنی مشتری شما قبل از خرید در مورد صحت محصولتون سوال کنه شما جوش می آرید ؟!
    یعنی می فرمایید مشتری خرید کنه بعد اگر به مشکل خورد بیاد تاپیک بزنه آی فلان شد ؟!
    استارتر عزیز یک آفر دادند ، این حق طبیعی مشتری ها هست قبل از خرید سوال کنند.
    چرا حق نداشته باشه ؟ حق داره خوبم داره
    اما وقتی این بحث میاد وسط یا باید برای همه باشه هیچکس . ایشون ک نمیتونن به همه تیم ویوور بدن
    خیر مشتری من گاها ساعت ها ازم سوال میکنه و حقشه ک بدونه . اما معمولا در یک حدی هست و فراتر از اون نمیره
    جناب رضای عزیز الان سوالی دارم : شما خرید کردید ؟ چه اطمینانی دارید لایسنس شما دائمی باقی بمونه ؟ باقی نموند چه میکنید ؟ مثلا بعد یک هفته بلاک شد چکار میکنید ؟ whmcs اون باگ خودش رو هم رفع کرد بعدش چی ؟
    به هر حال من منظورم اینی نبود که شما فرمودید و قصد من این بود که بگم نیازی به این روش ها نیست .

نقل قول نوشته اصلی توسط yasserhost نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت همکاران و دوستان چند نفری به جز شما این حرف رو بهم زدن ایشون فقط خواستن مطمئن بشن که لایسنس ها منقضی نشه همین هر کدوم اومد یه حرفی زد منم بخاطر اینکه با جناب سنجری آشنایی دارم بهش اعتماد کردم حرف شما هم درست هست ولی من خودم کار خودم رو میدونم ... جناب سنجری هم حق داشت بگه چون کلاه بردار زیاده !
    سلام یاسر جان . چند وقتیه کم و بیش همو میشناسیم و بنده هیچ قصد و نیت بدی نداشتم
    این اولین بار نیست که این اتفاق رو دیدم اما صبرم اینجا تموم شد . البته من مخاطبم یاسین نبود چون سالیانه میشناسمش .چند وقت پیش من هم خدماتی ارائه کردم تقریبا کسی استفاده نکرد ولی صدها نفر تو تلگرام پیام دادن تیم بده ، یا عکس بده یا فیلم بده از پنلت . یعنی همه دنبال این بودن که فقط بفهمن چطور و از کجا دارم ارائه میکنم . هیچکی استفاده نکرد
    برای همینه دلم پر بود
    آقا یا استفاده بکن یا نکن . ی عکس از پنل یا فیلم از پنل + تایید چند مشتری + لینک سایت هاشون کافیه دیگه
    این همه چک و چونه نداره ک...

به هر حال از یاسین و همه عزیزان معذرت میخوام دخالت کردم . اگه فکر میکنید پستم نابجاست پ.خ بدید پاک کنم پست هام رو
    بازم ببخشید
    ارائه و طراحی انواع قالب های whmcs و وردپرس
    دکمه تشکر خراب شده آیا ؟
    ظرفی که پر است، کم صداست...

15. تعداد تشکر ها ازvahab00 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)