صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: سوال درباره خرید سرورمجازی مستقیم از هتزنر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض سوال درباره خرید سرورمجازی مستقیم از هتزنر

سلام دوستان
    من بار ها از واسطه های این انجمن سرورمجازی خریداری کردم اما الان به یه دلایلی نیاز دارم که سروری داشته باشم که هیچ ایرانی نتونه بهش دسترسی داشته باشه.
    چون منابع زیاد نیاز ندارم با سرورمجازی هم کارم راه میفته خواستم بدونم سرور های مجازی سری vServer های هتزنر چطورن؟ مثلاً الان این مدل CX20 مشکلی نداره؟ https://www.hetzner.de/us/hosting/produkte_vserver/cx20

1.یکی از دوستان این انجمن میگفت سرور های خود هتزنر مشکل تنظیم نبودن کارت شبکه دارن و وقتی تازه میخریم باید برعکس سرور هایی که از واسطه ها می خریم یه کار های دیگه ای هم به جز نصب موارد دلخواهمون انجام بدیم این درسته؟ اگر درسته یعنی چی یعنی باید چه کاری انجام بشه؟ بعد تو یه سری پست ها نمی دونم دوستان از روی بی اطلاعی میگفتن یا چی ولی بعضی ها میگفتن نصب دایرکت ادمین هم در این سرور ها خیلی سخت و مشکله این چی درسته؟

2.Snapshot چیه؟ طبق توضیح خود هتزنر نوشته می تونید از سرورتون Image Backup بگیرید و هر وقت خواستید Restore کنید خب تا این جا درست اینکه هر چی تعداد این Snapshot بره بالا قیمت سرور هم میره بالا یعنی چی؟ یعنی من کلاً فقط یه بار می تونم Image Backup بگیرم یا هر بار حداقل با حذف بکاپ قبلی می تونم بکاپ جدید بگیرم؟ یعنی این ظرفیت نگه داری بکاپ هاست یا کلاً تعداد دفعاتی که می تونیم بگیریم؟

3.سیستم ارسال ایمیل تو سرور های هتزنر چطوره؟ مثلاً محدودیت ایمیلش چند تاست و چقدر بفرستیم اسپمر حساب میشیم؟ مثلاً با 50 تا در روز هم مشکل داره؟ بعدش ممکنه مثل این سرویس دهنده های ایرانی آی پی که به من میدن همین اول تو BlackList سرویس های ایمیل باشه؟ اگر باشه تیکت بدم برام رایگان آی پی رو عوض میکنن؟ کلاً برای ارسال ایمیل های کم حدود 10 الی حداکثر 100 تا در روز چطوره؟ بعد ایمیل هاش مهم نیست Spam بشه یا نه فقط مهم اینه ارسال بشه آیا تو ارسال شدن که مشکلی ندارن؟

خیلی ممنون.

2. تعداد تشکر ها ازiHSG به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : سوال درباره خرید سرورمجازی مستقیم از هتزنر

سلام عزیز
    شما یک اسکریپت برای نمایش دامنه های آزاد شده با رتبه نوشته بودید
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=169666

نتونستم پیام ارسال کنم بهتون شرمنده اینجا نوشتم
    الان اون اسکریپت رو جایی نصب کردین استفاده کنیم؟ یا فایلش رو دارین؟
    میخواستم یک دامنه تهیه کنم برای همین میخواستم
    ممنون میشم اگه درخواست من رو نادیده نگیرین

5. تعداد تشکر ها از myary به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بار ها از واسطه های این انجمن سرورمجازی خریداری کردم اما الان به یه دلایلی نیاز دارم که سروری داشته باشم که هیچ ایرانی نتونه بهش دسترسی داشته باشه.
    چون منابع زیاد نیاز ندارم با سرورمجازی هم کارم راه میفته خواستم بدونم سرور های مجازی سری vServer های هتزنر چطورن؟ مثلاً الان این مدل CX20 مشکلی نداره؟ https://www.hetzner.de/us/hosting/produkte_vserver/cx20

1.یکی از دوستان این انجمن میگفت سرور های خود هتزنر مشکل تنظیم نبودن کارت شبکه دارن و وقتی تازه میخریم باید برعکس سرور هایی که از واسطه ها می خریم یه کار های دیگه ای هم به جز نصب موارد دلخواهمون انجام بدیم این درسته؟ اگر درسته یعنی چی یعنی باید چه کاری انجام بشه؟ بعد تو یه سری پست ها نمی دونم دوستان از روی بی اطلاعی میگفتن یا چی ولی بعضی ها میگفتن نصب دایرکت ادمین هم در این سرور ها خیلی سخت و مشکله این چی درسته؟

2.Snapshot چیه؟ طبق توضیح خود هتزنر نوشته می تونید از سرورتون Image Backup بگیرید و هر وقت خواستید Restore کنید خب تا این جا درست اینکه هر چی تعداد این Snapshot بره بالا قیمت سرور هم میره بالا یعنی چی؟ یعنی من کلاً فقط یه بار می تونم Image Backup بگیرم یا هر بار حداقل با حذف بکاپ قبلی می تونم بکاپ جدید بگیرم؟ یعنی این ظرفیت نگه داری بکاپ هاست یا کلاً تعداد دفعاتی که می تونیم بگیریم؟

3.سیستم ارسال ایمیل تو سرور های هتزنر چطوره؟ مثلاً محدودیت ایمیلش چند تاست و چقدر بفرستیم اسپمر حساب میشیم؟ مثلاً با 50 تا در روز هم مشکل داره؟ بعدش ممکنه مثل این سرویس دهنده های ایرانی آی پی که به من میدن همین اول تو BlackList سرویس های ایمیل باشه؟ اگر باشه تیکت بدم برام رایگان آی پی رو عوض میکنن؟ کلاً برای ارسال ایمیل های کم حدود 10 الی حداکثر 100 تا در روز چطوره؟ بعد ایمیل هاش مهم نیست Spam بشه یا نه فقط مهم اینه ارسال بشه آیا تو ارسال شدن که مشکلی ندارن؟

خیلی ممنون.
    ۱ - مشکل ک خیر ، ولی از dhcp آي پی میگیرن ، بنابراین مسلما کانفیگ آي پی استاتیک با این حالت کمی تفاوت دارد ، ولی اصلا کار سختی نیست و هر جا ب مشکل خوردید بگید راهنمایی تون میکنم.

۲ - دقیقا مشابه ب اسن شات موجود در vmware هست ، بله اسنپ شات قابل حذف و تعداد اسنپ شات ها با توجه ب پلان متفاوت هست.

۳ - ۵۰ تا در روز ک اسپم حساب نمیشه ، شما زمانی ک اسپم کنید ب مشکل میخورید مشکل هم ب اینصورت هست ک آي پی در لیست های اسپم قرار میگیره و ... تعداد دقیق نمیشه گفت ولی شما اگر همه ی نکات مربوط ب کانفیگ میل سرور رو رعایت کنید و در هنکام تست با میل تستر مشکلی نباشه تا حداقل ۱۰۰ ایمیل در ساعت رو راحت میتونید بفرستید. (ولی اسپم ارسال کنید داستان متفاوت هست ها)

پیشنهاد دوستانه ب شما این هست ک از یک سرور اختصاصی مجازی سازی شده توسط شرکت های ایرانی استفاده کنید ، علت هم یک مدت با همین cx20 کار کنید متوجه میشید.
    ...Zzzz...

7. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,480
    تشکر شده در
    1,166 پست

سلام عزیز شبت بخیر
    سوالاتت یه خورده طولانی بود
    کارت شبکه سرور های مجازی خود هتزنر فکر میکنم از نوع NAT باشه برای نصب دایرکت ادمین هم شرکت دایرکت ادمین راه حل ارائه کرده است.
    از این بابت مشکلی نخواهید داشت.
    Snapshot به این معنی هست که از سیستم و یا فایل هاتون بکاپ گیری کنید که البته این مورد به فضای هارد سرور بستگی دارد.
    در کل بنده سرور های مستقیم هتزنر پیشنهاد میکنم چون دارای پورت 1 گیگابیت گارانتی و هارد SSD هستند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
    تست کردیم عالی بود.
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

9. تعداد تشکر ها ازmizban97 به دلیل پست مفید

عضو انجمن RealHAM آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    455
    تشکر شده در
    368 پست

سلام

متاسفانه بعضی از دوستان برای جذب مشتری سعی می کنند دیگر سرویس ها تخریب کنند، اما دوست عزیز شما اطمینان داشته باشید که به هیچ وجه به هیچ مشکلی برنخواهید خورد و همان طور که دوستان اعلام کردند سیستم کارت شبکه سرور های مجازی هتزنر از NAT استفاده می کند که طبق آموزش هایی که خود دایرکت ادمین گذاشته و البته یک کم سر و کله زدن به راحتی خواهید توانست نصب کنیدو با استفاده از snapshot ها شما می توانید از سرور خود images تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل ریستور مجدد کنید
    سامانه میزبانی وب صفروب | سامانه پرداخت یک دو سه پی
    تلفن : ۰۹۳۰۴۰۰۱۹۸۶ | تلگرام : safeith
    شرکت فناوران برنامه نویس ماد

11. تعداد تشکر ها ازRealHAM به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

از همه دوستان ممنونم فقط ببخشید بازم یه سوال دارم

به نظرتون سرورمجازی های سری vServer هتزنر بهتره یا سرورمجازی های سری SSD دیتاسنتر OVH ؟
    منظورم سرور های این لینک https://www.ovh.com/us/vps/vps-ssd.xml هستش که خدایی قیمت خیلی خوبی هم تازه برخلاف هتزنر که به یورو هستش به دلار دارن.

خرید از کدومشون بدون دردسر تره؟ یعنی با توجه به ایرانی بودن ما میگم البته می دونم در کل در هر دو نباید اطلاعات ایرانی بزنم اما منظورم اینه کلاً کدوم بیشتر تایید میشه؟

13. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

قصد دارید بصورت مستقیم و با پنل خودتون از ovh خرید کنید؟
    پرداخت چطور؟

ovh خیلی سر این قضایا حساسه

اگر میخواید از واسطه بخرید دیگه چکاریه !
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

15. تعداد تشکر ها ازtikweb.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tikweb.ir نمایش پست ها
    قصد دارید بصورت مستقیم و با پنل خودتون از ovh خرید کنید؟
    پرداخت چطور؟

ovh خیلی سر این قضایا حساسه

اگر میخواید از واسطه بخرید دیگه چکاریه !
    نه تو پنل خودم می خوام چون دوست ندارم هیچ ایرانی بتونه به سرورم دسترسی داشته باشه.

برای پرداخت هم می خوام خودم یه کارت اعتباری و حساب پی پال از یکی از دوستان این انجمن خریداری کنم بعدش اقدام کنم.

فقط با آدرس و کد پستی اون کارت اعتباری میشه راحت از ovh خرید کرد؟

کلاً شما خرید از ovh رو پیشنهاد میکنی یا هتزنر؟ البته 100 درصد بدون دخالت هیچ شخص ایرانی!

17. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

ovh دردسر و حساسیت زیادی در باز کردن پنل و پرداخت ها داره احتمال اینکه به مشکل بخورید خیلی زیاده (بخصوص وقتی شک کنه ایرانی هستید)

هتزنر از این نظر دردسر کمتری داره
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

19. تعداد تشکر ها ازtikweb.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن Majdict.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    59 پست

سلام دوست عزیز
    با پیشنهاد دوستمون omidx موافقم بهتره که از سرویس های داخلی ایران استفاده کنید در مورد ایمیل ها هم توضیح بدم که بهتر یک ای پی ولید که به عنوان ای پی میل سرور شما معرفی شده استفاده کنید که مشکل اسپم و موارد شبه به اون رو نداشته باشید یا آن مورد را به حداقل ممکن برسونین.
    موفق و پیروز باشین
    Micloud.ir
    اولین سرویس دهنده ی ارائه خدمات رایانش ابری PaaS , SaaS, DaaS و IaaS

21. تعداد تشکر ها ازMajdict.com به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)