نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: کسی هست که راه حذف این تروجان از سایت بدونه؟HTML/ScrInject.B trojanصد هزار تومان هم به عنوان هدیه تقدیم میکنم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض کسی هست که راه حذف این تروجان از سایت بدونه؟HTML/ScrInject.B trojanصد هزار تومان هم به عنوان هدیه تقدیم میکنم

سلام
    دوستان جدیدا نود 32 مدام سایت ما را بلاک میکنه و ایراد HTML/ScrInject.B trojan اعلام می کنه و سایت مسدود می کنه . تا به حال هیچ شخصی هم هیچ راه حلی هم نتونسته پیدا که چطور اینو میشه پیدا و حذف کرد از سایت ؟

- - - Updated - - -

اگر هم کسی پیدا بشه راهنمای که کنه و راهنماییش منجر به حدف این مشکل از سایت باشه تا 100 هزار تومن هم به عنوان هدیه تقدیم میکنم
    ویرایش توسط ali3 : August 14th, 2016 در ساعت 20:32

2. تعداد تشکر ها از ali3 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

پیش فرض پاسخ : کسی هست که راه حذف این تروجان از سایت بدونه؟HTML/ScrInject.B trojanصد هزار تومان هم به عنوان هدیه تقدیم میکنم

آدرس سایت بفرستید.

5. تعداد تشکر ها ازT.Toosi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : کسی هست که راه حذف این تروجان از سایت بدونه؟HTML/ScrInject.B trojanصد هزار تومان هم به عنوان هدیه تقدیم میکنم

در اخر پست ارسال شده مجدد
    فق نود سی دو بلاک میکنه و هیچ انتی دیگی هیچ مشکلی ندارد .هاست اسکن کردیم . فایلهای ویبولتین دانلود کردم با همون انتی ویورس اسکن کردم هیچی چیزی پیدا نشد که نشد . قالب عوضکردیم . نرم افزارهارو حذف کردم نشد که نشد .
    ویرایش توسط ali3 : August 14th, 2016 در ساعت 20:32

7. تعداد تشکر ها از ali3 به دلیل پست مفید

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

سایت تو بلک لیست هست، اگر malware یا .. هم پیدا و رفع بشه بازم در بلک لیست می مونید.

http://www.askvg.com/fix-access-deni...erous-content/
    http://support.eset.com/kb141/?&page=content&id=SOLN141

ویرایش توسط T.Toosi : August 14th, 2016 در ساعت 19:55

9. تعداد تشکر ها ازT.Toosi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

بلک لیست برام مهم نیست مهم این هست که این تروجان از سایت حدف بشه .ما مشکلی با ادرس نداریم به راحتی ادرس عوض میکنم

عضو انجمن isoroush آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    198 پست

صفحات فیشینگ و گزارش تروجان ها معمولا در وبمستر تولز به صورت پیام ارسال میشه ولی حذف کردن اون فقط یه راه حل موقتیه ، چون از همان کانالی که ایجاد شده مجدد ایجاد میشه.
    از طریق آنتی شلر از هاستینگ خود بخواهید محتویات سایت را چک کند.
    اگر از مدیریت محتواهای عمومی ( مثل وردپرس و جوملا و ... ) استفاده می کنیذ کل محتویات را ( بجز پوشه اتچمنت ها ) حذف نمایید .
    کلیه اکانت های FTP فعال روی هاست را حذف کنید ( دقت کنید پوشه مربوط به آن حذف نشود )
    مدیریت محتوای خام را نصب کنید.
    قالب اگر نال شده یا از مارکت های ایرانی خریداری کرده اید ممکن است آلوده باشد ، در رایانه خود فایل های آنرا چک کنید.
    افزونه نال شده نصب نکنید و فقط از wordpress.org افزونه نصب کنید

توضیحات تکمیلی : http://config-server.ir/how-nulled-s...-host-resurce/
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

12. تعداد تشکر ها ازisoroush به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

با تشکر از شما دوست گرامی .ولی تمام این موارد که شما فرمودید قبلا اجرا کردیم بی تاثیر است . نکته جالب این هست که ادرس تغییر میدم مشکل به کل حل می شود و انتی ویروس 32 به هیچ عنوان تروجان تشخص نمیده بعد چند روز بلاک می شود . درصورتی که اگر واقعا مورد مشکوک در ساین باشد باید در دم بلاک شود . چه بسا واقعا سایت الوده باشد پس باید در دم بدون توجه به ادرس بلاک شود و خطا تروجان میده این توضیح هم خدمت شما بدم که هیچ گونه نرم افزار و کد و کرکی از این انتی در سایت موجود نیست ! به نظر خودم این کار فرمایشش انجام می شود .اگر واقعا تروجان هست پس چرا با ادرس جدید قابل تشخیص برای ناد 32 نییست ؟ این نشون میده یا ناد 32 ضعف داره یا این که سایت ما مشکل نداره و فرمایشی این کار روی ادرس های ما اعمال میشه
    ویرایش توسط ali3 : August 14th, 2016 در ساعت 22:42

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

دوست عزیز همینجوری یه هویی که در دم بلاک نمیکنه که.در دم هم پیدا نمیکنه که.اسکن زمان میبره.
    بعدشم شما اگه انتی ویروس لایسنس دار احتمالا استفاده میکنی.
    چون وقتی انتی ویروست لایسنس دار باشه فرقش اینه که ریپورت هارو برای شرکت ارسال میکنه و اونها مجددا دستی بررسی میکنن مشکلو دیدن دیتا رو میفرستن.

در دم که میگین نه اینطوریا نیستش.
    قرار نیستش هر سایتی الوده بودش به قول شما در دم ببنده

هیچ شرطی هم وجود نداره که اگر سایت ویروسی باشه با عوض کم ردن دامنه بازهم باید در دم ببنده.پس اگر نبنده مشکل از سایت نیست.نه ازین خبرا نیست.شرطی هم وجود نداره.با گذر زمان انتی ویروس ممکنه به مشکل پی ببره.

درهرحال از طریق امضا درارتباط باشین تونستم کمک تون میکنم.

Sent from my LT22i using Tapatalk
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)