صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: نظر شما در مورد دامنه با پسوند .shop

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    80 پست

پیش فرض نظر شما در مورد دامنه با پسوند .shop

سلام
    به نظر شما برای فروشگاه اینترنتی دامنه های shop و store یا market با توجه به جدید بودن و ناشناخته بودن این پسوند ها برای کاربران مناسب هست؟

2. تعداد تشکر ها از m0rt3za به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن farshid17 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    168 پست

پیش فرض پاسخ : نظر شما در مورد دامنه با پسوند .shop

نقل قول نوشته اصلی توسط m0rt3za نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما برای فروشگاه اینترنتی دامنه های shop و store یا market با توجه به جدید بودن و ناشناخته بودن این پسوند ها برای کاربران مناسب هست؟
    دوست عزیز با یک سرچ در گوگل می تونید ببینید بیشترین دامنه در صفحه اول گوگل هست اول .com وبعد دامنه مثل .net .info .org
    هست و هنوز کسایی حرفه ایی روی این دامنه شروع به کار نکردند پیشنهاد من دامنه بالا یا .co هست بهتر هست واگر کارتون داخلی هست دامنه کشوری چون هر کشوری حتی انگلیس یا امریکا از ادمنه کشوری مثل uk us استفاده می کنند
    واینکه اینطور دامنه های جا نیستند هنوز شاید در اینده

5. تعداد تشکر ها از farshid17 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    80 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid17 نمایش پست ها
    دوست عزیز با یک سرچ در گوگل می تونید ببینید بیشترین دامنه در صفحه اول گوگل هست اول .com وبعد دامنه مثل .net .info .org
    هست و هنوز کسایی حرفه ایی روی این دامنه شروع به کار نکردند پیشنهاد من دامنه بالا یا .co هست بهتر هست واگر کارتون داخلی هست دامنه کشوری چون هر کشوری حتی انگلیس یا امریکا از ادمنه کشوری مثل uk us استفاده می کنند
    مشکل اینه که دامنه مدنظر من با پسوند های رایج ثبت شده و اگر بخوام روی اون اسم کار کنم باید پسوند های جدید رو انتخاب کنم

7. تعداد تشکر ها از m0rt3za به دلیل پست مفید

عضو انجمن farshid17 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    168 پست

اگر می دونید در ایران این دامنه داره استفاده میشه یا در خارج دامنه معتبر است مثل امازون ثبت نکنید چون این دامنه هیچ ارزش ندارند مثل شما برید دیجی کالا اینو ثبت کنید وقتی دیجی کالا اصلی اینه کی میاد از شما خرید کنه یا مثلا دامنه معتبر همین قضیه دارند پیشنهاد دارم که اگر کار بزرگی می خوان راه بندازید و سرمایه دارید با کسایی که مشاوره اسم میدن برای سایت صجبت کنید یا یک از دامنه قوی که خریداری شده توسط دیگران ازشون بخرید چون ارزشش بیشتر هست

9. تعداد تشکر ها از farshid17 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    80 پست

اگر می دونید در ایران این دامنه داره استفاده میشه یا در خارج دامنه معتبر است مثل امازون ثبت نکنید چون این دامنه هیچ ارزش ندارند مثل شما برید دیجی کالا اینو ثبت کنید وقتی دیجی کالا اصلی اینه کی میاد از شما خرید کنه یا مثلا دامنه معتبر همین قضیه دارند پیشنهاد دارم که اگر کار بزرگی می خوان راه بندازید و سرمایه دارید با کسایی که مشاوره اسم میدن برای سایت صجبت کنید یا یک از دامنه قوی که خریداری شده توسط دیگران ازشون بخرید چون ارزشش بیشتر هست
    دامنه هایی که گفتم یا استفاده نمیشن یا موضوع فعالیتشون فروشگاه نیست

عضو انجمن ali-rezam آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    507
    تشکر تشکر شده 
    258
    تشکر شده در
    179 پست

دوست عزیز این حرف رو نزنید !در سرچ گوگل در چند سایت اول دامنه .tk هم هست ! چه برسه به دامنه هایی که اعتبار هم دارند

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط m0rt3za نمایش پست ها
    سلام
    از نظر مناسب بودن و اعتبار هیچ مشکلی نداره تنها مشکل این دامنه ها نا آشنا بودن کاربران با اونهاست که تا چند وقت دیگه که جا بیوفته کاملا عادی میشه (مثل خیلی از موارد که شدند)
    به نظر بنده ثبت کنید و استفاده کنید حتی دیدید چندی بعد دامنه شما ارزش زیادی پیدا کرد
    { Live in the moment }
    ...

12. تعداد تشکر ها از ali-rezam به دلیل پست مفید

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

دوست عزیز لطفا اطلاعات ناقص خود را با دیگران به اشتراک نگذارید.

سلام
    gtld های زیادی اومده که خیلی کار راه انداز و مناسب هستند، به نظر بنده برای سایت فروشگاهی .shop مناسب است اما فکر کنم خیلی گران است، یکم زمان میبرد این پسوند ها برای همه جا بیفتد اما استفاده از این پسوند ها برای شما مشکل ساز نخواهد شد.

14. تعداد تشکر ها از T.Toosi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    80 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط T.Toosi نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا اطلاعات ناقص خود را با دیگران به اشتراک نگذارید.

gtld های زیادی اومده که خیلی کار راه انداز و مناسب هستند، به نظر بنده برای سایت فروشگاهی .shop مناسب است اما فکر کنم خیلی گران است، یکم زمان میبرد این پسوند ها برای همه جا بیفتد اما استفاده از این پسوند ها برای شما مشکل ساز نخواهد شد.
    بله نظر خودم هم همینه ک میتونه خوب باشه
    بله کمی گران هست و متاسفانه دات شاپ الان به صورت پیش سفارش هست و نمیشه الان ثبتش کرد

16. تعداد تشکر ها از m0rt3za به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

سلام
    این دامنه ها بسیار خوب هستند و سایت به سرعت باهاشون پیشرفت میکنه اما مشکل بزرگ اینجاست که این دامنه ها شامل پیج اتوریتی و دامین اتوریتی نمیشن

ما برای تست دو پسوند studio وdownload رو تست کردیم و رتبه الکساشون به هزار رسوندیم و هزاران بک لینک براشون ثبت کردیم تو نتایج خوب بالامیان و رتبه خوبی میگیرن
    اما اتوریتیشون صفره بعد گذشت چندماه و اکثر سایت های سنجش ایرانی و خارجی ب رسمیت نمیشناسنشون یعنی ادرس سایت ک وارد میکنید مینویسه ادرس نامعتبر

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    سلام
    این دامنه ها بسیار خوب هستند و سایت به سرعت باهاشون پیشرفت میکنه اما مشکل بزرگ اینجاست که این دامنه ها شامل پیج اتوریتی و دامین اتوریتی نمیشن

ما برای تست دو پسوند studio وdownload رو تست کردیم و رتبه الکساشون به هزار رسوندیم و هزاران بک لینک براشون ثبت کردیم تو نتایج خوب بالامیان و رتبه خوبی میگیرن
    اما اتوریتیشون صفره بعد گذشت چندماه و اکثر سایت های سنجش ایرانی و خارجی ب رسمیت نمیشناسنشون یعنی ادرس سایت ک وارد میکنید مینویسه ادرس نامعتبر
    سلام، تمامی gtld یا همان دامین های سطح بالا شامل authority میشوند.

19. تعداد تشکر ها از T.Toosi به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)