صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: اينترنت حجمي حذف ميشود !!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    76 پست

پیش فرض پاسخ : اينترنت حجمي حذف ميشود !!

اقا یه سوال: چند تا پست بزارم پیام خصوصیم فعال میشه؟؟
    و یه جواب: چند ماه پیش بود وزیر نمیدونم چی گفت کاهش هزینه اینترنت کمتر 17 درصد نخواهد بود!!! بعد من داشتم نت ایرانسلو چک میکردم دیدم تقریبا هموننقدر گرون شده بل کم بیشتر

2. # ADS

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid13713 نمایش پست ها
    اقا یه سوال: چند تا پست بزارم پیام خصوصیم فعال میشه؟؟
    و یه جواب: چند ماه پیش بود وزیر نمیدونم چی گفت کاهش هزینه اینترنت کمتر 17 درصد نخواهد بود!!! بعد من داشتم نت ایرانسلو چک میکردم دیدم تقریبا هموننقدر گرون شده بل کم بیشتر
    درود. قانوني كه ميفرمايين در ساعات اداري همين امروز عملي ميشه ( قانونا كه بايد بشه ) و من تا جايي كه اطلاع دارم اين موضوع فقط براي ارايه دهنده هاي adsl بوده ولي اگر براي اپراتور هايي مثل ايرانسل هم همچين خبري اعلام شده ، بنده اطلاعي ندارم. اما طبيعتا قانوني رو بخوان عملي كنن در ساعات اداري اولين روز ماه انجام ميدن. موفق باشيد
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    درود. قانوني كه ميفرمايين در ساعات اداري همين امروز عملي ميشه ( قانونا كه بايد بشه ) و من تا جايي كه اطلاع دارم اين موضوع فقط براي ارايه دهنده هاي adsl بوده ولي اگر براي اپراتور هايي مثل ايرانسل هم همچين خبري اعلام شده ، بنده اطلاعي ندارم. اما طبيعتا قانوني رو بخوان عملي كنن در ساعات اداري اولين روز ماه انجام ميدن. موفق باشيد

سلام

شرکت مخابرات قرار است در مرداد ماه ( الزاماً نه روز یک مرداد و نه در تمام کشور به صورت همزمان) قانون جدید تعرفه های اینترنت ثابت را اجرا کند. از طرفی شرکت های خصوصی نیز ظاهراً تا بهمن ماه برای تغییرات سیستم های اکانتینگ خود (محاسبه ترافیک تفکیک شده داخل و خارج برای کاربران) فرصت دارند(این فرصت را از سازمان تنظیم مقررات دریافت کرده اند ). هرچند طبق قانون زمان اجرای آن باید در روز یک مرداد ماه باشد اما .....
    در هر حال پیش بینی می شود شرکت های خصوصی مشهور نیز خیلی زودتر به دلیل رقابت با سایرین قوانین جدید را اجرا کنند !

پ.ن: برای خبر در حال حاضر بنده لینک و منبع خاصی در خبرگزاری ها در دسترس ندارم ....تنها هدف اطلاع رسانی برای دوستان ......
    ویرایش توسط Ramin : July 22nd, 2016 در ساعت 02:04

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

5. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin نمایش پست ها
    سلام

شرکت مخابرات قرار است در مرداد ماه ( الزاماً نه روز یک مرداد و نه در تمام کشور به صورت همزمان) قانون جدید تعرفه های اینترنت ثابت را اجرا کند. از طرفی شرکت های خصوصی نیز ظاهراً تا بهمن ماه برای تغییرات سیستم های اکانتینگ خود (محاسبه ترافیک تفکیک شده داخل و خارج برای کاربران) فرصت دارند(این فرصت را از سازمان تنظیم مقررات دریافت کرده اند ). هرچند طبق قانون زمان اجرای آن باید در روز یک مرداد ماه باشد اما .....
    در هر حال پیش بینی می شود شرکت های خصوصی مشهور نیز خیلی زودتر به دلیل رقابت با سایرین قوانین جدید را اجرا کنند !

پ.ن: برای خبر در حال حاضر بنده لینک و منبع خاصی در خبرگزاری ها در دسترس ندارم ....تنها هدف اطلاع رسانی برای دوستان ......
    درود
    تاپیک مربوط به تعرفه جدید رو خوندم. ظاهرا دارند بسمت اینترانت میروند در کل اون 3 صفحه هیچکس اشاره ای به این موضوع نکرد. اما فکر میکنم دارند با سیاستهای خاص سایتها رو به داخل هدایت میکنند. و بعد از اون هم این نوسانات تبدیل میشه به اینترانت و اینترنت. خوب این اصلا خبر خوبی برای فعالان هاستینگ نیست. شاید. من باب قیمت کمی ارزون تر شده باشه ولی از سوی مخالف در نظر بگیرید قبلا دیتاسنترها این اصول رو رعایت میکردن و سر سایتهای پر مصرف برای میزبانی دعوا میکردن. چون ملت پول اینترنت رو میدادن ولی اونا اینترانت رو با دولت تسویه میکردن.
    تقریبا 3 سالی هست آسیاتک با این سیاست حتی افرادی شیرین زبونی رو استخدام کرده بود و سایتها رو بسمت خودش کشید. بقولی هیچ ارزونی بی علت نیست. دوستان ارزون نشده میزان مصرف 1 به 2 شده یعنی شما در ازای مصرف 2 گیگ اینترانت میتونید 1 گیگ واتساپ. یا اینستا و... استفاده کنید. فکر میکنید ملت همیشه در صحنه الان میرند سایتهای داخلی همه درگیر همین اپلیکیشن ها و بازیهای خارجی شدن.
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

مخابرات همین الان قیمت ها را کاهش داد، تا چند ساعت پیش یک گیگ با مالیات 3.920 بود، الان 3.270 با مالیات.

کد:
    http://8pic.ir/images/pe3mpbo9zi6ct7d2i04p.png

8. تعداد تشکر ها از T.Toosi به دلیل پست مفید

عضو انجمن slashflash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    263
    تشکر شده در
    210 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط T.Toosi نمایش پست ها
    مخابرات همین الان قیمت ها را کاهش داد، تا چند ساعت پیش یک گیگ با مالیات 3.920 بود، الان 3.270 با مالیات.

کد:
    مشکل ما دقیقاً همون 650 تومان بود !!!
    همین اینترنت حجمی 1% حذف بشه باز خیلی بهتره برای افرادی مثل من که دانلود زیاد دارند ...
    البته 99% میان میگن ماهیانه 10 گیگ مجاز هستش ، بیشتر از اون سرعت میاد پایین پینگ میره بالا !!!! یا بیاید باز حجم بخرید :|
    باز دست آسیاتک درد نکنه چندماه 1 بار یه آفر های 30 40 تومان تخفیف برای خرید حجم زیاد میذاره ...
    :: گروه 98 طرح :: ارائه خدمات : طراحی و کدنویسی تحت وب

10. تعداد تشکر ها از slashflash به دلیل پست مفید

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط T.Toosi نمایش پست ها

کد:
    سلام
    اینترنت مخابرات شما هم راس ساعت یک شب قطع میشه و نیاز به خاموش روشن کردن مودم هست؟ چند روزیه دقیقا راس ساعت یک قطع میشه.
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

12. تعداد تشکر ها از hegza به دلیل پست مفید

عضو انجمن slashflash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    263
    تشکر شده در
    210 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    سلام
    اینترنت مخابرات شما هم راس ساعت یک شب قطع میشه و نیاز به خاموش روشن کردن مودم هست؟ چند روزیه دقیقا راس ساعت یک قطع میشه.
    سلام
    سوالتون برای من هم حدود 1 هفته قبل پیش اومده بود ، به صورتی بود که دقیقاً ساعت 10 شب تا 2 صبح پینگ میرفت بالا ( قطعی بعضی مواقع بود ) بالای 6 بار با پشتیبانی تماس گرفتم و تیکت زدند بخش فنی ، دیگه ساعت 10 پینگ نمیره بالا الان شده ساعت 12 تا 2 صبح دقیقاً توی همین زمان 1 دقیقه عقب جلو نمیشه ، دیگه گفتم پیگیر نشم چون 100% میدونم که به حالت قبلی برمیگرده یا بدتر میشه ... یه چند باری هم بین ساعت 3 تا 5 قطع میشد . اما این پهنای باندهارو اضافه کردند خیلی بهتر شده پینگ 90 تا 100 میده .
    ویرایش توسط slashflash : July 22nd, 2016 در ساعت 05:19
    :: گروه 98 طرح :: ارائه خدمات : طراحی و کدنویسی تحت وب

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    54 پست

برای ما که تعرفه حجم رو کاهش دادن ..
    Hajm.png

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)