نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: لطفا مشارکت کنید. زنفورو و ویبولتین

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

پیش فرض لطفا مشارکت کنید. زنفورو و ویبولتین

سلام
    دوستان چند برتری زنفورو نسبت به ویبولتین رو بیان میکنید؟
    برای یک سایت خاص مربوط به یک شرکت سهامی عام میخوان فروم بزنن. با توجه به اینکه ویبولتین نسخه جدید رو میشه بهمراه اپلیکیشنش خرید. میتونه گزینه خوبی باشه براشون. اما بعضا دیدم دوستان میگن زنفور بهتره بخصوص چند سال پیش هم پی تی بعد از سالها استفاده از ویبولتین(از سال 2003 تا 2014) تصمیم گرفت تغییر بده به زنفورو. آیا مزیتهائی داره که ما نمیدونیم؟
    پیشنهاد شما کدومه و اگر زنفور رو بیان میکنید چند برتری مشهودش نسبت به وی بی رو بیان کنید. بنده تجربه مدیریت انجمن رو تا الان نداشتم و علاقمند هم نیودم اما الان با توجه به اینکه سایر خدماتشون رو از شرکت ما میگرند همچین چیزی خواستن و اونا نمیدونن وی بی چیه و زنفورو کلا چی هستند. اما میخوام یک چیز باشه که بعد از چند سال مشکل بهم نزنه سالهاست مورد اعتمادشونیم نمیخوایم خراب بشه.
    تشکر از همراهی شما
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

2. # ADS

عضو انجمن Ricardo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    141
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    39 پست

پیش فرض پاسخ : لطفا مشارکت کنید. زنفورو و ویبولتین

از ویبولتین 3 تا الان ، با این انجمن ساز کار کردم ، فقط میتونم بگم عالی ...
    بعد از جدا شدن چندتا از برنامه نویسان ویبولتین از این تیم ، یه انجمن ساز جدید به نام زنفورو درست کردن این طور که داره پیش میره در آینده نزدیک شاید رو دست ویبولتین بزنه ، ولی الان همچنان ویبولتین بهترین انجمن سازه !

ولی مهم انتخاب یکی از این دو نیست ، هر کدوم رو انتخاب کنید ، مهم یه قالب ریسپانسیو و محتوای سایت و در کل رسیدگی به انجمن هست ! هر دو موردی که اشاره کردید از بهترین انجمن سازها هستن.
    ویرایش توسط Ricardo : July 19th, 2016 در ساعت 01:01

4. تعداد تشکر ها از Ricardo به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ricardo نمایش پست ها
    از ویبولتین 3 تا الان ، با این انجمن ساز کار کردم ، فقط میتونم بگم عالی ...
    بعد از جدا شدن چندتا از برنامه نویسان ویبولتین از این تیم ، یه انجمن ساز جدید به نام زنفورو درست کردن این طور که داره پیش میره در آینده نزدیک شاید رو دست ویبولتین بزنه ، ولی الان همچنان ویبولتین بهترین انجمن سازه !

ولی مهم انتخاب یکی از این دو نیست ، هر کدوم رو انتخاب کنید ، مهم یه قالب ریسپانسیو و محتوای سایت و در کل رسیدگی به انجمن هست ! هر دو موردی که اشاره کردید از بهترین انجمن سازها هستن.
    بحث فنیش با ماست و مدیریت و.. با خودشونه.
    شما از اپلیکیشن وی بی که میده 199$ و رو سیستم میده 150$ استفاده کردین. یا جائی دیدین استفاده کنن؟ طبق صحبتهائی که با ویبولتین داشتیم ظاهرا اپن سورس میدن هم اندروئیدش هم ios رو.
    این سیستم بصورت سورس باز هست؟یا مثل whmcs کدش میکنن؟ هک نویسی و یا ماژول نویسی برای این تا چه اندازه دست ما رو باز میزاره؟ ساپورتشون خوبه؟
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو انجمن sarvar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    223
    تشکر تشکر شده 
    425
    تشکر شده در
    319 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    شما از اپلیکیشن وی بی که میده 199$ و رو سیستم میده 150$ استفاده کردین. یا جائی دیدین استفاده کنن؟ طبق صحبتهائی که با ویبولتین داشتیم ظاهرا اپن سورس میدن هم اندروئیدش هم ios رو.
    این سیستم بصورت سورس باز هست؟یا مثل whmcs کدش میکنن؟ هک نویسی و یا ماژول نویسی برای این تا چه اندازه دست ما رو باز میزاره؟ ساپورتشون خوبه؟
    سلام
    من بيش از ١٠ ساله با vb كار كردم و ميتونم بگم حرف نداره مخصوصا ورژن 5 كه نياز به اون اپليكيشن موبايل هم نداره چون خودش با موبايل سازگاره

7. تعداد تشکر ها از sarvar به دلیل پست مفید

عضو انجمن Ricardo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    141
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    39 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    راجع به اپلیکیشن من استفاده نکردم ، دوستانی هم که لایسنس داشتن از این اپلیکیشن ندیدم استفاده کنن، در این مورد نمیتونم نظر بدم!
    برای هک و پلاگین، اگه برنامه نویس هستید که بستگی به مهارت خودتون داره ، در غیر این صورت کافیه یه سرچ بزنید تا متوجه بشید ، ویبولتین در ایران پشتیبانی خیلی خیلی خوبی داره ، هک های متنوعی هم داره ، تقریبا برای تمام نیازهای شما یک هک وجود داره، شاید روز اول وقتی نصب کنید از بس گسترده هست تنظیماتش بدتون بیاد ازش ، اما بعد از چند روز میبینید بد که نیست هیچ ،شیرینم هست کار کردن باهاش !!
    چون کلا ویبولتین یه سیستم رایگان نیست احتمالا اپلیکیشنش هم کد شده هست ، برای پشتیبانی هم پاسخگو هستن اما فکر نکنم کارتون به خود ویبولتین بکشه! بچه های vbiran و wikivb و vbskin و vbpro سریعترین از پشتیبانی خود ویبولتین شما رو راهنمایی میکنن، تجربه کردم که میگم!
    خلاصه کنم، در استفاده از انجمن ساز ویبولتین توی ایران لنگ نمیمونید! اما زنفورو در ایران یکی دوتا سایت پشتیبانی بیشتر نداره ،
    قالب هاش کمه، ماژولها از ویبولتین خیلی کمتر ، اما جالبه که بدونید بعدا هر وقت خواستید خود تیم زنفورو ویبولتین شما رو به زنفورو تبدیل میکنه ! پس جای نگرانی نیست ! اصلا یه اسکریپت تبدیل برای همین کار نوشته !

9. تعداد تشکر ها از Ricardo به دلیل پست مفید

عضو جدید DANG3R آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    168
    تشکر شده در
    93 پست

ببینید
    وی بی چون بیشتره و عامیانه تره
    دنگ و فنگ نداره
    مگرنه زنفور و ای پی تی از لحاظ ساختار بهتر هستند
    Telegram : @DrThC42

11. تعداد تشکر ها از DANG3R به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DANG3R نمایش پست ها
    ببینید
    وی بی چون بیشتره و عامیانه تره
    دنگ و فنگ نداره
    مگرنه زنفور و ای پی تی از لحاظ ساختار بهتر هستند
    عامیانه بودنش مهم نیست. با ساپورت رسمیشون میتونیم ارتباط برقرار کنیم از این جنبه مشکلی نیست.
    من انجمن های زنفورو زیادی رو بررسی کردم اما اصلا دلچسب نیست. فقط پی تی اون قسمت اعلام آجاکسش و گفتگوی منظمش بین یک یا چند کاربر هست که واقعا جالبه.
    اما نمیدونم هر چی زنفورو فارسی رو گشتم اکثرا آدم رو فراری میدن. ممکنه به جز هسته منسجم تر زنفورو یا همون ipb مزیت دیگری بفرمائید. بهرحال ویبولتین جواب خودشو روی خیلی از سایتهای خوب دنیا رو داده زنفورور هم دیدم روی خیلی از سایتها بخصوص همین سی پنل نصبه. اما میخوام بدونم ابزار مدیریت یا کاربری خاصی به مدیران یا یوزرها میده که تقریبا بین سایتهای پشتیبانی یا بروکری خاص شده؟!

تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

آپ.........

عضو جدید mhd24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    157
    تشکر تشکر شده 
    63
    تشکر شده در
    43 پست

انجمن منو ببین .با موبایل هم ببین

زنفور استفاده می کنم. البته فنی برای کارفرما مهم نیست

http://karabama.com/index.php

15. تعداد تشکر ها از mhd24 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)