صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: درگاه بانک - dargahbank.ir

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    23 پست

Exclamation نقض قوانین توسط درگاه بانک - dargahbank.ir

سلام
    من چند روز پیش طبق پیشنهاد دوستان همین انجمن در درگاه بانک ( dargahbank.ir ) ثبت نام کردم و با مطالعه قوانین ان تصمیم گرفتم از خدمات این درگاه واسط استفاده کنم.
    در قوانین سایت چیزی در مورد غیر قانونی بودن فعالیت سایتم ذکر نشده و حتی در مورد دریافت لوگو سامندهی و دریافت نماد الکترونیک ذکر نشده.
    متاسفانه این درگاه پس از گرفتن اطلاعات کامل و ارسال مدارک, زمانی که درخواست درگاه دادم با اقدامی تعجب بر انگیز روبرو شدم! سایتم را بدون دلیل موجه تایید نکردند و علت را که جویا شدم گفتن درگاه دادن به من برای انها ریسک پذیر هست.و برای رفع این مورد در چت ابتدا از من خواستن لوگوی ساماندهی در سایت قرار بدم.
    همین کار را هم کردم ولی زمانی که در تیکت بهشون پیام دادم که بررسی کنند و درگاه را برایم فعال کنن بازم براشون کافی نبود و درخواست نماد کردن!!!!

من از چندین درگاه واسط مختلف استفاده کردم. در هیچ کدام پیش نیامده که درخواست درگاه برای سایتم را تایید نکنند. حتی از درگاه واسط x یکی از باسابقه ترین ها در این حوزه هست و در قوانین سختتگیر میباشد با ارائه لوگوی ساماندهی در سایتم موافقت نمود و درگاه را برایم فعال کرد.
    هر چه پیگیری با پشتیبانی کردم متاسفانه نتیجه نداشت.
    جدای از اینکه وقت و هزینه بابت نوشتن پلاگین این درگاه شد این اقدامات درگاه بانک به هیچ عنوان درست نبود و یکی از مضخرف ترین درگاه هایی بود که تا این حد تصمیمات افراطی داشته باشد و قوانینشون مشخص نباشه و هر سری درخواست جدید داشته باشند! کلا این درگاه کاربر را به بازی گرفته و معلوم نیست با خودشون چند چند هستند........اخرش هم که قانع نشدند گفتند از درگاه همکاران دیگر استفاده کنید!
    +
    مورد دیگری که از روند کار این درگاه واسط ناراضی بودم در قوانینش ذکر شده:

• ۷- امکان درخواست درگاه بدون تایید مدارک میسر است اما برای ثبت درخواست واریز از درگاه بانک به حساب بانکی ، کاربر باید مدارک خود را تایید کند
    • زمانی که نسبت به ثبت درخواست درگاه اقدام کردم از من خواستتند که مشخصات را کامل و مدارک را ارسال کنم

اپدیت:
    خب اکانت منو الان بدون دلیل گرفتن حذف(مسدود) کردن و بند 13 قوانینشون رو نقض کردند!!!

• 13- امکان حذف اکانت، تصاویر و مدارک ارسال شده و یا اطلاعات وارد شده در سایت درگاه بانک وجود ندارد. لذا پیش از ثبت نام دقت نمائید.
    • ازشون علت حذف شدن اکانت رو خواستم از گفت و گو خارج شدن و دسترسی منو بستن.

!
    ین اقدام من قصد تخریب و... نیست.بلکه تجربه کار با این از این درگاه بود.
    ویرایش توسط DJ_2015 : June 18th, 2016 در ساعت 00:18

2. تعداد تشکر ها ازDJ_2015 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن DEFALT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,503
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    179 پست

پیش فرض پاسخ : درگاه بانک - dargahbank.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط DJ_2015 نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش طبق پیشنهاد دوستان همین انجمن در درگاه بانک ( dargahbank.ir ) ثبت نام کردم و با مطالعه قوانین ان تصمیم گرفتم از خدمات این درگاه واسط استفاده کنم.
    در قوانین سایت چیزی در مورد غیر قانونی بودن فعالیت سایتم ذکر نشده و حتی در مورد دریافت لوگو سامندهی و دریافت نماد الکترونیک ذکر نشده.
    متاسفانه این درگاه پس از گرفتن اطلاعات کامل و ارسال مدارک, زمانی که درخواست درگاه دادم با اقدامی تعجب بر انگیز روبرو شدم! سایتم را بدون دلیل موجه تایید نکردند و علت را که جویا شدم گفتن درگاه دادن به من برای انها ریسک پذیر هست.و برای رفع این مورد در چت ابتدا از من خواستن لوگوی ساماندهی در سایت قرار بدم.
    همین کار را هم کردم ولی زمانی که در تیکت بهشون پیام دادم که بررسی کنند و درگاه را برایم فعال کنن بازم براشون کافی نبود و درخواست نماد کردن!!!!

من از چندین درگاه واسط مختلف استفاده کردم. در هیچ کدام پیش نیامده که درخواست درگاه برای سایتم را تایید نکنند. حتی از درگاه واسط x یکی از باسابقه ترین ها در این حوزه هست و در قوانین سختتگیر میباشد با ارائه لوگوی ساماندهی در سایتم موافقت نمود و درگاه را برایم فعال کرد.
    جدای از اینکه وقت و هزینه بابت نوشتن پلاگین این درگاه شد این اقدامات درگاه بانک به هیچ عنوان درست نبود و یکی از مضخرف ترین درگاه هایی بود که تا این حد تصمیمات افراطی داشته باشد و قوانینشون مشخص نباشه و هر سری درخواست جدید داشته باشند! کلا این درگاه کاربر را به بازی گرفته و معلوم نیست با خودشون چند چند هستند........اخرش هم که قانع نشدند گفتند از درگاه همکاران دیگر استفاده کنید!
    این اقدام من قصد تخریب و... نیست.بلکه تجربه کار با این از این درگاه بود.
    درود ، دوست عزیز خوب هر شرکت یا سایت درگاه پرداختی سیاست های خودش رو دارد !

پ.ن » اینا به این دلیل نماد اعتماد و لوگو ساماندهی میخواهند که چون شدیداً بهشون گیر میدند و اگر اشتباهی به یک نفر v-p-n یا فیل-تر شکن فروش و ... سرویس بدند ، چیلتر میشند .

البته بنده از درگاه بانک بدون هیچ مشکلی درگاه گرفتم .

میشه بفرمایید فعالیت سایت شما در کدام حوزه می باشد ؟

موفق باشید .
    ویرایش توسط DEFALT : June 17th, 2016 در ساعت 19:08
    .

5. تعداد تشکر ها ازDEFALT به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    219
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    63 پست

سلام

+
    مورد دیگری که از روند کار این درگاه واسط ناراضی بودم در قوانینش ذکر شده:

• ۷- امکان درخواست درگاه بدون تایید مدارک میسر است اما برای ثبت درخواست واریز از درگاه بانک به حساب بانکی ، کاربر باید مدارک خود را تایید کند
    • زمانی که نسبت به ثبت درخواست درگاه اقدام کردم از من خواستتند که مشخصات را کامل و مدارک را ارسال کنم

!
    ین اقدام من قصد تخریب و... نیست.بلکه تجربه کار با این از این درگاه بود.
    سلام
    دوست عزیز معلوم هست که شما قصد تخریب ندارید از لحن حرف هاتون کاملا مشخصه.
    ولی این رو بدونید که هر مجموعه ای قوانین خودش رو داره و شما اگر میخواین از خدماتش استفاده کنید باید قوانینش رو رعایت کنید.

الان میبینید که درگاههای واسط رو با یه بهونه ای ***** میکنند ، خوب شاید دیدند که سایت شما اگر تائید بشه باعث ***** شدن اون سایت میشه و برای همین تائید نکردند.

قوانینی هم که فرمودید به نظر غیر منطقی هم نیست و میبایست شما هم رعایت کنید.تائید مدارک کار زیاد سختی هم نیست.

پیشنهاد میشه همیشه فکر نکنید همه چیز اونطور که ما میخوایم هست و اگر نبود باید باب میل ما باشه.
    اگر از خدمات سایت اشاره شده ناراضی بودید از یک سایت دیگه استفاده کنید.در این صورت هم شما رضایت خواهید داشت و هم خود سایت!!!

7. تعداد تشکر ها از payamkutah.com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DEFALT نمایش پست ها
    درود ، دوست عزیز خوب هر شرکت یا سایت درگاه پرداختی سیاست های خودش رو دارد !

پ.ن » اینا به این دلیل نماد اعتماد و لوگو ساماندهی میخواهند که چون شدیداً بهشون گیر میدند و اگر اشتباهی به یک نفر v-p-n یا فیل-تر شکن فروش و ... سرویس بدند ، چیلتر میشند .

البته بنده از درگاه بانک بدون هیچ مشکلی درگاه گرفتم .

میشه بفرمایید فعالیت سایت شما در کدام حوزه می باشد ؟

موفق باشید .
    درود. ایا بهتر نبود در قوانینشان بطور کامل توضیح میدادند که این نوع فعالیت نیاز به اخذ نماد و لوگو هست و بعد کاربر با پذیرش قوانین اقدام به ارسال مدارک و مشخصات خود کند؟
    فعالیت سایت من در ارائه سرویس کاهش پینگ و تبدیل اینترانت به اینترنت هست.
    از من ابتدا در تلفن و چت خواستند تا لوگو ساماندهی در سایت بزارم ولی بعد از این کار از من نماد خواستن. خودشون میدونستن که فعالیت سایت من مشکلی ندارد ولی باز با اینحال کاربر را به بازی گرفتند. من میدونم که با ارائه نماد هم یه بازی دیگه در میاوردن.

9. تعداد تشکر ها ازDJ_2015 به دلیل پست مفید

عضو انجمن DEFALT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,503
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    179 پست

درود. ایا بهتر نبود در قوانینشان بطور کامل توضیح میدادند که این نوع فعالیت نیاز به اخذ نماد و لوگو هست و بعد کاربر با پذیرش قوانین اقدام به ارسال مدارک و مشخصات خود کند؟
    از من ابتدا در تلفن و چت خواستند تا لوگو ساماندهی در سایت بزارم ولی بعد از این کار از من نماد خواستن. خودشون میدونستن که فعالیت سایت من مشکلی ندارد ولی باز با اینحال کاربر را به بازی گرفتند. من میدونم که با ارائه نماد هم یه بازی دیگه در میاوردن.
    خوب دوست عزیز من واقعاً حرفی ندارم ، شاید اینا به هر دلیل شده میخواستند بهتون سرویس ارائه ندند ! ولی حرفتون رو کامل قبول دارم ..

موفق باشید .
    .

11. تعداد تشکر ها ازDEFALT به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    304
    تشکر تشکر شده 
    210
    تشکر شده در
    166 پست

با این همه قوانینو سخت گیری هایی که گذاشتن فکر کنم مستقیم از بانک درگاه میگرفتید بهتر بود !!

13. تعداد تشکر ها از arminak به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    219
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    63 پست

اگر قرار باشه که نماد بگیرید چه کاری به درگاههای واسط دارید ، میرید از درگاه مستقیم بدون درد سر استفاده میکنید دیگه.

از یه درگاه دیگه استفاده کنید و خیالتون رو راحت کنید.
    چندتا درگاه هستند که فعالیت خوبی دارند.

15. تعداد تشکر ها ازpayamkutah.com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط payamkutah.com نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز معلوم هست که شما قصد تخریب ندارید از لحن حرف هاتون کاملا مشخصه.
    ولی این رو بدونید که هر مجموعه ای قوانین خودش رو داره و شما اگر میخواین از خدماتش استفاده کنید باید قوانینش رو رعایت کنید.

الان میبینید که درگاههای واسط رو با یه بهونه ای ***** میکنند ، خوب شاید دیدند که سایت شما اگر تائید بشه باعث ***** شدن اون سایت میشه و برای همین تائید نکردند.

قوانینی هم که فرمودید به نظر غیر منطقی هم نیست و میبایست شما هم رعایت کنید.تائید مدارک کار زیاد سختی هم نیست.

پیشنهاد میشه همیشه فکر نکنید همه چیز اونطور که ما میخوایم هست و اگر نبود باید باب میل ما باشه.
    اگر از خدمات سایت اشاره شده ناراضی بودید از یک سایت دیگه استفاده کنید.در این صورت هم شما رضایت خواهید داشت و هم خود سایت!!!
    سلام بر شما
    من صحبت های شما را قبول دارم. ولی همانطور که به کاربر
    DEFALT هم گفتم: (بهتر نبود در قوانینشان بطور کامل توضیح میدادند که این نوع فعالیت نیاز به اخذ نماد و لوگو هست و بعد کاربر با پذیرش قوانین اقدام به ارسال مدارک و مشخصات خود کند؟)
    در مورد حساسیت درگاه ها از ترس ***** شدن شرایطشون رو درک میکنم. ولی اینا موظف هستند تا موضع و قوانین خودشون در مورد فعالیت سایتهایی مثل من در قسمت قوانین درج کنند و اینکه تر و خشک را با هم نسوزانند و یک فروشنده فیلتــر شکن و فروشنده سرویس کاهش پینگ را یکسان ندانند.(بهر حال من اولین نفری نبودم که چنین فعالیتی دارم و باید درسایت ذکر شود).

من بیشتر از ناراحت هستم که مدارکم و مشخصاتم را در اخیتارشان گذاشتم و بدون اینکه ابتدا درخواست درگاه برای سایتم(طبق قوانین سایتشان) تایید کنند از من درخواست مدارک و... را کردند. و اخرش با هزار بهانه گفتن درگاه نمیدیم!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط arminak نمایش پست ها
    با این همه قوانینو سخت گیری هایی که گذاشتن فکر کنم مستقیم از بانک درگاه میگرفتید بهتر بود !!
    نقل قول نوشته اصلی توسط payamkutah.com نمایش پست ها
    اگر قرار باشه که نماد بگیرید چه کاری به درگاههای واسط دارید ، میرید از درگاه مستقیم بدون درد سر استفاده میکنید دیگه.

از یه درگاه دیگه استفاده کنید و خیالتون رو راحت کنید.
    چندتا درگاه هستند که فعالیت خوبی دارند.
    اره والا! خیلی مسخره هست کارشون....

17. تعداد تشکر ها ازDJ_2015 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    219
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    63 پست

سلام بر شما
    من صحبت های شما را قبول دارم. ولی همانطور که به کاربر
    DEFALT هم گفتم: (بهتر نبود در قوانینشان بطور کامل توضیح میدادند که این نوع فعالیت نیاز به اخذ نماد و لوگو هست و بعد کاربر با پذیرش قوانین اقدام به ارسال مدارک و مشخصات خود کند؟)
    در مورد حساسیت درگاه ها از ترس ***** شدن شرایطشون رو درک میکنم. ولی اینا موظف هستند تا موضع و قوانین خودشون در مورد فعالیت سایتهایی مثل من در قسمت قوانین درج کنند و اینکه تر و خشک را با هم نسوزانند و یک فروشنده فیلتــر شکن و فروشنده سرویس کاهش پینگ را یکسان ندانند.(بهر حال من اولین نفری نبودم که چنین فعالیتی دارم و باید درسایت ذکر شود).

من بیشتر از ناراحت هستم که مدارکم و مشخصاتم را در اخیتارشان گذاشتم و بدون اینکه ابتدا درخواست درگاه برای سایتم(طبق قوانین سایتشان) تایید کنند از من درخواست مدارک و... را کردند. و اخرش با هزار بهانه گفتن درگاه نمیدیم!!
    بله - حرف شما رو کاملا قبول دارم ، وقصد دفاع از اونا رو هم نارم.
    به نظر من قانون نماد و ستاد ساماندهی رو جدیدا به قوانینشون اضافه کردند و تا به حال به قوانینشون اضافه نکردند .شاید اگر مورد شما چند بار براشون تکرار بشه و کاربران مثل شما اعتراض داشته باشند به قوانین اضافه میکنند.

19. تعداد تشکر ها از payamkutah.com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    23 پست

خب اکانت منو الان بدون دلیل گرفتن حذف کردن و بند 13 قوانینشون رو نقض کردند!!!

• 13- امکان حذف اکانت، تصاویر و مدارک ارسال شده و یا اطلاعات وارد شده در سایت درگاه بانک وجود ندارد. لذا پیش از ثبت نام دقت نمائید.
    • ازشون علت حذف شدن اکانت رو خواستم از گفت و گو خارج شدن و دسترسی منو بستن.

jsukzunphxz2w681y5n5.jpg

21. تعداد تشکر ها ازDJ_2015 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)