نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: تلگرام از کجا شماره هایی که من 2 سال پیش حذف کردم داره ؟؟؟ (درخواست راهنمایی)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض تلگرام از کجا شماره هایی که من 2 سال پیش حذف کردم داره ؟؟؟ (درخواست راهنمایی)

سلام خسته نباشید.

بچه ها این تلگرام از کجا شماره های منو میاره؟؟ مثلا الان پیغام داده فلانی عضو تلگرام شد. این فلانی که میگه من حدافل 2 سال پیش شمارشو جذف کرده بودم از گوشیم این از کجا آورده؟

شاید بگین اون شخص شمارت رو سیو داره و واسه همین بهت پیام اومده اما خب اینجوری نیست چون اون شخص رو با اسمی نشون میده که من 2 سال پیش سیو کرده بودم ... ینی حتما اون شماره یه جایی موجوده صددرصد که تلگرام ازش داره استفاده میکنه .

تنها جایی که به ذهنم میرسه جیمیلی هست که به گوشی متصل کردم اما اونو هم وقتی میرم توی جیمیل و روی Contact کلیک میکنیم چیزی نشون نمیده ... لطفا اگر جای دیگه ای رو میشناسین که ممکنه شماره های من به صورت آنلاین ذخیره شده باشه بگید بهم

مهم: 2 سال پیشی که اشاره میکنم بهش یعنی قبل اینکه تلگرام رو بشناسم حتی ! ینی شماره هام رو بعد از نصب تلگرام و آپلود شدن شماره هام روی تلگرام حذف نکردم که بگیم روی سرور تلگرام مونده! هرکجا که سیو شده باشه من قبل از اولین نصب تلگرام پاکش کرده بودم
    ویرایش توسط rojhanweb : June 23rd, 2016 در ساعت 01:24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)