نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: >> سوال مهم : برای وب سایت های دانلود فیلم و سریال و دانلود چه سیستم عاملی و وب سروری پیشنهاد میشه؟؟؟ <<

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض >> سوال مهم : برای وب سایت های دانلود فیلم و سریال و دانلود چه سیستم عاملی و وب سروری پیشنهاد میشه؟؟؟ <<

با سلام و شبتون خوش.
    دوستان بنده در حال راه اندازی وب سایت فیلم و سریال هستم و برای شروع ویندوز 2012 و وب سرور iis نصب و کانفیگ کردم
    اما مشکلی که هست اینه که وقتی حملات دیداس بهش بشه تفریباً نمیشه براش کاری کرد.می خواستم دوستان عزیز راهنمایی
    بفرمایند که چه وب سرور و سیستم عاملی استفاده کنم ویندوز یا لینوکس؟ (بیشتر دیدم که لینــوکــس در کنار انجینیکس رو تاکید کردند).
    از دوستان عزیز خواهشمندم که اطلاعات کامل و دقیقی بدن چون برای شروع کار بسیار واسم قابل اهمیته!
    اگر بخوام با ویندوز ادامه بدم بهترین کارها جهت کمتر کردن اثرات و یا جلوگیری از حملات داس و دیداس چی هست؟ + اقدامات امنیتی...

ممنون از همگی.
    ویرایش توسط ColdWorld : June 16th, 2016 در ساعت 01:15

2. تعداد تشکر ها از ColdWorld به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,480
    تشکر شده در
    1,166 پست

پیش فرض پاسخ : >> سوال مهم : برای وب سایت های دانلود فیلم و سریال و دانلود چه سیستم عاملی و وب سروری پیشنهاد میشه؟؟؟ <<

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    با سلام و شبتون خوش.
    دوستان بنده در حال راه اندازی وب سایت فیلم و سریال هستم و برای شروع ویندوز 2012 و وب سرور iis نصب و کانفیگ کردم
    اما مشکلی که هست اینه که وقتی حملات دیداس بهش بشه تفریباً نمیشه براش کاری کرد.می خواستم دوستان عزیز راهنمایی
    بفرمایند که چه وب سرور و سیستم عاملی استفاده کنم ویندوز یا لینوکس؟ (بیشتر دیدم که لینــوکــس در کنار انجینیکس رو تاکید کردند).
    از دوستان عزیز خواهشمندم که اطلاعات کامل و دقیقی بدن چون برای شروع کار بسیار واسم قابل اهمیته!
    اگر بخوام با ویندوز ادامه بدم بهترین کارها جهت کمتر کردن اثرات و یا جلوگیری از حملات داس و دیداس چی هست؟ + اقدامات امنیتی...

ممنون از همگی.
    لینوکس مناسب می باشد.
    برای اقدامات امنیتی میتونید کشور های اتکر در فایروال بلاک کنید.
    و محدودیت هایی قرار بدید تا تعداد کانکشن های هزمان کاهش پیدا کند.
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

5. تعداد تشکر ها ازmizban97 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض پاسخ : >> سوال مهم : برای وب سایت های دانلود فیلم و سریال و دانلود چه سیستم عاملی و وب سروری پیشنهاد میشه؟؟؟ <<

نقل قول نوشته اصلی توسط mizban97 نمایش پست ها
    لینوکس مناسب می باشد.
    برای اقدامات امنیتی میتونید کشور های اتکر در فایروال بلاک کنید.
    و محدودیت هایی قرار بدید تا تعداد کانکشن های هزمان کاهش پیدا کند.
    بله اطلاع دارم این مورد رو در لینوکــس با استفاده از csf می شه.در ویندوز چطور؟
    وب سرور چی پیشنهاد می کنید؟

7. تعداد تشکر ها از ColdWorld به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,480
    تشکر شده در
    1,166 پست

بله اطلاع دارم این مورد رو در لینوکــس با استفاده از csf می شه.در ویندوز چطور؟
    وب سرور چی پیشنهاد می کنید؟
    همه چیز مربوط به وب سرور نمیشه.
    شما تا وقتی که کانفیگ درست و سرور قوی نداشته باشید قطعا وب سرور عالی جوابگوی شما نخواهد بود.
    شما باید ابتدا تعیین کنید چه تعداد همزمان میخوان دانلود کنند؟ چه تعداد آنلاین دارید؟
    بعد سرور مناسب انتخاب کنید.
    وب سرور iis اگر خوب کانفیگ بشه میزان پایداریش بالا هست و مشکلی باهاش ندارید.
    تو ویندوز برای مسدود سازی راه های زیادی داره سرچ بزنید بخونید.
    از طریق همون iis به راحتی میتونید هر کشوری دوست داشتید بلاک کنید.
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

9. تعداد تشکر ها ازmizban97 به دلیل پست مفید

عضو جدید Iranicaserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    193
    تشکر شده در
    147 پست

با سلام خدمت شما ببینید دوست عزیز با تعغیر سیستم عامل ما به مقدار کمی می توانید جلو اتک رو بگیرید سیستم عامل لینوکس می شود فایروال رو تنظیم کرد برای دسترسی کانشن ها و بستن و جلوگیری از اتک های کوچک
    برای نرم افزار در ویندوز شما از آنتی دیداس گاردین استفاده کنید ببینید به کارتون می آید
    ارائه دهنده سرور های مجازی و اختصاصی , گیم سرور , هاست دانلود, لینوکس , ویندوز از دیتاسنترهای #افرانت , #پارس آنلاین
    www.IranicaServer.com

عضو انجمن zigma4000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    270
    تشکر تشکر شده 
    332
    تشکر شده در
    251 پست

اگر سرور دانلود منظورتون هست فقط انجینیکس پیشنهاد میشه و بهتره از لینوکس (سنت او اس یا اوبونتو) استفاده کنید.
    گـــُزگـــا هاستینگ
    هاست دانلود اختصاصی حجیم (دو ترابایت به بالا) - هاست پربازدید اختصاصی - کانفیگ اختصاصی و... برای هرگونه سوال پیش از خرید با ما تماس بگیرید

عضو انجمن fadak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    116 پست

با سلام
    دوست عزیز csf یه فایروال برای لینوکس هست که برای ویندوز هم فایروال های زیادی موجوده
    درضمن صرف فایر وال تمام امنیت رو تامین نمیکنه
    بنظرم برای داشتن اطمینان از سرور اگر تخصص خاصی ندارید بدید به یه کانفیگر براتون انجام بده
    اگر مورد مصرفتون سرور دانلود هست پیشنهادم وبندوز و انجین ایکس هست
    انجین ایکس بخاطر مصرف کمتر و ضرفیت بیشتر
    ویندوز بخاطر راحتی کار
    خلاصه کمتر کاری هست که با لینوکس بشه انجام داد و ویندوز قادر به انجامش نباشه (نمیگم هیچ کار چون ممکنه دوستان اشکال بگیرن )
    موفق باشید
    سایت: fadakmizban.com || ایمیل: info@fadakmizban.ir || اسکایپ: fadakteam || تلگرام: MRfadak_admin|| پیامک و تلفن: 09330542631

13. تعداد تشکر ها از fadak به دلیل پست مفید

عضو انجمن trust toiler آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    211
    تشکر تشکر شده 
    102
    تشکر شده در
    84 پست

با سلام و عرض ادب

اگر میتونید هزینه کنید، بنده وب سرور لایت اسپید رو پیشنهاد میکنم برای حداکثر سرعت
    برای جلوگیری از اتک ها میتونید سرور رو در ovh تهیه کنید که مجهز به آنتی دیداس سخت افزاری هست تمام سرور های این دیتاسنتر. همچنین از فایروال غیر رایگان cxs استفاده کنید

بنده برای ارائه هاست دانلود از همین روش بهره میبرم و بسیار راضی هستم.
    ویرایش توسط trust toiler : June 16th, 2016 در ساعت 02:01

15. تعداد تشکر ها از trust toiler به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

با سلام و شبتون خوش.

ممنون از همگی.

برای سرور دانلود : لینوکس + nginx پیشنهاد میشه.

برای حملات داس / دیداس در ویندوز بک فایروال خوب کانفیگ کنید ، مشکلتون حل میشه .
    ...Zzzz...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)