صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61

موضوع: درخواست سرور برای یک سایت پربازدید ( فوری )

عضو انجمن negarnovin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    118
    تشکر تشکر شده 
    748
    تشکر شده در
    679 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست سرور برای یک سایت پربازدید ( فوری )

نقل قول نوشته اصلی توسط ldda company نمایش پست ها
    به نام خداوند بخشنده مهربان

درود دوستان ...
    برای یک سایت با میزان تقریبا 10 هزار آی پی یکتا در روز و 100 تا 150 هزار بازدید صفحات در هر روز نیاز به سرور یا هاست پربازدید هست . لازم به ذکر هست که سرور باید قدرتمند و با کیفیت و آپتایم بالا باشه . دیتاسنتر اهمیت چندانی نداره . هر چه زودتر نیاز به این سرور برای میزبانی سایت داریم . سایت مذکور هم فقط حاوی تصاویر و مطالب مختلف هست پس طبیعتا به فضای خیلی زیادی حتیاج نیست چون محتوای مالتی مدیا در مطالب سایت وجود نداره . ضمنا پهنای باند کاملا نامحدود باشه . دیتا سنتر خاصی مد نظر نیست .

دوستان لطف کنن پیشنهاد بدن . ممنون ...
    هاست پر بازدید آلمان
    فضا : 5 گیگ
    ترافیک پهنای باند و مابقی امکانات نامحدود
    بکاپ روزانه هفتگی ماهانه
    با ماهیانه 50 هزار تومان قابل ارائه می باشد

مشاهده تمامی پلن ها
    سرور مجازی, سرور مجازی ایران, طراحی سایت
    تهران، آیت الله کاشانی، پلاک 17 | تماس : 44045229-021 | تلگرام : 09227504547
    ورود به سایت نگارنوین !

2. تعداد تشکر ها از negarnovin به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

دوستان در خصوص تعداد آی پی ( کانکت ) همزمان ، عرض کردم که بین 300 تا 1000 نفر هستن که این میزان در ساعات مختلف شبانه روز دستخوش تغییرات زیادی هست .
    چند مورد خیلی مهم که یادم رفت بگم ، شرمنده . الان عرض میکنم :
    1 ) سایت مذکور در ماه چندین بار میزبان حملات DDoS نیمه سنیگن و سنگین هست که بعضی اوقات میزان بازدید سایت رو تا 3 برابر افزایش میده . برای همین پهنای باند نامحدود نیاز هست . کاملا گارانتی شده و نامحدود .
    2 ) در مرود کانفیگ ، بله سی پنل یا دایرکت ادمین نیاز هست . سی پنل هر ماه باید هزینه لایسنس رو بدیم که یه مقدار از نظر اقتصادی توجیهش سخت هست برای ما . ترجیحا دایرکت ادمین . مگر اینکه کانفیگ رایگان و حرفه ای انجام بدید . کانفیگ باید حرفه ای و قانونی انجام بشه .
    3 ) دوستانی هم که در پی وی میان و آدرس سایت رو سوال میکنن ، سایت در حال حاضر Down هست . پس عملا چیزی ندارم که نشونشون بدم و بزودی هم میخوام منتقلش کنم .
    4 ) انتقال سایت با شما باشه .

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

به نام خداوند بخشنده مهربان

درود دوستان ...
    برای یک سایت با میزان تقریبا 10 هزار آی پی یکتا در روز و 100 تا 150 هزار بازدید صفحات در هر روز نیاز به سرور یا هاست پربازدید هست . لازم به ذکر هست که سرور باید قدرتمند و با کیفیت و آپتایم بالا باشه . دیتاسنتر اهمیت چندانی نداره . هر چه زودتر نیاز به این سرور برای میزبانی سایت داریم . سایت مذکور هم فقط حاوی تصاویر و مطالب مختلف هست پس طبیعتا به فضای خیلی زیادی حتیاج نیست چون محتوای مالتی مدیا در مطالب سایت وجود نداره . ضمنا پهنای باند کاملا نامحدود باشه . دیتا سنتر خاصی مد نظر نیست .

دوستان لطف کنن پیشنهاد بدن . ممنون ...
    با سلام
    سرور اختصاصی زیر از آلمان قابل ارائه است.

Intel Xeon E3-1270V3
    2xSSD 240 GB Datacenter
    RAM 32 GB DDR3 ECC
    ترافیک 20TB
    + لایسنس رایگان دایرکت ادمین

ماهانه 189000 تومان

در صورت تمایل به آفر فوق جهت ایجاد فاکتور تیکت ارسال نمایید، برخی آفرها در لیست محصولات درج نشده اند: (ارسال تیکت به میهن وب سرور)
    «نکته مهم: توجه داشته باشید که به دلیل محدودیت زمانی ممکن است ارسال های جدید این تاپیک بررسی نشود»
    ویرایش توسط kool : August 29th, 2016 در ساعت 17:16
    ..::| میهن وب سرور بیش از یک دهه تجربه |::..

6. تعداد تشکر ها از kool به دلیل پست مفید

عضو انجمن meysam021 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    1,321
    تشکر شده در
    927 پست

دوستان در خصوص تعداد آی پی ( کانکت ) همزمان ، عرض کردم که بین 300 تا 1000 نفر هستن که این میزان در ساعات مختلف شبانه روز دستخوش تغییرات زیادی هست .
    1 ) سایت مذکور در ماه چندین بار میزبان حملات DDoS نیمه سنیگن و سنگین هست که بعضی اوقات میزان بازدید سایت رو تا 3 برابر افزایش میده . برای همین پهنای باند نامحدود نیاز هست . کاملا گارانتی شده و نامحدود .
    2 ) در مرود کانفیگ ، بله سی پنل یا دایرکت ادمین نیاز هست . سی پنل هر ماه باید هزینه لایسنس رو بدیم که یه مقدار از نظر اقتصادی توجیهش سخت هست برای ما . ترجیحا دایرکت ادمین . مگر اینکه کانفیگ رایگان و حرفه ای انجام بدید . کانفیگ باید حرفه ای و قانونی انجام بشه .
    3 ) دوستانی هم که در پی وی میان و آدرس سایت رو سوال میکنن ، سایت در حال حاضر Down هست . پس عملا چیزی ندارم که نشونشون بدم و بزودی هم میخوام منتقلش کنم .
    جناب عملا فکر میکنم هر چه قدر هم سایت شما پربازدید باشد ترافیک 20 ترابایت برای شما کافی میباشد
    هیچ دیتاسنتری پهنای باند نامحدود ارائه نمیکند و دوستانی هم که اعلام میکنند نامحدود کاملا تبلیغاتی میباشد
    کانفیگ کاملا رایگان برای شما انجام میشود با توجه به صحبت هایی که در پست قبل با شما انجام دادیم
    لسترلوک
    شماره تماس : 06142327071 - تلگرام : Lasterloc
    تخفیف تاپیک از 50 درصد به 20 درصد به دلیل بالا رفتن نرخ ارز کاهش یافته

8. تعداد تشکر ها از meysam021 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam021 نمایش پست ها
    جناب عملا فکر میکنم هر چه قدر هم سایت شما پربازدید باشد ترافیک 20 ترابایت برای شما کافی میباشد
    هیچ دیتاسنتری پهنای باند نامحدود ارائه نمیکند و دوستانی هم که اعلام میکنند نامحدود کاملا تبلیغاتی میباشد
    کانفیگ کاملا رایگان برای شما انجام میشود با توجه به صحبت هایی که در پست قبل با شما انجام دادیم
    از اون جهت میگم نامحدود ، چون حملات دیداس هم ماشاا... روی سایتی که خدمتتون عرض کردم کم نیست . وگرنه درسته بیشتر از چندین ترابایت شاید بیشتر نیاز نباشه . اما نمیخوایم وقتی سایت رفت زیر حمله دیداس ، Down بشه یا به مرز نابودی کشیده بشه ...

ضمنا دوستان یا سرور اختصاصی معرفی کنید یا هاست پربازدید . غیر از این دو مقوله ، چیز دیگه ای آفر ندید دوستان . ممنون از همه ...

10. تعداد تشکر ها از ldda company به دلیل پست مفید

عضو انجمن masterphp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    63
    تشکر تشکر شده 
    798
    تشکر شده در
    685 پست

مواردی که اعلام کردین مشکلی وجود نداره
    با بهترین کیفیت سایت شما میزبانی میشود
    انتقال نیز رایگان انجا میشود
    http://my.masterhosting.ir
    09197243104
    02634521407
    Telegram : m_kamangari
    Yahoo ID : masterphp_com
    ارائه هاست پربازدید | سامانه پیام کوتاه
    Yahoo ID: masterphp_com | Email : meysam_ka@yahoo.co.uk | Phone : 09197243104

12. تعداد تشکر ها از masterphp به دلیل پست مفید

عضو انجمن meysam021 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    1,321
    تشکر شده در
    927 پست

از اون جهت میگم نامحدود ، چون حملات دیداس هم ماشاا... روی سایتی که خدمتتون عرض کردم کم نیست . وگرنه درسته بیشتر از چندین ترابایت شاید بیشتر نیاز نباشه . اما نمیخوایم وقتی سایت رفت زیر حمله دیداس ، Down بشه یا به مرز نابودی کشیده بشه ...

ضمنا دوستان یا سرور اختصاصی معرفی کنید یا هاست پربازدید . غیر از این دو مقوله ، چیز دیگه ای آفر ندید دوستان . ممنون از همه ...
    مشکلی از لحاظ ddos هم نمیباشد در صورتی که قصد خرید داشتید قبل از خرید دسترسی به سرور خود را ارسال نمایید تا سرور قبلی شما مورد بررسی گردد و از اتک زدن در سرور ما جلوگیری به عمل آید
    موفق باشید
    در مورد ترافیک هم اگر کل ماه زیر اتک باشید باز هم 20 ترابایت ترافیک بسیار زیاد میباشد
    موفق باشید
    لسترلوک
    شماره تماس : 06142327071 - تلگرام : Lasterloc
    تخفیف تاپیک از 50 درصد به 20 درصد به دلیل بالا رفتن نرخ ارز کاهش یافته

14. تعداد تشکر ها از meysam021 به دلیل پست مفید

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

از اون جهت میگم نامحدود ، چون حملات دیداس هم ماشاا... روی سایتی که خدمتتون عرض کردم کم نیست . وگرنه درسته بیشتر از چندین ترابایت شاید بیشتر نیاز نباشه . اما نمیخوایم وقتی سایت رفت زیر حمله دیداس ، down بشه یا به مرز نابودی کشیده بشه ...

درود
    آفر ویرایش شد.
    نکته: ترافیک پیشفرض 20tb می باشد و در صورت مصرف بیشتر تا ابتدای ماه میلادی بعد توسط دیتاسنتر محدود می شود. (در این حالت می توانید با هزینه تهیه کنید.)
    و نیز اگر اتک شدید باشد معمولا خود دیتاسنتر تا پایان حمله نال روت میکند.
    ..::| میهن وب سرور بیش از یک دهه تجربه |::..

16. تعداد تشکر ها از kool به دلیل پست مفید

عضو انجمن Z.eus آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    695
    تشکر تشکر شده 
    1,115
    تشکر شده در
    839 پست

با توجه به بودجه شما، سرور اختصاصی مناسب با این شرایط نمی‌توانید پیدا کنید. مگر سرور های مارکتی و یا بدون ستاپ هتزنر.

سرور های ما در هلند و کانادا مجهز به فایروال سخت افزاری هستند.

پهناباند هم تا 50 ترابایت میتوانید مصرف کنید و مشکلی ندارد.

اگر پهناباند 321 ترابایت میخواهید باید از Rapid switch انگلیس سرور اختصاصی تهیه کنید.

تمام مراحل از جمله کانفیگ و انتقال نیز رایگان انجام می‌شود.
    ServerSaz.com | Fast and Reliable VPS, Dedicated Server █
    24x7x365 Technical Support - 99.9% Uptime Guarantee █
    Join us on Telegram | Live Chat

18. تعداد تشکر ها از Z.eus به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

ضمن تشکر بابت دادن آفر و پیشنهادات توسط دوستان و همکاران عزیز ...
    ببینید موردی که هست اینه که سرور های اختصاصی که خیلی از دوستان از طریق پیام خصوصی یا در اینجا به من پیشنهاد دادن ، فضای ترابایتی داره که این میزان اصلا مورد نیاز ما نیست . نهایت فضا 50 گیگ واسه الان مناسب هست . خیلی دیگه زیاد بخوایم بگیم 80 گیگ . حالا این وسط شاید یه تناقض به وجود بیاد اونم اینکه سرور اختصاصی با این میزان فضا نشه تحویل ما داد که دیگه بحثش جداست . برای همین هاست های پربازدید و با کیفیت دوستان رو هم قبول داریم و همونطور که گفتم یا سرور اختصاصی یا هاست پربازدید . بقیه موارد هم که عرض شد . سرور مجازی لطفا پیشنهاد ندن دوستان . در خصوص بودجه هم که بعضی از دوستان پرسیدن ، فعلا داریم پیشنهادات رو میگیریم . در نهایت یکی رو هم انتخاب میکنیم . نگران بودجه نباشید شما . اما قیمت خیلی بالا هم نمیتونیم بدیم . همونطور که طبق نیازمون آفر زدم ...

- - - Updated - - -

دوستان عزیز . در مورد سرور مجازی که میگم آفر ندید ، بخاطر میزان پورتش هست . بخاطر اینکه پورتش ممکنه بخاطر منابع اختصاصی بیش از حد تسخیر بشه . خب اینطوری ما مشکل به وجود میاد برامون در طول زمان . حالا اگر پورت های سرور مجازی دوستان پرمیروم و قدرتمند و کاملا اختصاصی خودشونه ، خب این مورد متفاوت میتونه واقع بشه ...
    مورد مهم بعدی هم ، پشتیبانی 24 ساعته واقعی ( تست و آزمایش میشه ) + سابقه شرکت یا کسب و کار شما هست .

بازم تشکر میکنم از همه دوستان عزیز ...
    ویرایش توسط ldda company : August 29th, 2016 در ساعت 17:29

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)