نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: phpmyadmin.....و......upload database backup

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

75 phpmyadmin.....و......upload database backup

--سلام ............بعد از اینکه دیتا بیسمو ایجاد کردم یه صفحه ظاهر شده با عنوان upload database backup ولی نمی دونم چه فایلی رو با چه user و passwordی اپلود کنم!!!!!!!!!!!!
    ---و مهم تر اینکه وقتی میخوام وارد قسمت phpmyadmin بشم پشت سر هم user و password ازم میخواد هر چی وارد میکنم بعد یه مدت پیغام میده: نام کاربری و رمز اشتباه است دسترسی مجار نمی باشد.
    چه user و passwordی باید وارد کنم؟؟؟ اتفاقا مال database و hostمو هم وارد کردم ولی باز error میده...

2. # ADS

عضو جدید arix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    333
    تشکر تشکر شده 
    184
    تشکر شده در
    94 پست

پیش فرض پاسخ : phpmyadmin.....و......upload database backup

سلام

phpmyadmin یک نرم افزار متن باز بدون پسورد است و همچنین هنگامی که شما دیتابیس جدید ایجاد نموده اید فقط 2 ثانیه طول می کشد و دیتابیس ایجاد می شود.دیگر نمی پرسد مثلا بک آپ دیتابیس را وارد کن.اگر غیر این حالت هایی که گفتم اتفاق افتاده ایراد از سرور است.با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

همچنین شما می توانید بدون دخالت و ورود به phpmyadmin ، در کنترل پانل خود اقدام به ایجاد و حذف دیتابیس نموده و به این گونه مشکل خود را حل نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه فرمایید و یا راهنمای انگلیسی phpmyadmin را از اینجا دریافت نمایید.

اگر بعد از تمام این ها باز هم مشکلتان حل نشد به سوالات زیر پاسخ دهید تا مشکلتان را حل کنیم:

1- از چه نوع میزبانی استفاده می کنید ؟هاست اشتراکی ، یا vps

2- آیا کنترل پانل دارید و اگر دارید از چه کنترل پانلی استفاده می کنید؟

3- سیستم عامل چی هست؟لینوکس ، ویندوز ...

4- از چه ورژنی از phpmyadmin و php استفاده می کنید؟

5- آیا از پایگاه داده mysql استفاده می کنید؟اگر بلی از چه ورژنی

6- تا به حال تجربه ی نصب یک اسکریپت را داشته اید و یا بار اولتان است؟

اضافه می کنم که این فیلم های آموزشی نیز می توانند مفید واقع شوند

آموزش دیتابیس توسط گیگفا
    کار با دیتابیس و MySQL ، اطلاعات دیتابیس ها و..
    فیلم آموزشی ارایه شده توسط گیگفا (باید روی کامپیوترتان فلش نصب باشد)
    MySQL
    آموزش phpmyadmin توسط گیگفا
    استفاده از phpMyAdmin
    فیلم آموزشی ارایه شده توسط گیگفا (باید روی کامپیوترتان فلش نصب باشد)
    phpMyAdmin

اگر فلش پلیر ندارید می توانید فیلم ها را از آدرس های اول و سوم دانلود نمایید

موفق باشید
    ویرایش توسط arix : November 21st, 2010 در ساعت 10:00

4. تعداد تشکر ها ازarix به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

75 پاسخ : phpmyadmin.....و......upload database backup

سلام....راستش آره من تا حالا اسکریپت(؟؟) نصب نکردم، اولین بارمه! کنترل پنلم دایرکت ادمینه...سیستم عاملم لینوکس....از پایگاه my sql استفاده می کنم..... و هاستمو خریدم یعنی شخصیه.......فقط phpmyadmin ش باز نمیشه چیکار کنم؟؟؟ به پشتیبانی هم ایمیل زدم جواب نمیدن...سایتشون هم یه همچین errorی میده:500 Internal Server خلاصه تازه کارم، راهنماییم کنید!!! ممنون.
    ویرایش توسط raha : November 21st, 2010 در ساعت 19:04

عضو جدید arix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    333
    تشکر تشکر شده 
    184
    تشکر شده در
    94 پست

سلام

من این همه راهنمایی کردم.این همه فیلم آموزشی دادم.هیچ کدوم فایده نکرد؟ببینید یک سری توضیح بدهم خدمتتون:

1- سایت شوخی نیست.الان نمی تونید درک کنید که من چی می گم.یک سال که بگذره یکدفعه می بینید ساعت ها براش زحمت کشیدید.با این اوضاع پشتیبانی جایی که ازش هاست گرفتید ، احتمال اینکه بعد چند مدت همه چیز از دست برود خیلی زیاده.اون موقع هست که آرزو می کردید 10 برابر هزینه می کردید ولی از یک جای خوب هاست می گرفتید.نمونه هاش رو می تونید در این سایت ببینید که ملت اومدن گریه شون درومده بخاطر از دست رفتن اطلاعاتشون!
    لذا شدیدا پیشنهاد می کنم هر چه قدر که می تونید از هزینه تون رو پس بگیرید و از یک جای معتبر مثل اینجا هاست تهیه کنید.(پشتیبانی خوب ، زیر ساخت مناسب ،امنیت ، کنترل پنل عالی و همچنین مقام 4 ام وبهاستینگ کشور رو داره).

2- این جوری نمی شه کمکی کرد.قرار بود اسم کنترل پانل خود را بگویید.اگر کنترل پانل vpanel داشته باشید که طبق اون فیلم آموزشی که قرار دادم راه ساخت دیتابیس بدون دخالت phpmyadmin رو کامل نشون داده.ولی اگر نه لطف کنید 4 ، 5 تا عکس گویا و کامل به صورت مرحله به مرحله از قبل از لحظه ای که وارد کنترل پانل می شوید تا اونجایی که بهتون ارور می دهد را از صفحه کامپیوتر خود بگیرید و در اینجا قرار دهید.(عکس ها یکجوری باشد که تصویر کنترل پانل کاملا مشخص باشد) تا بعدش ایشالا مشکلتون رو حل کنیم.

"اسکریپت" یعنی همان برنامه ای که ازش می خواهید استفاده کنید : مثل "جوملا"،"وردپرس"،"وی بولتین" ، "اس ام اف"

همچنین شما به سایت زیر مراجعه فرمایید
    GIGFA :: Web Hosting Services ::

در نوار منوی بالا به "سرویس های رایگان " زیر مجموعه "آموزش ها" مراجعه فرمایید.در اونجا کلا کنترل پانل ویستا (همون vpanel) و طریقه ی نصب انواع اسکریپت ها را شرح داده است

در آخر هم اضافه می کنم که جاهایی مثل اینجا خودشون هم به شما هاست رایگان می دهند و هم به رایگان براتون اسکریپت مدیریت محتوای قدرتمند جوملا رو نصب می کنند.پشتیبانی رایگان خوبی هم دارد.می توانید از این ها استفاده نمایید.کنترل پانلش هم سی پانل (cpanel) است که بهترین کنترل پانل است.سرور اش هم 16 هسته ای است.برای شروع مناسبه..بعدا که خوب آشنا شدید می توانید به راحتی با یک پشتیبان گیری اطلاعاتتون رو به هر جایی که خواستید انتقال دهید.

موفق باشید
    ویرایش توسط arix : November 21st, 2010 در ساعت 17:05

7. تعداد تشکر ها از arix به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

2 پاسخ : phpmyadmin.....و......upload database backup

سلام من فیلمها و سایتی رو که معرفی کرده بودید دیدم...ولی باور کنید جوابی برای مشکلم پیدا نکردم...چند تا عکس از مراحل کارو براتون ارسال خصوصی کردم...من که از دایرکت ادمین وارد my sql و بعدش پی اچ پی ادمین میشم طبق فیلمای شما گزینه هایی مثل import یا admin وجود نداره!! به نظرتون اگه us و pass دیتا بیسمو عوض کنم درست میشه؟ (از کجا میتونم عوض کنم؟!) در ضمن امکان داره هکش کرده باشن؟( اگه آره، رفع شدنیه؟) خلاصه بازم ممنون میشم اگه کمکم کنید... چون مشکل من همچنان مشکل مونده!

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

تاپیک را در چندجای مختلف و با موضوع مختلف ایجاد کردید !!!
    تاپیک دیگر شما : http://www.webhostingtalk.ir/f91/17253/
    * لطفا رعایت کنید !

حل این مشکل اصلا پیچیده نیست ! شما باید به درستی Username&password پنل خودتون و یا user-pass کاربر mysql رو جهت Authentication در PhpMyAdmin وارد کنید .
    در صورت امکان با مرورگر دیگری امتحان کنید .

اطلاعات لازم برای login به صورت زیر هست .

حالت اول :
    DAusername
    DApassword

حالت دوم :
    DAusername_dbname
    dbpass

* در ضمن دقت کنید از پیش Database ایجاد و کاربری برای آن database اضافه کرده اید .

تاپیک مشابه :
    http://www.webhostingtalk.ir/f79/16532/

- اگر هنوز مشکل پا برجاست ، باید با پشتیبان خودتون تماس بگیرید و از اونجایی که شما کاربر این سرور هستید و دسترسی های لازمه دیگر رو ندارید امکان ارائه راه حل دیگری به شما امکان پذیر نیست .

10. تعداد تشکر ها از Online24 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)