نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سروش رسانه یا پارس آنلاین؟

عضو انجمن iran20host آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    48 پست

28 سروش رسانه یا پارس آنلاین؟

با سلام و عرض ادب<br><br>بنده می خوام سرورم رو کولو کنم تو سروش رسانه من خودم قبلا توی پارس آنلاین بودم و مشکل پکت لاست و قطعی داشت و به همین دلیل سرورم رو می خوام از پارس آنلاین انتقال بدم.<br><br>بخشی از سرور نیز برای سرور گیم و بخشی برای هاستینگ استفاده میشه .<br><br>لطفا کسانی که با سروش رسانه و پارس آنلاین کار کردن نظرشون رو در مورد این دو دیتا سنتر اعلام کنند.<br><br><br><br>با تشکر فراوان
    شرکت "داده پرداز آگرین زاب"به شماره ثبت :671 و شناسه ملی :14005984162 "مسئولیت محدود" ZABHOST.NET
    ارائه دهنده ی خدمات هاستینگ ,سرورمجازی ایران,نمایندگی هاست سی پنل ایران ,دارای نماد اعتماد 2 ستاره

2. تعداد تشکر ها از iran20host به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن toltek آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    184
    تشکر تشکر شده 
    182
    تشکر شده در
    141 پست

پیش فرض پاسخ : سروش رسانه یا پارس آنلاین؟

با سلام
    مسلماً هر دیتاسنتر مشکلات خودش رو داره و یکسری مشکلات برای همشون یکی هست! مثل پهنای باند ورودی به کشور که برای همشون به یه شکل وارد میشه!
    فکر کنم پارس آنلاین الان بد نباشه. برای چند تا مشتری سرویس کولو اونجا راه اندازی کردیم موردی مبنی بر مشکل قطعی و .. نداشتیم به جز هفته ی پیش که دو روز اتک ddos داشتن
    اگر هزینه براتون مهم نیست پیشنهاد میکنم برید زیرساخت. اینم بگم خیلی از دوستانی که میگن در زیرساخت کولو دارن در اصل از آسیاتک دارن سرویس می گیرن و خودشون اونجا دسترسی ندارن.

همیشه خندان باشید
    مرتضی پورمحمد
    02166359898 - 09122830795
    telegram : @VProgrammer

5. تعداد تشکر ها از toltek به دلیل پست مفید

عضو انجمن iran20host آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    48 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط toltek نمایش پست ها
    با سلام
    مسلماً هر دیتاسنتر مشکلات خودش رو داره و یکسری مشکلات برای همشون یکی هست! مثل پهنای باند ورودی به کشور که برای همشون به یه شکل وارد میشه!
    فکر کنم پارس آنلاین الان بد نباشه. برای چند تا مشتری سرویس کولو اونجا راه اندازی کردیم موردی مبنی بر مشکل قطعی و .. نداشتیم به جز هفته ی پیش که دو روز اتک ddos داشتن
    اگر هزینه براتون مهم نیست پیشنهاد میکنم برید زیرساخت. اینم بگم خیلی از دوستانی که میگن در زیرساخت کولو دارن در اصل از آسیاتک دارن سرویس می گیرن و خودشون اونجا دسترسی ندارن.

همیشه خندان باشید
    مرتضی پورمحمد
    قربان مشکل بنده در پارس آنلاین پکت لاست و قطعی بود و هر چه به دیتاسنتر می گفتم می گفتن مشکلی وجود نداره و لینک ها سالمه براشون از چند سایت معتبر از سرور هام پینگ گرفتم بازم قبول نمی کردند.
    نظری راجع به سروش رسانه ندارید؟
    شرکت "داده پرداز آگرین زاب"به شماره ثبت :671 و شناسه ملی :14005984162 "مسئولیت محدود" ZABHOST.NET
    ارائه دهنده ی خدمات هاستینگ ,سرورمجازی ایران,نمایندگی هاست سی پنل ایران ,دارای نماد اعتماد 2 ستاره

عضو انجمن toltek آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    184
    تشکر تشکر شده 
    182
    تشکر شده در
    141 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iran20host نمایش پست ها
    قربان مشکل بنده در پارس آنلاین پکت لاست و قطعی بود و هر چه به دیتاسنتر می گفتم می گفتن مشکلی وجود نداره و لینک ها سالمه براشون از چند سایت معتبر از سرور هام پینگ گرفتم بازم قبول نمی کردند.
    نظری راجع به سروش رسانه ندارید؟
    با سلام
    دوست عزیزم کندی شبکه به خاطر اینه که حدود 10 تا روتر فایروال تو شبکشون دارن و ...
    در خصوص سروش نیز دوستانی که استفاده کردند راضی بودند. حداقل کمتر از پارس آنلاین توش حرف بوده

همیشه خندان باشید
    مرتضی پورمحمد
    02166359898 - 09122830795
    telegram : @VProgrammer

8. تعداد تشکر ها از toltek به دلیل پست مفید

عضو انجمن lemo1996 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    145
    تشکر تشکر شده 
    420
    تشکر شده در
    335 پست

برای مصارف مختلف متفاوت است . برای گیم پارس آنلاین - آسیاتک - زیرساخت مناسب هستند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)