صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: کاهش قیمت اینترنت به روش پارس آنلاین!!!

عضو انجمن emperatoor73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    233
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    94 پست

پیش فرض پاسخ : کاهش قیمت اینترنت به روش پارس آنلاین!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    بنده با این قیمت اینترنت 32 مگابیت نامحدود ماهیانه گرفتم
    با 68 هزار تومان!
    خوش بحالت...یه انشعاب هم به ما بده
    من آسیاتک دارم ماهی 110 میدم... همشم قطعی داره

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

آی ویولن | سایت تخصصی آموزش ویولن

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    54 پست

برای ما خداروشکر کاهش یافته ( مخابرات - سپنتا )

و تغییری در کیفیت و سرعت نداشتیم
    512 دارم 200 kb هم دانلود میده !

عضو انجمن saeed1988m آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    515 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    بنده با این قیمت اینترنت 32 مگابیت نامحدود ماهیانه گرفتم
    با 68 هزار تومان!
    مهندس اونجا مسئول دلسوز و مردم آگاه داره

5. تعداد تشکر ها از saeed1988m به دلیل پست مفید

عضو انجمن Majiiid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    221
    تشکر شده در
    155 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian-portal نمایش پست ها
    به شکر وجود شما و امثال شما بزرگواران، که هوش بالایی دارید، هوشتون رو به کار میندازید، وضعیت کشور این چنین هست!!!

شما چرا فرار مغزها نکردید؟!!! اینکه در کشور حاضر هستید و به هم وطنان خودتون خدمت میکنید خیلی عالیه، تبریک میگم.

با راهنمایی شما، و اینکه پیشنهاد کردید هوشم رو به کار بگیرم، احتمالا مشکل اینترنت حل شده!!!
    مرغ گرون میشه میرین جشنواره ای خرید میکنید؟ لبنیات چطور؟

این جشنواره ها رو معرفی کنید، شاید ما هم مثل شما باهوش بشیم!!!
    متاسفانه مشکل و معضل کشور ما فقط شده قیمت مرغ، وقتی قیمت مرغ پایین باشه میگن تورم پایینه و وقتی گرون باشه میگن تورم بالاست یه نگاهی به سایر اقلام خریدهاتون با دقت نگا کنید میفهمید که مرغ حتی از سیب زمینی هم ارزونتره، مرغ 9 ماه ارزونه 3 ماه تابستان میاد به قیمت واقعی، شما همین قیمت اینترنت رو با مرغ مقایسه کنی میبینی که مرغ رو داری به قیمت آب مصرف میکنی(ببخشید مجبورم از صنف خودمون حمایت کنم)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    عزیز جان خب اگه کسایی مثل بنده هم که پر مصرف هستن پول داشتن مصرف خیلی زیادشون رو سالانه بخرن دیگه ارزون شدن هم نیاز نداشتن مثلاً الان برای 4 سال بعد هم تمدید میکردم و طی این 4 سال خیالم راحت بود که گرون شدنش رو من تاثیر نداره ولی خب وقتی بیشتر از 40 گیگ در ماه مصرف (خانوادگی 5 نفره) دارم و پول خرید سالانه هم ندارم باید چی کار کنم؟ یعنی میگید سرویس های ماهانه گرون باشه ایرادی نداره؟ حالا دلمون به یه نامحدود مخابرات با سرعت حلزون هم خوش بود که حداقل درسته باید 4 مگابایت دانلود آهنگ باید بیشتر از 8 دقیقه (اونم با idm) صبر کنم اما خب حداقلش اینه که پول کمی در قبالش میدم که اینم متاسفانه می خان جمع کنن و کم کم مشتری های نامحدود هم به محدود سو بیارن
    شما اگه میتونستین های وب بگیرن خیلی به نفعتون میشد یکی از سرویس هایی که میده 50 گیگ ماهانه با مالیات 32000 تومن میشه!
    ولی با اینکه ارزون کردن اما همش به نفع خود سرویس دهنده و به ضرر کاربر شده، سرویس ها و ترافیک رو طوری تنظیم کردن که همه مشترکین از قبل هم بیشتر پرداخت کنن من قبلا ماهانه نزدیک 20 گیگ میگرفتم حدود 23 تومن و برام کافی بود ولی الان مجبورم ماهانه 40 گیگ بگیرم نزدیک 30 تومن

تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    221
    تشکر شده در
    155 پست

خطم مسی هستش اما مرکز مخابراتی محل زندگی بنده الان خیلی وقته (از چندین ماه قبل از عید نوروز 95) تا الان برای هیچ شرکت خصوصی به جز آسیاتک پورت خالی نداره که من نامحدود مخابرات رو به آسیاتک ترجیح دادم.
    شاتل، پارس آنلاین، پیشگامان، صبانت، های وب زنگ زدم هیچ کدوم پورت خالی در منطقه زندگی بنده ندارن وایمکس مبین نت و ایرانسل هم که اصلاً در جایی که من هستم آنتن نمیدن و میگن فقط می تونیم یه سرویس که باید رو بالا پشتبمون نصب بشه براتون فعال کنیم که هزینه اولیه اش 300 هزار تومان است که حتی به اینم راضی شدم اما تا فهمیدن که خونه کلنگی یه طبقه هستش گفت نمیشه چون باید حداقل آپارتمان 3 طبقه باشه
    با این ایمیل در ارتباط باشین
    majid.tm88@yahoo.com

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

عزیز جان خب اگه کسایی مثل بنده هم که پر مصرف هستن پول داشتن مصرف خیلی زیادشون رو سالانه بخرن دیگه ارزون شدن هم نیاز نداشتن مثلاً الان برای 4 سال بعد هم تمدید میکردم و طی این 4 سال خیالم راحت بود که گرون شدنش رو من تاثیر نداره ولی خب وقتی بیشتر از 40 گیگ در ماه مصرف (خانوادگی 5 نفره) دارم و پول خرید سالانه هم ندارم باید چی کار کنم؟ یعنی میگید سرویس های ماهانه گرون باشه ایرادی نداره؟ حالا دلمون به یه نامحدود مخابرات با سرعت حلزون هم خوش بود که حداقل درسته باید 4 مگابایت دانلود آهنگ باید بیشتر از 8 دقیقه (اونم با idm) صبر کنم اما خب حداقلش اینه که پول کمی در قبالش میدم که اینم متاسفانه می خان جمع کنن و کم کم مشتری های نامحدود هم به محدود سو بیارن
    مطمئنا مشكلاتى هم وجود داره. بنده منكرش نشدم. در حال حاظر خريد براى سايامه به صرفه هست فقط. اما ايشالله به زودى ماهيانه هم اوكى ميشه. مصرف ٤٠ گيگ ماهيانه هم در مياد حدود ٨٠ تومن اگر اشتباه نكنم. ٨٠ تومن در ماه واسه ٥ نفر ميشه نفرى ١٦ هزار تومان ماهيانه ى روزى ٥٠٠ تومن به ازاى هر نفر. كه الان ادم اگر بخواد تا سر كوچه بره و بياد ، انرژى كه ميسوزونه ٥٠٠ تومن هست. بايد يك سرويس هايى اضافه بشه واسه كسانى مثل شما كه سرويس هاى ارزون تر نياز دارند و نميشه منكرش شد اما مطمئنا اضافه ميشه. هنوز اول طرح هست و اصلاحيه صادر ميشه طبيعتا
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

اینرتنت درسته ارزون شده اما خوب کاری که شرکت ها دارن میکنن و قیمت رو هرجور دوست دارن میزنن یعنی تخلف از قوانین ...

تاپیکی که اینجا زدید چیزی رو حل نمیکنه بهتر بود با یه شکایت رایگان از سمت سامانه 195 پارس آنلاین رو اجبار به توضیح میکردین ... طبق قوانین یکی از مسئولین که اطلاعات کافی و کامل داره باید با شما تماس بگیره و تمامی موارد رو به شما از نهوه قمیت گذاری و غیره آگاه کنه که چرا این قیمت برای این سرویس ها قرار گرفته و... اگه شما قانع شدید که هیچ در غیر این صورت درخواست بازبینی مجدد شکایت رو میدین و این بار از سمت خود مسئولین پیگیری میشه ... و نتیجه به شما اعلام میشه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

طبق تعرفه ای که اعلام شده چک کنید ببینید بیشتر هست یا خیر
    اگر بله از 195 پیگیری کنید
    برای بنده حل شد این مورد و حتی تماس هم گرفتند که آیا حل شده یا خیر

در حال حاظر قیمت مناسب برای حجم بالا های وب هست که خیلی کم سرویس میده
    مخابرات و سایرین برای مصارف بالا بدتر نشده باشند کمتر هم نشدند

تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    221
    تشکر شده در
    155 پست

ممنون ولی از اینترنت فعلی 512 نامحدود مخابرات که ماهی 23500 تومان به صورت دو ماهه 47 تومان روی قبض تلفن میدم راضیم
    من دلیل اینهمه پافشاری شمارو برای عدم ارتباط با خودم نمیدونم چیه!،چندبار هم اطلاع دادم بهتون ولی امتناع میکنید
    در ارتباط باشین راجع به موضوع دیگه میخوام صحبت کنیم

- - - Updated - - -

من 8 مگ دارم ولی راضی نیستم شما چطور با 512 میگذرونی!؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    106
    تشکر شده در
    81 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    اینرتنت درسته ارزون شده اما خوب کاری که شرکت ها دارن میکنن و قیمت رو هرجور دوست دارن میزنن یعنی تخلف از قوانین ...
    تعداد زیادی از شرکت های محلی (فقط در یک استان یا شهر یا حتی بخشی از یک شهر فعالیت دارن) اصلا توجهی به مصوبات ندارن.ما از شرکتی اشتراک وایرلس تهیه میکنیم و وقتی این موضوع را باهاشون در میون گذاشتیم گفتن ما خودمون پهنای باند را از شرکت x خریداری میکنیم و قیمت خدماتمون ثابت هست.وقتی هم اخطار میدیم که شکایت می کنیم،پاسخ میدن که برو شکایت کن! و وقتی هم به صفحه ثبت شکایات تنظیم مقررات مراجعه و درخواست را ثبت می کنیم هیچ اتفاقی نمیافته.
    به نظر من این قوانین فقط برای شرکت های سراسری لازم الاجراست و کسی با شرکت های خرد کاری نداره.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)